Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Mokytojas FOREX prekyboje

vytenisz
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Daug kas tiek akciju, tiek FOREX prekyboje mini mokytoja - mentor.
Dirk Du Toit savo knygoje apie pauskteli ir liuto uodega taip pat mini mokytoja, kuris pasak jo yra tiesiog butinas, zinoma ten pabreziama, kad privalu tureti savo sistema ir daryti sprendimus savosios analizes pagrindu.
Ka manot apie mokytoja? Ar turejot savaji mentor? O gal jis nereikalingas? gal reikia daugiau forumuose tiesiog sedeti...
Algist
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

kolkas, nelabai yra laiko mentorius samdyti. Jeigu nedirbciau tai skirciau tam reikalui daugiau laiko. Tai vat...Ir dar galiu tik pridurti kad toki na normalesni rasti be sansu. Kad netiktais mokytu bet ir daugiau papasakotu apie sava rinkoje naudojama strategija
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Tokiais mokytojais tampa visi diskutuojantys forumuose ir besidalijantis savo ziniomis ir patirtimi. Man pasiseke, kad pradedamas prekiauti birzoje turejau mokytoja, kuris mane ismoke investavimo subtilybiu. Zinoma, daug mokytis ir dometis teko paciam - kitaip nebutu nieko iseje. O forexu dometis pradejau beveik tuo paciu metu, kaip ir mano mokytojas, todel musu pokalbiai buvo labiau panasus i pasitarimus, nei pamokas.
Isvada: mokytojas gali padeti ismokti investuoti, bet viska turesite daryti patys.
P.S. ismoke investuoti, pamokykite kitus - atminkite, kad pagalbos reikia visiems naojokams (ne tik jums). Sekmes mokantis ir mokant.
Budamas turtingu - būk dosnus.
Adamas
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės

sutinku. pats turejau mokytoja, jai ne jis turbut dar ilgai nebuciau suzinojas kad toks dalykas kaip forex yra, supazindino su pagrindine teorija, o toliau mokiausi pats. taigi manau kad mokytojas gali tave tik i si sunku forex kelia atvest o paskui kapanokis pats
pradinukasas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +2 )

Mano nuomonė geriausia galima pasimokyti kai matai kaip kažkas prekiauja gyvai. Ir prekiavimo eigoje sutinka paaiškinti ką jis daro.

Bėda ta, kad Lietuvoje visi mano esantys "SOROSAIS". Kad turi aleSUPER sistemas kurių niekam negalima rodyti. Nes iškart pasidarys konkurentais mokinys mokytojui. Aš kai tokias šnekas apie konkurenciją Forexe girdžiu tai mane žvengas ima

O jei atsirastų kas nors kuris galėtų pavaizduot savo prekyba, nebijodamas viešai "apsi....kt" - tam PAGARBA ir RESPEKT'as
Izabele
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės
( -1 )

To pradinukas: viesai prekybos tikrai nieks nedemostruos, manau. O jei nori pamatyt kas apsi....ko kas ne paskaityk live call. Gali ir pats ten signalu pametyt, jei nori, zinoma.
woodstock
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +9 / -2 )

gerb.Izabele.
su live call skaitymu nera taip paprasta.
jau du metai idemiai skaitau visus live callus.
deja be profesionalaus treiderio pagalbos daznai nesugebu ju paaiskint.
kaip jus galvojat ,kodel zmogus skelbia savo calla? kodel butent si?
daznai toliau tokiu pamastymu nenueinu.
matyt yra dvi priezasciu grupes:
1.komercines
pvz.susirast klijentu,arba pasitikrint savo nuomone su kitais specais
2.psichologines.
nekomentuosiu,manau ,suprasit.
pastebejau,kai aiskus trendas,callu skelbiama zymiai daugiau.
gan lengva atskirt,kas meto callus del bajerio.jokio igudimo nereikia.
susidariau reitinga pagal atspetu callu procenta,bet mano treideris sako,kad tai beveik nieko nereiskia ,reikia zinot sumas,bendra strategija ir dar daug ka.
edva777
Rašyti privačią žinutę

56 žinutės
( +6 / -21 )

WOODSTOCK. Bet tu ir politinis,jai galvoji kad visi nori tave apgaut,tai tu klysti.tavo treideris taves neapgaudineja?gal jis netaip tau interpretuoja visa info,gal jis nori tave apgaut,kodel jis o ne kitas tave moko,jai daug klaustuku kodel,bek is rinkos ir ramiai gyvensi
pradinukasas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +2 )

To pradinukas: viesai prekybos tikrai nieks nedemostruos, manau. O jei nori pamatyt kas apsi....ko kas ne paskaityk live call. Gali ir pats ten signalu pametyt, jei nori, zinoma.
Štai čia kažkoks veikėjas lyg ir rodo kažką. ozingoff

Bet kažkaip jau labai įtartina, kad vien tik pelningi sandoriai
asa
Rašyti privačią žinutę

115 žinutės
( +5 / -1 )

Ir kodel "veikejas", ir kodel "itartinas". Ieskot nuotykiu ten,kur ju nera...
vidasz
vidasz
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės
( +3 )

Geriausia naujokui knyga:Forex101 Paprastai ir suprantamai apie valiutu rinka Pavadinimas viska pasako..O mokytoja rasti?As taip pat tokiu paziuru, tik susidomejas Forex rinka iskart pradejau jo ieskoti ir mano prasymas ne vienam pasirode izulus ar net juokingas..Atsirado tik keliatas kurie gal ir padetu bet jiems brangus ju laikas ir as juos puikiai suprantu Atsakymu sulaukiu tik i protingus klausimus,bet tokiu kurie su tavimi zaistu nuo pradziu mazai..Tokiam atvejui puikiai tinka apmokymai,seminarai isklauses ju kursa susidarytum bendra vaizda kaip veikia rinka.
pvilkas
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės
( +7 )

Šiaip, tik pastebėjimas: manau, jei ieškantys mokytojo iš karto parašytų kokią pinigų sumą gali skirti už mokslą - niekas jų įžūliais nevadintų...
pradinukasas
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +2 )

Šiaip, tik pastebėjimas: manau, jei ieškantys mokytojo iš karto parašytų kokią pinigų sumą gali skirti už mokslą - niekas jų įžūliais nevadintų...
Nebent pasiūlytų "pasislėpt" su išvardinta siūloma suma
Tigas
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

sveik

bandau prekiauti ant meta trader 4, kaip suprasti kai perki- volume- sako cia kontrakto dydis, gali sudaryti nuo 0,01 iki 100 volume. jei pvz perku 0,1 eur/usd tai kiek cia euru perku?
Apie tai, ka darai, zinok viska!
oxgn
Rašyti privačią žinutę

35 žinutės
( +4 / -1 )

sveik

bandau prekiauti ant meta trader 4, kaip suprasti kai perki- volume- sako cia kontrakto dydis, gali sudaryti nuo 0,01 iki 100 volume. jei pvz perku 0,1 eur/usd tai kiek cia euru perku?
Kad nesikartočiau, duosiu nuorodą. Pakankamai aiškiai viskas yra aprašyta čia:
http://www.forextrade.lt/?p=1079 tikiuos padės

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital