Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Kur geriausia atsidaryti sąskaitą?

Widdo
Rašyti privačią žinutę

9 žinutės

Nereikalingi man tie bonusai. I visas akcijas ziuriu pro juodus akinius
Nesigilinau i tai, bet tokiais atvejais tikriausiai yra papildomos salygos.
Man reikalingas patikimas brokeris su MT4 platforma.
1. Pagrindiniu valiutu spredas ne didesnis 3pips.
2. Geras pingas ir normalus rysys su serveriu.
(Su demo pas vienus man rodo 500ms pinga ir daugiau!!! Rysys trukineja kartais, nors pas mane Teo premium su 4mb/s)
3. Momentinis poziciju atidarymas-uzdarymas.
4. Rusu, Lietuviu kalba tinklapis.(Nu prastai su ta english! ka padarysi )
5. Neturetu prastos reputacijos praeityje.

Daugiausia visi ziuriu oanda giria, nors truputi pabandziau, platforma apgailetina lyginant su MT4. Gal taip tik man atrodo, nezinau. Dar joje matau du minusus net nedirbes. Negalima atidarinet poziciju i abi puses, kintamas spred, kuris svyruoja nuo 1 iki 10, o gal ir daugiau.
Pabandziau dar viena demo atidaryti pas Admiral, uzsireginau demo konkursui, paziuresiu kaip cia seksis
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

.................................
Man reikalingas patikimas brokeris su MT4 platforma.
..................................
3. Momentinis poziciju atidarymas-uzdarymas.
Matau prieštaravimą pageidavimuose. MT4 platformoje momentinis uždarymas NEEGZISTUOJA. Momentinis uždarymas galimas tik Oandoje. MT4 platformoje kintant staigiau kainoms su uždarymu ir atidarymu kyla problemų, nes vis vyksta perklausimai prie pasikeitusių kainų ar norima uždaryti , atidaryti. Tad jau dėl to šis MT4 platformos minusas yra daug didesnis už visus Oandos minusiukus kartu sudėjus.
minri
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +22 / -3 )

Gali pamėginti http://neuimex.ru/. Registruotas tiesa ofšore, bet šaknys Šveicarijoj/Vokietijoj. Kaip matai rusišką puslapį turi, kiek žinau rusiškai kalbančio personalo - irgi.
Savs
Rašyti privačią žinutę

73 žinutės
( +4 )

to minri

Jau beveik puse metu , kai sitai kompanijai iskelta bankroto byla .........
Feningas
Rašyti privačią žinutę

333 žinutės
( +40 / -20 )

sorry kad isiterpsiu i rus brokerio paieskas, bet gal kas padetu susigaudyti su tokia situacija:
pvz; prekiauju FX (ir usa stock's) per IB (prisipazinsiu - ne per ilgiausiai ). Kadangi pildziau kaip ES pilietis, pagrd.valiuta yra EUR. Bet kazkodel dalis saskaitos- speju kad gautas pelnas, dabar voliojasi USD.
To pasekoje gaunasi kad tas mano "cash" saskaitos balance irgi pastoviai plaukioja net ir be operaciju. Aisku nedaug, bet vistiek...

kaip pas kitus tarpininkus? ar kitur yra panasios problemos?

p.s. bandziau daryti kazka su "close all non base currency positions" , bet USD vistiek liko. gal yra kiti kokie keitimo variantai? ar neiseitu normaliai fiksuoti visa cash EUR?
;)
woodstock
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +9 / -2 )

Tonis...Tad aritmetika elementari: brokeris leis persivesti jo man veltui padovanotus 500$ tik po to, kai jam iš spreedų nuo mano prekybos liks mažiausiai 765 $.
bet juk pinigus spreedams leidziu bet kokiu atveju.nepriklausomai nuo dovanotu 500?
kur brokerio nauda?
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

to woodstock :

Negi neaiški nauda ? Brokeris, paskyręs man realius 500$ , juos atiduos tik po to, kai aš jam iš spredų uždirbsiu mažiausiai 765$, o dar ir toliau, galbūt, uždirbinėsiu. Tad brokeriui nauda mažiausiai +265$ iš mano prekybos.

O jeigu, jis nebūtų pasiūlęs 500$, aš niekada nebūčiau pas juos prekiavęs, nes prekybos sąlygos pas juos daug blogesnės nei pas kitus mano naudojamus brokerius. Tad iš manęs jis jokios naudos nebūtų turėjęs, o dabar turės +265$ . Ir taip su ne manim vienu.... Tad , iš šios brokerio akcijos nauda yra ir jam pačiam , ir tokiems, kaip aš.
bmx
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės

to Tonis
sutinku kad brekeris pasidaro pelna is tu duodamu 500$ tuo atveju jeigu pats is ju sugebi pelningai prekiauti ir pasidaryti pelna, bet o jaigu is tu veltui duodamu 500$ nepasiseka pelningai prekiauti, juk ne visada tas pelnas taip jau ir ateina panorejus.
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Mielieji, pernelyg sudėtingai į viską žiūrit. Bet kokios akcijos tikslas - pritraukti naujų klientų bei paskatinti esamus įnešti daugiau pinigų ir aktyviau prekiauti. Ar kontora bucketshop'as (sudengianti priešingus klientų pavedimus viduje, užuot visus išmetusi į rinką), ar ne - koks realiai skirtumas? Svarbu, kad pinigus laiku atiduotų. Be to, jei manot, kad jūsų didysis 1 loto pavedimas iš karto dengiamas per rinką - klystat, manau suminių klientų pozų dengimas prasideda mažiausiai nuo 10 lotų. Nereikia taip susireikšminti

Dėl pačios akcijos - viskas kaip ir gražu, bet mano akis įžvelgia net ne kabliukų, o inkarų Apie viską iš eilės:
1. Shpykuliui kilo klausimas dėl pozų dengimo. Iš tikrųjų, jokios bėdos čia nėra. Pirmas dalykas, atsižvelkim į pozos dengimo ribą - turi susikaupti pakankama poza, kad būtų dengiama. Pati kontora naudoja klientų depus pas savo dengėją, tad su likvidumu bėdų irgi nėra. O jei bijoti, kad 100 traderių užeis vienu metu ta pačia kryptimi už visą marginą ir kursas iš karto dės kur reikia - tai jau geriau tada susirūpinti kas bus, kai žali žmogeliukai išsives ir prigirdys kontoros sysadminą ateiviška degtine
2. Pagrindinis inkaras - prekybos kiekio reikalavime. Per 2 mėn reikia suprekiauti depas / 40 lotų, kas yra labai daug. Tarkim persivedi 10k usd, gauni 30% bonusą, turi 13k. Per 2 mėn su 13k turi suprekiauti 250 lotų, sugeneruodamas (jei prekiauji vien eurusd su 2p spreadu) 250 x 2 x 10 = 5000 usd pajamų iš spreado. Taigi brokeris gražiai pritraukia naują klientą ir iš karto iš jo gerai uždirba.
3. Tačiau čia dar ne viskas, inkaro smaigalys slypi štai kame. Kasdien pavaryti 250 / 40 d.d. = 6,25 lotus apyvartos su 13k depu gali tik tikrai geras traderis, juk naudojamas pastovus apytiksliai 1 x 50 svertas. O turint omeny, kad 95% žmonių forexe praranda pinigus, bent 50% visų susigundžiusių akcija tikrai neatlaikys užduotos apyvartos spartos ir praras ne tik bonusą, bet ir depą. Ir bus galima paskelbti naują akciją, arba paskatinti persivesti dar pinigų, ir taip toliau ir panašiai. O viskas, ko tam reikia - užkaitinti kraują, duoti premiją (beje, niekas netrukdo tiesiog duoti demo sąskaitą, pavadinti ją realia ir įdėti kad ir 50% bonusą) ir pakankamo ilgio virvę, kad žmonės patogiai pasikartų. Štai jums ir fx brokerio paslaptis.

O jei atsiras nors vienas, kuris iš to realiai praturtės - tuo geriau, jis papasakos krūvai kitų žioplių apie tai, kokia nuostabi buvo akcija ir kaip jis iš jos nerealiai uždirbo, kas reikš, kad tuoj pasirodys nauji klientai. Vieni privalumai
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
Shpykulis
Rašyti privačią žinutę

660 žinutės
( +121 / -250 )

ariel

Visas sitas reikalas, savaime suprantamas Mano pasisakymo esme ir yra ta, kad sitai brokeris siulydamas is karto "skelbia" kad tai yra buketshopas. O dabar pats sau pabandyk atsakyt i klausima, ar tu laikytum tokia pinigu suma kuria nunesus (ne paciam blogai suprekiavus ir praradus) tau labai kirstu per kisene ir tt. Tarkim butas koks uztatytas ir tt.

Matai as kaip treideris visur stenguosi minimalizuot rizika Nezinau kaip kiti Ir nieko as pries ta brokeri neturiu, nes gal jis dirbs ilgai ir sekmingai bet man buketshopas tikrai nepriimtinas
Virinu visur:)
Spec
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +7 / -2 )

Yra ivairiu budu pritraukti klientus, pvz. Admiral paskelbe Admiral Club, toki klientu kluba kur nuo apimties skaiciuojami taskai o taskus gali iskeisti i prizus. Lojalumo programa vienu zodziu. Kadangi nera ten jokiu reikalavimu del apimciu - tai atrodo lig ir saziningai. As cia ne tam kad juos reklamuoti - tiesiog su jais dirbu tai ir zinau.

Manau visa esme kuri Brokeri pasirinkti tame kokia rizikos valdymo schema jie turi. Manau reikia pasirinkti ko stambesne kompanija su daugeliu savu ofisu (o ne franciziu visokiu kurios sedi virtuveleje ir sapnuoja apie klienta su milijoniniu depozitu ). Kompanijos vidines tvarkos jus nesuzinuosite bet isoriniai pozimiai paparasti: kompanija kuri investuoja i savo vystimasi, ofisu tinkla, iranga, gera softa, gera Web'a nerizikos investuotais simtais tukstanciu durinant klientus be jokio kliringo - tai pernelig rizikinga. Tai gi, visos didziosios kompanijos seniai investavo i rizikos valdyma, Reuters tarp kit ko gera soft'a tam padruoda.
Spec
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +7 / -2 )

Supraskite kad nieks is Brokeriu asmeniskai jusu poziciju i rinka neisveda nesvarbu kokio jos didzio butu. Isvedama bendra konsoliduota pozicija, grubiai sakant klientai laiko poroje 100 lotu long, 110 lotu short, vat tos 10 Lotu Brokeris ir perdengia kad sumazinti rizika. Brokerio (skirtingai nei kliento) rizika yra kad klientas uzdirbs, stai sia rizika jie ir valdo. Dauguma saziningai apskaiciuoja ir isveda konsoliduota pozicija o tai gali daryti Brokeriai kurie turi bent jau kelis tukstancius klientu (is keliu tukstanciu laiko pozicijas siam momentui kokie 20%, be to issibarsto per valiutu poras bet to pakanka kad surinkti kiekvienai valiutu porai savo bendra katila). Ir tiems kas taip dirba (99% visu stambiu Brokeriu) tikrai galite patiketi savo pinigeli, jei dirbsite sekmingai ir pinigus ir pelna atgausite.
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Shpykuli, kiekvienas brokeris, išskyrus ECN brokerius, yra daugiau mažiau bucketshopas. Pats savaime šis dalykas nereiškia ničnieko blogo, visi tą daro ir tai yra normalu. Kaip jau minėjau, niekas nesiruošia visų mažų pozų dengti per rinką, kad ir kaip gerai apie save manytų koks nors "nerealaus" net 10k usd depo turėtojas. Apie mažesnius (tame tarpe ir mane) iš viso nėra ką kalbėt, jaučiu niekam apskritai nerūpi ką jie ten daro.

O jei tu ar bet kas kitas prekiauja pinigais, gautais užstačius butą, tai arba jis afigienas traderis, arba susimatysim gatvėj. Bet kuriuo atveju, sėkmės
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
woodstock
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +9 / -2 )

]spec...Yra ivairiu budu pritraukti klientus, pvz. Admiral paskelbe Admiral Club, toki klientu kluba kur nuo apimties skaiciuojami taskai o taskus gali iskeisti i prizus. Lojalumo programa vienu zodziu. Kadangi nera ten jokiu reikalavimu del apimciu - tai atrodo lig ir saziningai. As cia ne tam kad juos reklamuoti - tiesiog su jais dirbu tai ir zinau.

--------------------------------------------------
bet tai labai panasu i kazino lojalumo programa.itartina.
manau,pajieskojes,rasit ir daugiau panasumu.
reallster
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

Admiral akcija....

1.0 lotas (100 000 bazinės valiutos vienetų) = 100 taškų
0.1 loto (10 000 bazinės valiutos vienetų) = 10 taškų

Prisiminkime aritmetika:
Pigiausia preke flesiukas 4 Gb ekvivalentas - 3500 tašku
35 orderiai prekiaujant 1 lotu...
350 orderiai pekiaujant 0,1 loto..
pasirinkto prizo aprašas ir kaina:
http://www.bms.lt/?preke=29939
229,95 Lt ir tai isitikines kad galima pigiau gaut
palyginus kiek brokeris gauna iš spredu ir prizi verte (primenu cia pigiausia kiti prizai verti 5 zenkles tasku sumos..)
Man tokios akcijos šypsena sukelia
Kas nors Jau laimejo NISSAN QASHQAJ kur Admiralas zadejo>?
Kitas reikalas kur vyksta cempionatas demo saskaitom ir kur realus piniginiai prizai zadami sekmes atveju, bet tokius cempionatus beveik visos daug maz zinamos kontoros daro.
Robroy
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės
( -1 )

taij va pagaliau atsidariau saskaita forexe 2 metus zaidziau su tom demuskem tai atsidariau saskaita forex.com nes taip pigiausiai atrode pinigu pravedimas jiems kainuoja,suma nedidele 400 usd,pinigus gavo jau penktadieni o siandien kai prisijungiu rodo sask dar tuscia,susisiekiau su jais tai atrase aciu pinigus gavom,jusu sask bus parase daug maz taip gal siandien gal rytoj bus papildyta ;DDDD JAU ISKART PRADEJAU NEPASITIKET TUO FOREX.COM KAZIN AR NEPARODYS RAGUS MANO PINIGAM,DAR TIKIUOSI LAUKIU KAD NEISDURS
VST
VST
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės
( +15 / -1 )

2 men atgal, uzsiregistravau Forex.com.. bandau Demo kolkas, sekasi neblogai, ilgainiui mastau pereiti ant tikru pinigu prekybos.. kaip manot, ar tai patikima kompanija? ar nebus cia kokia Sharashkino kontora?... "nesakykit kad ji nezinoma.. gal tiesiog jus apie ja negirdejote o gal mazai apie ja zinote" (cia seip - garbanotos mintys)

ka manote apie sias kompanijas: www.saxobank.com ir ac-markets.com


ieskojau stambesniu, patikimesniu...


Prasau pakomentuokit.. prioritetas Forex.com bet....
___________________________________________________________________________________________
Jei visi kiti kažką daro vienu būdu, Tu, gali surasti išskirtinių galimybių, pasukęs visiskai priešingu keliu.. :)
Spec
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +7 / -2 )

Klausikit, ko jus lendate i ta uzseni su savo 500 baksu ? Nejuokinkit pasaulio, investuotojai. Tokia suma drasiai ir pigiai galite patiketi bet kuriam Lietuvos Brokeriui.
reallster
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

Visiskai sutinku su spec'u! as pvz taip ir darau prekiaudamas uzsienije vien diskonfortas atsiranda nuo suvokimo kad prkieudamas netik turi padengti spreda bet ir busima saibu parsisiuntima is ten sekmes aisku atveju kuris kaip mes zinome nepapigiajskai kainuoja... mano pasirinkimas Lietuva.
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

O ko jūs tikitės prekiaudami po 500 usd? Jei norit pajaust rimtas emocijas su tikrais pinigais, tai parsisiuntimo kaštai neturi turėti jokios įtakos. Jei norit išbandyt strategijas ant real kotiruočių, tai lygiai taip pat. Prekiaudami iš tokio depo niekaip nepadarysit nors kiek reikšmingesnio pelno, elementariai suma per maža. Tiems, kurie tikisi 500 pakelt iki milijono - sveiki įstoję į klubą. Matau tik vieną realiai prasmingą paskirtį - treniruoti discipliną ir atidirbinėti strategiją tam, kad vėliau prekiautumėt su bent jau dešimtimis kartų didesnėmis sumomis, bet tada brokerį rinkčiausi pagal spreadus, praslydimus ir pan.
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital