Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

oanda.com live patirtis

^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Gal galėtumėte plačiau papasakoti apie problemą be nervų ?
Common sense is not very common
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

plačiau: praktiškai iki kokia 11:50 buvo neįmanoma prisijungti. "could not connect to server.... trying proxy"
ir taip būna man beveik kiekvieną dieną. keista. gal pvz real accountus jie labiau prižiūri. tikrai susidaro įtarimas, kad seka stopus ir piktybiškai neleidžia prisijungt. nors gal čia mano paranoja
http://eitne.lt
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Tikrai jau seka demo accountu stopus
Kaip dar tokios nesamones i galva sauna :cry
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

nu apie stopų sekimą ten džoukas bet prisijungimo problemos man su oanda nuolat kyla, nepriklausomai nuo to iš kurios vietos jungiuos.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Gal per dažnai lendi į platformą ? Mano patirtis kiek skurdesnė: per pastarąjį pusmetį nuo platformos buvau atjungtas 3-4 kartus, tačiau tai trukdavo neilgiau 1-2 min. Visais kitais atvejais tai sąlygojo Lietuvoje veikiančių IPT tarptautinio ryšio problemos.

Kur kas "didesnę" patirtį turiu su FXNews. Vienu metu buvo taip blogai, kad praktiškai prieš bet kurį esminį pranešimą naujienų platforma nebeveikdavo, o atsigaudavo 10-20 min. po jo. Pastaruoju metu šios problemos nebejaučiu, jei pasireiškia, tai itin retai.

Tiems, kas įžvelgia visokius samokslus, siūlau naudoti S/L ir uždaryti pozicijas prieš esminius pranešimus, jei S/L yra pakankamai arti.
Clickhere
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

supratau. va tik kas man nepatinka, bet gal su subaccountais realizuojasi: pvz EUR/USD long ilgam laikotarpiui (savaitė-dvi pvz.) o tuo tarpu gaudau smulkias bangeles 5-15 min intervaluose. Jei long tai viskas ok. o jei short-tai apkarpo long pozicijas ir tiek. kaip protingieji kurmiai elgetės tokiu atveju?
belieka atsidaryti sub account'ą

dėl prisijungimo prie real kartais iškyla problemų, bet tikrai ne taip dažnai...
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

ar tik ne dealeris čia papromotino seniausią (lyg ir) lietuvišką dealing desk brokerį: www.forex.lt
trūkumas tik tas, kad kol kas nėra galimybės treidint XAU, o šitas man neša didžiausią pelną lauksim tobulėjimo, nes supportas atsakė, kad artimuose planuose jau šitas instrumentas. Nusprendžiau kaip "alchemike" ieškoti tiesos ir prašvitimo arčiau namų
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Laukti vardan ko ? OANDA jau dabar siūlo XAU/USD ir XAG/USD. XAU gan geras spreadas - 60-70 punktų.

Gal galėtum papasakoti kokiu būdu tyrinėji galimas XAU kryptis ir kaip valdai riziką ?
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

esmė laukimo-pigesnis pinigų įdėjimas/išėmimas, nes jų sąskaitos LT bankuose (tai tik komisiniai lieka už valiutos keitimą tiesiai sąskaitoj, kaip suprantu nėra tarptautinių pavedimų mokesčio). Na o rizikos valdymas tai apdiskutuotas čia jau lyg ir daugelio. Paimi paprasčiausiai pvz SL-200 pips ir trailini. Stengiuos nebūti gobšus ir neneudoti didelio leverage. Na o jei paimu kokį EUR/USD tai tai jau ten man nervų neužtenka ir gaudau po 5-15 pipsų, tai ir sumos aišku menkesnės, nes naudojuosi oandos galimybėm pirkti nebūtinai lotais, tai gaunasi kontraktai 1-2kEUR. na o iš indikatorių naudoju tik MACD, nes mano ideologija tokia: 100% teisus nebūsi, o kuo sitema paprastesnė tuo mažiau nuostolio atneša
o patį MACD iterpretuoju kombinuodamas williamsą ir elderį. Mėginu kartais elliot wawes skaičiuot, bet labai nevienariekšmiški sprendiniai.
lazeris
lazeris
Rašyti privačią žinutę

57 žinutės

Sveiki. Gal teko kam suidurt su realtimeFX? Kokie atsiliepimai?
Daryk ka gali, su tuo ka turi, ten,kur esi...
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Alfreduk, ^la ,

Jūs seni Oandos klientai. Supratote, ką nors , kas čia darėsi sekmadienį su EUR/USD pora nuo 22 val 13 min? Pastebėjau, kad kaina be jokio pagrindo (nes nesikeitė kaina porose USD/JPY ir EUR/JPY) nei iš šio nei iš to pašoko apie 100 pipsų. Na ir kaliau šortu per pastatytą bidą ant 1,27782 visa sąskaitėlės sveikata iki paskutinio cento. Rezultate per 15 min (atpirkau šortą) uždirbau +39,20 % nuo pradinio sąskaitos dydžio. Kokie čia priešprekybiniai stebuklingi manevrai ? Nors nieko nesupratau, bet sudalyvavau kaip reikiant.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Oho. smagus spike`as. Tuo metu nieko nevyko.

Skambinau į OANDĄ, sakė viską žino ir tvarkosi jau. Teiravosi ar patyriau nuostolių dėl šio atvejo, neva reversina sandorius dėl kurių klientai galėjo patirti nuostolių. Įdomu, ką darys su pozityviais?

PS. Kai nesuprantu - stengiuosi nedalyvauti.
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Netikras spike'as antra karta jau per mano visa laika ten,bet nesijaudinu,nes viska sustatys i vietas.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Oho. smagus spike`as. Tuo metu nieko nevyko.

Skambinau į OANDĄ, sakė viską žino ir tvarkosi jau. Teiravosi ar patyriau nuostolių dėl šio atvejo, neva reversina sandorius dėl kurių klientai galėjo patirti nuostolių. Įdomu, ką darys su pozityviais?

PS. Kai nesuprantu - stengiuosi nedalyvauti.
Šiaip ar taip suveikė daugybė stopų longams iki pat 1,2780. Tai vienas iš klasikinių pavyzdžių, kodėl stopai dažniau būna kenksmingi nei naudingi. Nemanau, kad nors vienas sandoris bus anuliuotas. Jei stopai pozicijas uždarė, tai jau ir uždaryta. Turbūt kažkam buvo naudinga per stopus praeit su dalgiu .
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Netikras spike'as antra karta jau per mano visa laika ten,bet nesijaudinu,nes viska sustatys i vietas.
Ką sustatys į vietas ? Kokias vietas ? Kas tas viskas ?
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Viskas bus atstatyta.Suveike stop losai nei take profitai nebus uzskaityti,bent praeita karta taip buvo ir esu tikras 99,99% kad ir dabar taip bus.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

to Alfredukas:

Na ok. Įdomu ir man , ar mano +39,20% profitas išnyks su 99,99% tikimybe )). Šiaip nesigailėčiau, nes jis man labai jau lengvai atiteko
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Man telefonu tą patį sakė, kad atstatinėja. Nepasitikslinau, ar tą pačią procedūrą taikys pozityvioms fiksuotoms pozoms.

Būkite tokie geri - necituokite neesminių fragmentų.
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Vat pas mane neretai pradingsta rysys su serveriu kai per trumpa laika daug veksmu atlieku (perku/parduodu, delioju SL/TP ir kt)...Ar pas kitus irgi taip pasitaiko?
Budamas turtingu - būk dosnus.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Ne. Dažniausiai operacijos vykdomos per 1 s., itin retais atvejais per 2-3 s. Ryšio dingimų nejaučiu. Gal dėl to, kad retai jungiuosi prie platformos.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius