Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

oanda.com live patirtis

algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

to La matyt per daug pradejai uzvirinti
biskiuka mazink tempus ir viskas bus gerai
Is visu po truputi :D
zaltys
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės
( +1 / -1 )

vakar 15.30 neįvykdė laukiančio orderio buy AUD/JPY 77.06. Bet skustis negaliu nes vėliau nusipirkau geresne kaina.
Žvynas
Žvynas
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės
( +14 / -2 )

Sveiki. Gal kas zinote, kaip ir su kuo butu galima Oandos full transaction history pakeisti i pipsus ? Ta prasme, gal galima kazkaip padaryti, kad automatiskai verstu viska pipsais, kiek uzdirbta, o kiek pradirbta?
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Pipsai neparodo kiek uždirbta ar pradirbta.

Operacijas tarpusavy galima susieti pagal Tran Link lauką. Jei išmanot SQL - nesunkiai pasidarysit.
Common sense is not very common
Gep07
Gep07
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Kaip manot, kokia per diena, ar kelias, "uzvirinta" suma isgasdintu brokeri, kad jis pradetu nesazininga zaidima ?
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Esu įsitikinęs, kad OANDAI tai neaktualu.
Common sense is not very common
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

30 % per diena pakelk ir jau turesi problemu
Is visu po truputi :D
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

algsim, galite pagrįsti šį savo teiginį ?
Common sense is not very common
Sareika
Rašyti privačią žinutę

25 žinutės
( +1 )

...

Paskutinį kartą redagavo: Sareika (2010-02-21 16:08)
vielabraukis
vielabraukis
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės
( +2 )

turiu patirties >100% per diena, bet jokiu nusiskundimu OANDA'i neturiu.
Tai kas kartojasi - tampa nuspejama
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Galėčiau pridurti, jie "žaidžia" prieš klientą, bet tik tuo atveju, jei klientas "žaidžia" prieš juos. Prieš gerus metus buvau pasigaminęs prekybos robotą, kuris pagal jautresnio/operatyvesnio šaltinio kotiruotes gaudydavo kurso netikslumus. Iš pradžių veikė, poto OANDA mane akivaizdžiai permetė į kitą sandorių rinkos kaina vykdymo mechanizmą ir tuomet prasidėjo "slidinėjimai". "Žaidimą" teko nutraukti. Manau, kad jų priemonė buvo adekvati.

Kiek vėliau jie patobulino kotiruočių teikimo mechanizmą ir tokios galimybės apskritai neliko.
Common sense is not very common
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

as jums galiu pasakyti is savo patirties , jau kokie jus bebutumete kietiakai , imsit plesikauti perdaug is kart jumis uzsiims asmeniskai
netaikau to vien oandai , esu apipleses ne viena brokeri ir daugiau nei 30 ar 50 % per diena . Kita diena ar dar kita sulauki veiksmu pries tave , o kai nebesusitvarkydabo su manim tai paprasciausiai atjungdavo nuo serverio
nei vienas brokeris nenori tureti sekmingai dirbancio treiderio , ir kai tu pradedi dirbti kaip is "natu" usiima tavimi asmeniskai
todel jei esate gudrus ir norite agresyviai dirbti , tai turekite bent 10 brokeriu ir zievinkit kiekviena po 1 sandori per diena
sekmes
Is visu po truputi :D
vielabraukis
vielabraukis
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės
( +2 )

tada leiskite paklausti koks tikslas brokeriui zlugdyt savo prekiautoja, jei jis svariai ir graziai dirba?
Tai kas kartojasi - tampa nuspejama
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Pasikartosiu, esu įsitikinęs, kad OANDA to nedaro.
Common sense is not very common
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

vielabrauki ka turi svariai graziai ? uzejes su 1% aiksu dirbi svariai ir graziai ir jiem tada nereikia skolinti tau pinigu
bet jai tu uzeini su 30 % pinigu su svertu 1:100 tada jiem jau reikia tau skolinti pinigus bva kur suo pakastas , o jeigu dirbi su market meikeriu kuris neisleidineja pinigu i rinka tai iskart ta pajusi
o ir ECN ai daznai meluoja kad turi likviduma ir didlei kapitala visiem savo klientam skolinti
zodziu pasigilinkit ir paanalizuokit kas is kur ir kaip
yra labai daug niuansu , tingiu daug rasyti
esu turejas ivairiausiu sitaciju kai kurie brokeriai tai is vis yra klounai
maziausiai blogo galiu pasakyti apie Oanda ir FXCM
Is visu po truputi :D
vielabraukis
vielabraukis
Rašyti privačią žinutę

14 žinutės
( +2 )

o koks skirtumas jei as uzeinu ir su 100% ? vistiek jie niekuo nerizikuoja, as ju pinigu ir noredamas negaleciau pradirbti, o jie is mano kiekvieno sandorio pasiima kazkiek. Rimtas brokeris del tokiu skolinimu nemanau, kad uzsiimtu zaidimais, tuo labiau atjunginetu nuo servo.
Tai kas kartojasi - tampa nuspejama
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

algsim, siūlau paskaitinėti kaip veikia reguliuojamos FX rinkos klyringas, kas yra Initial ir Maintenance margin. Nes svaičiojimai apie paskolas skamba mažu mažiausiai juokingai.
Common sense is not very common
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

to : La man skaitineti nereikia
as zinau kiek as zinau neketinu cia aiskinti visiem kas kaip ir kodel
maziausiai tikiu rasliavom kad kazkas reguliuoja ir reklamomis , man uztenka praktikos .
tegu jie ten giriasi kad reguliuoja tas ar anas - pasakos bobutem .

To LA jeigu tu viska zinotum kaip cia viskas vyksta forexe senai butum metes sita reikala , vis dar tiki svariais zaidimais
P.S tingiu rasyti daugiau
vienam uztenka 1 metus issiryskinti kitam viso gyvenimo neustenka

sekmes virinant
Is visu po truputi :D
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Iš spekuliantai.lt taisyklių:
1.3 Forume tikimės rimtų diskusijų su argumentais. Jei neturite ką pasakyti tai ir nesakykite.
Common sense is not very common
Droidas
Droidas
Rašyti privačią žinutę

286 žinutės
( +85 / -51 )

hmm
Anksciau statydavau artimus stopus ir beveik visada juos nukirsdavo.
Dabar statau beveik tik TP ir labai daznai nuimu pelna virsuneje - net sunku patiketi.
Aisku teko stipriai sumazinti sverta, stengiuosi nevirsyti 1:3, isskyrus retus atvejus rinkoje, na kaip pavyzdziui sidabras buvo 8.88 arba S@P buvo 666
Oanda as patenkintas, idealo nera, bet nemanau kad jie del manes numusines kursa sakykim 10%
O siaip aisku brokeriai priemoniu turi, bet mano manymu, mulkinimas daugiau vyksta globaliai per ziniasklaida.
Human beings will always betray you. You can only trust the numbers

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital