Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

oanda.com live patirtis

Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

^la:

Vienintelis nedidelis minusas dėl USD sąskaitos lietuviams yra tas, kad keičiant litus į USD ir atgal į litus bus patiriama šiek tiek daugiau nuostolių nei keičiant litus į eurus ir atgal, tačiau tai, mano nuomone, ir yra vienintelis nedidelis minusiukas.
Čekių išgryninimo sąnaudos - 1 %. Tai labai mažai. Tik laiko daug užima. Pvz: čekiu persisiuntus 10$, išgryninimas tekainuos 0,10$ .

Ir dar . Manau, kad jei į Oandą būsi siuntęs pinigų ir čekiu , ir bankiniu pervedimu, tai gauti pinigus atgal bankiniu pervedimu irgi galėsi. Kitaip būtų problemų, nes jų duomenų bazėje įvedamos bankinio pervedimo koordinatės gaunant pervedimą ir tik tam bankui po to išsiunčiami pinigai atgal.
Wa kas įdomu: o kaip tuo atveju, jei pinigus buvai siuntęs bankiniais pervedimais iš skirtingų bankų ? Tuomet turėtų būti kažkoks kelias, kaip pranešti Oandai, į kurį banką pinigus grąžinti ?
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

^la:

Nors ir neblogai suprantu šį tekstą, bet nematau, kur čia EUR pranašumas.
Gal gali lietuviškai svarbiausias vietas parašyti ir sudėti akcentus ?
Būtų naudinga tiesos nustatymo ir optimaliausio varianto parinkimo vardan.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Pabandysiu racionalizuoti

Preziumuojam, kad sąskaitą norime papildyti pagal šiuo metu fiksuotą EUR/USD kursą - 1,287. Ty. vardan pariteto, pervedame 1000EUR arba 1287USD:

EUR pervedimas: 1000*3,46+40 = 3500,0 LTL
USD pervedimas: 1287*2,70+85 = 3559,9 LTL

Dabar paskaičiuojam kas gausis, jei pervesim tuos pačius pinigus atgal. Laikomes prielaidos, kad galioja tos pačios sąlygos.

EUR gražinimas: (1000-40)*3,44550 = 3307,68 LTL
USD gražinimas: (1287-40)*2,65950 = 3316,3965 LTL

Skirtumas nėra esminis, bet vistig 1:0 EUR naudai.

Čekiams galios tas pats valiutų konvertavimo overhead`as. Plačiau panagrinėti šio būdo negaliu, kadangi nežinau čekių pardavimo/siuntimo kaštų. Taip pat reikėtų paminėti, kad siunčiant pinigus tokiu būdu prisideda laiko sanaudos, o tai irgi kaštai.
Common sense is not very common
Antai
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

to ^la:
zadu praktikuotis ant demo acc keleta menesiu, bet zinoti vis tiek smalsu
MA
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

Siandien, kai turejau nemaza pozicija apie 16.00val buvau atjungtas nuo prekybos terminalo . Kiti terminalai(saxo ir metareideris veike). Galu gale uzejes kitu IP vel prisijungiau. Aisku siek tiek praradau nes dirbu su XAUUSD, kurio kryptis kaip tik keitesi. Speju, kad buvau atjungtas tycia ir kaip prisimenu anksciau buvo dar keli tokie atjungimai ypac turint didesnes pozicijas.Tai stai tokia patirtis. O gal apie 16.00 ir kiti buvo atjungti? Tokiu atveju susirupinimas atkrenta.

O del valiutu tai as is Oandos imu USD o i Oanda siunciu EUR nes turiu acountus EUR,GBP,USD.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

http://www2.oanda.com/cgi-bin/msgboard/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=17;t=002531

Žmonės rašo, kad ir FXCM buvo nepasiekiami.
Gal buvo esminių ryšio problemų vakarų pakrantėje?

Stop-Loss ir Take-Profit tavo draugai. Nors man šiandien atvirkščiai.
Common sense is not very common
Kalnas
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės

Labai trumpai ir pas mane platforma buvo nuluzus.
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

MA nepyk,bet biski juokinga.Pries tave samokslo tikrai nerengia.Daug kam buvo nuluzus platforma.
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Gal MA toks didelis, kad dėl jo apsimokėjo platformą nulaužti
Common sense is not very common
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Man irgi trumpam buvo viskas atsijungę, bet tai truko apie 3 minutes tik. Pasitaiko dažnai. Manau, kad visiems tuo pačiu metu buvo dingęs ryšys. Serveriai stringa. Nieko keisto. Bet Oanda operatyviai atstato gedimus paprastai.
Sekmės visiems.
MA
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

Dekui uz gausius atsakymus. Del nulauzimo tai manau yra technine galimybe atjungti konkretu klienta. Del manes vieno visu aisku neatjunge. Kitu brokeriu platformos ir siaip internetas veike. Tik visiskai atsijungus ir kaip sakiau, sekanti karta prisijungus jau kitu IP, -Oanda is karto pradejo veikti(jokiu restartu nereikejo)
Samokslai man nesivaidena, bet brokeriu (ne visu) virtuveje yra toks elementas , kaip "pagalba" klientui.
MA
Rašyti privačią žinutę

30 žinutės

Stop-Loss ir Take-Profit tavo draugai. Nors man šiandien atvirkščiai.
Mano frendas yra trendas ir takeprofitas. Su losu nenoriu draugauti
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

mažas klausimėlis apie oandą: real sąskaitoj irgi priskaičiuoja "interest" už turimą depozitą vidurnakčio laikui?
dėkokju
http://eitne.lt
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Taip.Viskas taip pat kaip demo.Tiksliau demo taip pat kaip real
Ir intresta skaiciuoja kas sekunde.
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

supratau. va tik kas man nepatinka, bet gal su subaccountais realizuojasi: pvz EUR/USD long ilgam laikotarpiui (savaitė-dvi pvz.) o tuo tarpu gaudau smulkias bangeles 5-15 min intervaluose. Jei long tai viskas ok. o jei short-tai apkarpo long pozicijas ir tiek. kaip protingieji kurmiai elgetės tokiu atveju?
http://eitne.lt
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Cia jau nelabai ka padarysi - jei darai sell pavedima, tuo metu turedamas buy pavedima, tai bus paprastas pozicijos uzdarymas. Tiesa, gali is naujo atsidaryti pozicija po short tradinimo ir neprarasdamas ne cento.
Budamas turtingu - būk dosnus.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Dėl nulūžimų.
2006 rugpjučio 18 d 16 val 18 min. Pas mane Oanda nulūžo. O kaip pas kitus ?
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

ką tik nulūžo. beigi buvo lūžus ~10 ryto
http://eitne.lt
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Šiandien po pietų atsirado kažkokių keistų problemų su užsienio ryšiu apskritai. Net nepriėjus iki OANDA`os. Dabar irgi neveikia tinkamai.

traceroute to oanda02.oanda.com (216.12.138.242), 64 hops max, 40 byte packets
3 84.15.5.74 1.472 ms 1.529 ms 1.787 ms
4 208.51.117.249 32.063 ms 32.032 ms 32.167 ms
5 67.17.65.242 37.810 ms 38.507 ms 38.019 ms
6 * * *
7 * * *
8 * * *
9 * * *
Common sense is not very common
dainiuxxT
Rašyti privačią žinutę

254 žinutės

{cenzūruoti} blemba {/cenzūruoti} su oanda ant demo nervai nelaiko su jų prisijungimo galimybės ypatumais, o ant real pinigų jaučiu visai infarktas būtų.
http://eitne.lt

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital