Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

FOREX pasakėlė ir kodėl pinigėlių nebus :)

Botler
Botler
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės
( +6 )

Citatos pradžia Agata  
  "Jums Agata buvo parašiusi(ęs)"

Va....   ...... tokiame trumpame sakinėlyje galima perskaityti vieną iš esmingiausių atsakymų.

Jūs net netikite, jog aš esu moteris!!! ( )

Nemanau, kad jūs čia teisi , Agata vardas moteriškos giminės, tačiau esu sutikęs nete daugybę vyrų kurie dėl kažkokių priežaščių sliapiasi po moteriškais slapyvardžiais. Tai pirma, o antra tai būtų dėl jūsų anketos, kuri dalinai pildyta, tačiau skiltis (lytis) palikta neužpildyta. Kodėl? Nelabai man ir rūpi.
Tačiau spėjimus pasiliksiu sau

Štai kaip ant delno neprotingai suorganizuoto "verslo" pavyzdys. Pasekmė - jis pats suvalgė save
Ir kurtumo pasekmė !

Iškart apie "verslo" sėkmę ??? per anksti spręsti. Net ir geriausias psichologas iš vieno elemento išvadų - ypač tokių gilių nedaro. Dar labiau kai čia jokio garso nėra - tik vaizdas, prie ko čia tas kurtumas?

Dominavimas narių su pvz. penkiais nikais, nesunkus jų identifikavimas, diskutavimas pačio su savimi, tuo įrankiu išstumdymas daugelio kitų dalyvių, kur chamizmu neįveikia - net automatinio moderavimo sistema įdiegta...

Šita man išviso svetima, neturiu, nei laiko nei noro, nei rimtų priežaščių slapstytis po penkiais nikais tokioj "gyvybiškai svarbioj" diskusijoj

Ir pasekmė - Jūs jau nebetikite net tuo, jog aš esu moteris
Tai ar begalite tikėti visu kitu, kas rašoma???
Net nesivarginkite su atsakymo paieška.
Aišku, kad - ne.

Va šita dalis mane labiausiai verčia abejot dėl to moteriškumo. Šiaip tai aš čia skaitinėju ne dėl to, kad išsiaiškint, kas po kokiu nicku sėdi, o tik ieškau info apie forex, tačiau nematau jokios prasmės čia ilgiau užsibūt ... "seniokai" nieko neišpeša

Tai net nuo jūsų valios nepriklauso.

Prie ko čia ta valia mano, išviso nesupratau. Sorry. 

Citatos pabaiga

Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Botler,
švelniai nusišypsojau, perskaičiusi tavo postą, gerdama rytinę kavą
Išties nuoširdžiai

Gal todėl ir atsakau į kai kuriuos tavo teiginius, ko daryti šiuo metu neplanavau.

"Agata vardas moteriškos giminės, tačiau esu sutikęs nete daugybę vyrų kurie dėl kažkokių priežaščių sliapiasi po moteriškais slapyvardžiais."

Na nebent tu į šiuos tinklapius iš Mėnulio tik ką nusileidai...
Net šiame forume neperseniausiai rašiau, jog esu moteris. Bet tik šiaip, kaip pavyzdėlį kalbos nutylėjimams.

Rašai, jog daugybė vyrų slepiasi po moteriškais slapyvardžiais. Kodėl?
Kodėl vyrai po moteriškais?
O moterys nesislepia po vyriškais?

P.S. Šiaip gerai išsprendei programuotojo kliurką - dėl normalios galimybės cituoti nebuvimo. Paryškindamas tekstą. Aš tik bandžiau raides kiek paversti, kad bent kažkiek atsiskirtų nuo atsakymų.

O kartais pabandau pacituoti
Bet tik tam, kad kantrybę savo patreniruočiau
Kaip tam tikros rūšies sportą
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

"Arrturras........apskirtai NETE nerasta......"

"Botler.......esu sutikęs nete....."

pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

Arrturras
moki kazkam uz naujienas 1000lt per metus ir neprekiauji ar cia taip stebi kaip kas nors kits atspejinej krypti,tai geriau nusipirk piestuka ir sasiuvini atseis 1lt ir atsidaryk grafika ant tu paciu 5 minuciu kad nusirasyt skaiciukus.
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

Citatos pradžia Agata  
  Botler,
švelniai nusišypsojau, perskaičiusi tavo postą, burdama tirscius is rytines kavos
Išties nuoširdžiai

Citatos pabaiga
Biski klaidas istaisiau
O kas del lyties koks skirtums,tuo labiau juk matos kad boba rasa

Arnas_IT
Arnas_IT
Rašyti privačią žinutę

215 žinutės
( +15 / -34 )

Va šita dalis mane labiausiai verčia abejot dėl to moteriškumo. Šiaip tai aš čia skaitinėju ne dėl to, kad išsiaiškint, kas po kokiu nicku sėdi, o tik ieškau info apie forex, tačiau nematau jokios prasmės čia ilgiau užsibūt ... "seniokai" nieko neišpeša 

kad niekas nieko apie forex ir neklausė, o tik tuščiai su klaviatūra mala ir tiek... o šiaip man patiko jūs mintis apie Masterforex ir kitus panašius "mokytojus", nes situacija būtent tokia realiai ir yra

Paskutinį kartą redagavo: Arnas_IT (2012-08-29 21:22)
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

eliota bangas ir indikatoriai = sekme forexe
gerai kad negyvenam pasauly su +70 valitu poru,kur kas diena isein po 5 svarbias naujienas,ir dar daxuja nenumatytu ekonominiu/ar stichiniu faktoriu.zmogus kuris skirtu tuos 1000lt kad per metus pakeltu iki 10000lt gal ka nors ir ismoktu,o dabar giri belezina ka tokius kurie atliek analize kuri tava nuomone yra geriausia,ir moki uz ja uzuot bandydams suvokt kaip ja atlikt.Taigi nors ir turetum tuos 10000lt tu kazkam moketum ,kad uz tave prekiautu :]
Nezinau artuuras,bet forex ne variklis ir ne daikts,nes kaip viens zmogus nesurenk lektuva taip ir forexe nepasversi kiekvienos galimybes kai begalybe kintamuju yra ,ir kiekviena sekunde viskas gal pasikeist.

Orbis
Orbis
Rašyti privačią žinutę

519 žinutės
( +13 / -15 )

Niekada nesupratau kodel Agata rasineja spekuliuose. Rodos galetu sedet kokiam filosofijos forume ar pan ir ten galetu atsiskleist visu grazumu, bet sedi cia:/ Kadaise pats skaites ne is vieno zmogaus, jog jie tiesiog ne(da)skaito jos samprotavimu, taciau ji vistiek raso (gaunasi lyg kalbejimasis su paciu savimi, tik cia rasymas paciam sau su viltim kad kazkas perskaitys).
Esu bendraves su tokiom skrajojanciom padebesiais meniskom sielom, bet ka tu cia veiki net nenuraukiu. Budavo ir man kokia 2 nakties uzeina faze Agatos stilium parasyt, bet ne visa laika..
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

Citatos pradžia Orbis  
   Kadaise pats skaites ne is vieno zmogaus, jog jie tiesiog ne(da)skaito jos samprotavimu, ......

Citatos pabaiga
O tu pats tokią galimybę atmeti?

Kodėl aš kažkada, vaikystėje, galvojau, jog musė turi akis ir priekyje, ir užpakalyje.
O apie uodą taip negalvojau.

O dabar jau taip nebegalvoju...

pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

Citatos pradžia Orbis  
  Niekada nesupratau kodel Agata rasineja spekuliuose. Rodos galetu sedet kokiam filosofijos forume ar pan ir ten galetu atsiskleist visu grazumu, bet sedi cia:/ Kadaise pats skaites ne is vieno zmogaus, jog jie tiesiog ne(da)skaito jos samprotavimu, taciau ji vistiek raso (gaunasi lyg kalbejimasis su paciu savimi, tik cia rasymas paciam sau su viltim kad kazkas perskaitys).
Esu bendraves su tokiom skrajojanciom padebesiais meniskom sielom, bet ka tu cia veiki net nenuraukiu. Budavo ir man kokia 2 nakties uzeina faze Agatos stilium parasyt, bet ne visa laika..
Citatos pabaiga
yra tokiu zmoniu kur demesia trukst,dazniausiai dar su psichinem bedom ir kur per daug laika ant sava ranku tur,va tokie ir praded lyst y visokias temas kai ju veju nieks nebeskaita filosofijas sekcijoj.
Orbis
Orbis
Rašyti privačią žinutę

519 žinutės
( +13 / -15 )

Agata, nelabai suprantu ka sneki. Ne del tavo "ale" filosofavimu, bet del to, kad jie gaunasi i lankas. O manau taip gaunasi del to, kad bandai kazka megdzioti. Arba tapti filosofe. Tu savo filosofijas supranti tik pati viena ir negauni jokio griztamojo atsako. Nezinau, cia kaip meile be atsako. Ir kiek tai tesiasi spekuliantuose? 3-4 metai? Tai ne sadomadochizmas?
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

"Tu savo filosofijas supranti tik pati viena"

Uodas taip pat mažiau "supranta" už musę

Bet jis juk dėl to nėra kaltas.

Aš tavęs taip pat nei kaltinu, nei žeminu, nei įžeidinėju dėl to, kad tu nesupranti.
Orbis
Orbis
Rašyti privačią žinutę

519 žinutės
( +13 / -15 )

M jo, akivaizdus asmenybes susidvejinimas. Nors nestudijavau psichologijos, bet is bendro isprusimo akivaizdu:/ Tikriausiai pirmas faktas tas, kad labai nevykusiai sekasi filosofuoti (tikriausiai stengiesi pamegdzioti viena ar daugeli filosofu) ir taip i lankas ir ne i tema nusifilosofuoji, o antras dalykas tapatini su uodais, musem.
Kas del supratimo, jej trumpa atmintis, kaip minejau spekuliantu forume jau daug zmoniu yra tau sake kad tavo postu nelabai kas skaito, nebent pirma sakini. Ir apskritai imant zmones ilgi postai zmones vargina.
Neisizeidziau. Juk cia tu nesupranti to, ka mato visi, o tu ne O gal ir nenori suprasti?

Paskutinį kartą redagavo: Orbis (2012-08-30 16:40)
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

"labai nevykusiai sekasi filosofuoti"

Tai kad aš čia išvis nefilosofuoju.
Aš rašau.

Tik tiems, matyt, kas temoka skaityti paraidžiui/pažodžiui, sunkiai sekasi skaityti. Kaip matau, ne išimtis esi ir tu.
Bet dėl to tu manęs nė kiek neerzini. Mielai perskaitau tavo pamąstymus apie mane.

Moku aš rašyti ir kitaip.
Bet tada tuoj gaunu kolektyvinio moderavimo baną.
Žinai, tokia raudona lentelė iššoka prieš nosį
(čia paraleliniame tinklapyje)
Orbis
Orbis
Rašyti privačią žinutę

519 žinutės
( +13 / -15 )

Sakai rasai? Ok. Tada imam tavo sakini: "Uodas taip pat mažiau "supranta" už musę"
Cia tiesiogiai kaip suprantu? Kur irodymai? Ar cia is pirsto lauzta?
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

"Kur irodymai? Ar cia is pirsto lauzta?"

Na taip, aš iš piršto išlaužiau.
Dabar tu pasigooglink, išsinagrinėk smulkiai musės ir uodo "proto sandarą", "mąstymo galimybes", kad įrodytum man, kad aš išlaužiau iš piršto. Kokią savaitę. Tik per tą savaitę gali pamiršti, kokiu tikslu tu visą tą teoriją nagrinėjiesi. O jei ne - savaitę dėstysi įrodymus.

O aš neprieštarausiu tau.

Nes aš vienu sakiniu tau jau pasakiau tai, ką ir norėjau pasakyti.
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

Man rodos arturas dar viena tema reikes kurt nes vel y lankas grybaujama,jei zmones forexe neprekiaujat/eve n* lendat y sitas temas,arba snekam is patirties ir grindziam faktais,o ne teorijom ir isvediziojimais kas butu jei butu.Nesuprantu pries pora metu sits tinklapis klesteja buva ydomiu ir dienorasciu ir apzvalgu ir zmoniu kurie tikrai tureja kuom pasidalint ,o dabar visi rasa kas ka nor,spamai ein ir bbs gaunas atsiprasant,vienam nuomone nepatink,kitiems gramatika treti knisinejas prie ale akcenta.
Orbis
Orbis
Rašyti privačią žinutę

519 žinutės
( +13 / -15 )

geri laikai buvo 2008metai. forumas uzte uze. luzo nuo postu. kas gyresi prekyba OMXV, girdavosi kas ka pirko, kas kada pardave, i diena po 50 postu maziausiai vien vienoj temoj. Kiti JAV skilty diskutavo, ten irgi postu pilna budavo. Na, laikai pasikeite, greiciausiai dauguma prarado pinigus, tad nebesedi cia (ko gi cia sedesi kai pinigu saskaitoj nebera). Kita dalis ishsikrauste i JAV (ka cia beveiksi OMX'e, kai apyvarta 100 litu per visa birza). Kita dalis FOREXE. Ir diskutuot aisku nebera su kuo, tad ir diskusijos persikele i global'a. Na o nojui belieka dziaugtis kad bent dalis lietuviu neuzmirso spekuliantu.
Arturai, tuoj va euro nebeliks ir kas tada? Bus gerai tiem, kas paskolas is banku paeme eurais. Bus kaip su vagnorkem - prisirankios ant zemes primetytu gulinciu euru, ir grazins skola
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

Citatos pradžia Orbis  
  geri laikai buvo 2008metai. forumas uzte uze. luzo nuo postu. kas gyresi prekyba OMXV, girdavosi kas ka pirko, kas kada pardave, i diena po 50 postu maziausiai vien vienoj temoj. Kiti JAV skilty diskutavo, ten irgi postu pilna budavo. Na, laikai pasikeite, greiciausiai dauguma prarado pinigus, tad nebesedi cia (ko gi cia sedesi kai pinigu saskaitoj nebera). Kita dalis ishsikrauste i JAV (ka cia beveiksi OMX'e, kai apyvarta 100 litu per visa birza). Kita dalis FOREXE. Ir diskutuot aisku nebera su kuo, tad ir diskusijos persikele i global'a. Na o nojui belieka dziaugtis kad bent dalis lietuviu neuzmirso spekuliantu.
Arturai, tuoj va euro nebeliks ir kas tada? Bus gerai tiem, kas paskolas is banku paeme eurais. Bus kaip su vagnorkem - prisirankios ant zemes primetytu gulinciu euru, ir grazins skola
Citatos pabaiga
tiesiai pirstu y aki kodel zmoniu nebelika cianais.
Kas del eura nebelikima tai cia labiau smegenu plovims publikai pagasdint ir tiek nes atsiras zmoniu kam eurs 1:1 su doleriu bus y nauda.

Mrtynas
Mrtynas
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +11 / -1 )

Sveiki, bendraminciai, ir ne tik. Depresines Arturo ir Pinkio mintys paskatino sio posto atsiradima.

Perskaites negatyvius postus, kuriuose skelbiasi zmones, turintys 9 metus praktikos, supratau, kad kartais geriau 2-5 metu praktika, jei sugebi tai suvokti. Bet daznai zmones pamojuoja savo burtu lazdele, galvodami, jog pasaulis sukasi tik aplink juos, ju nesekmingas prekybas, nesekmingus bendramincius, ir issivysto virusas, kuris teigia, jog tai, ka zmogus daro - yra visiska nesamone, nes jis negali to nugaleti.

Kaip zmogus, turintis 9~ metus patirties, gali sakyti kazka tokio, jog valiutu poru grafikai juda be priezasties.
Speju, jog Agata minejo apie muses ir ju akis, taigi, visi mes muses, tik tiek, kad tik 3% musu sugeba issiauginti akis subinej, o kiti 97% vis dar analizuoja kaip jie jas issiaugino. Galiausiai pamegine patekti tarp 3% - nusvyla, jiem tai pasirodo neimanoma ir po to smeizia visa pasauli, jog subinej akiu nebuna ir to padaryti neimanoma.

Manau, jog pirma stropiai reikia atlikti namu darbus, o tik po to meginti kazka spresti paciam. O neatlikus namu darbu viskas vyksta identiskai taip, kaip siame forume - "tai neimanoma", "loterija", "nesamone"..

====================

Realios saskaitos balansas, kuriai apie 2 metai~, dazniausiai prekybos darytos H4, nenaudojant jokiu indikatoriu, tik palaikymo ir pasipriesinimo lygius. Pagrinde naudojant bendra rinkos suvokima.

Brokeris: forex.com
Platforma: MT4
Iki 100-osios prekybos buvo naudota vieno garsaus spekulianto teorija : "prekiauk minimaliomis sumomis, uzdirbk centus nuo prekybos, bet dirbk tam, kad suvoktum rinka."

Paskutinį kartą redagavo: Mrtynas (2012-09-01 05:26)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital