Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Forex prognozės (www.realtrade.lt)

RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

 ________
 
APŽVALGA
 
Šiandien pagaliau pradėjo veikti Graikijos bankai, bet taikomas savaitės išsėmimo limitas 420 eur. Toliau vyksta derybos dėl galimo 86 mlrd. eurų finansinės pagalbos paketo. Daugelis šalių, tame tarpe ir Lietuva, nerodo pasitikėjimo Graikijai ir intensyviai svarsto pagalbos galimybę ir sąlygas. Į Graikijos prašymus nurašyti dalį skolos A.Merkel pasisakė griežtai – “Graikijos skolos nurašytos nebus”. Taigi Graikų pasispardymas dabar jiems kainuos daug daugiau, negu sutikus su derybų sąlygomis jų pradžioje.
 
SVARBIAUSIOS SAVAITĖS NAUJIENOS
 
Pirmadienis
15:30 CAD Didmeninės prekybos rodiklis
 
Antradienis
4.30 AUD Monetarinės politikos ataskaita
 
Trečiadienis
4.30 AUD Vartotojų kainų indeksas
6.05 AUD Australijos banko vadovo Glenn Stevens kalba
17.00 USD Esamų namų pardavimai
 
Ketvirtadienis 
00.00 NZD Palūkanų normos skelbimas
11.30 GBP Mažmeninės prekybos apimtys
11.30 GBP Mažmeninės prekybos rodiklis
15.30 CAD Mažmeninės prekybos apimtys
15.30 USD Bedarbystės paraiškos
 
Penktadienis
01.45 NZD Prekybos balansas
04.45 CNY Kinijos pramonės rodiklis
17.00 USD Naujų namų pardavimai
 
VALIUTŲ PORŲ APŽVALGA
 
USD/CAD - paeita savaitė Kanados bankui sumažinus palūkanų normą, pora pasiekė naujas aukštumas, bet pristabdė kilimą ties svarbiu pasipriešinimo lygiu 1.3, šiuo metu galima korekcija, o pramušus ir įsitvirtinus virš šio lygio, tikėtinas tolimesnis kilimas aukštyn.
 
USD/JPY – porai nesugebėjus užsitvirtinti virš 124 lygio, galima korekcija. Šioje poroje svarbi palaikymo zona yra 122, kuri turėtų pristabdyti judėjimą žemyn. Nesulaukus korekcijos ir įveikus pasipriešinimo lygį 126 su didesne jėga, tikėtinas tolimesnis judėjimas aukštyn.
 
AUD/USD – kaina artėja prie svarbaus pasipriešinimo lygio 0.72, kuris sutampa su korekcinio judėjimo žemyn 76.4 fibo, nuo šio lygio galimas kainos judėjimas aukštyn, bet tam reikia sulaukti tinkamų ženklų ir patvirtinimų.
 
Ši apžvalga yra bendrojo pobūdžio, todėl aklai vadovautis ja nerekomenduojama, o sprendimą pirkti ar parduoti turite priimti pagal savo naudojamą ir patikrintą strategiją.
 
Sėkmingos visiems prekybos.
RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

 Sveiki, pateikiame jums ilgesnio periodo apžvalgą.
 
USD/CAD – dėl krintančios naftos kainos ir siekiant pagerinti Kanados eksporto rodiklius, Kanados centrinis bankas sumažino bazinę palūkanų normą iki 0.5%. 
Ilgajame laikotarpyje toks sprendimas turėtų susilpninti Kanados dolerį kitų valiutų atžvilgiu.
Šiuo metu pora turi stiprų palaikymo lygį ties 1.28, o tęsiant kilimą į viršų nėra jokio rimtesnio pasipriešinimo iki 1.35 lygio.
Reikėtų įvertinti, kad trečiadienį JAV federalinis rezervų bankas irgi skelbia bazinės palūkanų normos sprendimą, kuri šiuo metu yra 0.25% ir ją pakėlus iki 0.5 tikėtinas tolimesnis poros ralis į viršų.
Prognozuojamas palūkanų normos kėlimas numatytas paskutiniame šių metų ketvirtyje, bet sprendimas gali būti priimtas anksčiau, atsižvelgiant į ekonominę šalies situaciją. JAV iki 2016 m. vidurio planuoja pakelti palūkanų normą iki 1%, kas sustiprintų JAV dolerį visų valiutų atžvilgiu. 
Toliau silpnėjant Kanados doleriui poroje USD/CAD tikėtinas kilimas ilgajame laikotarpyje.
 
USD/JPY – dolerio jenos pora koreguojasi nuo 124 lygio, bet po savimi turi palaikymo lygį 122.
Įvertinus ilgesniajame periode, nesulaukus geresnių naujienų iš Japonijos, nėra jokio fundamentinio pagrindo tikėtis didesnio judėjimo žemyn, tuo labiau, kai kilimui į viršų nėra didesnio pasipriešinimo iki 130 lygio.
 
AUD/USD – pora ir toliau artėja prie zonos, kurioje daugelis tikisi atšokimo, bet paskutinės savaitės žvakė byloja, kad jėgos judėjimui žemyn netrūksta, reikėtų atidžiau stebėti, kaip kaina elgsis ties 0.72 lygiu ir reikėtų įvertinti, kad žemiau irgi laukia apvalios kainos psichologinis lygis 0.7.
Šiuo metu kaina testuoja 0.73 lygį iš apačios ir jo nepramušus tikėtinas judėjimas žemyn link anksčiau minėtų lygių. Kainai pramušus ir užsitvirtinus aukščiau 0.73, patartina sulaukti rimtesnių signalų, kurie parodytų tolimesnę poros judėjimo kryptį.
 
GBP/JPY - panaši situacija, kaip ir USD/JPY, numatomas kilimas ilgajame periode, bet kaip jau minėjome anksčiau, tikslas yra 200 kainos lygis ir pora su keliomis korekcijomis vis dėl to jį beveik pasiekė. 
Sulaukus tos kainos, reikėtų atidžiai įvertinti Price action formuotes, kad gautume daugiau informacijos dėl tolimesnio kainos judėjimo.
 
Linkime sėkmingų sandorių ir geros ateinančios savaitės.
 
P.S. 
Turintiems pozicijų su USD – nepamirškite, kad trečiadienį FED sprendimas dėl bazinės palūkanų normos pakėlimo. Prognozuojama, kad palūkanų norma liks nepakeista, bet kaip žinoma, prognozės lieka prognozėmis. Todėl atsižvelkit į šitą faktorių ir apsisaugokit nuo galimų nuostolių.
RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

 Sveiki prekiautojai.

Ir toliau pingant naftai, šalys eksportuotojos susiduria su sunkumais.Pingant naftai, mažėja valstybės pajamos. Kai kurių valstybių pajamos, eksportuojant naftą, sudaro net apie 40% BVP, todėl naftos kainos kritimas stipriai atsiliepia tos šalies valiutos vertei.
Pagal turimų naftos atsargų kiekį, Kanada yra 3-oje vietoje pasaulyje ir, pingant naftai, Kanados doleris vis pinga, todėl stebint Kanados dolerio ir stiprėjančių valiutų grafikus, kaip pvz. USD/CAD, GBP/CAD iš techninės pusės galima rasti neblogų iėjimų į rinką, kadangi vyksta stiprus trendinis judėjimas.

To priežastis: sankcijų Iranui sumažinimas už susitarimą dėl branduolinės Irano politikos ir jos keliamos grėsmes vakarams, mainais Iranui buvo sumažintos sankcijos, kas leis šaliai pilnai grįžti į naftos rinką. 
Po susitarimo sąlygų paskelbimo naftos kaina krito žemyn.
Kadangi Iranas yra stambus žaidėjas naftos rinkoje jo grįžimas į aikštelę pakels konkurenciją ir prognozuojamas tolimesnis naftos kainos pigimas, kas neigiamai atsilieps šalims naftos eksportuotojoms.
Tame tarpe Kanados dolerio vertei.
Kol kas sumažintos Bank of Canada palūkanos tik papildo fundamentinį “kanadiečio” nuvertėjimą daugelio valiutų atžvilgiu. 

Situacija Graikijoje kol kas nebekelia tokio didelio susidomėjimo, kaip karštuoju periodu, kai šalis stovėjo ant bankroto slenksčio. Šiandien po pertraukos pradėjo veikti Graikijos akcijų birža, ir kaip tikėtasi, pagrindiniai indeksai bei akcijos ženkliai smuko žemyn.
Stambieji investuotojai šią savaitė labiau stebės ekonomines naujienas iš JAV ir bandys daryti išvadas apie ateinantį JAV bazinės palūkanų normos pakėlimą.
Primename, kad FED iki 2016 vidurio planuoja pakelti bazinę palūkanų normą iki 1% (šiuo metu 0.25%), kas turėtų suteikti doleriui jėgų stiprėti prieš kitas valiutas ilguoju periodu.

Šios savaitės ekonominis kalendorius marga nuo svarbių naujienų, todėl paminėsiu tik svarbiausias iš jų:

08.04 antradienis
04.30 Australijos mažmeninių pardavimų + Prekybos balanso rodikliai
07.30 Australijos centrinio banko bazinės palūkanų normos skelbimas

08.05 trečiadienis
01.45 Naujosios Zelandijos bedarbystės pokytis
11.30 Didžiosios Britanijos verslo aktyvumo paslaugų sektoriuje skelbimas
15.15 JAV nedarbo ne žemės ūkio sektoriuje lygio pokytis

08.06 ketvirtadienis
04.30 Australijos darbingumo pokytis
14.00 Didžiosios Britanijos centrinio banko bazines palūkanų normos skelbimas

08.07 penktadienis
15.30 JAV naujų darbo vietų rodiklis
15.30 Kanados bedarbystės lygio rodiklis
15.30 Kanados bedarbystės pokyčio rodiklis

Taigi, ateinanti savaitė gali įnešti daug naujovių ir daugeliui porų nurodyti tolimesnę kryptį, bei atnešti nemažai volatilumo į rinką, būkite atidesni ir sėkmingos visiems prekybos.

P.S. Primenu, kad realtrade.lt rugpjūčio mėnesį vykdo akciją-žaidimą naujiems ir esamiems klientams.
Daugiau informacijos
Paskutinį kartą redagavo: RealTrade (2015-08-03 18:06)
RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

 Sveiki prekiautojai ir prekiautojos.
 
Po penktadienį paskelbtų JAV darbo rinkos rodiklių, didėja tikimybė, kad bazinė palūkanų norma FED didins jau rugsėjį. Prieš kurį laiką FED paskelbė, kad palūkanų norma bus padidinta "kai ekonominė situacija taps truputėlį geresnė", po to laiko JAV ekonominiai rodikliai neparodė nieko blogo, dėl ko FED turėtų nukėlinėti savo sprendimą vėlesniam laikui. Taigi analitikų prognozuojama palūkanų pakėlimo data - rugsėjo mėnesis. 
Palūkanų normos pasikeitimas smarkiai įtakoja tos šalies valiutos stiprumą kitų valiutų atžvilgiu.
 
Palyginus šios ir praeitos savaitės ekonominius kalendorius, šita savaitė nusimato rami, naujienų nėra daug ir grafikai neturėtų iškrėsti netikėtumų ir judėti labiau inertiškai trendo kryptimi pagal techninę analizę.
 
Vertos dėmesio šios savaitės valiutų poros.
 
GBP/CAD - stiprus trendas į viršų, nerimą kelia tik praeitos savaitės ketvirtadienio stipri meškų žvakė, kuri greičiausiai reiškia pasikoregavimą ir penktadienį kainai suvaikščiojus 200p, užsidarė beveik tame pačiame lygyje, tai žymi pirkėjų ir pardavėjų apylygį kiekį, todėl šios dienos žvakei užsidarius aukščiau penktadienio žvakės ribų, tikėtinas tolimesnis judėjimas aukštyn. Judėjimą žemyn turėtų pristabdyti 2.01000 - 2.03000 pasipriešinimo zona ir 2.00000 apvalus psichologinis kainos lygis.
 
USD/CAD - analogiška situacija, stiprus trendas į viršų, bet situacija ne tokia aiški, nes norėtųsi aiškesnės korekcijos, kaina atsimušė nuo 1.31 lygio, bet to neužtenka bendram vaizdui susidaryti.
 
NZD/USD - trečiadienį pora antrą kartą atšoko nuo 0.65 lygio ir formuoja dvigubo dugno formuotę. Mėnesiniame grafike nuo 0.65 lygio, kaina jau atšoko 2 kartus, o žemiau jo ties 0.64 laukia svarbus mėnesinio grafiko fibo61.8 lygis. Patartina būti atsargesniems su šita pora ilgajame periode.
 
GBP/NZD - dar viena verta dėmesio pora, šita pora pradėjo formuoti kanalinį judėjimą tarp 2.40 - 2.34 lygių,
2.34 yra stiprus palaikymas judėjimui į viršų ir tikėtinas tolimesnis judėjimas aukštyn, kur (įveikus 2.40) artimiausiu metu nenusimato stipresnio pasipriešinimo. Nebent pasikeistų fundamentinė situacija.
 
 
EUR/USD - ir toliau išlieka didesnė judėjimo žemyn galimybė, kai daugybė investuotojų tikisi greito palūkanų normos kėlimo ir daugelis prekiautojų laiko atidarytas short tipo pozicijas, tai tik sustiprina meškų sentimentą.
Šiuo metu pora yra žemiau 1.10 lygio, kuriame kaina linkus užsibūti. Tai patvirtina 2 praėjusios savaitinės DOJI tipo žvakės, kurios rodo rinkos neapsisprendimą, bet kartu ir leidžia įeiti į rinką geresnėmis sąlygomis.
 
Linkime visiems sėkmingos prekybos.
RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

EUR/USD. Techninė analizė 2015.10.13 


Pasipriešinimas 4: $1.1474 - savaitinio kanalo viršutinė Bollinger riba
Pasipriešinimas 3: $1.1460 - rugsėjo 18 d. aukštumos 
Pasipriešinimas 2: $1.1403 - dieninio kanalo viršutinė Bollinger riba 
Pasipriešinimas 1: $1.1381 - spalio 13 d. valandinis pasipriešinimas

Kaina: $1.1361

Palaikymas 1: $1.1343 - spalio 13 d. valandinis palaikymas 
Palaikymas 2: $1.1315 - spalio 9 d. valandinis palaikymas 
Palaikymas 3: $1.1261 - spalio 8 d. valandinis palaikymas 
Palaikymas 4: $1.1250 – 21 dienos slankusis vidurkis

 

Viršutinės Bollinger linijos buliams išlieka pagrindine kliūtimi, kadangi šie pasipriešinimai ribojo kainų augimą pastarąsias dvi dienas.

Pagrindiniu palaikymu šiandien išlieka $1.1315, ir meškoms yra būtinas užsidarymas žemiau, tam, kad patvirtinti silpnėjantį bulių spaudimą ir nukreipti dėmesį į 21 d. slankųjį vidurkį. Buliams reikalingas užsidarymas aukščiau pirmadienio maksimumo $1.1397, tam, kad vėl patvirtinti $1.1460-74. 

 

Parengta remiantis forex.lv


Paskutinį kartą redagavo: RealTrade (2015-10-13 12:39)
RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

EUR/USD. Techninė analizė 2015.10.15 


Pasipriešinimas 4: $1.1712 - rugpjūčio 24 d. mėnesio maksimumas 
Pasipriešinimas 3: $1.1584 - rugpjūčio 25 d. maksimumas 
Pasipriešinimas 2: $1.1522 - trumpalaikio kylančio dienos kanalo viršūnė 
Pasipriešinimas 1: $1.1499 - savaitinio kanalo viršutinė Bollinger riba

Kaina: $1.1480

Palaikymas 1: $1.1448 - spalio 14 d. valandinis pasipriešinimas, dabar palaikymas 
Palaikymas 2: $1.1376 - spalio 14 d. valandinis palaikymas 
Palaikymas 3: $1.1343 - spalio 13 d. minimumas 
Palaikymas 4: $1.1315 - spalio 9 d. valandinis palaikymas

 

Užsidarymas aukščiau ankstesnio pasipriešinimo lygio $1.1460 leidžia buliams susikoncentruoti ties judėjimu prie $1.1584-1.1712 – rugpjūčio mėnesio maksimumų. Bollinger viršūnė ($1.1475) lieka pagrindine bulių problema, ir potencialiai turėtų apriboti augimą.

Palaikymo sluoksnių daugėja, ir meškoms reikia užsidaryti žemiau $1.1448 tam, kad nuslopinti bulių spaudimą. Bendrai, užsidarymas žemiau $1.1343 sugriaus bulių viltis ir nukreips į $1.1087-1.1271 srities tikslus.

RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

EUR/USD. Techninė analizė 2015.10.16 


Pasipriešinimas 4: $1.1584 - rugpjūčio 25 d. maksimumas 
Pasipriešinimas 3: $1.1495 - spalio 15 d. maksimumas 
Pasipriešinimas 2: $1.1461 - kintamasis valandinis palaikymas / pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 1: $1.1418 - spalio 15 d. valandinis pasipriešinimas

Kaina: $1.1371

Palaikymas 1: $1.1343 - spalio 13 d. minimumas 
Palaikymas 2: $1.1315 - spalio 9 d. valandinis palaikymas 
Palaikymas 3: $1.1269 - 21 dienos slankusis vidurkis 
Palaikymas 4: $1.1228 - kylanti trendo dienos linija

 

Progreso stoka iš bulių pusės ir apsisukimas žemyn po nepavykusio bandymo paimti $1.1500 lygį, buliams kelia nerimą. Bollinger viršūnė ($1.1443) išlieka pagrindine bulių problema, ji riboja kainų augimą. Užsidarymas žemiau $1.1343 gali sugriauti bulių viltis ir suteiks galimybę meškoms judėti ties $1.1087-1.1264 zonos – pagrindinių dienos slankiųjų vidurkių.

 

RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

EUR/USD. Techninė analizė 2015.10.22 


Pasipriešinimas 4: $1.1461 - kintamasis valandinis palaikymas / pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 3: $1.1450 - viršutinė Bollinger juosta 
Pasipriešinimas 2: $1.1418 - spalio 15 d. valandinis pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 1: $1.1396 - spalio 19 d. maksimumas

Kaina: $1.1319

Palaikymas 1: $1.1305 - spalio 19 d. minimumas 
Palaikymas 2: $1.1291 - 21 dienos slankusis vidurkis 
Palaikymas 3: $1.1258 - kylanti trendo dienos linija 
Palaikymas 4: $1.1247 - 55 dienų slankusis vidurkis

 

Pasipriešinimas $1.1396-1.1418 zonoje išlieka pagrindiniu. Buliams reikalingas užsidarymas aukščiau, tam, kad patvirtinti savo persvarą ir nusitaikyti į $1.1496-1.1585.

Tuo metu, kai $1.1396 pristabdo augimą, meškos ir toliau bus susikoncentruotos ties $1.1247-1.1305 lygiu, kur yra kylanti trendo dienos linija ir 55 dienų slankusis vidurkis. Užsidarymas žemiau 55 dienų slankiojo vidurkio patvirtins meškų persvarą ir pirmutinį tikslą sekančio palaikymo $1.1087-1.1173 zonoje, kur pažymėtas 100 ir 200 dienų slankusis vidurkis.

narkun123
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės
( +1 )

labas.
sprendziant is prognoziu dolerio suolis iki 1.15 buvo netiketas?
RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

EUR/USD. Techninė analizė 2015.10.23 


Pasipriešinimas 4: $1.1245 - 55 dienų slankusis vidurkis 
Pasipriešinimas 3: $1.1213 - spalio 22 d. valandinis pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 2: $1.1171 - 100 dienų slankusis vidurkis 
Pasipriešinimas 1: $1.1153 - spalio 22 d. valandinis palaikymas, šiuo metu – pasipriešinimas

Kaina: $1.1111

Palaikymas 1: $1.1089 - Bollinger pagrindas 
Palaikymas 2: $1.1071 - spalio 23 d. valandinis palaikymas 
Palaikymas 3: $1.1258 - kylanti dienos trendo linija 
Palaikymas 4: $1.1247 - 55 dienų slankusis vidurkis

 

Korekcija žemyn, prasidėjusi nesėkmingu bandymu pratestuoti psichologinį lygį $1.1500 praeitą savaitę, atvedė mus prie šviežių 2-jų mėnesių minimumų ir užsidarymo žemiau pagrindinių dienos slankiųjų vidurkių. Tai gali turėti įtakos judėjimui atgal prie 2015 minimumų.

Palaikymas $1.1017 šiuo metu yra pagrindinis, ir meškoms reikalingas užsidarymas žemiau tam, kad patvirtinti judėjimo tikslus prie $1.0807 – birželio mėnesio minimumo.

Pasipriešinimo sluoksnių prisikaupė, ir buliams reikalingas užsidarymas aukščiau $1.1213, tam, kad vėl nusitaikyti prie $1.1245-1.1302, kur pažymėtas 21 ir 55 dienų slankusis vidurkis.

RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

EUR/USD. Techninė analizė 2015.10.26 


Pasipriešinimas 4: $1.1213 - spalio 22 d. valandinis pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 3: $1.1167 - 100 dienų slankusis vidurkis 
Pasipriešinimas 2: $1.1140 - spalio 23 d. valandinis pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 1: $1.1107 - spalio 23 d. valandinis palaikymas, šiuo metu – pasipriešinimas

Kaina: $1.1038

Palaikymas 1: $1.0993 - spalio 26 d. valandinis palaikymas 
Palaikymas 2: $1.0925 - rugpjūčio 10 d. minimumas 
Palaikymas 3: $1.0847 - rugpjūčio 5 d. mėnesio minimumas 
Palaikymas 4: $1.0823 - Bollinger savaitinis pagrindas

 

Nuostolius praėjusią savaitę lydėjo ne tik užsidarymas žemiau pagrindinių dienos slankiųjų vidurkių, tarp jų ir 200 dienų, bet ir užsidarymas žemiau kylančio kanalo pagrindo savaitiniame grafike.

Šiuo metu meškų dėmesys pereina į $1.0807-47, kur yra liepos ir rugpjūčio minimumai ir savaitinis Bollinger pagrindas.

Buliams dabar reikalingas užsidarymas aukščiau $1.1167, tam, kad patvirtinti silpnėjantį meškų spaudimą, ir nusitaikyti atgal į $1.1213-1.1302, kur pažymėtas 21 ir 55 dienų slankusis vidurkis.

RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

EUR/USD. Techninė analizė 2015.10.29 


Pasipriešinimas 4: $1.1096 - spalio 28 d. maksimumas 
Pasipriešinimas 3: $1.1025 - spalio 28 d. valandinis palaikymas, šiuo metu - pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 2: $1.0993 - spalio 26 d. minimumas, šiuo metu - pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 1: $1.0934 - spalio 28 ir 29 d. valandinis pasipriešinimas

Kaina: $1.0934

Palaikymas 1: $1.0896 - spalio 28 d. minimumas 
Palaikymas 2: $1.0847 - rugpjūčio 5 d. mėnesio minimumas 
Palaikymas 3: $1.0807 - liepos 20 d. mėnesio minimumas, Bollinger savaitinis pagrindas 
Palaikymas 4: $1.0659 - balandžio 21 d. minimumas

 

Neryžtingumas prieš $1.0993 lygį pagaliau dingo po staigių pardavimų trečiadienį. Tai patvirtina dėmesio nukreipimas į $1.0807-47 palaikymo sritį.

Meškos šiuo metu bandys užsidaryti žemiau $1.0807 tam, kad pretenduoti į pirmutinį tikslą $1.0520-1.0659 zonoje. Pasipriešinimo lygių prisikaupė. Buliams reikalingas užsidarymas aukščiau $1.0993 tam, kad nuslopinti spaudimą ir nukreipti dėmesį atgal į $1.1096-1.1158, kur yra 100 ir 200 dienų slankusis vidurkis.

RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

EUR/USD. Techninė analizė 2015.11.02 


Pasipriešinimas 4: $1.1154 – 100 dienų slankusis vidurkis 
Pasipriešinimas 3: $1.1126 - 38,2% Fibonacci nuo 1.1496-1.0896 
Pasipriešinimas 2: $1.1106 - 200 dienų slankusis vidurkis 
Pasipriešinimas 1: $1.1096 - spalio 28 d. maksimumas

Kaina: $1.1026

Palaikymas 1: $1.0986 - spalio 30 d. valandinis palaikymas 
Palaikymas 2: $1.0965 - spalio 30 d. minimumas 
Palaikymas 3: $1.0947 - spalio 29 d. valandinis palaikymas 
Palaikymas 4: $1.0916 - spalio 29 d. valandinis palaikymas

 

Staigūs pardavimai kol kas neišvedė už apatinės Bollinger ribos ($1.0901). Ji vis dar apriboja meškų potencialą.

Pasipriešinimo sritis apibrėžta $1.1096-1.1156. Čia yra 100 ir 200 dienų slankusis vidurkis. Tačiau buliams dabar reikalingas užsidarymas aukščiau $1.1154 tam, kad sumažinti meškų spaudimą ir nusitaikyti į $1.1213-1.1302, kur yra 21 ir 55 dienų slankusis vidurkis. Meškoms reikalingas užsidarymas žemiau $1.0986 tam, kad susigrąžinti rinkos kontrolę.

RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

EUR/USD. Techninė analizė 2015.11.04 


Pasipriešinimas 4: $1.1052 - lapkričio 2 d. maksimumas 
Pasipriešinimas 3: $1.1030 - lapkričio 3 d. maksimumas 
Pasipriešinimas 2: $1.0998 - lapkričio 3 d. valandinis pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 1: $1.0970 - lapkričio 3 ir 4 d. valandinis pasipriešinimas

Kaina: $1.0954

Palaikymas 1: $1.0936 - lapkričio 3 d. minimumas 
Palaikymas 2: $1.0916 - spalio 29 d. valandinis palaikymas 
Palaikymas 3: $1.0896 - spalio 28 d. minimumas 
Palaikymas 4: $1.0847 - rugpjūčio 5 d. mėnesio minimumas

 

Pasipriešinimas $1.1096-1.1147 srityje, kur yra 100 ir 200 dienų slankusis vidurkis, laikomas pagrindiniu šią savaitę.

Buliams reikalingas užsidarymas aukščiau 100 dienų slankiojo vidurkio ($1.1147) tam, kad sugriauti meškų planus ir nusitaikyti į $1.1213-1.1302, kur yra 21 ir 55 dienų slankusis vidurkis.

Meškos šiuo metu pramušė palaikymą $1.0986. Tai nukreipė dėmesį į $1.0767-1.0896, kur yra kanalo pagrindas.

RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

EUR/USD. Techninė analizė 2015.11.05 


Pasipriešinimas 4: $1.0970 - lapkričio 3 ir 4 d. valandinis pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 3: $1.0939 - lapkričio 4 d. valandinis pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 2: $1.0912 - lapkričio 4 d. valandinis pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 1: $1.0896 - spalio 28 d. minimumas, šiuo metu pasipriešinimas

Kaina: $1.0871

Palaikymas 1: $1.0842 - lapkričio 4 d. minimumas 
Palaikymas 2: $1.0807 - liepos 20 d. mėnesio minimumas 
Palaikymas 3: $1.0786 - savaitinio Bollinger pagrindas 
Palaikymas 4: $1.0738 - krentančio dienos kanalo pagrindas

 

EUR/USD pora tęsia kritimą. Meškų dėmesys šiuo metu nukreiptas į pakartotiną $1.0807 lygio – liepos minimumo išbandymą.

Savaitinio Bollinger ir dienos kanalo pagrindas pažymėti $1.0738-86 ir gali pristabdyti judėjimą žemyn, tačiau $1.0807 pramušimas iškart nukreips meškų dėmesį į $1.0659 - balandžio 21 d. minimumą.

Pasipriešinimo sluoksnių prisikaupė. Buliams reikalingas užsidarymas aukščiau $1.0939 tam, kad palengvinti meškų spaudimą ir nusitaikyti į pagrindinius dienos slankiuosius vidurkius $1.1100-1.1222.

 

RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

EUR/USD. Techninė analizė 2015.11.09 


Pasipriešinimas 4: $1.0939 - lapkričio 4 d. pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 3: $1.0897 - lapkričio 5 d. maksimumas 
Pasipriešinimas 2: $1.0834 - lapkričio 5 d. minimumas, šiuo metu - pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 1: $1.0809 - liepos 27 d. mėnesio minimumas, šiuo metu - pasipriešinimas

Kaina: $1.0769

Palaikymas 1: $1.0707 - lapkričio 6 d. maksimumas 
Palaikymas 2: $1.0680 - apatinė krentančio dienos kanalo riba 
Palaikymas 3: $1.0659 - balandžio 21 d. minimumas 
Palaikymas 4: $1.0520 - balandžio 13 d. mėnesio minimumas

 

EUR/USD pora toliau testuoja apatinę krentančio dienos kanalo ribą po staigių pardavimų, kurie patvirtino meškų nusitaikymą į $1.0520-1.0659.

Perparduoti dienos osciliatoriai lieka pagrindine meškų problema. Šiuo metu buliams reikalingas užsidarymas aukščiau $1.0834 tam, kad palengvinti meškų spaudimą, ir aukščiau $1.0939 tam, kad nukreipti dėmesį į kanalo viršūnę ties $1.1006 (šiandien).

Bendrai, užsidarymas aukščiau 55-dienų slankiojo vidurkio ($1.1195) sugriaus meškų viltis, nubrėždamas tikslą į $1.1496.

RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

EUR/USD. Techninė analizė 2015.11.11 


Pasipriešinimas 3: $1.0897 - lapkričio 5 d. maksimumas 
Pasipriešinimas 2: $1.0834 - lapkričio 5 d. minimumas , šiuo metu - pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 1: $1.0809 - liepos 27 d. mėnesio minimumas, šiuo metu - pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 1: $1.0790 - lapkričio 9 d. maksimumas

Kaina: $1.0756

Palaikymas 1: $1.0674 - lapkričio 10 d. minimumas 
Palaikymas 2: $1.0659 - balandžio 21 d. minimumas 
Palaikymas 3: $1.0623 - apatinė krentančio dienos kanalo riba 
Palaikymas 4: $1.0520 - balandžio 13 d. mėnesio minimumas

 

EUR/USD antradienį vėl pavyko prisiartinti prie apatinės krentančio dienos kanalo ribos, tačiau proveržio stoka kartu su perparduotais osciliatoriais priverčia laukti korekcinio atšokimo.

Buliams reikalingas užsidarymas aukščiau $1.0834 tam, kad palengvinti meškų spaudimą, ir aukščiau $1.0897 tam, kad nukreipti dėmesį į viršutinę kanalo ribą ties $1.0949 (šiandien).

Užsidarymas aukščiau 55 dienų slankiojo vidurkio ($1.1170) gali sugriauti meškų viltis, nusitaikant į $1.1496 tikslą.

 

RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

EUR/USD. Techninė analizė 2015.11.13 


Pasipriešinimas 4: $1.0939 - lapkričio 4 d. valandinis pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 3: $1.0897 - lapkričio 5 d. maksimumas 
Pasipriešinimas 2: $1.0862 - lapkričio 6 d. valandinis palaikymas, dabar pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 1: $1.0834 - lapkričio 5 d. minimumas, šiuo metu – pasipriešinimas

Kaina: $1.0791

Palaikymas 1: $1.0746 - lapkričio 12 d. valandinis palaikymas 
Palaikymas 2: $1.0674 - lapkričio 10 d. minimumas 
Palaikymas 3: $1.0659 - balandžio 21 d. minimumas 
Palaikymas 4: $1.0565 - žemėjančio kanalo pagrindas

 

Ryžto stoka prieš $1.0659 lygį – balandžio 21 d. minimumą, kartu su perparduotais osciliatoriais sukėlė poros atšokimą atgal prie pasipriešinimo $1.0834.

Buliai pasistengs užsidaryti aukščiau šio lygio tam, kad nukreipti dėmesį į $1.0897-1.0992, kur yra 21 dienos slankusis vidurkis. Bendrai, buliai turėtų užsidaryti aukščiau 55 dienų slankiojo vidurkio ($1.1154) tam, kad sugriauti meškų viltis ir nusitaikyti į $1.1496.

Meškoms reikalingas užsidarymas žemiau $1.0746 tam, kad įtvirtinti savo persvarą.

RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

EUR/USD. Techninė analizė 2015.11.16 


Pasipriešinimas 4: $1.0939 - lapkričio 4 d. valandinis pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 3: $1.0897 - lapkričio 5 d. maksimumas 
Pasipriešinimas 2: $1.0862 - lapkričio 6 d. valandinis palaikymas, šiuo metu - pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 1: $1.0834 - lapkričio 5 d. minimumas, šiuo metu - pasipriešinimas

Kaina: $1.0734

Palaikymas 1: $1.0674 - lapkričio 10 d. minimumas 
Palaikymas 2: $1.0659 - balandžio 21 d. minimumas 
Palaikymas 3: $ 1.0563 - Bollinger pagrindas 
Palaikymas 3: $1.0536 - žemėjančio kanalo pagrindas

 

Pagrindinis palaikymas išlieka $1.0659-74 srityje.

Užsidarymas žemiau $1.0659 būtinas tam, kad įtvirtinti meškų persvarą ir nusitaikyti į kanalo pagrindo sritį. Pasipriešinimo sluoksnių prisikaupė $1.0834-1.0957 zonoje, kur yra kanalo viršūnė ir 21 dienų slankusis vidurkis.

Buliams reikalingas užsidarymas aukščiau tam, kad nusitaikyti į $1.1078-1.1144, kur yra 55, 100 ir 200 dienų slankusis vidurkis.

 

RealTrade
RealTrade
Rašyti privačią žinutę

458 žinutės
( -1 )

EUR/USD. Techninė analizė 2015.11.19 


Pasipriešinimas 4: $1.0862 - lapkričio 6 d. palaikymas, dabar pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 3: $1.0834 - lapkričio 6 d. minimumas, dabar pasipriešinimas 
Pasipriešinimas 2: $1.0776 - viršutinė žemėjančio kanalo riba dieniniame grafike 
Pasipriešinimas 1: $1.0758 - lapkričio 16 d. minimumas valandinis pasipriešinimas

Kaina: $1.0695

Palaikymas 1: $1.0616 - lapkričio 18 d. minimumas 
Palaikymas 2: $1.0566 - Bollinger pagrindas 
Palaikymas 3: $1.0520 - balandžio 13 d. mėnesio minimumas 
Palaikymas 4: $1.0462 - 2015 minimumas nuo kovo 13 d.

 

Tolimesnio progreso stoka kartu su naujais 7-ių mėnesių minimumais trečiadienį ir su dieninio grafiko divergencija, o taip pat priartėjimas prie Bollinger pagrindo yra pagrindinės meškų problemos, turinčios užuominą į korekciją.

Pasipriešinimo sluoksniai $1.0758-1.0936 srityje šiuo metu yra pagrindiniai. Užsidarymas aukščiau reikalingas nusitaikymui į $1.1068-1.1141, kur yra pagrindiniai dienos ir savaitės slankieji vidurkiai. Meškos turi apsaugoti sritį $1.0759-76 nuo bulių tam, kad būtų išsaugotas akcentas į $1.0462-1.0520.

 


Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital