Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

USDJPY

tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

As nesu taip stipriai nusiteikes kaip tasta, palauksim treciadienio duomenu is Japonijos.Situacija itempta.
turiu long 117.2 ir 11.37 kurius realizuosiu 117.85, jiems nukritus 20-30pip vel uzhpirksiu ir bansysiu 117.85 parduoti.
dar 2 long 117.44 pozicijas laikysiu toliau.
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

na ka ^LA situacija pakolkas nera tokia pozityvi kaip atrode vakar.
Manau skaidrumo situacijai sulauksim trechiadini.
Shpykulis
Rašyti privačią žinutę

660 žinutės
( +121 / -250 )

Nieko naujo ten nevyks per ta ju meetinga, geriausiu atveju rate hike gali but pries naujus. Nors ir tankanas parode kazkokius normalesnius skaicius, taciau cpi visteik defliacija todel manau dar turim laiko iki rimtesnes korekcijos

Prie turimu orderiu sekantys long limitai

116.55, 115.90, 115.20 orderio dydis 1 proc, (smagu butu, kad uzkabintu nors viena targetas apie 119

zemiau 115 reikes ziuret kas vyksta
Virinu visur:)
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Zhiuresim,ziuresim.Londono sesija darba baige, Niujorkas likes vienas nemanau jog ka bepakeis.ziuresim Tokijo importuotojai,eksportuotojai kaip sudirbs shianakti.manau jog iki rytdienos Londono atidarymo taip ir prasistumdys 116.90-117-.35 ribose.
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Kagi Londono sesija ipusejo, ziuriu vakar denos grafikus, gerbiamieji mano prognoze visishkai pasitvirtino, iki Londono sesijos atidarymo usd/jpy prasilaike 116.90-117.28 ribose, tai yra taip kaip ir minejau vakar 18:21GMT.Belieka sunkesnis klausimas, kas toliau?.. Geras klausimas, tikimes kilimo. manau iki Niujorko sesijos galo matysime svyravima 117.30-117.70 su pastongomis lipti iki 118, vargiai ar tai pasieksime iki Niujorko sesijos uzhdarymo.
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Niujorkas uzhsidare o mes esam siektiek zhemiau mano prognozuoto dugno 117.20 dabar viskas japonu rankose,Asmenishkai as netikiu didesnio nei 50pip svyravimo. manau liksim 117.10-117.50 riboe iki londono atidarymo. brrr. na kada gi jau shausim i virshu ? be niujorko atidarymo vargu...
Shpykulis
Rašyti privačią žinutę

660 žinutės
( +121 / -250 )

Niujorkas uzhsidare o mes esam siektiek zhemiau mano prognozuoto dugno 117.20 dabar viskas japonu rankose,Asmenishkai as netikiu didesnio nei 50pip svyravimo. manau liksim 117.10-117.50 riboe iki londono atidarymo. brrr. na kada gi jau shausim i virshu ? be niujorko atidarymo vargu...
Atsipalaiduok, ir nesinervuok Skaiciau tavo treada oandoje, tingiu dabar rasyt bet rytoj detaliau papasakosiu kaip as treidinu viena strategija. Kartais keista kaip zmones iesko kazkokiu tai sudetingu dalyku, kai viskas yra pries nosi
Virinu visur:)
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Jei skaitei carry trades, tai a tik maschiau garsiai, pats jos nesilaikau, net nebandzhiau tiesa pasakius, tiesiog kaip ir kiekvienoj taktikoj idomu suzhinoti stiprias ir silpnas puses.o tamstos startegija su idomumu perskaitysiu.kiekviena taktika ar strategija duoda shiek tiek patirties, o tai niekad nepamaishys.busiu dekingas uzh betkokius strategiju pasisakymus.
valius
valius
Rašyti privačią žinutę

207 žinutės
( +1 / -1 )

Target'as artimiausiem 4-6 mėn.:

USD/JPY 102


Sėkmės!
You will fight how you train
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

ozingoff esi tikras ? man atrododo kad per toli ziuri , dar visko gali buti
Is visu po truputi :D
valius
valius
Rašyti privačią žinutę

207 žinutės
( +1 / -1 )

ozingoff esi tikras ? man atrododo kad per toli ziuri , dar visko gali buti
Koks skirtumas ar aš būsiu tuo tikras, ar ne.? Rinka vistiek judės nepriklausomai nuo mano nuomonės. Man belieka ją tik keisti(nuomonę) priklausomai nuo susidariusios situacijos.

Dabar man atrodo, kad 102 tikrai bus. Lieka tik klausimas kiek dar tęsis korekcija.
You will fight how you train
Droidas
Droidas
Rašyti privačią žinutę

286 žinutės
( +85 / -51 )

Patarciau atkreipti demesi i AUD / JPY. Rimta pora.
Human beings will always betray you. You can only trust the numbers
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Long 114.16. Manau zemiau nesileisime. Prasides kylimas link 118 iki metu pabaigos. Jei isitvirtins sioje zonoje, nenustebsiu jei kitais metais grisime prie 124 arba pakilsime net iki 128.
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

mano nuomone per 2 savaitess sokteles iki 118- 119 o 124 sulauksime dar pries naujus metus . cia tik mano nuomone
Is visu po truputi :D
sharmanas
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

Per pora savaiciu bus 100 arba dar zemiau.
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Na usd/jpy ne gbp/jpy kad tokius judejijus daryt As sau apskaiciavau, kad jei judes i virsu, tai 121 bus mazdaug kitu metu geguze-birzeli.
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

pagal mano paskaiciavimus ir pagal visa tehnine analize banga baigesi spalio 22 diena 113.25 dabar vaziuoja i virsu ir dar ilgai
siai dienai 114.50
125 punktus palipejo per 3 dienas :yes
Is visu po truputi :D
blliuzas
Rašyti privačią žinutę

347 žinutės
( +12 / -5 )

Is pirmo zvilgsnio, atrodo, kad is visu "carry trade" poru usd/jpy pati netinkamiausia longui. Idomu kodel usd/jpy ?
sharmanas
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

Ar as klystu, bet ar nebuvo taip, kad pries savaite daug carry traderiu nusimete sia pora. Ir visi "analitikai" pradejo kalbeti apie apsivertima.
McClane
Rašyti privačią žinutę

359 žinutės
( +7 / -10 )

Bliuzas, jei turite galimybe pasiuziureti sios poros savaitini grafika atkreipkite demesi i 200sma.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital