Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

GBPUSD

Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

short: 2.0580 target 2.0565
O kodėl ne long ? Būtum jau pliuse. Iš kur čia tas įprotis lošti kazino forexe su GBP/USD? Pats aš jau senokai dideliu lanku lenkiu GBP/USD porą, paskutini mėnesį ir EUR/USD poros atsisakydamas. Durnos poros, durna prekyba jomis. Kazino ir tiek...
vygandas_07
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

truputi paskubejau... reikejo nuo 2.0600 tai padaryti
as su GBP/USD kazino nezaidziu, paziurek i sios poros kasdienini judejima ir pamatysi. Progozuoja jog pasieks shortas iki 2.0500 as jau taip pasikuklinau iki 2.0565 .Ziuresiu kaip judes gal ir paleisiu toliau zemyn iki tos ribos
intro
intro
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( -1 )

Tikrai nesuprantu, gi aiskus trendas i virsu ir gan stiprus, kalbu apie daily.
valius
valius
Rašyti privačią žinutę

207 žinutės
( +1 / -1 )

Trendas i virsu tikrai stiprus, taciau rinka juk visalaik negali vien tik kilti. Aisku, taip eiti pries trenda nedrisciau, bet sansu, kad ivyks nedidele korekcija tikrai nemazai..
You will fight how you train
vygandas_07
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

del Daily - sutinku jog yra Pagrindinis uptrendas, taciau INTRADAY maciau jog ir shorta galima daryti, todel ir dariau shorta iki 2.0565 (Ar neteisus buvau?)
Nezinau kokiais informaciniais saltiniais naudojates, manieji sako jog artimiausiu metu naujienu kurios netiketai paveiktu sia pora nera, todel visi brokeriai siuo metu naudojasi technine analize.
vygandas_07
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

vygandas_07 :
short: 2.0580 target 2.0565
O kodėl ne long ? Būtum jau pliuse. Iš kur čia tas įprotis lošti kazino forexe su GBP/USD? Pats aš jau senokai dideliu lanku lenkiu GBP/USD porą, paskutini mėnesį ir EUR/USD poros atsisakydamas. Durnos poros, durna prekyba jomis. Kazino ir tiek...



Ne iprotis, o ziuriu ka rodo technine analize ir taip pat ka sako banku analitikai. Nezinau kokia strategija pats naudoji, turiu Long'a taikinys 2.0700
taip pat stebiu 10min ar 30min kas darosi, jeigu matau jog galiu atidaryti Short'a kodel gi ne.
intro
intro
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( -1 )

Iskilo gan aukstai, galbut ir pasieksime 2.07, korekcija tikrai bus, taciau mano nuomone reiketu palaukti rimto signalo, ar tikros korekcijos pradzios, ji ne uz kalnu... As siuo metu neturiu nei longo nei shorto, nes bijau kad labai greit tai gali ivykt.
kergudu
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

vygandas_07 kokiu analitiku prognozem vadovaujies? seip as pats pasiziuriu i http://www.forexpf.ru nes dar savo strategijos kol kas neturiu, nes neseniai praejes prekiauti tik zaidziu, bet jie pataria labai panasiai kaip ir tu
vygandas_07
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

uzeik i www.fxcm.com ten rasi naudingos informacijos. asmeniskai pries ieidamas i rinka as ispradziu perziuriu kokios analitiku prognozes, ismok nusistatyti 'pasipriesinimo' ir 'palaikymo' lygius, taip pat ismok nusistatyti Trendo krypti, o ju yra trys. Daug nepasakosiu, perziurek video failus
http://www.fxclub.com/private-zone-en/ turetu tai padeti tau
tannedweekend
tannedweekend
Rašyti privačią žinutę

135 žinutės

Esu visishkam shoke. GBP/USD perlauzhe 2.00 riba ir krito iki 1.9981 bet cia ir sustojo ir vel lipa aukshtyn!!! Lbai keista, nes prognozes, o ir zhmogishkas psihologinis faktorius tiesiog prashyte prashe jog jei bus perlauzhta riba 2.0, tai laukiami kritimo iki 1.9960/50.
Dar anksti, laukiam US birzhos atsidaymo, gal ji padarys savo korekcijas.
Ka jus manot tuo klausimu?
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Kada po blogų anglų naujienų 11:30 LT laiku svaras krito prieš visas valiutas, pirkti GBB/USD neracionalu. Neracionalu ir šortuoti, nes galimas atšokimas atgal...
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Esu visishkam shoke. GBP/USD perlauzhe 2.00 riba ir krito iki 1.9981 bet cia ir sustojo ir vel lipa aukshtyn!!!
Lipa aukštyn ? Tokiais atvejais nelipa... Pasižiūrėk į USD/JPY šiandien. Matysi, kaip lipimas aukštyn atrodo

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital