Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

FOREX - pradžia

naftalinas
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( -3 )

 Sveiki,
jau keletą mėnesių iš įvairių šaltinių gaudau informaciją apie prekybą forex. Tačiau tai trupiniai... Užsiregistravau easyforex, bet veiklos nepradedu, kadangi neišmanau.
Patarkite prašau, kur galėčiau gauti išsamią informaciją, kuri reikalinga "žaliam", t.y. nuo ko pradėti, per ką pradėti ir t.t.? Gal yra asmenų Lietuvoje, kurie užsiima mokymu?
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

bet kuris brokeris siula atsidaryt demo accounta,nuo to ir pradek,gali nusipirkt kokia lietuviska knyga apie forex 101 ar ka nors panasaus ten visas yvads iskaiskints kad ir bet kas suprastu jy.O po keliu menesiu jei viskas sekas gerai gal ir realia prekyba pabandyt jei bus nora.
marcius73
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės

 na visai zaliems yra info nete ir lt kalba nemaziai tik ieskok ,
vienas is nekomerciniu projektu http://prekyba.ucoz.com/


Paskutinį kartą redagavo: marcius73 (2010-10-19 22:40)
Linas2
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės
( +2 )

Vienareikšmiškai www.forexfactory.com
Jei visai naujas, yra lietuviška knyga Forex101, arba nepamainomas pradžiamokslis www.babypips.com


Paskutinį kartą redagavo: Linas2 (2010-10-20 08:29)
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia Minday
 

 
ar man pavyko patrigubinti suma per menesi - taip.

 
Citatos pabaiga
Šis atsakymas rodo tam tikrą požiūrį į forex. Ir būtent toks požiūris yra labai diskutuotinas.

Įdomu ar ir akcijomis stengeisi padidinti sumą keliomis dešimtimis procentų per mėnesį ?
Forexe žinau viską :D
C#
Rašyti privačią žinutę

366 žinutės
( +12 / -5 )

Citatos pradžia Minday
 

 
Kas domites Expert Adviser' iais be abejo girdejot apie Fusion robota kuris siuo metu labai madingas. turiu  naujausia v.1.2 versija.  zodziu permokejau uz ji , stebuklu jis nedaro kaip ir visi EA, mano prekiavimo budui tinka tik is dalies, bet kas supranta  - pazaidus su MM ir nustatymais galima bandyt kazka ypac gerai kad ten inkorporuoti 5 robotai, kuriuos kiekviena individualiai galima isjungti is sistemos. vienas ju Hi-Rider man visai pasiteisino, vertas patestuoti giliau, bet visvien nevertas stukos zaliu, kaip kad uz ji oficialiai praso. Zodziu jei kam reikia Fusion arba bet kurio is 10 geriausiai pasaulio cempionate pasirodziusiu robotu - galiu atiduot uz 50 Lt. daugiau neprasau, nes manau ju reali verte yra tokia, parduodu is principo, nes noriu atgaut ta dali, kuria manausi permokejes.
kam reikia rasykit i privata arba palikit kontaktus.
Citatos pabaiga

Minday, 8 metus sedi FX'e ir iki siol nesupratai kad komerciniai prekybos robotai daugumoje yra antrine rinka viliot is ziopliu pinigus ? Nu duodi bachuras ))) Cia vienas is pirmu etapu kuri isauga progresuojantis spekuliantas. Tiesa kartais jame uzstringa. Ir kaip matau, kartais net 8 metus.

Beje koks tas vienas is didziausiu brokeriu, kuris bankrutavo ?
Paskutinį kartą redagavo: C# (2010-10-24 01:37)
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

Jo jei robotai sugebetu nest padoru pelna turbut krize kas 3 menesius butu :] programa dara kas jai pasakyta,ir jai nei silta nei salta kas su ekonomika,politika ir pasauliu vykst.Taip pat ir zmogum negal pasikliaut nes daznai ysijung bandos inkstinkts,tada irgi jokie ekonomikas desniai nebegalioj
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

menesia pradzioj pas mano brokeri viens is analistu pradeja eksperimenta,surinka 10 geriausiai dirbanciu robotu,kad parodyt kaip jie dirb,menesia gale rezultats iseja beveik 200 pipsu+,viskas grazu atrodytu tik pirmas dvi savaites minusas eja virs 500 pipsu,o tokius suolius turbut be 5ziankles sumos nelabai kas atlaikytu. Sekam link akm ydomu http://poorrichardsforex.com/?p=682
vaidas7777
vaidas7777
Rašyti privačią žinutę

466 žinutės
( +77 / -163 )

  Minaday nepraėjęs Van Tharpo psichoanalizės kurso. Arba nenorėjo savęs keisti. Gerai kad rado laimę kituose versluose.
oleglt
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +12 / -9 )

C# Minday papasakojo apie patirti, kad kvailu klausimu neuzdavinetumete. Plius naujokams visada idomu "kaip ten su tais robotais?". Taigi, be reikalo saipaisi, vienoje trumpoje zinuteje zmogus pateike max info argumentuodamas savo patirti.

Aciu Minday. Beje, viena dalyka  turbut pamirsai - kiek laiko pats skyrei tam fx. Gal per tuos 8 m. per savaite ne daugiau kokoiu 10 val? Tai tikrai ta sritis, kur analizuoti ir ieskoti sprendimu reik lb daug, kol nepavyko apsisaugoti nuo tu shitu
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

 Viskas labai paprasta ir elementaru.
Jei klausimas būtų "ar galima sėkmingai naudoti EA forexe?"
Atsakymas "taip". 
Kaip ir treidinimas be EA taip ir treidinimas su EA vieniems sekasi gerai, kitiems - ne.
Forexe žinau viską :D
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

 Beje, visi cia pasisakiusieji pamirso ko zmogus jusu prase :-))))), na isskyrus marcius73 ir linas2 . zmogaus prasymas buvo toks - "Patarkite prašau, kur galėčiau gauti išsamią informaciją, kuri reikalinga "žaliam", t.y. nuo ko pradėti, per ką pradėti ir t.t.?"
 Tai ar gali kasnors is cia pasisakiusiu kietu vyruku zmogui padeti :-)))) ??

Principai - http://www.forexabc.lt/content/about_forex



Prekyba FOREX rinkoje siejasi su žymia nuostolių rizika ir negali būti tinkama visiems investuotojams. Hipotetiniai rezultatai nerodo, kad galimi pasiekti tokie pat realūs rezultatai, o praeities rezultatai negarantuoja tokių pat ateities rezultatų. Visą informaciją naudokite įvertindami savo galimybes rizikuoti.
ugnele
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės
( -1 )

Perskaičiau aš tą liet. knygą 101. Išvada tokia - viskas, kas ne admiralai - blogai. "Admiralai - pats geriausias brokeris". Reklama - daugiau  jokių komentarų...Čia MANO nuomonė.
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

Citatos pradžia ugnele  
  Perskaičiau aš tą liet. knygą 101. Išvada tokia - viskas, kas ne admiralai - blogai. "Admiralai - pats geriausias brokeris". Reklama - daugiau  jokių komentarų...Čia MANO nuomonė. Citatos pabaiga
reiskias isvisa neskaitei knygas kad tokias nesamones rasineji.viskas toj knygoj nuo a iki z teorine prasme apie forexa parasyta ir visi teoriniai klausimai atsakyti kurie mazdaug rup pradedanciajam,o apie reklama isvis nieka ten niera ir nereik zmoniu klaidint.Internete visa ta pacia info gal susirast jei knygas nesiskaita ar nueit y koki seminara nes visur ta pacia info teorine gausi,nes kolkas forexe nieks gralia dar neatrada :]
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia xtreem
 

 
 Beje, visi cia pasisakiusieji pamirso ko zmogus jusu prase. Tai ar gali kasnors is cia pasisakiusiu kietu vyruku zmogui padeti :-)))) ?? Citatos pabaiga
Ko prašė jau sužinojo.
Forexe žinau viską :D
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

Citatos pradžia pinkiaiii  
 
Citatos pradžia ugnele  
  Perskaičiau aš tą liet. knygą 101. Išvada tokia - viskas, kas ne admiralai - blogai. "Admiralai - pats geriausias brokeris". Reklama - daugiau  jokių komentarų...Čia MANO nuomonė. Citatos pabaiga
reiskias isvisa neskaitei knygas kad tokias nesamones rasineji.viskas toj knygoj nuo a iki z teorine prasme apie forexa parasyta ir visi teoriniai klausimai atsakyti kurie mazdaug rup pradedanciajam,o apie reklama isvis nieka ten niera ir nereik zmoniu klaidint.Internete visa ta pacia info gal susirast jei knygas nesiskaita ar nueit y koki seminara nes visur ta pacia info teorine gausi,nes kolkas forexe nieks gralia dar neatrada :]
Citatos pabaiga
turiu ta knyga. permeciau akimis. reklama tikrai nekvepia. ugnele gal ir skaite, tik isvadas blogas pasidare :-)
Prekyba FOREX rinkoje siejasi su žymia nuostolių rizika ir negali būti tinkama visiems investuotojams. Hipotetiniai rezultatai nerodo, kad galimi pasiekti tokie pat realūs rezultatai, o praeities rezultatai negarantuoja tokių pat ateities rezultatų. Visą informaciją naudokite įvertindami savo galimybes rizikuoti.
Traideris
Traideris
Rašyti privačią žinutę

42 žinutės


ugnele
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės
( -1 )

Citatos pradžia xtreem  
 
Citatos pradžia pinkiaiii  
 
Citatos pradžia ugnele  
  Perskaičiau aš tą liet. knygą 101. Išvada tokia - viskas, kas ne admiralai - blogai. "Admiralai - pats geriausias brokeris". Reklama - daugiau  jokių komentarų...Čia MANO nuomonė. Citatos pabaiga
reiskias isvisa neskaitei knygas kad tokias nesamones rasineji.viskas toj knygoj nuo a iki z teorine prasme apie forexa parasyta ir visi teoriniai klausimai atsakyti kurie mazdaug rup pradedanciajam,o apie reklama isvis nieka ten niera ir nereik zmoniu klaidint.Internete visa ta pacia info gal susirast jei knygas nesiskaita ar nueit y koki seminara nes visur ta pacia info teorine gausi,nes kolkas forexe nieks gralia dar neatrada :]
Citatos pabaiga
turiu ta knyga. permeciau akimis. reklama tikrai nekvepia. ugnele gal ir skaite, tik isvadas blogas pasidare :-)
Citatos pabaiga
Visu pirma : tikrai skaiciau ta knyga 101, visu antra: is mano puses butu nekorektiska cituoti tam tikras vietas apie reklama, visu trecia : ISSAKIAU SAVO NUOMONE!!!!!!!! ir nereik cia zmogu smerkti uz atvyria nuomone...O tau, pinkiaiii, siulau paimt ir atrast ta "gralia" :-D jei jau toks protingas manai esas! :-P
edva1222
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės

Sveiki gal kas galiut pasakyti is kur gauti E.naimono mazaja treiderio enciklopedija??? beciau labai dekingas Ieskau anglu arba lietuviu kalbos nes kiek ieskojau niekur neradau .
Forexabc
Forexabc
Rašyti privačią žinutę

146 žinutės
( +3 )

 Sveiki! 

Renkama nauja grupė 5 dienų Forex kursams, kurie vyks Vilniuje sausio pirmoje pusėje. 

Dalyvių skaičius ribotas, tad paskubėkite. 

Praktine dalis kursu vyks LIVE saskaitose, ne DEMO.

Norintys užsiregistruoti, ar detaliau pasikonsultuoti dėl mokymų, rašykite mums adresu [email protected]
FOREXabc komanda

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital