Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Forex rinka

^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Visu pirma, noriu pasakyti, kad tu supratai klaidingai. Aš tau pasiūliau, mano manymu, geresni būda reikšti savo mintis. Pabandyk įsivaizduoti - atskira skiltis, kurią puoselėtum tik tu pats. Galėtum kas dieną rašyti rekomendacijas, pastebėjimus. Visi interesantai žinotų, kur ieškoti tavo originalių minčių. Greita, patogu.

Antra, ar tikrai reikia taisyklių? Reikia - bus.

Trečia, laisvė, tai įsisąmoninta atsakomybė.
Common sense is not very common
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

^la, žinai, aš jau vakar pagalvojau, kad gal ir kitaip tu rašei, nei aš supratau.
Bet matai parėjo perspėjimas ir jokio paaiškinimo ir perspejinėtojas ir tave paminėjo. Bet ten taip pat neaišku, nes kaip nurodymas skamba.
O konkretesnio nors kažkiek paaiškinimo ar motivavimo dėl perspėjimo tai aš neturiu. Gal ir neturėsiu, nes taip saugiau perspėjimus dalinančiam. (Aš kalsiuos ir laimėsiu )
O šiaip aš esu geras žmogus, todėl perspėjimą man atsiuntusiam siūlau jį atsiimti ir einam toliau..

Gal ką kadanors į dienoraštį ir parašysiu, bet mėgstu bendrauti forumo pagalba. (Čia be normalaus betarpinio bendravimo.. )
www.forexdreamland.com
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

^la, žinai, aš jau vakar pagalvojau, kad gal ir kitaip tu rašei, nei aš supratau.
Bet matai parėjo perspėjimas ir jokio paaiškinimo ir perspejinėtojas ir tave paminėjo. Bet ten taip pat neaišku, nes kaip nurodymas skamba.
O konkretesnio nors kažkiek paaiškinimo ar motivavimo dėl perspėjimo tai aš neturiu. Gal ir neturėsiu, nes taip saugiau perspėjimus dalinančiam. (Aš kalsiuos ir laimėsiu )
O šiaip aš esu geras žmogus, todėl perspėjimą man atsiuntusiam siūlau jį atsiimti ir einam toliau..

Gal ką kadanors į dienoraštį ir parašysiu, bet mėgstu bendrauti forumo pagalba. (Čia be normalaus betarpinio bendravimo.. )
niekas nieko neatsisiims, o jei gavai perspėjimą, tai, jei toks geras reaguok, mano patarimas.
nerašinėk čia visokių briedų, kokią "krootą temą" forume užvedei. temų lankomumas įdomus tik tau vienam, tai apie tai rašyk savo dienoraštyje, mes čia suteikiam tau pilną teisę. O jei keliems žmonėms atrodo, kad terši savo paties temą, tai gal paklausyk jų, kelios galvos geriau, nei viena...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Reaguosiu, kai bus pagrindimas.

O parašiau ne "briedą". Manau, kad jei tokie rudžiai čia, tai jei bus tokia tema, kur galima ir su emocijomis postinti, tai bus visiems tik geriau. Rudžiai turi tą bano galimybę kalti, kad ir be pagrindimo, o ką mes trurim priešpastatyti? Ar rudžiai turi neliečiamybę bet kokiu atveju?
Rudis turi būti pavizdys kitiems. Jei rudis pasirodo per "siauras", tai reikia tokį keisti.

Be to toje temoje galima buvo viešai išsakyti kas kam nepatinka vieniems forumo gyventojams apie kitus.
Dabar toje temoje postinti negalima.

Gal par daug susikausčiusių žmonių čia yra. Jei dar rimčiau, tai yra daug sausų forumų pasaulyje.., bet tame kur esu dažniausiai, tai viskas yra pavydėtinai aukštame lygyje, gal todėl toje šalyje yra labiausiai lankomas, renkasi daugiausia normalių žmonių ir t.t. ir t.t.
www.forexdreamland.com
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Kas ten per eksperimentai su EURUSD temos lokinimu?
Ar tai laikina? ozingoff
O. jau veikia...
ozingoff
Somai netersk savo temos, yra tam sukurta vieta va cia:

http://www.spekuliantai.lt/forums.php?m=posts&q=365&n=last#bottom

kitaip teks truputi pratrint
Emini-Systems.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Somas :
Kas ten per eksperimentai su EURUSD temos lokinimu?
Ar tai laikina? ozingoff
O. jau veikia...
ozingoff
Somai netersk savo temos, yra tam sukurta vieta va cia:

http://www.spekuliantai.lt/forums.php?m=posts&q=365&n=last#bottom

kitaip teks truputi pratrint


O. Labas gerasis rudi Mindzio!
Matai, mano temą nufyrino.. .
O aš niekur nelendu ir savo trigrašio nekaišioju kur neišmanau (kiti forumai..).
Ir aplamai foreksistai, tai visai kita tauta, nei kiti.. ozingoff
Mes dabar turim savo forumą. O va ši tema yra tokia kaip ir bendra. Manau, kad neblogai būtų, jei čia visi galėtų laisvas mintis laidyti, arba reikia tam naują temą kurti. Kolkas manau, kad nereikia.
O "muštynių kambarys" ( (c) Somas :wink ) būtų gerai, kad būtų čia, arba tik šio forumo.
Ten kur tu siūlai, tai galima tik su taika ateiti, o tai nelabai sveika, pykti nepykstant ozingoff

bla bla bla
www.forexdreamland.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Somas, kazkaip nesu girdejes kad ewa BUTU NE IS TA operos.

Ar galvoji sukursi nauja istorija?
Aš negalvoju, kad sukursiu naują istoriją.

Kaip suprasti, kad EWA yra iš TA operos? ozingoff
www.forexdreamland.com
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Sekmingai issvaistes techniniams bandymams (sistemos isisavinimas "metodom nauchnogo tyka") 70% kapitalo, dabar bandau po truputeli auginti ji. Sekasi ivairiai :-)
Aš tai galiu tik tiek pasakyti, kad kai aš per staigiai bandau ką nors naujo įvesti savo prekyboje, tai iškarto man tai kala per kišenę..
Nežinau kodėl taip yra, bet taip jau yra.
www.forexdreamland.com
Nautilus
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės

pats kvailiausias klausimas - nepaklaustas klausimas.noriu pirkti svedijos sekus. raso, kad oficialus kursas yra 3,6809, o parduoda uz 3,7275 (o perka uz 3,6448). Litas yra stipresnis uz sek, vadinasi uz 1 Lt, man perkant duoda 3,7275, t.y daugiau nei oficialus kursas, tai kur cia bankas uzdirba???

Dekui uz issaiskinima.
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Kai perki tai permoki banko nusistatytą maržą už valiutos keitimą, kai parduodi - nedagauni.
Bet lyg ir bankuose marža neturi viršyti 1% (+-)
O gal ir yra nustatomas dienos buchalterinis kursas nuo kurio ir bankai dedasi maržas. O tavo pavizdyje viršyjamas 1%. Tai gal tu iš rinkos paėmei oficialų kursą. ? ozingoff
Lietuvos banko nustatytas kursas gali dienos bėgyje taip pat keistis.
www.forexdreamland.com
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Kas yra buhalterinis valiutos kursas ?

Ar teko matyti, kad LB perskaičiuotų kursą ?

Iš LB valiutų santykių nustatymo taisyklių:
4. Nustatyti lito ir užsienio valiutų santykiai įsigalioja kitą darbo dieną po nustatymo dienos ir galioja tol, kol neįsigalioja nauji.

5. Užsienio valiutų kursai fiksuojami pagal duomenis, pateikiamus REUTERS arba BLOOMBERG informacinėse sistemose apie 10 valandą ryto Lietuvos laiku.
Common sense is not very common
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Kas yra buhalterinis valiutos kursas ?

Ar teko matyti, kad LB perskaičiuotų kursą ?

Iš LB valiutų santykių nustatymo taisyklių:
4. Nustatyti lito ir užsienio valiutų santykiai įsigalioja kitą darbo dieną po nustatymo dienos ir galioja tol, kol neįsigalioja nauji.

5. Užsienio valiutų kursai fiksuojami pagal duomenis, pateikiamus REUTERS arba BLOOMBERG informacinėse sistemose apie 10 valandą ryto Lietuvos laiku.

Vadinasi bankai dienos bėgyje patys kaitalioja kursus dėl įvairių priežasčių.
Nori atsikratyti valiutos ir t.t.
Ar aš gera linkme mąstau?ozingoff

O buhalterinis, tai gal taip vadina... ozingoffozingoff
www.forexdreamland.com
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Manau, kad bankų valiutų dyleriai pagal savo kompetenciją bei galiojančias banko proceduras gali keisti kursą, atsižvelgdami į situaciją interbanke.
Common sense is not very common
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

pats kvailiausias klausimas - nepaklaustas klausimas.noriu pirkti svedijos sekus. raso, kad oficialus kursas yra 3,6809, o parduoda uz 3,7275 (o perka uz 3,6448). Litas yra stipresnis uz sek, vadinasi uz 1 Lt, man perkant duoda 3,7275, t.y daugiau nei oficialus kursas, tai kur cia bankas uzdirba???
Žiūriu, niekas taip rimtai ir nepaaiškina Nautilus'ui... Taigi, ten kaina, ne kiek gausi SEK'ų už 1 litą, o 10SEK'ų kaina litais.
Prie duotųjų reikšmių, pirkdamas 10 SEK'ų sumokėsi 3.7275 lito.

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

O kas gi yra mūsų forumo Forex moderatorius?
Lyg ir Mindzio juo buvo, bet jau kuri diena matau, kad neberudis jis..
ozingoffozingoffozingoff

P.S. Ar žinote, kad forexistai yra spekuliantų elitas pasaulyje?
Aišku to neelito kuris nori tapti elitu gali būti ir keliasdešimt kartų daugiau nei profesionalių treiderių. :wink
www.forexdreamland.com
meninna
meninna
Rašyti privačią žinutę

40 žinutės
( +9 / -3 )

va, ka radau, gal kas nors susidomes

http://www.vnews.lt/Default.aspx?NewsId=2009&NKId=12&tabid=72
Smile- tomorrow will be worse:p
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Mano galva tokio pobūdžio "seminarai" yra tik naujų klientų medžioklė. Bet juk tai ir yra tikriausiai šios bendrovės strategijos dalis.
Nemanau, kad per vieną valandą galima kažką daugiau sužinoti iš išvardintų seminaro temų, bet visiškai žaliam žmogui susipažinimui su Forex rinka turėtu tikti.
O dar ir nieko nekainuoja..
www.forexdreamland.com
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

ch, ch. elitas.

na nezinau Somas, nezinau. pasakyk aukso treideriui kad jis ne elitas - gali listra pradeti siubuoti. siaip elitas tas , kas daro pinigus - only toks treideriu elitas. visa kita - pasakos.

p.s. manau zinau kad as esu forexistas? bet ne tik . jei prekiauju fjuceriais (tame tarpe ir valiutos), tai gal fjuceristas? elitas?

ok. issimegokit , sianakt nieko rimto jau nebus. pinigai nepabegs))
Somas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Čia, kad intrigos daugiau būtų..

Tai ir rašau, kad daugiau yra norinčiųjų patapti elitu...
www.forexdreamland.com
APRO
APRO
Rašyti privačią žinutę

38 žinutės
( +5 / -7 )

SOMAS intrigantas ...
ieskau partneriu globaliniui verslui: kreipkites

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital