Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Plus500

public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

 O kam jums didelem sumom pradeti ar varyti? Jei turite patikima strategija varykit nors nuo 200 Lt idejimo iki kokio 500Lt. Tik tankiau nusiiminesite ir tiek. Jei mazesnem sumom nusiiminesite brokeriui lengviau ant sirdies bus.  http://www.plus500.com/lt/?id=3487&tags=&pl=2  . O i  https://www.moneybookers.com/app/?rid=5847264  per 1,5 dienos iskaite. 
Paskutinį kartą redagavo: public enemy (2010-05-06 11:57)
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

Siandiena ryte ikrito imoka i kreditine kortele. 0.42 LT mazesne nei uzprasyta. Is ankstesniu zinuciu matyti, kad per MoneyBookers vyksta viskas greiciau. Plus500 politika daryt ismokas tou paciu budu kuris buvo naudojamas Plus500 saskaitos papildymui. Jei papildete su kreditine, negalite pinigu issimoketi i MoneyBookers.

Paskutinį kartą redagavo: xtreem (2010-02-03 10:49)
Prekyba FOREX rinkoje siejasi su žymia nuostolių rizika ir negali būti tinkama visiems investuotojams. Hipotetiniai rezultatai nerodo, kad galimi pasiekti tokie pat realūs rezultatai, o praeities rezultatai negarantuoja tokių pat ateities rezultatų. Visą informaciją naudokite įvertindami savo galimybes rizikuoti.
poweris555
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

o per kiek laiko atejo bankinis cekis
poweris555
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

ir per kiek laiko isgrynino ar buvo koki gryninimo mokesciai
rudamina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

Brangieji PLUS 500 yra gryna afera. Neklaysykite nesamoniu.net ir kreive yra padaroma programiskai .gryna afera . Bukite atsargus ir nesigailekite
rudamina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

Isbandziau atidziai ir stai visi issiaiskinti atvejai . Jeigu nuperki iskarto kreive leidziasi , jeigu nori parduoti kreive kyla.. Programa padaryta daryti aferoms.As azkliuvau taciau visus perspeju tai aferiskai. Tikru tikriausi aferistai. Zmones bukite atsargus.. Nieks nieko juma nepades .
rudamina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

 Parasykit kas esate atgave pinigus is PLIU500
rudamina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

As irgi isbandziau jeigu tik uperki tai is karto ir krenta kaina . Manau tai tikra afera.
rudamina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

Manau kad teigiamus atsiliepimus raso savi . Nuteikia teigiamai .Tikras pavyzdys kaip reikia daryti aferas ???
rudamina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

Isidemekit .Kaina kyla. Nuperki .Is karto kaina krenta ir niekada nevirsys tos uz kuria nupirkai. Aferiskai . Zmones perspeju visus kad nesigailetumet.
rudamina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

noriu dar karta patikslinti kad zaliavu pirkimo kreive kaina visiskai nesutinka su kitu birzu kreivemis ,kainomis . Idomiau padaryta aferistu programa zmonems apgaudineti.
moonia ltd.
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

nezinau. su manim ir bendrauja be problemu ir grafikai kaip grafikai kai nuperki. Aisku visko buna, kaip ir kitur. Na platforma, tinklapis, pigiai atrodo, bet kai pripratau, visai nieko pasidare . Tikrai nepastebejau tokio bajerio, kad tik nupirkus is karto kristu. be to prekiauju per du brokerius, iskaitant apkalbamaji , tai niekas ten per daug nesiskiria. Na, praslinkimai gal kazkiek ir gal ne taip jautriai reaguoja i mazesnius nei puses sekundes pokrypius. 
Man i korta pervede, naudoju virtuon. Penktadieni paprasiau, trecedieni gavau (200 lt). greiciau nei liqpay per kuri eina realtrade mokejimai.
Kaip toliau bus neaisku, nes antra mokejima del, nesakysiu kokiu priezasciu, teko atsaukt , trecia uzklausa padaryta siandien. suma jau siek tiek didesne, lyginant su pirmaja.
susidariau ispudi, jog prie suporto ir saskaitu tvarkymo dirba vienas ir tas pats zmogeliukas, nenustebciau, jei jis dar ir prekiauja, todel kartais ka nors prazioplina, o pastu priminus net ir gimtaja kalba, gan greit atsako google translate pagalba isverstu tekstu ir istaiso prazioplinima.  Pakartosiu, susidare toks ispudis.
Negaliu rekt visa gerkle, kad jie gerieciai, bet ir scamu kol kas negaliu pavadint. jei jie tvarkingai pervedines karta i savaite tai ka uzdirbi, dirbdamas tokiom nedidelem sumom, tarkim apie 1000 lt, tai kodel gi ne, puikus svertas, ko ne dirbt, koks skirtumas kokia ju reputacija, ka apie juos sneka  ir kokia  ta  ju platforma, Nera ji tokia jau baisi kai pripranti

Paskutinį kartą redagavo: moonia ltd. (2010-02-06 00:06)
moonia ltd.
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

ai,pamirsau, kai paklausiau kada surinksiu tuos taskus bonus babkem, po 10 min atsake, kad jau surinkau atsiprase ir gavau ne 50 lt kaip skelbiasi, bet 70 kazkodel. Nezinau is kur tas dosnumas, tad neklauskit
Siaip nelabai ir rupejo man tas 50, labiau smalsavau ar ismokos veikia. Kol kas tiek. ne=inau, gal kita savaite reksiu visa gerkle, kad jie apgavikai . Sunku pasakyt. zinau tik viena, kol bandai tol nepralaimejai
Sekmes prekyboj.
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

4 poweris555 - isgrynindamas 200 LT praradau 0.42 LT. Isgrynino per 2 paras. 4 rudamina - ;-) nesinervink, cia ne bandeles kepti. Negalvok kad visas pozicijas uzsidarysi pelningai ;-) , pas mane pakankamai raudonos spalvos istorijoje :-))) , bet zalios kur kas daugiau :-)) . Sekmes !
Prekyba FOREX rinkoje siejasi su žymia nuostolių rizika ir negali būti tinkama visiems investuotojams. Hipotetiniai rezultatai nerodo, kad galimi pasiekti tokie pat realūs rezultatai, o praeities rezultatai negarantuoja tokių pat ateities rezultatų. Visą informaciją naudokite įvertindami savo galimybes rizikuoti.
moonia ltd.
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės


xtreem  pritariu . ypac del raudonos spalvos . Pas mane irgi jos netruksta, ypac isijungus dienos viduryj ar vakarop, kai atidziai nebuna sekama visa situacija.
rudaminai, as asmeniskai dirbu tik eur/usd ir tik viena pozicija, o is kart atidares pozicija atsidarau uzdarymo langa ir jokio poveikio kreivei tas langas nedaro, buna ir krenta ir kyla.
Uranas
Uranas
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Sveiki,gavau vertybiniu popieriu komisijos atsakyma del plius500 prekybos platformos atsakymas toks plius500 yra nerekomenduojamas ir nepatikimas nes neturi licenzijos tam verstis bukite labai atsargus su tarptautinem kompanijom.Girdejau ,kad jai irake registruota ir yra aferistai. 
moonia ltd.
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

Uranas visai gali but. bet kai atsiimi savo pinigus, toliau apart laika nieko neprarandi, o ir to laiko ne kazkiek, jei dar paraleliai dirbi kitur.
Man siandien parase, kad antra ismoka apdorojo ir pervede i kortele. matysim treciadieni-ketvirtadieni ar atkeliaus tie pinigeliai.
Band
Band
Rašyti privačią žinutę

58 žinutės
( +9 / -1 )

Citatos pradžia poweris555  
  o per kiek laiko atejo bankinis cekis Citatos pabaiga
Per kiek laiko atėjo bankinis čekis gali pasižiūrėti mano postų datas. Kažkas per 3-4 dienas jei neklįstu. SEB sakė, kad inkasuos per paždaug 3 savaites.
rudamina
tu per daug pipsi, todėl ir pradeda vaidentis..Čia grynai psichologinis momentas, kai žmogui nesiseka, pradeda kaltinti visus ir viską, tik ne save. Koks ten grafikas bebūtų. tiems kas pipsi anksčiau ar vėliau (greičiausiai anksčiau) tikrai pareis "batai"
Tikrai nesu joks plus500 atstovas. Aš pasisakau laiks nuo laiko ir kituose forumuose. Kad ir forex.lt forume. Mano nikas g2g. Tiesa..kuo toliau, tuo mažiau turiu noro ir skiriu laiko tiems forumams...manau tai geras ženklas
O ir atidžiau pažiūrėjus mano įkeltame viename print screan'e apačioje pamatysi, kad atidaryta forekslito platforma Dealin Desk.
Plus500 kaip ir sakiau man buvo tik 4fun


Paskutinį kartą redagavo: Band (2010-02-07 18:17)
moonia ltd.
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės

atrodo kad plus500 uzsilenke . ar cia tik man nieks neveikia pas juos? nei platforma, nei puslapis?
rudamina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

Na va ir man ryte buvo užsilenkes, tačiau visa diena buvo normalu. O štai 19 val vakare ir vel uzsilenkė. Kazkas itartino kazkaip per daznai.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital