Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Plus500

dekstep
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

xtreem o tai su valandom viskas ok? 22:45 o kitur 23:45
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

Citatos pradžia dekstep  
  xtreem o tai su valandom viskas ok? 22:45 o kitur 23:45 Citatos pabaiga
O jei nekreipti demesio i InstaTrader brokeri ? Tik plus500 ir RealTrade. 
Prekyba FOREX rinkoje siejasi su žymia nuostolių rizika ir negali būti tinkama visiems investuotojams. Hipotetiniai rezultatai nerodo, kad galimi pasiekti tokie pat realūs rezultatai, o praeities rezultatai negarantuoja tokių pat ateities rezultatų. Visą informaciją naudokite įvertindami savo galimybes rizikuoti.
zemaituks
zemaituks
Rašyti privačią žinutę

35 žinutės

Nureciau perspeti kas prekiauja plius500,bekit kuo toliau ipatikimesnius brokerius.Kodel taip sakau,nes perpuse metu darbo sikart neismokejo babkiu ir beje neatidarinekit antro acaunto ant topacio IP adreso,nesvarbu kad dovanu gaunat,bet jie palaukia kol uzkalsi babkes ir kai sugalvosit nusigryninti tada uzkirs saskaita,kaip man tai atsitiko

http://www.myfxbook.com/members/ZEMAITUKAS/mkvk-ea-v-1-0/145627
Vytautas Kristutis
RENOVATIO INVEST FUND kapitalo valdytojas
pagrindinis.LT FX TEAM
email : [email protected]
skype : vyciokas811
web : http://www.pagrindinis.lt
Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

As babkes gavau, tik vat kiek uzstatau stopu, ir kur beuzstatyciau beveik 99,9 proc. juos tik ismusa ir iskarto varo priesinga kryptim, toks vaizdas, kad kazkas seka.... ir kur bestatyciau vis tas pats.... nesinori tiketi, bet per daznai taip vyksta
Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu
zemaituks
zemaituks
Rašyti privačią žinutę

35 žinutės

Ta buvau girdejes kad taip atsitinka,todel prekiaudavau nestatydamas stoplosu ir takeprofitu.Kai prekiaudavau visada pasijungdavau kita platforma,tai patikekit kokie skirtumai buna,ypac kai rinka aktivi,didziausias skirtumas budavo 13pipsu.gaila kad nespejau fotke padaryt buciau imetes


Paskutinį kartą redagavo: zemaituks (2010-10-12 23:10)
http://www.myfxbook.com/members/ZEMAITUKAS/mkvk-ea-v-1-0/145627
Vytautas Kristutis
RENOVATIO INVEST FUND kapitalo valdytojas
pagrindinis.LT FX TEAM
email : [email protected]
skype : vyciokas811
web : http://www.pagrindinis.lt
Bulius&Meška
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Aš iš vis nenaudoju kitų platformų. Man užtenka plus500 indikatorių. Tikratiesa.lt forume man išaiškino, kad geriausia pirkti ar parduoti žaliavas reikia kai trendas būna labai didelis ar mažas. Kol kas esu pradedantysis, bet jau iš nieko kelis šimtus pasidariau.

Paskutinį kartą redagavo: Bulius&Meška (2010-11-04 11:02)
zemaituks
zemaituks
Rašyti privačią žinutę

35 žinutės

Citatos pradžia Bulius&Meška
 

 
Aš iš vis nenaudoju kitų platformų. Man užtenka plus500 indikatorių. Tikratiesa.lt forume man išaiškino, kad geriausia pirkti ar parduoti žaliavas reikia kai trendas būna labai didelis ar mažas. Kol kas esu pradedantysis, bet jau iš nieko kelis šimtus pasidariau.
 
Citatos pabaiga

Nu nu,sekmes tau,paziuresim ka bekalbesi kai praeis laiko biski.Siulyciau issigryninti ir nusipirk kanors,nes sudeginsi kapitala vistiek.
http://www.myfxbook.com/members/ZEMAITUKAS/mkvk-ea-v-1-0/145627
Vytautas Kristutis
RENOVATIO INVEST FUND kapitalo valdytojas
pagrindinis.LT FX TEAM
email : [email protected]
skype : vyciokas811
web : http://www.pagrindinis.lt
Amigo
Amigo
Rašyti privačią žinutę

812 žinutės
( +491 / -722 )

Buvo ir man tokiu stebuklu, pvz dujos laikiau ant kilimo ir laukiau iki galo, o dujos krito kiekviena diena, tik baigesi laikas ir lygiai po 12.01 kaina pakilo i dvieju savaiciu lygi per 1 sekunde, tikras gaidynas
Protingesnis gali tapti tik zaisdamas su stipresniu varzovu
scooter
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki, esu naujokas ir nelabai zinau kaip pradeti investuoti zaidimo forma. Draugas sake, kad sioje svetaineje yra zaidimas kuriuo metu nerizikuodamas savo pinigais gali investuoti. Ar galetumet paaskinti kur reikia ta zaidima rasti ? dekoju.
toten
Rašyti privačią žinutę

18 žinutės
( +3 / -2 )

Na turiu pastebėjimą kaip naujokas ir aš, kad rinka man karts nuo karto pataikauja viliodama gilyn, nededu jokių stopų, išstatau limit orderius pasipildymui ar uždarymui pozicijos i visks, tai paima tiek viena tiek kita, nedažnai bet  ir nevienkartinis atvejis.   
Sarkas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės
( +1 )

nezinau ant kiek tai patikima, bet prekiauju jau metus ir visus pinigus gaunu laiku ir tiesiai i banko saskaita, pinigai keliauja nuo 7 iki 10 darbo dienu ir visi pasiekia mano saskaita. Su jais kolkas problemu neturejau, o ismoketa suma didziausia buvo 8000lt
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

Citatos pradžia Sarkas  
  nezinau ant kiek tai patikima, bet prekiauju jau metus ir visus pinigus gaunu laiku ir tiesiai i banko saskaita, pinigai keliauja nuo 7 iki 10 darbo dienu ir visi pasiekia mano saskaita. Su jais kolkas problemu neturejau, o ismoketa suma didziausia buvo 8000lt Citatos pabaiga
8K , normaliai normaliai. :-))
Prekyba FOREX rinkoje siejasi su žymia nuostolių rizika ir negali būti tinkama visiems investuotojams. Hipotetiniai rezultatai nerodo, kad galimi pasiekti tokie pat realūs rezultatai, o praeities rezultatai negarantuoja tokių pat ateities rezultatų. Visą informaciją naudokite įvertindami savo galimybes rizikuoti.
Mariukstis
Rašyti privačią žinutę

21 žinutės
( +20 )

Citatos pradžia public enemy
 

 
 Man juokas ima kai matau, kai kazkas tikina, kad jie nemoka  http://www.plus500.com/lt/?id=3487&tags=&pl=2  , pats uzdirbau, padariau ~25 statymus ir atidave ir mano uzdirbtus ir tuos 50 Lt dovanotus nes GBPUSD prekevau. jei EURUSD prekiaut tai 50 statymu rei padaryt ir p.n. O  https://www.moneybookers.com/app/?rid=5847264  siulo savo bankine kortele nemokamai. Pamastykit liaudis... ir mokesciu problema ishspresta... Citatos pabaiga

Kaip suprasti mokesčių problema išspręsta? Tai jei savo kažkur (pas brokerį, lažybų kontorose, pokeryje ir t.t.) uždirbtus pinigus persivesiu į tą moneybookers bankinę kortelę man nereiks Lietuvoje mokėti pajamų (ar kokio ten) mokesčio?
ramasx
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +2 )

uzsireginau ir as pabandyti kaip man prekiauti seksis
gal dar zinot kur duoda bonusiniu pinigu, kad nereiktu savu is pradziu kist ?
rudamina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

Gaila man tų kurie galvoja kad forex galima uždirbti ir investuoja.
October19
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Sveiki. Norėjau paklausti. Kurį laiką bandžiau demonstracinę versiją. Noriu pabandyti su realiais pinigais. Anksčiau už numerio patvirtinimą duodavo 75Lt berods. dabar 30Lt. Užsiregistravau, sąskaitoj rodo tuos 30Lt, bet aš jų negaliu panaudoti - neina nieko pirkti, nes ten visi instrumentai turi nustatytą intervalą kokį kiekį gali pirkti. Ar įmanoma ką nors pirkti be savo pinigų įdėjimo. Tiesiog panaudojant tuos "nemokamus pinigus"
rudamina
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +1 / -1 )

Citatos pradžia






 
October19
 

 
Sveiki. Norėjau paklausti. Kurį laiką bandžiau demonstracinę versiją. Noriu pabandyti su realiais pinigais. Anksčiau už numerio patvirtinimą duodavo 75Lt berods. dabar 30Lt. Užsiregistravau, sąskaitoj rodo tuos 30Lt, bet aš jų negaliu panaudoti - neina nieko pirkti, nes ten visi instrumentai turi nustatytą intervalą kokį kiekį gali pirkti. Ar įmanoma ką nors pirkti be savo pinigų įdėjimo. Tiesiog panaudojant tuos "nemokamus pinigus"
 
Citatos pabaiga
Anksčiau duodavo 50lt. Tai už juos dar galedavai ipirkti kažka. O dabar padarė kytriau kad be savo isinešimo nieko nenupirksi. O jau ka įneši tai vargu ar kada atsiimsi. Čia yra panašiai kaip loterijoje. Tik loterijos bilietas kainuoja du litus o čia už du litus tikrai nieko nepeši.
pinkiaiii
Rašyti privačią žinutę

320 žinutės
( +61 / -69 )

nezinau,bet man atroda kad gerai ir padare,nes per daug svajokiu is to plius500 lietuvoj atsirand,kas iskraipa visa forex ir akciju esme bei supratima,bet nieka pokeriu saitu kur duod kelis $ irgi nemazai yra
texo
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

 Sveiki, bendraminciai, Uzduosiu primityvu klausima, bet naudojantis pradedancio statusu- visiskai negeda.  Plus500 siulomos akcijos,tarkim  nafta,auksas,gamt.dujos. Kokiu cia saliu ir kaip cia kas? Kur galima pasidomet ir paskaityt apie sitas akcijas,apie sias tris kurias pamionejau ir kurias siulo plus500?
xtreem
xtreem
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +7 )

Citatos pradžia texo  
   Sveiki, bendraminciai, Uzduosiu primityvu klausima, bet naudojantis pradedancio statusu- visiskai negeda.  Plus500 siulomos akcijos,tarkim  nafta,auksas,gamt.dujos. Kokiu cia saliu ir kaip cia kas? Kur galima pasidomet ir paskaityt apie sitas akcijas,apie sias tris kurias pamionejau ir kurias siulo plus500? Citatos pabaiga
tai ka paminejai yra indeksai atkartojantys zaliavu kaina skirti spekuliaciniams tikslams. salys nei prie ko. realiu zaliavu niekas neperka ir neparduoda tarp tokio kontingento kaip mes. paskaityti gali bet kur, ziurint kas domina. ar kaip sudaromi indeksai kurie atkartoja zaliavu kaina, ar apie pacias zaliavas. jei nerasi, parasyk i privata. paorganizuosim.
Prekyba FOREX rinkoje siejasi su žymia nuostolių rizika ir negali būti tinkama visiems investuotojams. Hipotetiniai rezultatai nerodo, kad galimi pasiekti tokie pat realūs rezultatai, o praeities rezultatai negarantuoja tokių pat ateities rezultatų. Visą informaciją naudokite įvertindami savo galimybes rizikuoti.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital