Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Rizikos valdymas

Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

jei aš teisingai skaičiuoju, tai rinka turėtų pavažiuoti 1000 pips prieš mane.
nevienas tavo strategijai turejo but maksimaliu isbandymu metas. ar dar gyvas esi ?
nevienas
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +4 / -1 )

nevienas tavo strategijai turejo but maksimaliu isbandymu metas. ar dar gyvas esi ?
Gyvas gyvas siuo atveju pasakyciau netgi labai gyvas - taip ir "nespejau" paeiti pries rinka - uzdariau visus treidus ir atostogaut isvirinau vel forexe atsiradau tik pirmadieni eur/usd atveju buciau gaves margin call neabejotinai. kolkas atsisakau sios strategijos, tobulinsiu ant game accounto, o kolkas perejau prie kitos senos geros ir labai paprastos strategijos - zvake uzsidaro virs/zemiau ema50 3h grafike, atitinkamai long/short mazais kiekiais. kazkaip atitrukau nuo forexo siek tiek, db giliai nenersiu
P.S. sorry uz svepluma, nera galimybes lt kalbos pasidaryt
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

tai pasiseke as per ta kritima savo expermentine saskaita 40% sumazinau. Daugiau jokiu eksperimentu nebesinori geriausia apsistoti prie to kas veikia
Nors tavo "sena gera" strategija su zvakemis tai man kazkaip panasi i atsitiktiniu metu ieini ir dar atsitiktine kriptymi bent jau ant automatines prekiavimo sistemos tokia taisykle tikrai saskaita turetu sudeginti.
nevienas
Rašyti privačią žinutę

34 žinutės
( +4 / -1 )

Nors tavo "sena gera" strategija su zvakemis tai man kazkaip panasi i atsitiktiniu metu ieini ir dar atsitiktine kriptymi bent jau ant automatines prekiavimo sistemos tokia taisykle tikrai saskaita turetu sudeginti.
nežinau, jokiom automatikom nesinaudoju, o rankytėm viskas puikiai veikia na nėra viskas ten taip jau atsitiktinai, žiūrim ir palaikymo/pasipriešinimo lygius, kitus patvirtinančius/paneigiančius indikatorius, užmetu akį ir į kt. laiko grafikus.. praktiškai dabar forex'e būnu dieną-dvi per savaitę, atidarytų pozicijų nepalieku nakčiai...į eur/usd visai nebelendu, patinka eur/gbp, gbp/jpy..mano pirmi metai forex'e taip kad negaliu pasakyt kiek ilgai šita sistema veiks, kolkas nebuvo nuvylusi tai ir naudojuosi į sveikatą.
P.S. man rodos mes čia truputį offtopic, visgi tema 'rizikos valdymas', būtų įdomu sužinoti kaip dėdės iš to gyvenantys valdo riziką forex'e
Droidas
Droidas
Rašyti privačią žinutę

286 žinutės
( +85 / -51 )

Dėdės iš to gyvenantys sedi kitoje forekso puseje.
Šitoj pusej 99% palieka savo pinigėlius.
Nevienas - jei pirmus metus baigsi "Ant savų" - skaityk esi kietas.
Human beings will always betray you. You can only trust the numbers

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital