Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Techninė analizė FOREX'e

Rokas FX
Rašyti privačią žinutę

74 žinutės

apie kryziukus ir 000 sios savaites fxmagazine paskaitykite
Mukaz
Mukaz
Rašyti privačią žinutę

470 žinutės
( +40 / -108 )

kur ji rast?
Kelias į Tobulybę grįstas klaidomis..
Rokas FX
Rašyti privačią žinutę

74 žinutės

www.fxmag.ru atsipusi issizipuosi ir pirmyn ir taip nemokamai kas savaite ziniu saltinis
Mukaz
Mukaz
Rašyti privačią žinutę

470 žinutės
( +40 / -108 )

:conhrrr.. su rusu man nekas.. anglu geriau..
Kelias į Tobulybę grįstas klaidomis..
Rokas FX
Rašyti privačią žinutę

74 žinutės

OK visiems naujokams kas nesusipazines su tech analiza pazadejau kozna diena si tai apie parasyti.
pasiziurejau kad visai nemazai to susidaro ir yra jau parasyta kitur.
Manau svetaines sudarytojai bei priziuretojai nesupyks jei duosiu nuoroda i mokymo medziaga kuria pasinaudoje spekuliantai efektyviau dirbs ir gales daugiau dalintis ziniomis ir patirtimi sioje svetaineje su tautieciais gimtaja kalba. Tech analizes ziureti www.babypips.com Noriu inicijuoti nauja tema: "prekybos sistemos kuriomis naudojames" tik nezinau kaip ta padaryti, jei kas mokate pradekite.
Mukaz
Mukaz
Rašyti privačią žinutę

470 žinutės
( +40 / -108 )

http://www.spekuliantai.lt/forums.php?m=posts&q=1911&n=last#bottom

sukuriau tema, pradek
Kelias į Tobulybę grįstas klaidomis..
auxaliutis
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +5 / -2 )

Mukaz >>>

_būtent_dėl_to, kad tau su rusų sunkoka ir reikia skaityti daugiau rusiškai, kad galiausiai prasilaužtum ir priprastum prie kalbos. Savo laiku dar jaunas būdamas skaitinėdavau rusiškas knygelkas, nes interneto neturėjau, lietuviškai nieko normalaus neleido, o ir pigiau nei angliškos...
Buvau priverstas tssskant ir iki šiol negaliu atsidžiaugt tuo, kad nepamiršau rusų kalbos. Internete (dargi nemokamai) literatūros ja marios (forex, finansai ir t.t.) - net nežinau kiek gyvenimų reikėtų, kad viską bent peržiūrėt normaliai ką turiu. O dauguma bendraamžių jau sunkiai beskaito rusiškai, nes vis "ai, duok man geriau angliškai"... Taip ir pamiršo net ką mokykloj mokėjo. Daryk išvadas - nepasigailėsi.

p.s.
aš ne prieš anglų kalbą - aš už laisvę įsisavint info nepriklausomai nuo formato ;o)
Rokas FX
Rašyti privačią žinutę

74 žinutės

palaikau auksaliuti : kiek kalbu zinai tiek esi zmogus.
student
Rašyti privačią žinutę

131 žinutės
( +14 / -6 )

zinau dafiga kalbu, bet moku tik tris, tai dabar as jau dafiga zmogus ar tik ant triju zmogus?
auxaliutis
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +5 / -2 )

student + kalba*3 = žmogus^3 = žmogus kubu

Manau visai ir neblogai įvertinus tai, kad nemažai LT gyventojų (aš taip spėju) draugauja tik su viena gimtąja ;o)

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital