Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Dėl prekybos švencių metu

algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

http://www.forextrade.lt/?p=news_archive&id=67441
neturiu ko nerimauti
Is visu po truputi :D
grizli
grizli
Rašyti privačią žinutę

536 žinutės
( +19 / -19 )

Na tada ir as neturiu ko nerimaut. Matyt ir be Oandos yra geru Forex brokeriu.
reallster
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

algsim

2007-12-24 16:10 GMT Cituoti
http://www.forextrade.lt/?p=news_archive&id=67441
neturiu ko nerimauti


Kontragentai didina maržinius reikalavimus o Admiralas ne... emm tai gal jis išvis tada pozicijas neišveda. Na tada drauguži gali jau pradet nerimauti.
Kas liečia prekybiniu reikalavimu pakeitimus švenčiu metu kaip skelbia Real Trade, tai iš patirties sakau kad tai iprastine procedura švenčių maratono metu. Patarimas tiems kas neaperuoja dideliais depozitais, tiesiog nespekulioti šiuo periodu ir tiek. Labai gerai kad šis brokeris informavo iš asnksto, o nepostfaktum, kaip gerb. la minetame atvejyje.
Geru Švenciu.
algsim
algsim
Rašyti privačią žinutę

210 žinutės
( +13 / -12 )

man nerupi isveda ar neisveda , svarbu salygos geros , o kaip jie ten darbuojasi man neidomu . Man tas pats kieno as pinigus pajamsiu ar kazkieno jusu ,ar is brokerio kisenes
Is visu po truputi :D
public enemy
public enemy
Rašyti privačią žinutę

147 žinutės
( +14 / -10 )

Sventes praejo, sventine prekyba baigesi

Bent jau Real Trade netik marzos trigubos pozicijom reikejo islaikyti, bet jei kas norejo prekiauti tai ir spred'ai buvo pakelti trigubai.
Bet kas idomiausia- pending orderi man atidare, nors marzos neužteko. Asmeniskai man palankiai praejo prekyba, nes hedzinga laikiau.
"You have the right to talk to a Forex Trader before answering any of our questions. If you cannot afford to hire a Forex Trader, one will be appointed for you without cost and before any questioning. You have the right to use any of these rights at any time you want during this forum."

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital