Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Skalpu Screenshotai

Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

as visada ramiai miegu svarbu nepersistengt su laveragu, ir turet SL Patikek miegosi kaip kudikis
Kur pinigai, ten ir as:)
magnat
magnat
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +50 / -78 )

O kas yra skalpavimas, kas ne ?
Jeigu nori turėti pragyvenimui, turi daug ir sunkiai dirbti. Jeigu nori praturtėti - turi imtis ko kito.
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

Magnat, As skalpavima suprantu kai stengiesi paimti 1-15 pipsu per trumpa laika (1-60 min priklausomai nuo prekiaujamo "instrumento").

Vakar mano skalpavimo pradzia buvo gera, buvo du sekmingi treidai, ir jau screenshota padariau deti i formuma


Tik po keliu minuciu susigunciau vel paskalpinti , tik si kart nesekmingai...
Nuostolinga treida buvo labai sunku uzdaryti, kadangi ilgoje perspektyvoje (1 diena)tikejau jo sekme, del tos pacios priezasties uzsipirkau dar ir palikau...
Vienas treidas pasieke SL, kitas isvenge ir nuejo i pelna. Rezultate gavosi per dvi dienas +4pipsai

Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

Kazkaip susimasciau... tuomet kai tik atlieki pirkimo operacija tuo paciu momentu nebetampa svarbu kurioje vietoje tu pirkai, reik ziureti kur geriausia vieta uzdaryti pozicija.
Cia tampa svarbiausia ar sugebesi uzmirsti ta vieta kur pirkai, ir blaiviai surasti gera vieta kur parduoti. Kad tavo sprendimu neitakotu ar tu uzdarydamas busi + ar -.

Mano problema kad as visada noriu uzdaryti pozicija kai ji tik pasiekia maziausia pelna... ir tingiu laukti gero momento pirkti, visada bijau ji prazipsoti.

Kita karta skreenshotose pabandysiu ideti komentarus su pagrindimu kodel as pirkau butent ten ir kodel pardaviau butent ten
Droidas
Droidas
Rašyti privačią žinutę

286 žinutės
( +85 / -51 )

Mantas_Fx kazka tu suvelei. Biznis daromas perkant. Kai gerai uzsiperki, lengva rasti gera vieta kur parduoti.
Human beings will always betray you. You can only trust the numbers
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

Droidas, aisku labai svarbu kur nusiperki ir pirkimo taskas turi buti pagristas, bet norejau pasakyti kai jau nusipirkai, geriau uzmirsti ta taska kurioje vietoje tai padarei ir ziuret tik i prieki kur dabar parduoti...
gal tai ir neturi prasmes.. suveliau..buvo velus vakaras...
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

kadangi sitas mano postinimas pradejo panaseti i mano dienorasti o ne i diskusija, nusprendziau pradeti dienorasti dienorsti rasysiu kitame scalperiu forume..
sierikas
Rašyti privačią žinutę

12 žinutės
( +2 )

kadangi sitas mano postinimas pradejo panaseti i mano dienorasti o ne i diskusija, nusprendziau pradeti dienorasti dienorsti rasysiu kitame scalperiu forume..
o kur randas kitas skalperiu forumas?
kadangi tik pradedau prekyba forexe, idomu man pasiziuret tavo skalpus!
aciu
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

dienorastis:

http://www.cyrox.com/forum/index.php?topic=148.0
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

dienorastis:

http://www.cyrox.com/forum/index.php?topic=148.0
nesamones..skalpint apsimoka kai uz pipsa gauni 100usd i diena kokioj onandoj padarai pora pipsu ir liux
Tavo pinigai yra mano pinigai :D
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

nesamones..skalpint apsimoka kai uz pipsa gauni 100usd i diena kokioj onandoj padarai pora pipsu ir liux
gal pora pipsu per mazai juk komisiams vien pora pipsu sumoki...
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

kokie dar komisiai juk uz spreeda sumoki.
Tavo pinigai yra mano pinigai :D
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

oandoje spredas ir yra komisiniai. Bet esme ne tame. Siekti per diena uzdirbti 2 pipsus tikrai neapsimoka, kadangi pats prekiavimo spredas(mokestis) yra santikinai labai jau didelis
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

oandoje spredas ir yra komisiniai. Bet esme ne tame. Siekti per diena uzdirbti 2 pipsus tikrai neapsimoka, kadangi pats prekiavimo spredas(mokestis) yra santikinai labai jau didelis
daug noresi mazai turesi forex guobsuoliai labai greit saskaitas prapila,o uz viena pipsa gaut 100usd yra labai liux
Tavo pinigai yra mano pinigai :D
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

kad 1pips butu 100usd, tai Oandoje reiketu tureti saskaita apie 700 000$

tarkim per metus prekiauji 240 dienu, kasdien po 100$ gaunasi 24000. O tai gaunasi tik 3.4% metinio pelno nuo tu 700 000. Plius ifliacija suvalgo tavo pelna ir dar turi rizika pralosti kazkiek tai pipsu
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

kad 1pips butu 100usd, tai Oandoje reiketu tureti saskaita apie 700 000$
Kazka blogai suskaiciavai.Uztenka 30k $
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

Kazka blogai suskaiciavai.Uztenka 30k $
Aha, apsiskaiciavau , tai patikslinsiu, prekiaujant EUR/USD su 50:1 (Oandos max) leverage, kad 1pips butu 100$ reikia tureti 75k.
O tu turbut paskaiciavai su 100:1 leverage..

Tokiu atveju metine graza tampa lyg ir pakankama
^la
Rašyti privačią žinutę

1936 žinutės
( +244 / -33 )

Paskaičiuok dar kartą arba patikslink ką reiškia "reikia turėti".

Pagal paskutinį kursą (~1,474), 1mEUR pozos atidarymui pakaktų 29480 $. Matematika paprasta: 1,474*10^6/50

Ir kai vėl diskutuosite apie grąžą, nepamirškite rizikos.
Common sense is not very common
Mantas_fx
Mantas_fx
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +35 / -27 )

:yes ^la, vel apsirikau, pasinaudojau Oandos kalkuliatorium ir nepastebejau, kad ten leverage buvo nustatytas 20:1 :blush.

O del rizikos tai cia viskas aisku, rizika per didele, nebent koki arbitraza naudoji

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital