Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Webmoney - mažinam prekybinę riziką

Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

Nes be to atrodai, tikrai kaip paskutinios sarlatanas, kuris prasilose fx, ir iesko budu kaip pratrtet is kitu lengvatikiu kisenes
Kur pinigai, ten ir as:)
erika1
erika1
Rašyti privačią žinutę

257 žinutės
( +43 / -38 )

na tu irgi intelektu nepasizymi moderatoriu gali paprasyt,kad ip adresus pasiziuretu ir pamatys,kad jie nesutampa ir visai kitu miestu yra
kazkur cia tam Tonio unikaliam plane buvo pamineta galimybe per skype greitai apsikeisti informacija, taigi ir IP gali buti skirtingi bet kalbiesi tai vistiek pats su savim
F.W. Foerster: if you dont use your eyes for seeing, later you will use them for weeping.
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Mano nuomone, zmogus, kuris pastoviai pelningai dirba (nekalbant apie 100% i menesi be rizikos), neuzsiimtu cia tokiom nesamonem kaip simtu postu rasinejimu ir kitu itikinejimu atsidarineti visokius webmoney. O sau ramiai dirbtu ir uzsidirbtu. Tonio jau kokia n kartu daug kas praso, kad butu viskas nuo pradziu iki galo isdestyta kaip cia kas bus( be smulkmenu, kad dar paciam mandarinu liktu), bet jis tu prasimu nemato, o atsakineja tik i nereiksmingus pinigu pervedimo klausimus.

O kitiem siulau duot durniui kelia. Nieks nekreips demesio ir nesivystis temos su daugybe postu apie nereiksmingus pinigu pervedimus.

Nezinau kaip imest nuoroda tai pasiskaitykit temoje "Pagalba Naujokams > Kur investuoti 100k siekiant "ramaus" 10% prieaugio per metus?" Nuo antro puslapio toks Kafu, kur vien tik sitai temai buvo susikurtas nikas ir dingo poto.
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

Toni, please ir as dalyvaut noriu tavo projekte, patikek imerksiu tikrai nemazai pinigo, bet nors viena live kala dek (ne skalpa) su argumentais, kad zinotumem, kad ne sarlatanas esi
as tau galiu live call duot paziurek live call tema ka vakar apie usd/cad rasiau
Tavo pinigai yra mano pinigai :D
Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

pipi, man ne is taves reikia o is Tonio nes Tonis vysto projekta
Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

Siaip tai girdejau gandu, kad Tonis turi reikalu ir su teisesauga, po paskutinio usd/jpy trendo zemyn, vyrukas pradejo lauztis i masinas, ir kiek zinau nemazai audio aparaturos sukaupe O matyt jam sitas projektas reikalingas isisukt nuo teisesaugos
kryzius
kryzius
Rašyti privačią žinutę

214 žinutės
( +34 / -38 )

Tai visgi i uzklausima Toniui atsakei pamirses is pipsboy'jaus saskaitos persijungti ? Toni, baik tuos bajerius ir nebesikreipk pagalbos i Agata ir aferista - manau zmones i nepatogia padeti statai............
sunkiausia yra nieko neveikti
Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

wou, toks autoritetas Tonis zuvo mano akyse, nu bet ka prisiminsim, kaip didziausia svieto juokintoja, gaila, kad asmeniskai nepazinojau, nes butu vaikam pavyzdys, kaip zmogus fx greitai isproteja
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

Turiu klausima Toniui.Temos pavadinimas neatitinka logikos..kaip su webmoney galima forex rizika sumazint???tipo su paypalu rizika didele su banku pervedimu dar didesne,o jei naudosi tik webmoney jokios rizikos forex nebus? Nenoriu taves Toni izeist,bet tikrai nusigrybavai.
erika1
erika1
Rašyti privačią žinutę

257 žinutės
( +43 / -38 )

Siaip jau tokius atvejus spekuliantu valdyba galetu teisesaugai perduoti...tai uzkirstu kelia ateityje panasiems ivykiams :wink
F.W. Foerster: if you dont use your eyes for seeing, later you will use them for weeping.
Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

Toni, tai kaip pasiaiskinsi savo pasekejams dabar? Kaip ten tas tavo prekybiniu saskaitu didinimas, nubraukiai viska vienu ypu
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

Tai visgi i uzklausima Toniui atsakei pamirses is pipsboy'jaus saskaitos persijungti ? Toni, baik tuos bajerius ir nebesikreipk pagalbos i Agata ir aferista - manau zmones i nepatogia padeti statai............
a priko cia as?
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Apie ką tu , TOMAI ? Pasitikrink informaciją . Kokius bajerius, kokios saskaitos ? Nei iš mano kompo , nei iš mano IP NIEKADA per paskutinius 7 metus NIEKAS kitas NIEKADA nėra PRISIJUNGĘS nei į Jūsų TARPININKO diskusijas, nei vėliau SPEKULIANTU.

NIEKADA ir NIEKAS.

O dabar , Tomai, pasižiūrėk į save iš šalies, kaip atrodai tu ir tavo kaltinimas TIESOS fone.

Neatrodai pats sau juokingas ?
Herkus Mantas
Rašyti privačią žinutę

206 žinutės
( +34 / -25 )

Manau> kad valdyba su toniu isvien....:no

Cia jau patiems reikia pranesti teisesaugai...
Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

Man toks jausmas kyla, kad sitas spekuliantu puslapis ir buvo sukurtas tik tam, kad Tonis per ji su kitu pagalba savo aferas darytu Nezinau, kaip jus bet as i teisesaugos organus kreipsiuos
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Herkus Mantas :

Visada , maloniai prašom Kreipkitės
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Man toks jausmas kyla, kad sitas spekuliantu puslapis ir buvo sukurtas tik tam, kad Tonis per ji su kitu pagalba savo aferas darytu Nezinau, kaip jus bet as i teisesaugos organus kreipsiuos
Ir gi prašom . Jūs ten laukiami dar nuo vakar
erika1
erika1
Rašyti privačią žinutę

257 žinutės
( +43 / -38 )

Herkus Mantas :

Tai, kad dabar tokie laikai, kad ir teisesaga pasitiketi nebegalima...geriausia rupintis paciam savimi
Petia
Rašyti privačią žinutę

340 žinutės
( +1 / -11 )

Nu bet man gaila tu lengvatikiu, kuriuos Tonis ivilios i savo spastus, o tam dabar puikus momentas, zinant, kad nemazai spekuliantu yra nudege omvx. Tonis tikrai nera kvailas, kaip aferistas
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Tonis :
Herkus Mantas :

Tai, kad dabar tokie laikai, kad ir teisesaga pasitiketi nebegalima...geriausia rupintis paciam savimi

Tada kreipkitės į save pačią

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

Ekonominis kalendorius