Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Webmoney - mažinam prekybinę riziką

Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

ech Toni Toni..Ar mane priimsi i piramide??? as noriu paciam jos virsuj but ,jei kartais griutu,kad neprispaustu
1. Kaip kvietimas atsidaryti ir turėti Webmoney sąskaitas gali būti susijęs su su kokia nors piramide ? ( argi kvietimas atsidaryti , turėti sąskaitas SEB, HANSA, PAREX bankuose, PayPal, E-Gold , Rupay elektroninėse sistemose gali asocijuotis su piramidėmis ? Kuo Webmoney sistema tau atrodo blogesnė už paskutines 6 bankines ir nebankines sistemas ?)

2. Kaip kvietimas atsiųsti savo Webmoney sąskaitų rekvizitus gali būti susiję su piramidėmis ? ( Šie duomenys vieši , įvedęs googlėje paieškos žodį "WMID" matysi, kad sąskaitų rekvizitus skelbia visi nesibaimindami jokių nesusipratimų ).

Man kitų dalyvių sąskaitų rekvizitai reikalingi tik tam, kad ESANT TIKSLINGUMUI dalį lėšų iš savo Webmoney sąskaitos galėčiau pervesti į sąskaitas tų dalyvių, kurių PATIKIMUMAS ir SĄŽININGUMAS nekeltų abejonių.

Štai tokia WEBMONEY sąskaitų atsidarymo ir rekvizitų davimo man ESMĖ.

Tad kur šia piramidės ?


Pips_bojau, esi mano geras pažįstamas Negaliu įsižeisti ...
Nuclear
Rašyti privačią žinutę

31 žinutės

tarptautiniai pervedimai brangiai kainuoja 70-90lt
Ir kuris brokeris priima webmoney? WM labiau paplites Rusijoje, o uzsienyje E-gold.
Nuclear
Rašyti privačią žinutę

31 žinutės

Man kitų dalyvių sąskaitų rekvizitai reikalingi tik tam, kad ESANT TIKSLINGUMUI dalį lėšų iš savo Webmoney sąskaitos galėčiau pervesti į sąskaitas tų dalyvių, kurių PATIKIMUMAS ir SĄŽININGUMAS nekeltų abejonių.

Štai tokia WEBMONEY sąskaitų atsidarymo ir rekvizitų davimo man ESMĖ.

Tad kur šia piramidės ?
O kokia tau is to nauda, siuntinet kitiems pinigus?
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

pipsboy :
ech Toni Toni..Ar mane priimsi i piramide??? as noriu paciam jos virsuj but ,jei kartais griutu,kad neprispaustu
1. Kaip kvietimas atsidaryti ir turėti Webmoney sąskaitas gali būti susijęs su su kokia nors piramide ? ( argi kvietimas atsidaryti , turėti sąskaitas SEB, HANSA, PAREX bankuose, PayPal, E-Gold , Rupay elektroninėse sistemose gali asocijuotis su piramidėmis ? Kuo Webmoney sistama tau atrodo blogesnė už paskutines 6 bankines ir nebankines sistemas ?)

2. Kaip kvietimas atsiųsti savo Webmoney sąskaitų rekvizitus gali būti susiję su piramidėmis ? ( Šie duomenys vieši , įvedęs googlėje paieškos žodį "WMID" matysi, kad sąskaitų rekvizitus skelbia visi nesibaimindami jokių nesusipratimų ).

Man kitų dalyvių sąskaitų rekvizitai reikalingi tik tam, kad ESANT TIKSLINGUMUI dalį lėšų iš savo Webmoney sąskaitos galėčiau pervesti į sąskaitas tų dalyvių, kurių PATIKIMUMAS ir SĄŽININGUMAS nekeltų abejonių.

Štai tokia WEBMONEY sąskaitų atsidarymo ir rekvizitų davimo man ESMĖ.

Tad kur šia piramidės ?


Pips_bojau, esi mano geras pažįstamas Negaliu įsižeisti ...

As tik noriu pasakyt,jeigu zmogus nesugeba prie normalaus spreedo uzdirbt pinigu jis ju ir prie mazo neuzdirbs.Sutinki?Spreedas nesudaro keblumu pasiekti pelna,jeigu sugebi toj sryti suktis.Cia kaip kiti naudoja programas prekiavimui kur uz juos prekiautu.Geriausia programa yra smegeles,o jeigu zmogus neturi smegeneliu nepades ir jokios programos.
Tavo pinigai yra mano pinigai :D
Alfredukas
Rašyti privačią žinutę

355 žinutės
( +3 / -6 )

Toni tu kartais ne is Panevezio?
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Ten nieko nera, tik apie WebMoney. Bet nera konkretaus paaiskinimo kam man reikia kurti ta account'a ir siusti tau.
Dar liko klausimas apie atestata.
Man kitų dalyvių sąskaitų rekvizitai reikalingi tik tam, kad ESANT TIKSLINGUMUI dalį lėšų iš savo Webmoney sąskaitos galėčiau pervesti į sąskaitas tų dalyvių, kurių PATIKIMUMAS ir SĄŽININGUMAS nekeltų abejonių.

Štai tokia WEBMONEY sąskaitų atsidarymo ir rekvizitų davimo man ESMĖ.
Nuclear
Rašyti privačią žinutę

31 žinutės

Papasakok placiau apie TIKSLINGUMA.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Toni tu kartais ne is Panevezio?
Ne. OMXV akcicijomis neprekiauju irgi .
erika1
erika1
Rašyti privačią žinutę

257 žinutės
( +43 / -38 )

erika1 :
[Toniui - tai ir Mindako zinute po nakties pranyko
istryniau zinute nes galvojau, kad niekam ji neidomi. O pasirodo yra kas perskaite ir atsimine, kad tokia buvo

O as jau galvojau, kad ir tu i sita busimu milijardieriu kompani po blatu priimtas :wink O tavo zinute atsirado ir labai "pagadino kortas"...Tonis net i ja atsakyma buvo parases, bet paskui susigaude, kad "vaizdelis nekoks" ir viska panaikino...
F.W. Foerster: if you dont use your eyes for seeing, later you will use them for weeping.
Zhaibas
Rašyti privačią žinutę

417 žinutės
( +42 / -25 )

Nuclear ir pipsboy, prasau nenaudokit tiek citavimo, jis nera butinas jusu dialogams.
erika1
erika1
Rašyti privačią žinutę

257 žinutės
( +43 / -38 )

ERIKA ,pinigu reikia visiems ir visada,koks tas laikotarpis bebutu ,psihologines pagalbos manyciau ne vienam :yes:yes
Natasa bet yra skirtingi rizikos laipsniai... Tonio elgesys man labai panasus i toki, kai zmogus sudega viska pastates ant vienos kortos...t.y smarkiai pervertina savo jegas ir galimybes...O issikapstymo planas tai tikrai genialus, kas rodo neeilini sio zmogaus intelekta...viena yra isdurti kokia pensininke,namu seimininke ar vargo prispausta zmogeli, svajojanti praturteti ir visai kita isdurti spekuliantus...ir dar ne bet kokius..juk is pradziu buvo taikyta i auksciausio intelekto, t.y. storiausios pinigines asmenis...tai rodo, kad smulkios zuveles jam jau nelabai pades...arba ju reikia labai daug :wink
F.W. Foerster: if you dont use your eyes for seeing, later you will use them for weeping.
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

Papasakok placiau apie TIKSLINGUMA.
Tikslingumas turi daugybę aspektų:

Vienas iš paprasčiausių TIKSLINGUMO pavyzdžių yra KEITIMO operacijų

kaštų sumažinimas

Sakykime:

1. Jonas ir Petras turi sąskaitas Webmoney su 1000 $ lėšomis ir bankines sąskaitas SEB ar kuriam kitam banke po 10 000 Lt

2. Jonui prireikė 500 $ papildomam depozitui FOREX sąskaitai.

3. Jei Jonas tik vienas turi Webmoney sąskaitą tai jis gali eiti tik tokiu keliu:

Jono SEB bankunė sąskaita (Lt) ----------> Oficiali valiutos Lt/WMZ keitykla ------------> Jono Webmoney sąskaita

4. Tačiau , jei Jonas yra ne vienintelis, turintis Webmoney sąskaitą, tai atsiranda kitoks variantas:

Jono SEB bankinė sąskaita ( Lt ) --------> Petro SEB bankinė sąskaita (Lt)
ir

Petro Webmoney sąskaita ( WMZ) --------> Jono Webmoney sąskaita (WMZ )

Rezultatas : ir Jonas , ir Petras , kiekvieną kartą antruoju keitimosi variantu KIEKVIENAS sutaupo 4 % ! ! ! SAVŲ pinigėlių


Tad kam dar gali kilti abejonių dėl tikslingumo, dėl darbo GRUPĖJE pranašumų ?
pipsboy
Rašyti privačią žinutę

212 žinutės

Natasa :
ERIKA ,pinigu reikia visiems ir visada,koks tas laikotarpis bebutu ,psihologines pagalbos manyciau ne vienam :yes:yes
Natasa bet yra skirtingi rizikos laipsniai... Tonio elgesys man labai panasus i toki, kai zmogus sudega viska pastates ant vienos kortos...t.y smarkiai pervertina savo jegas ir galimybes...O issikapstymo planas tai tikrai genialus, kas rodo neeilini sio zmogaus intelekta...viena yra isdurti kokia pensininke,namu seimininke ar vargo prispausta zmogeli, svajojanti praturteti ir visai kita isdurti spekuliantus...ir dar ne bet kokius..juk is pradziu buvo taikyta i auksciausio intelekto, t.y. storiausios pinigines asmenis...tai rodo, kad smulkios zuveles jam jau nelabai pades...arba ju reikia labai daug :wink


Jis nieko isdurineti neketino..jo planas yra suburti zmoniu grupe ir susitarti su brokeriu del mazu spreedu..tai kur cia isdurima matai?tiesiog tai naudinga yra visiems mazi spreedai ir geresnes prekiavimo salygos.Neturedama(s) konkreciu faktu nesauk ant zmogaus,kad jis aferistas.
Tavo pinigai yra mano pinigai :D
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

nu chebryte jus tobulejat. tiksliau tu, Toni. kokio velnio tu cia susiruosei visus alia/tipo milijonieriais padaryt. esmes nesuprantu, manau niekas nesupranta. forexclubo ideja principine nera bloga, taciau ji isvirsta i forex brokerio koncepcija vienaip ar kitaip.

azkaip kuo toliau , tuo labiau nepagaunu esmes. Privarei Toni zinuciu i spekuliantus bala zino kiek, visiuzsikabliavo diskutuot ir kritikuot, zodziu eilini karta daug rasliavos. Ir tai tuo metu kai rinka duoda toki puiku kaledini volatiliti, kurio po 1 -2 savaiciu bent jau iki sausio vidurio nematysime. nezinau, nezinau.....


kazkas ne taip.
Nuclear
Rašyti privačią žinutę

31 žinutės

Tikslingumas turi daugybę aspektų:

Vienas iš paprasčiausių TIKSLINGUMO pavyzdžių yra KEITIMO operacijų

kaštų sumažinimas

.....
Siulai buti tiesiog beprocente keitykla?
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

dar vienas momentelis ir dingstu:

keitimo operacijos koncepcija:

1.ji aktuali tik tada, kai pastoviai palieki pinigus forexe, o ne juos gauni

taigi, nelabai pagaunu kampo,kaip tokia koncepcija tampa patraukli zmogui, kuris gauna pinigus is marketo pastoviai (be rizikos).

2.galeciau tai vertinti tik kaip papildoma - paskolini versla tiems , kas pastoviai palieka pinigus markete. deja, jo rizika, issireikalavimo kastai labai diskusiniai dalykai. todel manau , kad 1 variantas
Tonis
Rašyti privačią žinutę

694 žinutės

nu chebryte jus tobulejat. tiksliau tu, Toni.... kokio velnio tu cia esmes nesuprantu, manau niekas nesupranta. forexclubo ideja principine nera bloga, taciau ji isvirsta i forex brokerio koncepcija vienaip ar kitaip.
to TALO : Rolandai viskas čia yra gerai . Ir pati įdėja ir pats planas. Viskas nepriekaištinga. Galvą guldau už šį reikalą

Aš juk turiu virš 600 postų , esu vienas iš šio saito veteranų , Jūsų Tarpininko diskusijose dalyvavau nuo 2000 metų.

Vykdau savo planą VIEŠAI , tad jei atsiras NORS vienas , kuris būtų apgautas nors 0,01 Lt žinai , kokį čia triukšmą pakeltų ... Oho ho...
TALO
Rašyti privačią žinutę

540 žinutės
( +65 / -30 )

NA, JEI GERAI, TAI GERAI.


tai ismesk visa plana, nuoa iki z, o tai sunku labai cia to plano trupinius rankiotis per visas zinutes. gal uzsikabinsiu.
erika1
erika1
Rašyti privačią žinutę

257 žinutės
( +43 / -38 )

Pipsboy ar tik nebusi tu tas pats Tonis :wink
O gal tiesiog bendrininkas :wink

zinai nesigaudau Forexe, bet to ir nereikia...zmogaus elgesys, jo reakcija nepalankiose situacijose labai daug ka isduoda...

Zmogus kuris jauciasi pilnavertis, laimingas ir sekmingas niekada neprades zeminti ir izeidineti kitu...ir priesingai - kai yra problemu zmoguje - toks elgesys lengviausias budas tam asmeniui patiketi savo didingumu :wink
F.W. Foerster: if you dont use your eyes for seeing, later you will use them for weeping.
Herkus Mantas
Rašyti privačią žinutę

206 žinutės
( +34 / -25 )

Vykdau savo planą VIEŠAI , tad jei atsiras NORS vienas , kuris būtų apgautas nors 0,01 Lt žinai , kokį čia triukšmą pakeltų ... Oho ho...
Kas is to triuksmo.....> pinigu vistiek nesugrazinsi....

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital