2006 09 04

Denisas | 2006-09-04 03:58 | perskaitė: 376
2006 09 04 Kazkur skaiciau ir forumuose radau, kad psichai pasiekia geriausiu rezultatu birzoje. Kazkas cia forumuose dar pareiske, kad psichai pasiekia geriausiu rezultat

Kazkur skaiciau ir forumuose radau, kad psichai pasiekia geriausiu rezultatu birzoje. Kazkas cia forumuose dar pareiske, kad psichai pasiekia geriausiu rezultatu del to, jog nebijo. Sedejau visa nakti budejime ir galvojau ar tapti cia psichu ar geriau nebijoti, kad tik daugiau is akciju birzos uzdirbti

Bet atsakyma rasti sunku... kodel butent psichai birzoje laimi, kodel nelaimi universitetu destytojai ar analitikai? Kodel zmogus, kuris nepaklusta visuomeneje nusistovejusioms normoms duoda geriausius rezultatus birzoje?

Ir vis del to atsakymas isplaukia labai paprastas...

Psichas kaip ir visame savo gyvenime nepaiso normu, tuo paciu nepaiso ir birzos normu, neklauso analitiku, neiesko dugnu, neparduoda tariamose virsunese, neklausia patarimo pas finansininkus ir t.t. Tokiu budu psichai padaro daug maziau klaidu nei mes "protingieji". Juk kai birza kyla tai uzdirba visi ir protingi ir psichai. O kai birza krenta protingi, bando pirmauti, bando buti pirmesni uz kitus ir buti pirmieji up tendencijoje, ko pasekoje pralosia uzdirbta pelna. O psichas nebando pirmauti, jis nesupranta ka reiskia pirmauti, todel ir birzoje nesistengia pirmauti. Ir finale psichai buna turtingesni uz kitus, nes jie nebuna pralose tai ka uzdirbo.

Cia pamastymui

Komentarai2006 09 04 06:01     #6531
sunki tarnyba pas tave Denisai, kad tokios mintys i galva lendaq
2006 09 04 07:29     #6532
Pats nekarta esu isitikines,kad kartais kai galvoji(analizuoji) keleta sekundziu ar minuciu ilgiau,daznai traukinys nuvaziuoja,gaunasi neuzdirbtas pelnas.Isvada-daznai birzoj reiketu elgtis,pagal pirma atejusia minti ir nesileisti i svarstymus(cia taikau grynai sau)
2006 09 04 07:47     #6533
na čia panašiai kaip "neklysta tas kas nieko nedaro", tai galima privest prie to kad "daugiau klysta tas, kuris daugiau daro". Nesenai pasiskaičiavau kokį rezultatą turėčiau jei būčiau tik suformavęs portfelį ir nieko nekeitęs nuo metų pradžios - išvada būčiau uždirbęs dvigubai daugiau
2006 09 04 08:30     #6534
Denisai, tame straipsnyje kalba ėjo ne apie psichus (psichinius ligonius), o psichopatines asmenybes (t.y. nebūtinai ligonius) - impulsyvius, nepastovių emocijų ir nuotaikų, egoistiškus, manipuliatyvius žmones, neturinčius užuojautos, sąžinės, kaltės, baimės jausmo, be kitko linkusius į avantiūras, nepasvertą riziką, antisocialų elgesį ir pan. Žodžiu, idealus maklerio variantas Dar tinka apibūdinti nemažai Lietuvos verslinykų... Tokių surasti galima ir kalėjime, ir užsimaskavusių valdžioj, ir direktorių taryboj... Bet, apskritai, sprendžiant iš apibūdinimo, tai nepanašu, kad jie turėtų biržoj daug šansų. Todėl siūlau savo problemas ir darbus kol kas bandyti įveikti sveiku protu )
2006 09 04 09:28     #6535
kalbant apie nestandartinius veiksmus birzoje, yra dalis tame tiesos, nes jei esi "protingas", eini su banda. Kiek uzdirba banda, tiek uzdirbi ir tu. Einant pries srove, yra tikimybe atrasti savo "aukso gysla", bet aisku gal ir pralosti
2006 09 04 12:44     #6537
...arba uždirbę to, ką pradirbo... Stichiškais veiksmais galima labai daug uždirbti, bet galima ir daug pradirbti. Juk istorija nesikartoja, ar ne Denisai?
2006 09 04 21:56     #6540
pasizymejau kazkieno (sorry, patingejau ieskot kieno)dienorascio "12 Basic Stock Investing Rules Every Successful Investor Should Follow By C.C. Collins" Stai ka byloja 4oji taisykle: 4. If you are looking for "reasons" that stocks or markets make large directional moves, you will probably never know for certain. Since we are dealing with perception of markets-not necessarily reality, you are wasting your time looking for the many reasons markets move. A huge mistake most investors make is assuming that stock markets are rational or that they are capable of ascertaining why markets do anything. To make a profit trading, it is only necessary to know that markets are moving - not why they are moving. Stock market winners only care about direction and duration, while market losers are obsessed with the whys. kazkas i tema...))
2006 09 14 16:47     #6697
Terminas "psich.." labai nekonkretus. Turbūt turėta omenyje tai, kad tokiam žmogui labiau veikia EQ nei IQ. Emocinio intelekto žmonės sėkmingiau bendrauja ir siekia karjeros, nes čia lemia interakcija su aplinka, o EQ žmonės yra išradingesni, nestandartiškai mąstantys ir IŠMĄSTANTYS (nebūtinai logiškai, o) savo PASĄMONĖS galių dėka.
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital