Griūna pasitikėjimas nemokamais skelbimų portalais

Dainius.B | 2010-07-11 18:15 | perskaitė: 1421
Raktiniai žodžiai: prie juros, skelbimu portalai
Griūna pasitikėjimas nemokamais skelbimų portalais Nenuostabu, jog dėl sunkios ekonominės situacijos Lietuvoje padidėjo ir nusikaltimų skaičius, atsirado daugybė internetinių sukčių. Sukčiai anksčiau

Nenuostabu, jog dėl sunkios ekonominės situacijos Lietuvoje padidėjo ir nusikaltimų skaičius, atsirado daugybė internetinių sukčių. Sukčiai anksčiau iš savo aukų apgavystės būdu išviliodavo pinigus telefonu. Tuo tarpu šiandien jie griebiasi naujų gudrybių ir geriausiu jų pagalbininku norom nenorom tampa nemokami skelbimų portalai.

Apgavikas, prisidengdamas neegzistuojančiu vardu, į nemokamą skelbimų portalą įdeda skelbimą, jog teikia tam tikras paslaugas ar parduoda konkrečią prekę. Jiems paskambinę žmonės susitaria dėl avansinio apmokėjimo, o susitikimo dieną, tariamas pardavėjas į sutartą vietą neatvyksta – jis tiesiog dingsta kaip į vandenį.

Tokia apgavystė neseniai buvo iškelta į viešumą, kaip rašo Lietuvos Rytas, Palangoje kasmet atostogaujanti Ramunė S. šiemet pateko į sukčių spąstus – radusi skelbimą, jog Palangoje nuomojamas butas, susisiekė su tariamu šeimininku, kuris paprašė pervesti avansą. Atvykusi į vietą moteris taip ir nesulaukė tariamojo šeimininko, kurio telefonas, žinoma, jau buvo išjungtas.

Ir tai tik vienas į viešumą iškilęs atvejis, nežinoma, kiek žmonių buvo apgauti panašiu būdu. Nenuostabu, jog žmonės pradeda vis mažiau pasitikėti tokiais nemokamais skelbimų portalais – čia jie tiesiog bijo būti eilinį kartą apgauti.


KomentaraiNeprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 07 11 23:49     #33796
Pats Dainius.B tikriausiai administruoja mokamą skelbimų portalą
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 07 14 14:40     #33812
Pritariu nes čia Dainius kažkokį burbulą pučia vos ne kas antras skelbimas melagingas. O jau mokamuose skelbimų portaluose melagingu skelbimu nebūna
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 07 17 17:41     #33832
abiem atvejais paskutiniai glusai jei perveda is anksto . kai ateisiu ,pamatysiu buta ir pinigus gausi ir vsio .kokia cia dar gali but kitokia kalba .norejo ora pirkt ir nupirko .
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 07 17 17:44     #33833
nebutu ora perkanciu,nebutu ir pardaveju . prie ko cia mokamas ar nemokamas .
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2023 UAB All Media Digital