Coris | Žinutės

15% pelno mokescio mokejimas 1205 Akcijų birža 2008-04-29 19:53:14

Dar klausimas, gal kas apsviesit:
Hansos pazymoj metinei deklaracijai, visi sandoriai daug maz aiskus, bet va Aprangos pardavimas 2007 11 29 iskirtas i dvi dalis ir vienoj daly parodyta pardavimas uz 164 Lt o prie pirkimo raso "nera duomenu", ir tipo pirkimas ta pacia diena nors portfelio ataskaitoj parodytas vienas sanderis, ir jokio smulkaus pirkimo nera ta diena ?
niekaip nesuvokiu, kodel taip iskyre, kiek atsimenu lygtai nieko nebuvo su Apranga praeitais metais, nemokamu akciju ar pan...

Ar Jums Hansa nieko tokio neridare?

15% pelno mokescio mokejimas 1205 Akcijų birža 2008-04-28 21:54:28

tik pasitikslinti noriu:
jei neapsimokestina pelnas parduotu akciju kurios islaikytos virs metu, tai lygiai taip pat ir nuostolis "islaikytas virs metu" jau neuzsiskaito?

Investiciniai fondai 361 Finasta 2007-09-28 11:02:48

Na man tai nieko doro nepaaiškino apie "Ateities" fondą... tiesa, aš ne jų klientas tai gal dėl to ir buvo l. sausi atsakymai. taqip ir nepasakė kuo šis fondas skiriasi kuo kitų fondų kurie turi apsirašę krūvą regionų į kuriuos gali investuoti (pvz. JT fondai, paskaičius tai ten tokia plati geografija ir investavimo priemonių spektras...)
Man vis dar neaišku, jei vis tik jis orientuotas kaupiamam investavimui, kodėl nėra galimybės pasirašyti sutartį debetiniam mokejimui...
Ar būtina vaiko vardu pasirašyti sutartį, jei nori gauti draudimą, pasirašius vaiko vardu piniginį kaiupimą (pavadinikim taip) iš dalies prarandama pinigų kontrolė, jie automatiškai pereina vaikui, o jei tas vaikas užauga, kuris kaip ten bebūtų, nevisai vertas tų pinigų ? tėvas norėtų nebeduoti, ar palaukti kol pasitaisys, o vaikas juokiasi sakydamas, maždaug aš vis tiek gausiu krūvelę pinigų su kuriais darysiu ką norėsiu... :)

Nauji "Finastos" fondai 137 Investiciniai ir pensijų fondai, draudimas 2007-09-23 18:37:36

Finasta paleidzia dar viena fonda: "Finasta Ateities fondas". Kadangi panasaus produkto jau kuris laikas pats dairausi, tai aisku reikes isistudijuoti info apie si fonda. Pradiniam aprasyme labai jau populistiskai aprasyta: "subalansuoti aukštą grąžą bei stabilų augimą" (siaip sunkiai suderinami dalykai :) )
Kaip ten bebutu gal kas turit daugiau info apie tokio tipo fondus?
Kaip as pats supratau tai produktas kazkas tarp investicinio draudimo ir investicinio fondo, orientuotas investuoti periodinemis imokomis( kas man ypac aktualu, na ir matyt, tikslas, rinkoje nuvilioti investiciniu draudimu potencialius klientus...

Mažos parduotuvės 129 Mano verslas 2007-07-02 20:42:34

O griztant prie temos istaku, esu "audes" minti, kad gyvenamuosiuose kvartaluose, labai truksta elementariu "Coffeeshop'u tipo parduotuviu, kur galetum nusipirkti gal svieziu bulkuciu, sausainiu, kavos na ir dar koki saldumyna vakarienei, o ryte, pusryciams bandele su kavos puodeliu (tiesa, iskarto pats truputi abejoju, del rytines kavos, nera pas mus tradicijos vaziuojat i darba gerti kava su bandele... bet gal ateis toks laikas)
Tad labiau/realiau mastyciau apie saldumynu asortimenta vakarui, uzklydus netiketam sveciui, ar ir siaip griztant namo pakeliui nusipirkti pyragaiti prie kavos...(cia pradziai, o toliau asortimenta vystyti pagal paklausa, gal link pieno produktu, gal darzoviu, gal arbatu....
Cia visai salia kita ideja: kulturingos alkoholines parduotuves, kur galetum gauti normalaus vyno ir kitu tauriu gerimu (kazi ar nepasidarytu bomzynas ? )
Pats asmeniskai visada stengiuosi vyna pirkti ne PC o dabar atsiradusiuose spec. parduotuvelese
Ka mnot apie tokio tipo parduotuveles naujuose gyv. rajonuose ?

Mažos parduotuvės 129 Mano verslas 2007-07-02 07:47:15

Manau būtų galima pirkti, jei būtų aišku, ką perki, t.y. būtų pakankamai išsamus aprašymas su vizualizacijom.
Arba kitas variantas, panašiai kaip dabar yra su buitine technika, žinai ko konkrečiai nori (pasižiūti nuėjas į saloną) ir online ta patį daiktą perki tik pigiau, nei mokėtum salone.

Mažos parduotuvės 129 Mano verslas 2007-07-01 20:29:39

Aha, Paryziuije lankiausi tik kaip turistas, bet tos spec. darzoviu, duonos, surio parduotuveles tai suzavejo. Praktiskai kiekvienas rajonas turi savo tokias parduotuveles, kur kiekvienas grizdamas namo nusiperka sviezia salota vakarienei(kalbu neapie turistines vietas, bet kur vietiniai gyvena...)

Tai va ir mastau, turetu ir pas mus gal jau atsirasti tokie dalykai. Nes as ir ant saves pastebejau, nes sakymim, kad griztant namo, man tereikia prigriebti pieno ir gal duonos, na ir del to sukti i kazkoki PC visai nesinori, nes ivertinus sugaizta laika pieno pakeliui nusipirkti, kaina gaunasi jau kaip ir nebesvarbi, svarbu greitai gauti norima daikta nesugaistant begales laiko tam.
(vienu metu buvau pradejes del tokiu dalyku stoti degalineje :) )

Mažos parduotuvės 129 Mano verslas 2007-06-30 16:54:19

Kažkaip ne labai tikisi, kad su 10 k galima atidaryti parduotuvėlę. Kliūna keletas dalykų:
patalpos (įsirengimas, nuoma, aišku, jei patalpos nuosavos - tai nesiskaito, bet vistiek interjieras, jau reikalingas ypač parduotuvėlei nusitaikiusiai į įdomesnį asortimentą ir pastovų klientą) kol įsirenginėsi nuoma jau suksis, be to vidaus apdailos dabai nepigūs jau dabar...
Bei prekių užsipirkimas, kaip ten bebūtų atidėjimas minimalus iš didmeninkų (o pvz, knygyne viena lentyna, jau ir žiūrėk 1 tūkst.)... Taip, kad į asortimentą pradinis investavimas bus irgi nemažas.
Skolinimasis? pradedant verslą - spėju sudėtingas, jei išvis įmanomas.

ARC1T - "Arco Vara" 467 Akcijų birža 2007-06-11 14:17:12

O tai per Sampo galima?
Šiaip tai, jei jau yra taisyklėse, kad tik Latvijos ir Estijos piliečiam tai lietuviam per jokią maklerinę neturėtų būt galima, o jei jau galima tai čia tik maklerinių noras arba nenoras dalyvaut šiame IPO ...

IPO - J.W. Construction Holding 93 Centrinė Rytų Europa 2007-05-25 15:33:26

Siaip tai man dar klausimas, jei paskelbta, kad paraiskos teikiamos iki 29d. tai kaip dabar jau zimoma alokacija ?

Vis tik idomu butu isgirst kitu makleriniu atsakymus pvz LHV?