Kelias į finansinę nepriklausomybę

 Įsivaizduokite, kad rytoj nereikia į darbą. Nereikia anksti keltis, stovėti spūstyse, klausytis nepatenkinto vadovo kritikos. Ir nereikia sukti galvą, kaip pragyventi, nes Jūs- finansiškai nepriklausomas! Gyvenate iš protingai investuoto savo kapitalo, gaunate dividendus, nuomos pajamas, įplaukas už senai sukurtus ir vis dar sėkmingai parduodamus produktus. Visą laiką skiriate tiems dalykams, kurie iš tiesų patinka: savo hobiams, kelionėms, šeimai, draugams, verslui ir investavimui, kitai prasmingai ir įdomiai veiklai. Tokiu gyvenimu džiaugiasi daugybė žmonių, tad tikrai galite ir Jūs. Tam tereikia išmokti ir pastoviai taikyti praktikoje paprastus principus- apie juos ir sužinosite šiuose mokymuose.
Mokymai skirti: visiems, kurie nenori gyventi nuo atlyginimo iki atlyginimo, trokšta išsikelti ambicingą finansinį tikslą ir jo siekti.
Mokymų tikslai: Perteikti turtingo gyvenimo principus iš geriausių finansų mokytojų ir asmeninės patirties, paskatinti išsikelti finansinį tikslą bei sudaryti asmeninį finansinį planą.
Šių mokymų atsiliepimai:
Manau, laukia įdomus vakaras diskutuojant. Pildytos praktinės užduotys bus puikus planas siekiant finansinės nepriklausomybės.
Inga

investuotojas.com mokymų privalumai:
- Pinigų grąžinimo garantija!
- Pavyzdžiai iš asmeninės patirties
- Jokių nepatikrintų teorijų, tik praktikoje veikiantys dalykai
- Suprantamas ir koncentruotas mokymas
- Praktinės užduotys
- Nedidelės grupės

Mokymų programa:
- Turto ir skurdo psichologija
- Kiek kainuoja finansinė nepriklausomybė?
- Finansinio tikslo išsikėlimas
- Taupymas automatiškai
- Esminiai sėkmingo investavimo principai
- Kaip surasti tinkamą veiklos sritį?
- Pagrindiniai pajamų didinimo būdai

Lektorius: investavimo ir finansų mokytojas Aldas Pipinys; finansinę nepriklausomybę pasiekė investuodamas finansų rinkose (18-os metų praktinė patirtis). Lektoriaus patirtis nuo 2006 m.: virš 40-ies mokymų, seminarų ir pranešimų apie investavimą ir finansus.

Mokymų laikas ir vieta: vasario 8 d. (šeštadienį) 10 val. Vilniuje, Sausio 13-osios g. 2, viešbučio „Karolina“ konferencijų salėje. Mokymų trukmė- 3 val., daroma kavos pertraukėlė

Investicija į mokymus: 90 Lt (registruojantis ir apmokant iki sausio 31 d.)
Registruojantis po sausio 31 d.: 120 Lt dalyviui
Dėmesio: jeigu surinksite trijų žmonių grupę, mokėsite tik už du!
Pinigų grąžinimo garantija! Jeigu mokymai Jums nepatiks, 100% grąžinsime pinigus

Užsiregistruoti

Vardas
Pavardė
El. paštas
Telefonas
Pastabos (jei yra)
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital