startoNOMIKA. Pavyzdys, patarimas ir įkvėpimas tau, mielas startuoli

Savaitraštis ir naujienų portalas „Ekonomika. lt“ pradeda diskusijų ciklą *NOMIKA. Pirmoji tema: startoNOMIKA. Pavyzdys, patarimas ir įkvėpimas tau, mielas startuoli.

KAS.

Trys pranešimai ir viena diskusija.

Pavyzdys. Mindaugas Kriščiūnas. „Pinevio“ sėkmė ir pamokos.

Patarimas. Martynas Nikolajevas. Konkretūs ir aiškūs patarimai, kur ir kaip ieškoti finansavimo savo „startup'ui“.

Įkvėpimas. Tomas Ramanauskas. Trūksta idėjų, nerandate įkvėpimo ir niekaip nesugebate išlipti iš dėžės pagalvoti? Tomas padės išlaisvinti mintis ir atskleis paslaptis, kaip išlikti kūrybingam.

Diskusija. Esame lydimi sėkmės, bet ar tikrai? Viename po kito akceleratoriuose lietuviški startuoliai skina laurus, „Bloomberg“ žurnalistai stebisi lietuvių aktyvumu ieškant verslo angelų, tačiau ar kuris nors iš jų išaugs į rimtą verslininką, o gal parsiduos už milijardą, lyg koks „Instagram“?

KADA.

Balandžio 24 dieną (antradienis), 18.30–21.00.

KUR.

ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. 114 B auditorija, III rūmai. (Ačiū ISM už draugystę!)

UŽ KIEK.

Be abejo, už dyką. Tik turite pažadėti, kad po renginio bent jau šiek tiek pagalvosite apie savo verslo pradžią.

***

APIE PRANEŠĖJUS

Mindaugas Kriščiūnas yra „Pinevio“ vienas iš įkūrėjų, „Startup Monthly Vilnius“ pardavimo vadovas. „Pinevio“ yra vartotojų poreikius atitinkančio turinio socialiniuose tinkluose suradimo tarnyba, praėjusiais metais sužavėjusi Silicio slėnio investuotojus.

Martynas Nikolajevas – vienas iš akceleratoriaus „Startuphighway“ patarėjų ir investuotojų. Martyno „LinkedIn“ paskyroje – beveik 10 bendrovių su prierašu „bendraįkūrėjas“. Tarp jų yra ir „Delfi“, „Microlink“, „Hostex“, „Salonium“.

Tomas Ramanauskas su reklama ir idėjomis dirba dešimtmetį: vadovavo „MTV Networks Baltic“ kūrybai, įkūrė idėjų agentūrą „Love“, o paskutinis jo kūrinys – komunikacijos gidų agentūra XX.

APIE *NOMIKA

„Ekonomika. lt“ startuoja su nauju diskusijų ciklu, kurio metu kas mėnesį organizuosime diskusijas ir pašnekesius aktualiomis temomis. Pradedame „startup'ais“, vėliau kalbėsimės apie energetiką, transportą, nekilnojamąjį turtą ir dar daugiau.

 

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital