INVESTUOK AKADEMIJA. INVESTAVIMAS NUO A IKI Z

 spalio 4 d., 18:00, VILNIUS.
Kaina prenumeratoriams – 1499 Lt, likusiems – 1699 Lt. Registracijai liko 25 d.

Domitės investavimu, ketinate žengti, galbūt žengiate pirmuosius žingsnius investavime ir ieškote patikimo profesionalių žinių šaltinio? Jeigu taip, tuomet žurnalo Investuok 10 mokymų ciklas „Investavimas nuo A iki Z“ yra skirtas kaip tik Jums.
PASIRINKTI | sutraukti

Išankstinė registracija į spalio mėn. pradžioje startuosiančius mokymus! Vietų skaičius ribotas.

Išgrynintos ir patikrintos temos, profesionalūs lektoriai ir jų praktiniai patarimai suteiks neįkainojamų investavimo žinių ir įgūdžių, padės išvengti dažniausiai pasitaikančių investavimo klaidų ir, pagaliau, išmokys priimti sėkmingus investicinius sprendimus.
10 esminių investuotojui temų, 35 valandos praktinių žinių
Bazinės investavimo žinios. Rimtoji finansų rinkų istorija ir statistika, pagrindiniai terminai, turto klasės bei jų savybės
Kaip investuoti gyvenant Lietuvoje? Fondų ir akcijų pirkimas, finansų tarpininkai, mokesčiai, sąskaitos atidarymas ir teisiniai aspektai
Kaip išsirinkti sau tinkamą fondą ir ETF? Makroekonominių rodiklių reikšmė ilgalaikiam investavimui. Fondų parinkimo ir palyginimo kriterijai. Kur ir kaip gauti reikiamus duomenis?
Investavimo strategijos. Kaip surasti tinkamą? Pirkau ir laikau, periodinė, tendencijų nustatymo, mažos / vidutinės / didelės / “nurašytos“ įmonės, prieš rinką, dividendinė, dienos prekyba, indekso fondai
Fundamentalios analizės pagrindai. Kaip teisingai skaityti įmonių ataskaitas, jas nagrinėti ir skaičiuoti esminius rodiklius?
Fundamentalios analizės taikymas praktikoje. Esminiai rodikliai ir jų palyginimas
Techninės analizės pagrindai. Tendencijos ir žvakių modeliai
Techninė analizė – populiariausi indikatoriai
Kaip investuojant valdyti riziką? Rizikos valdymas, portfelio skaidymas ir investavimo psichologija. Kaip pirkti pigiai kai nieks neperka ir parduoti brangiai kai niekas neparduoda.
Diskusija apie finansų rinkų ateities perspektyvas 2012 m. Pasidalijimas asmenine Akademijos organizatorių ir dalyvių patirtimi.

Patyrę ir sėkmingai investuojantys lektoriai
Vitalijus Šostak, sertifikuotas finansų analitikas (CFA), turintis 11 metų asmeninio ir 8 metų institucinio investavimo patirtį finansų rinkose. 2006 - 2011 m. dirbęs Citadele portfelių valdytoju. Finansų maklerio licencija
Darius Slavinskas, UAB „Orion securities“ finansų makleris - rinkos formuotojas, Investuotojų asociacijos valdybos narys ir vienas iš steigėjų. Nuo 2002 m. dirba su kapitalo rinkomis susijusiosiose institucijoje. Generalinę maklerio licenciją turi nuo 2004 m.
Edgaras Mickus, SEB privačios bankininkystės departamento investicijų analitikas
Andrius Kvaraciejus, vienas www.spekuliantai.lt svetainės įkūrėjų, techninės analizės praktikas
Vilius Šeškauskas, privatus investuotojas, Investuok Akademijos kuratorius, finansų maklerio licencija

Praktinė informacija ir namų darbai
Išgrynintos ir per ilgus mokymų rengimo metus patikrintos temos
Praktinės užduotys, rezultatų aptarimas, papildomos informacijos teikimas
200 Lt vertės žurnalo Investuok informacinis paketas nemokamai: žurnalo Investuok prenumerata 2012 metams, visi žurnalo Investuok 2007-2010 m. numeriai skaitmeniniu formatu, 2011 m. fondų knyga ir kita, svarbi investuotojams, medžiaga.
Investuok akademijos mokymai prasideda pirmąją spalio savaitę. Intensyvumas - vieną kartą per savaitę, viso 10 mokymų per 3 mėnesius. Sėkmingai išklausę Investuok akademijos kursą, gauna žurnalo Investuok pažymėjimus!

Daugiau informacijos telefonu 8 678 79955 arba el. paštu mokymai@kurinvestuoti.lt

Grupė tik iki 20 dalyvių.

100 % grąžinsime pinigus, jei mokymai Jums nepatiks!

Užsiregistruoti

Vardas
Pavardė
El. paštas
Telefonas
Pastabos (jei yra)
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital