Mokymas: “Investavimo psichologija”

Investavimo psichologija yra labai rimtas barjeras kiekvienam pradedančiajam investuotojui būti sėkmingam. Galima atlikti labai išsamią analizę, turėti apsirašius pirkimo bei pardavimo taisykles, tačiau tik atlikus realų sandorį viskas ima ir išgaruoja. Reikia nepamiršti, kad pasiruošiamieji darbai vyksta nerizikuojant realiais pinigais, tuo tarpu tik atlikus sandorį į paviršių iškyla įvairiausios žmogiškos emocijos, kaip pavyzdžiui baimė būti neteisiam, arba godumas uždirbti kiek įmanoma daugiau ir pan. Šios emocijos labai dažnai nedisciplinuotam investuotojui pakiša koją, jis galiausiai padaro neplanuotą sprendimą, tarkime parduoda tada, kada to visai neturėjo daryti, arba nusprendžia įsigyti papildomai akcijų po didelio kainos kilimo.

Šias problemas galima nesunkiai išspręsti, tiesiog daugumai reikės iš esmės pakeisti mąstymą apie priimamus sprendimus bei jų pasekmes. Seminaro metu bus pateikiami dažniausiai pasitaikantys atvejai, kada gali kilti psichologinės problemos, bei būdai šioms problemoms spręsti.

Šių mokymų metu atsakysime į pagrindinius klausimus:
Kodėl net ir investavimo strategiją turintis investuotojas gali patirti nuostolį?
Kokios yra pagrindinės psichologinės investuotojų problemos bei klaidos?
Kokie galimi žingsniai esamoms problemos išspręsti?

Mokymų tikslas – supažindinti investuotojus su pagrindinėmis jų laukiančiomis psichologinėmis problemomis, pateikti gyvenimiškų pavyzdžių, kodėl jų neįmanoma išvengti, bei nurodyti būdus, kaip visa tai galima išspręsti.

 

Vieta ir laikas:

Balandžio 12 d. pradžia 18.00 val., numatoma pabaiga 21.00.

Vilniuje adresu Jasinskio 15 (Vilniaus kolegija).

Investicija:
150 lt

Taikome pinigų grąžinimo garantiją. Jeigu per pirmą mokymą gausite ne tai, ko tikėjotės, grąžinsime už mokymus sumokėtus pinigus.

Maksimalus dalyvių skaičius – 20 žmonių.

Daugiau informacijos ir registracija

Mokymų partneris

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital