Mokymas: “Santykiniai rodikliai ir jais paremtos strategijos”

Vienas iš populiariausių būdų, kaip investuotojai bando atsirinkti perspektyvių bendrovių akcijas – tai santykinių finansinių rodiklių analizė. Visų pirma santykinių finansinių rodiklių analizės nereikėtų painioti su fundamentalia analize, nes santykinių finansinių rodiklių analizę galima būtų įvardinti kaip fundamentalios analizės vieną iš sudedamųjų dalių. Tai yra šiek tiek paprastesnė, ne tiek laikui imli įmonių analizės rūšis, kuri gali padėti atsirinkti perspektyvias bendroves.

Be abejo, prieš gilinantis į šią analizės formą, visų pirma reikėtų paklausti, o ar ji apskritai veikia ir jei taip, tai kodėl? Tą mes būtinai ir padarysime. Tada yra būtina susipažinti su įvairiais santykiniais rodikliais, suprasti jų apskaičiavimo metodiką, bei kaip juos reikia interpretuoti. Analizuojant įmonių finansinius rodiklius pirmasis investuotojo uždavinys yra nusistatyti kriterijus, kuriems esant jo analizuojama įmonė ar finansinė priemonė yra neįvertinta, o kada pervertinta, nes tik žinant šiuos dalykus santykinių rodiklių analizę bus galima perkelti į konkrečių investicinių sprendimų priėmimo algoritmą.

Kai šis etapas yra praeinamas, galima sudaryti daug skirtingų investavimo strategijų, paremtų santykiniais finansiniais rodikliais. Kelias iš jų apžvelgsime seminaro metu, bei pateiksime žingsnius, kaip kiekvienas iš mūsų gali jas įgyvendinti.

Šių mokymų metu atsakysime į pagrindinius klausimus:
Kas yra santykiniai finansiniai rodikliai?
Kokių tipų santykiniai finansiniai rodikliai sutinkami?
Kokie santykiniai finansiniai rodikliai yra labiausiai paplitę?
Kaip juos galima panaudoti priimant investicinius sprendimus?
Kokios galimos santykiniais finansiniais rodikliais paremtos investavimo strategijos?
Kaip galima paprastai įgyvendinti tokias strategijas?

Mokymų tikslas – supažindinti su santykiniais finansiniais rodikliais, jų apskaičiavimo metodika, bei kaip juos interpretuoti. Pateikti kelias santykiniais finansiniais rodikliais paremtas investavimo strategijas bei kaip jas galima įgyvendinti asmeniškai.

Lektorius – Artūras Milevskis. UAB Synergy Finance atlieka bendrovės portfelio valdytojo pareigas, Investuotojų asociacijos valdybos narys.

Vieta ir laikas:

Mokymai vyks 2011 m kovo 8 d. adresu Jasinskio 15, Vilnius (Vilniaus kolegija, 2a). Pradžia 18.00 val., numatoma pabaiga 21.30.

Investicija:
199 lt. Šiuo metu taikoma 50 proc nuolaida, kaina 99 lt.

Taikome pinigų grąžinimo garantiją. Jeigu šiame mokyme gavote ne tai, ko tikėjotės, grąžinsime už mokymus sumokėtus pinigus.

Maksimalus dalyvių skaičius – 20 žmonių.

Daugiau informacijos ir registracija:

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital