Mokymas: “Makroekonomika ir ja paremtos strategijos”

Iš žiniasklaidos ir kitų šaltinių dažnai girdime įvairius ekspertų pasisakymus apie esamą ekonomikos būseną ar kokios perspektyvos gali laukti ateityje. Tarp gausybės rodiklių, populiariausiais galime vadinti BVP, nedarbo lygį ir infliaciją. Tačiau ar kada nors teko susimąstyti, kokią vertę turi šios prognozės bei vertinimai paprastiems investuotojams? Ir apskritai ar yra praktinės, kiekybiškai apskaičiuojamos naudos sekant makroekonomikos rodiklius ir naujienas?

Šių mokymų metu mes supažindinsime su pagrindiniais makroekonominiais rodikliais, bei kaip jie yra susiję tarpusavyje, pristatysime ekonominio ciklo koncepciją bei panagrinėsime kokios turto klasės yra stipriausios kiekvienoje iš ciklo stadijų. Galiausiai naudojant kiekybinių skaičiavimų rezultatus, pristatysime aplenkiančiais indikatoriais bei palūkanų normų kreivės parodymais paremtas investavimo strategijas.

Šių mokymų metu atsakysime į pagrindinius klausimus:
Kokie yra pagrindiniai makroekonominiai rodikliai?
Kokie makroekonominiai rodikliai turi praktinės naudos investuotojams?
Kaip atrodo verslo arba ekonomikos ciklas?
Kas yra aplenkiantys indikatoriai bei kaip interpretuoti palūkanų normų kreivę?
Sprendimų priėmimo algoritmas, paremtas makroekonominiais veiksniais.

Mokymų tikslas – supažindinti su pagrindiniais makroekonominiais veiksniais, jų praktiniu taikymu, pristatyti aplenkiančių indikatorių ir palūkanų normų kreivės parodymais valdomas investavimo strategijas bei jų istorinius rezultatus.

Lektorius - Lukas Macijauskas. UAB Synergy Finance atlieka strateginio modeliavimo bei įmonės portfelio valdymo funkcijas, taip pat testuoja įmonės veikloje taikomų investicinių strategijų istorinių rezultatų parametrus bei yra atsakingas už jų optimizavimą.

Vieta ir laikas:

Mokymai vyks 2011 m kovo 1 d. adresu Jasinskio 15, Vilnius (Vilniaus kolegija) 2a. mokymų pradžia 18.00 val., numatoma pabaiga 21.30.

Investicija:
Apmokant iki 2011 m. vasario 20 d. 170 lt, po 2011 m. vasario 20 d. 200 lt

Taikome pinigų grąžinimo garantiją. Jeigu šiame mokyme gavote ne tai, ko tikėjotės, grąžinsime už mokymus sumokėtus pinigus.

Maksimalus dalyvių skaičius – 20 žmonių.

Daugiau informacijos ir registracija

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital