Mokymas: “Techninė analizė ir ja paremtos strategijos”

Įvykus technologiniam proveržiui investavimo sprendimų priėmimas remiantis įvairiais matematiniai metodais tapo prieinamas kiekvienam investuotojui. Šiomis dienomis yra sukurta daugybė techninės analizės indikatorių ir įvairių „grafikų skaitymo“ metodikų. Šie pagalbiniai instrumentai dažniausiai jau yra integruoti visose populiaresnėse brokerių siūlomose prekybos sistemose. Kadangi techninė analizė nagrinėja tik kainų tendencijas ir visiškai nekreipia dėmesio į fundamentalius aspektus, ji sparčiai populiarėja smulkiųjų investuotojų tarpe. Kita vertus, ji taip pat susilaukia nemažos kritikos iš akademinės visuomenės, todėl prieš pradedant ją naudoti būtina susipažinti su esminiais šios investavimo filosofijos aspektais.

Šioje temoje, mes apžvelgsime pagrindinius techninės analizės aspektus, pristatysime esminius privalumus ir trūkumus bei dažniausiai daromas klaidas. Taip pat pristatysime slankiųjų vidurkių strategiją ir pateiksime istorinius šios metodikos rezultatus su įvairiais vidurkiais pagrindinės turto klasėse.

Šių mokymų metu atsakysime į pagrindinius klausimus:
Kas yra techninė analizė investavime?
Kokie pagrindiniai techninės analizės taikymo principai?
Techninės analizės privalumai ir trūkumai.
Klaidingos prielaidos techninės analizės naudojime.
Tendencijos nustatymas remiantis slankiaisiais vidurkiais.

Mokymų tikslas – pristatyti techninės analizės pagrindinius aspektus, paryškinant privalumus ir trūkumus bei išskiriant dažniausiai daromas klaidingas prielaidas. Pasiūlyti techninės analizės metodais paremtą strategiją, kuri įvairiose turto klasėse būtų ištestuota su istoriniais duomenimis.

Lektorius - Lukas Macijauskas. UAB Synergy Finance atlieka strateginio modeliavimo bei įmonės portfelio valdymo funkcijas, taip pat testuoja įmonės veikloje taikomų investicinių strategijų istorinių rezultatų parametrus bei yra atsakingas už jų optimizavimą.

Vieta ir laikas:

Mokymai vyks 2011 m vasario 22 d. adresu Jasinskio 15, Vilnius (Vilniaus kolegija) 2a. mokymų pradžia 18.00 val., numatoma pabaiga 21.30.

Investicija:
Apmokant iki 2011 m. vasario 13 d. 180 lt, po 2011 m. vasario 13 d. 200 lt

Registracija ir daugiau informacijos

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital