Mokymų ciklas “Praktinės investavimo strategijos”

Mokymų ciklas “Praktinės investavimo strategijos”

Šis mokymų ciklas yra skirtas žmonėms, jau turintiems investavimo patirties ir norintiems praplėsti turimas savarankiško investavimo žinias bei tik pradedantiems besidomėti finansų rinkomis. Baigę mokymų ciklą Jūs žinosite ne tik kas yra akcija, kaip galima nustatyti ekonominio ciklo stadiją, bet ir susipažinsite su skirtingomis investavimo strategijomis, išsirinksite labiausiai Jūsų tikslus bei lūkesčius atitinkančią strategiją, sudarysite asmeninį investavimo algoritmą bei sprendimų priėmimo planą. Visas temas Jums išdėstys du patyrę lektoriai – Artūras Milevskis ir Lukas Macijauskas, tad greitai priprasite prie jų dėstymo stiliaus.Visas mokymų ciklas susideda iš 11 temų, grupėse ne daugiau 20 žmonių. Plačiau apie kiekvieną iš jų:

1. Investavimo mitai ir realybė.

Tikslas – pateikti bazinę informaciją, kuri padės suformuoti realius lūkesčius, įvardinti pagrindinius dalykus, kuriuos turi žinoti kiekvienas pradedantysis, kuo jis turėtų tikėti ir ko niekada neklausyti.

2. Pagrindinės turto klasės

Tikslas – supažindinti su pagrindinėmis turto klasėmis, jų pelningumo bei rizikos parametrais, turto alokacija bei portfelio diversifikavimu, taip pat turto klasių tarpusavio priklausomybėmis arba tarprinkine analize.

3. Makroekonomika ir ja paremtos strategijos

Tikslas – supažindinti su pagrindiniais makroekonominiais veiksniais, jų praktiniu taikymu, pristatyti aplenkiančių indikatorių ir palūkanų normų kreivės parodymais valdomas investavimo strategijas bei jų istorinius rezultatus.

4. Sezoniškumu ir cikliškumu paremtos strategijos

Tikslas – supažindinti su cikliškumo samprata ir daugiausiai dėmesio sulaukusiomis teorijomis, pateikti slenkančių 12 mėnesių pokyčių taikymo galimybes, remiantis pagrindinių turto klasių istoriniais duomenimis, atskleisti sezoniškumo tendencijas ir pateikti sezoniškumu pagrįstą praktinę investavimo strategiją.

5. Santykiniai rodikliai ir jais paremtos strategijos

Tikslas – supažindinti santykiniais finansiniais rodikliais, jų apskaičiavimo metodais, bei kaip juos interpretuoti. Pateikti kelias santykiniais finansiniais rodikliais paremtas investavimo strategijas bei kaip jas galima įgyvendinti asmeniškai.

6. Techninė analizė ir ja paremtos strategijos

Tikslas – pristatyti techninės analizės pagrindinius aspektus, paryškinant privalumus ir trūkumus bei išskiriant dažniausiai daromas klaidingas prielaidas. Pasiūlyti techninės analizės metodais paremtą strategiją, kuri įvairiose turto klasėse būtų ištestuota su istoriniais duomenimis.

7. Rinkų inertiškumas ir juo paremta strategija

Mokymų tikslas – pristatyti inertiškumo finansų rinkose sampratą ir praktinį jo nustatymo metodą. Pasiūlyti inertiškumo apskaičiavimo metodu paremtą strategiją, kuria būtu galima siekti aukštesnių nei vidutinės grąžos rezultatų. Pademonstruoti su istoriniais duomenimis atliktus testavimo rezultatus.

8. Rizikos valdymas

Tikslas – pristatyti rizikos valdymo svarbą formuojant investavimo strategiją, supažindinti su pelno bei nuostolio fiksavimo strategijomis, bei pozicijos dydžio apskaičiavimo metodikomis.

9. Strategijos kūrimas, testavimas, plano sudarymas

Tikslas – pateikti investuotojui klausimus, kuriuos atsakęs jis žinos, kokia turto alokacija jam yra tinkamiausia, padėti apsirašyti asmeninę investavimo strategiją bei planą, bei ją ištestuoti ir palyginti su paprasta „buy-&-hold“ strategija.

10. Investavimo psichologija

Tikslas – supažindinti investuotojus su pagrindinėmis jų laukiančiomis psichologinėmis problemomis, pateikti gyvenimiškų pavyzdžių, kodėl jų neįmanoma išvengti, bei nurodyti būdus, kaip visa tai galima išspręsti.

11. Asmeninių planų ir rinkos situacijos aptarimas

Tikslas – aptarti namų darbų užduotis, apžvelgti esamą rinkos situaciją, pristatyti tarpininko pasirinkimo charakteristikas, na ir galiausiai sudaryti asmeninį investicijų planą.


Investicija:

Apmokant iki 2011m. Sausio 23 d 1500 lt, po 2011m. Sausio 23 d 1600 lt

Taip pat kiekvienas dalyvis gaus dovanų už 260 lt:
Video CD “Investavimo pradžiamokslis. Investavimo galimybės. Fondai. SASO
Video CD “Biržoje prekiaujami fondai – ETF”
“Synergy Finance” savaitinio finansų rinkų investicinio tyrimo prenumeratą dviems mėnesiams

Jei susidomėjote šiais mokymais, užpildykite žemiau esančią registracijos formą ir organizatoriai su Jumis susisieks bei atsakys į visus iškilusius klausimus. Taip pat daugiau informacijos rasite čia.

Užsiregistruoti

Vardas
Pavardė
El. paštas
Telefonas
Pastabos (jei yra)
Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital