Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Sudetinga situacija del NT

darrka
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

Sveiki

Gal kam bus idomu paspresti mano rebusa.

Resursai:
2 kamb butas senam muriniam name zaliakalnyje, kaina apie 170 000 LT
Su maximalia paskola pirktas naujos statybos butas Kaune priesais planetos kino teatra 54kv m 4.5 aukscio lubos, pastatyta 15 kv m antrasole. Kaina sunkiai ivardijama

Tikslas:
1. Padorus namas (na esamom kainom padorus irengtas namas manau kainuoja 500 000)
2. Vienas arba abu like butai ARBA kazkokia pinigu suma investicijose.

Sprendimo variantai:
1. Irengti iki galo (dar imerkti 50 000 LT) i nauja buta, nomuoti abu butus. Imti dar paskolos ir dadejus kruvele savo pinigu pirkti nama. Tuo tarpu esamus butu nuomoti ir teoriskai ju menesio nuoma dengtu visa bendra paskolos menesine imoka.

2. Pardauoti naujaji buta. Dabar jis yra kaip ir dalines apdailos, taciau sienos lubos jau dazytos, pastatuta antrasole. Zodziu verte kyla kad padidejo plotas is kad isdazyta (gal). Gauta pliusa ir atsiimtus pinigus ~150 000, bei kazkiek siek tiek dar pinigu investuoti keliems metams kad jie sugeneruotu kokius 300 000 ir tada pirkti nama
Siam variantui dar yra kita versija, t.y. buta irengti iki galo, t.y. sudeti grindis ir irengti vonia. Virtuves baldu ir sieniniu spintu nedaryti.
Naujo buto optiminstine nuoma butu gal 1500Lt/men tik neaisku kiek butu prastovu
Seno buto 700-800Lt men

Ka manot?
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

Siulau parduoti sena buta uz tuos 170.000 - vis tiek atpigs laikui begant, uz 50 kLt irengti nauja buta ir isnuomoti uz koki 1200 Lt.

Likusius 120 kLt investuoti i RRR1R akcijas, po 3 menesiu pasiimti pelna (kokius 26,83 proc.), kas sudarys apie 30'000 Lt.

Tada atpirkti jau atpigusi buta Zaliakalnyje uz kokius 150.000 Lt. Uz laimetus nuo skirtumo pinigus padaryti jo remonta. Isnuomoti uz 1000 Lt.

Tada pradeti statytis nama. Pritrukus pinigu reiketu parduoti nauja buta prie Planetos kino teatro uz kokius 400.000 Lt, nes jame jau bus antresole ir didesnis plotas bei geras nuomininkas.

Uz gautus pinigus baigti statyti nauja nama.

Irengti nama ir tik tada ikeisti ji bankui kartu su butu Zaliakalnyje. pasiimant maksimalia busto paskola.

Visus pasiskolintus pinigus investuoti i FOREX. Turetu buti geras pelnas.

Nesekmes atveju begti is salies i Airija ir pradeti taupyti pinigus butui Zaliakalnyje bei naujam butui prie Planetos kino teatro.

O siaip - koks klausimas, toks ir atsakymas
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4092 žinutės
( +294 / -312 )

Na ir patarimas su RRR1R... hmm, savotiškas. Paskaičiuojam:
120K Lt paverčiam latais - ~24194 LVL. Už juoa perkam RRR1R akcijų šios dienos uždarymo kaina, t.y po 1.04 LVL. Nusiperkam 23263 vnt akcijų (jei kas parduos...). Darykim laaaaaaaaabai grubią prielaidą, kad mums tiek akcijų pardavė už tokią kainą.

Dabar po trijų mėnesių bandom parduoti savo 23263 vnt akcijų ir išstatom ASK'ą. Kas bus? Per paskutinį mėnesį šios akcijos suprekiauta viso už 5735 LVL, o mes norim per vieną kartą parduoti 4-5x didesnį kiekį akcijų. Pasiūlą suformavom tokią, kad norint parduoti bet 1/5 visų akcijų, jos kainą reikės nuleisti iki 0.5 LVL. O kur dar likusios. Žodžiu, jei po tokių sandorių liks sąskaitoje bent 10 K Lt tai bus didelė laimė.
Su 120 K bet kokia valiuta lįsti į nelikvidžią akciją?... Aš tiek drąsos neturiu, patikėkit. Ir kitiems nepatarčiau.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

darrkai.Jeigu galvoji apie butų nuomą-tai geriau keturi pigesni butai,negu vienas pigus ir vienas nenusakomos kainos.Brangiam butui bus prastovos,kurių metu tu ne tik negausi nuomos,bet dar mokėsi l.didelius mokesčius už šildymą(lubos 4,5m).Brangiems butams klijentai būna trumpalaikiai.Kas turi pinigų,tas turi ir būstą.Investuoti tokius pinigus į nuomojamą butą-kvailystė.Svetimo turto niekas nesaugo.Be to,nuomos versle yra sezoniškumas,kaip ir grybavimui.Niekas nekeičia buto žiemą(nebent problemos-išmetė šeimininkai).O tokiam atvejui brangus butas netiks.Šilumos skaitliukas suksis...Gerą butą verta įsirenginėti tik sau.Du analogiški butai Vilniuje-į vieną neinvestavau nė cento,gaunu 600Lt(po skelbimo net eilė susidarė),į kitą investavau 14000 Lt.Šiaip taip gavau 800 Lt.Per 1,5 metų pasikeitė trys nuomininkai,buvo šiokių tokių prastovų,laiko gaišimo.14000 Lt dalinkim iš 200 Lt = 70 mėn.Paprasta logika - tarp besinuomojančių butą yra žymiai daugiau mažas pajamas turinčių žmonių.
Smulkus Investorius
Rašyti privačią žinutę

55 žinutės
( +2 / -5 )

Man asmeniskai skaityti Mindako zinute buvo juokinga. Yra pasiulymas perskaityti ja dar karta, jei poveikio nera, dar karta bent paskutinius 4 sakinius. Jei dar nejuokinga, tada jumoro jausmas tikrai niekuo detas. Kaip rusai sako, kto to kogo to " razviol" na RRR1R, o tu ir " paviolsa". Taip rimtai ir saziningai skaiciavimus atlikai, linksma skaityti. Bet cia nieko tokio, tai nenuostolinga.
EX
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +1 )

Na Mindakas gerai cia suvarte. Itariu jo veido israiska taip pat rimta - kuo gi ne Didysis Machinatorius
Darrka, matau, uzdave savo buties ir egzistencijos klausima. Viena aisku - kur trumpa ten truksta.
Mano manymu, kadangi NT pastaruoju metu nebrangsta arba brangsta leciau, nei investicijos i VP, gal vertetu pagalvot apie likvidavima kazkurio NT (gal net brangaus) ir savo laika bei energija, skiriama brangaus buto irengimui, skirti domejimusi bei aktyviu dalyvavimu VP rinkoje. Tiketina, graza bus didesne. O kad nuomojamo turto niekas nesaugo, tai faktas. Del nuomos - primesk kad turbut pelningiausia trumpalaike nuoma, tuo paciu ir buto kokybei reikalavimai minimalus.
Spresti tau paciam.
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


Darka
Tikslas tavo liuks.
Manau, kad isspaustum viska ka gali (aisku cia jau pats spresk). Bet manau butus isnuomuok, o po to uzstates gauk paskola ir tuos pinigus investuok. Jei nori gali kazkuri parduoti, o su likusiu ir gautais pinigais, ten stengtis, kad jie tau dirbtu!
darrka
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

As pats kaip ir linkes buciau parduoti branguji. Tuo budu uzdirbciau is jo pabrangimo bei atsikratyciau banko paskolos.

Tada sekantis klausimas. Ar baigti irengineti ar pardavineti tiesiog toki koks jis yra. O iki "pilnos laimes" truksta grindu, vonios irengimo ir ant sumontuotos perdangos metaliniu graiuciu uzdeti grindines lentas. Na yra dar siek tiek ka veikti. o pinigais tai 36 000Lt
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4092 žinutės
( +294 / -312 )

Supratau, Smulkusis
Viskas gerai su jumoru. bet negalėjau susilaikyti nuo komentaro: jei kažkas rimtai susigundys RRR1R, tai liūdnai gali baigtis. ką gali žinoti, kokie žmonės skaito Forumą. Gal kiti ir perka viską kas tik Forume siūloma
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

darrkai.Statyb7 procese brangiausia ir imliausia laikui yra apdaila.Tačiau prekinė išvaizda parduodant ypač svarbi.Pažįstu moterį,kuri nuperka apleistą namuką,jį patvarko,suteikia prekinę išvaizdą,parduoda ir iš to gyvena.Pagaut,ką reikia padaryti nebrangiai,bet suteikti gerą prekinę išvaizdą,reikia talento.Na o tavo situacijoje,nesuprantu,iš kur tu suskaičiuoji 36000Lt.Anksčiau mano aprašytame atvejyje pirkau butą(tiesa,prieš 1,5 metų) 22000 Lt pigiau,negu buvo analogiško buto rinkos kaina.Bet tai buvo,pagal rusų NT agentų žargoną "zabitaja kvartira".Jis buvo veiklos pakeitimas (trumpalaikis)yra gera relaksacija,sakyčiau,atstoja 'sa5 metus nuomotas atvykstantiems iš kaimų statybininkams,jų gyvendavo po 5-8 ir pastoviai keisdavosi.Buto vaizdas buvo "pritrenkiantis" ir jis neturėjo prekinės išvaizdos.Už 14000 Lt langus pakeičiau plastikiniais,įstačiau šarvuotas duris,suklijavau naujas virtuvės ir vonios bei tualeto plyteles,pakeičiau visą santechniką,įskaitant vamzdžių pakeitimą,grindis išklojau plaukiojančiu parketu,išdažiau ir išklijavau tapetais.Be to,dar nupirkau virtuvės naują komplektą.Gavosi ne butas,o saldainiukas.Aišku,tai buvo prieš 1,5metų,bet situacija tiek pasikeisti negalėjo.Aišku,jei samdysi dizainerį,darbų vykdytoją,kokią statybinę firmą-tai gali ir 100 000LT neužtekti.Medžiagas pirkau pati,smulkiai susirašydavau,ko reikia.O kai reikia visko,daugeliui medžiagų pataikai į akciją ar vienoje,ar kitoje parduotuvėje.Darbininkus samdžiau.Gali būti,kad trūksta tam laiko.Bet aš labai esu užsiėmusi savo darbuose.Toks darbo natoriją".O ir to laiko daug nereikia.Tiek pat jo sugaišti,pirkdamas vieną kriauklę,ar tuo pačiu metu pagal sąrašą prikrauni pilną automobilį.
darrka
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

TRuuti ne ta suma irasiau. Taip pabaigimas kainuotu iki 10000
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


Darrka

O tai nuo butu pirkimo ar praejo 3 metai?
darrka
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

Nuo naujojo buto pirkimo nepraejo trys metai.
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

darrkai

tai suplosi 15 proc.valstybei.
toms
toms
Rašyti privačią žinutę

45 žinutės
( +2 / -1 )

ar pirkimu laikoma pirkimo-pardavimo sutarties data?
:dozingoff:dozingoff:dozingoff:dozingoff
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


Zinai ka Darrka parduok tu tuos abu butus ir pirk, du kur Turkijoj prie juros ir isnuomok
paspausk
Rašyti privačią žinutę

1559 žinutės
( +205 / -215 )

Nuoma nenaudinga, nebent detum skelbimus apie nuoma vienai nakciai ir uzimtum buta 70% pajegumu. T.y. gautum 2-3 x daugiau pajamu is tokios trumpalaikes nuomos, nei nuomotum vienam asmeniui ilga laikotarpi. Nuomojamo turto niekas nesaugo.
Jei NT likvidus ir gali uzdirbti, tai bent vienu atsikratyk ir investuok i VP, siuo metu palankus metas.
kas nerizikuoja, tas negeria konjako
pirmyn1
pirmyn1
Rašyti privačią žinutę

133 žinutės
( +34 / -4 )

Dar viena "sudetinga" situacija:
Turim namu valdos sklypa, kuri norime parduoti. Taciau sklypo teritorijoje stovi namas ir ukiniai pastatai kurie nepriklauso mum. Pastatai avarines bukles, mediniai.Pastatu savininkai praso nerialiu pinigu. Kokius zinote savininku isrukimo budus (trenke zaibas ir sudege netinka)
Noriu įsitikinti, kad ne piniguose laime.
Mindakas
Mindakas
Rašyti privačią žinutę

728 žinutės
( +232 / -95 )

gal galima kokia seniunijai apskusti, kad netvarkingi pastatai ir versti juos remontuoti juos. Tada, jei jie neturi pinigu, gal sukalbamesni bus?
jackes
Rašyti privačią žinutę

76 žinutės
( +2 / -6 )

vilniuje yra tokia nt agentura, ar buvo kur uzsiimdavo tokiu pastatu likvidavimu, jei direktorius dar nesedi gali pabandyt susirast, tikrai pades issprest bedas

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

DIENORAŠČIAI

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital