Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Mažos ir didelės investicijos

Toten
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( +3 )

Investavus nedidelę sumą kad ir į rizikingą fondą manau galima nenusirauti plaukų, klausymas - ką daryti su didelėmis sumomis.
darys
Rašyti privačią žinutę

20 žinutės

Investavus nedidelę sumą kad ir į rizikingą fondą manau galima nenusirauti plaukų, klausymas - ką daryti su didelėmis sumomis.
ogi nusirauti plaukus, bet jei plauku neturi, tada atsakymo nezinau).. koks klausimas, toks atsakymas...
Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

to Toten.

visada reikai investuoti pagal tokį rizikos laipsnį kokį sau gali leisti. Tai vienintelė teisinga taisyklė.
valkatos meluoja geriausiai.
Toten
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( +3 )

Na aš kaip diletantas gi, nuėjau su kukliais keliais tūkstančiais , tai man ir sako dėk ten, bijai, dėk ten, mažai , dėk čia. Ale paskui sako kai ateisi bent su 100000 euro, tai mes gi tau išdėliosim viską personaliai. Na man kolkas visai patinka kaip rutuliojasi ta menka suma, tačiau atsirado klausymas apie skirtumus tarp mažo ir didelio investavimo. Gal kas kokia patirtimi gali pasidalint. Atsiprašau, kad mužikiškai rašau, tik aštuonias klases baigiau.
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

Plauku rauti nereikia niekada. Jei gali investuoti maza suma gerai. O jei galimybes yra investuoti didele suma, (maza/didele tai salyginis reikalas.)tai dar geriau. Vadinasi daugiau uzdirbsi. Jei galvoji tik apie nuostolius, tada dar palauk, paskaitinek. Jei bijai investuoti, gal baime pagrista, nes ivestuoji skolintus ar paskutinius pinigus, tada gerai pagalvok. Plauku rautis nereikia.
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

to Toten

o tai kame klausimas ? Dabar tau reikia pasakyti kad yra suma x nuo kurios keičiasi investavimo taisyklės ir tada geriau investuoti saugiai? Niekas niekada tau nepasakys kaip ir kur tau geriau investuoti, na gal ir pasakys, bet tai tebus patarimas ir nedaugiau. Sprendimą ir pasėkmes srėbsi tu. Tai vat tiesiog pagalvok kas gali atsitikti blogiausia ir kokia to tikimybė ir nebus sunku priimti sprendimą. O šiaip investuojant pastoviai iškyla klausimas kas geriau - ar briedis girioje ar žvirblis rankoje. Aš kai nežinau ką daryti renkuosi žvirblį, na jei matau kad briedį galiu nušauti tai tada ruošiuosi medžioklei. Iš asmeninės praktikos galiu tik pasakyti, kad prarasti pinigus yra daug skaudžiau nei laimėjimo džiaugsmas. Iš esmės tu turi prisiimti sau leistiną riziką ir neturėsi nei ko kaltinti nei ko gailėtis.
valkatos meluoja geriausiai.
Ly
Ly
Rašyti privačią žinutę

125 žinutės
( +5 )

Cia matau kalbama apie rizika, o apie rizika galima pasakyti tik viena dalyka - reikia nebijoti jos, o ja valdyti. Pazystu zmogu kuris investuoja tikrai didziules sumas bet investuoja i galbut maziau pelningas,taciau su gerokai mazesne rizika. Jis taip ir pasake - geriau jau graza bus mazesne bet bent jau ramiai nakti miegosiu.
Pora tukstanciu tai tikrai maza suma ir rizikuot galima stipriau. As pats auksta rizika toleruoju iki 30k
Labiausiai zmogus gailisi tu kvailysciu, kuriu nepadare, kai turejo galimybe
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

Ly. Sutinku su tavim. Tik tu skaiciu nereiketu vardint, nes vienam X suma daug kitam juokai...
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
Toten
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( +3 )

O kaip ten su personaliniais portfeliukais. Investicinis vienetas ,taip man buvo paiškinta , irgi nebūtų toks pats kaip standartinis, ar kaip ten jį pavadinti? Kėbulas tas pats, tik viduriai skiriasi. Rizika žinoma priklauso nuo individo savybių. Klausymas vėlgi iš kitos pusės, pinigai daro pinigus ar ramai guli NT pavidalu, o gal ir netaip ramiai?
Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

NT irgi turi rizika ir gali pinigus ne tik kad nedaryti, o eiti dugnan kaip ir visa kita. Patikimiausia investicija yra valstybinės obligacijos, ir tai ne kiekvienos. Kaip taisyklė kuo patikimiau- tuo grąža mažesnė. O personalus portfeliukas, bent jau mano nuomone nieko ypatingo, realiai niekuo nesiskiria nuo fondo.
valkatos meluoja geriausiai.
ramunas hgd
ramunas hgd
Rašyti privačią žinutę

25 žinutės

Pas mus hgd LIETUVOS VVP nuo SPALIO men uzdaryta,taip kad Zoom teisus del obligaciju.Didziausia rizika laikyti pinigus kojnej-peles, infliacija,skleroze ir tt.:cry
Regen
Regen
Rašyti privačią žinutę

41 žinutės
( -2 )

Pas jus hgd www informacijos pateikimo operatyvumas - žemiau bet kokios kritikos, jei ką. (
centaspocento
Rašyti privačią žinutę

145 žinutės
( +5 )

O kokie Lietuvoje yra smulkaus, vidutinio ir stambaus investuotojo požymiai? Nuo kokios sumos makleriai laiko, kad investuotojas jau stambus? Kalbu apie privačius asmenis, ne įmones. Gal skiriamąja riba galima laikyti 100 tūkst. Smulkus tai, manau, iki 20 tūkst. Lt
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

2Centaspocento. Idomus klausimas, gal isgirs koks makleris ir suskirstis mus. Butu idomu
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
Ashaman
Ashaman
Rašyti privačią žinutę

932 žinutės
( +286 / -123 )

2 centaspocento

Manau maklerinėms nėra tiek svarbus potencialaus klijento portfelio dydis, kiek jo velocity - t.y. kokia metinę apyvartą tu padarysi sukdamas tą portfelį ir kiek jie galės iš taves pasipelnyti.
Įvertinus 0,3-0,5% komisinius, net 100K portfelis atneštų maklerinei tik 300-500 Lt jei investuoji (o ne spekuliuoji) ir palieki pinigus metams. Vargų ar jie laikytų tokį klientą VIP.
Success is a journey, not a destination...
arunka
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Kažkurioje temoje Finastos atstovai minėjo, jog priimtų valdyti portfelį iš fizinio asmens nuo 100 000 EUR (pasiimdami sau metinį sėkmės mokestį).
Kitais atvejais pasiūlė naudotis jų investiciniais fondais
EFKAR
Rašyti privačią žinutę

492 žinutės
( +99 / -65 )

NT irgi turi rizika ir gali pinigus ne tik kad nedaryti, o eiti dugnan kaip ir visa kita. Patikimiausia investicija yra valstybinės obligacijos, ir tai ne kiekvienos. Kaip taisyklė kuo patikimiau- tuo grąža mažesnė. O personalus portfeliukas, bent jau mano nuomone nieko ypatingo, realiai niekuo nesiskiria nuo fondo.
Ar bandei abu variantus, kad teigi jog nesiskiria ?
Aš šiuo metu bandau. Paskutinio mėnesio rezultatas rodo, kad maklerių valdomas asmeninis portfelis (netgi atmetus sėkmės mokestį) uždirba daugiau negu mano su prakaitu valdomi fondai.
Įdomu bus palyginti metinius rezus.
Mikrobinas
Mikrobinas
Rašyti privačią žinutę

293 žinutės

Ar bandei abu variantus, kad teigi jog nesiskiria ?
Aš šiuo metu bandau. Paskutinio mėnesio rezultatas rodo, kad maklerių valdomas asmeninis portfelis (netgi atmetus sėkmės mokestį) uždirba daugiau negu mano su prakaitu valdomi fondai.
Labai idomu pasidare, ka tu taip vargsti valdydamas fondus? Cia gal koks asmeninis akciju fondas?
NekilnojamasVisai
NekilnojamasVisai
Rašyti privačią žinutę

75 žinutės
( +1 / -1 )

to EFKAR
tai gal gali pasidalinti kas valdo tavo portfelį ir kiek priaugo per valdomą laikotarpį? į kur jie investuoja: tu nurodai kokią kryptį, ar tai jų pilna laisvė. ir kokia minimali suma? dėkui.
Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

to EFKAR

kiekvieno atskiro fondo rezultatas be abejo skiriasi, vieni varo sekmingiau kiti ne taip. Tas liečia visas ir privačiai valdomus fondus, per ilgą laikotarpį rezultatai tikrai neturi skirtis.
valkatos meluoja geriausiai.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital