Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

LKB1R - "Latvijas Krājbanka"

lenkazspek
Rašyti privačią žinutę

16 žinutės
( +2 / -3 )

Sveiki,
gal zinot kas nutiko kad LKB taip pakilo? ar turi perspektyvu si akcija?
it doesnt matter whether U R a lion or a gazelle... when the sun comes up, Ud better B running
mikalius
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės
( +2 / -3 )

http://www.spekuliantai.lt/page.php?id=112
Uzauges busiu milijonierius..
yup
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

O kodėl LKB yra prie nelistinguojamų VP rinkos? Kuo ji skiriasi nuo ofiacialaus ir einamojo sąrašo?
bukanierius
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +60 / -45 )

todel kad taip buvo ir kol kas yra
free list'e nera svyravimo ribu (gali 200 poc per diena kristi ir kilti)
Sprendimas persikelti i rse akcininku yra, manau turetu jau persikelti kova (manau o ne zinau)
matamata
Rašyti privačią žinutę

33 žinutės
( +22 / -5 )

Visa esme šito LKB žavesio ir yra : pigiausias ir tiketina listingavimosi RSE galimybė. Na dar žavūs plėtros planai ir pelno augimo dinamika.Bet esminis reikalas yra, ar tikrai bus listinguojama RSE. Nors man tai pakankamai realu ,SRS sumažino savo paketo dalį LKB iki 75%, o 25% ir turi būti laisvų akcijų kiekis norint listinguotis RSE. Tikiuosi, kad po naujos emisijos išplatinimo ir registravimo , sekantis žingsnis bus atėjimas i RSE.
Kaip ir bukanierius pabreziu : ne žinau, o tikiuosi
Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

-snoras zada si bankelis plesti, daryti is jo kazka rimtesnio
jei pavyks su pletra galimas 5 bankas pagal dydi latvijoj, taigis pasiimkit penkta lt banka ir paziurekit jo kapitalizacija (i argumenta kad lt rinka didesne - kontrargumentas kad lv bankininkyste yra prioritetine saka)
-ant to banko pakabins/pakabino lizingo bendrove + dar kazkokia bendrove uzsiimanti NT
- bankas turi gan nebloga varda vietineje rinkoje (valdyba nenori keisti pavadinimo i snoras, nes mano, kad per daug geras zenklas jog ji butu galima naikinti)
- tiketina kad eis i rimtesni sarasa

visam tam ivykus 10 latu kaina yra labai reali, sakyciau netgi konservatyvi. savaime suprantama, kad yra sansu jog visa tai ir neivyks, bet, laukiant kol viskas pasidarys ir tik tada pirkti - tektu pirkti zeeenkliai brangiau

p.s. kaip jau kazkada anksciau rasiau, yra tikimybe kad lkb siais metais perims estafete is ukb
----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta
MatasM
MatasM
Rašyti privačią žinutę

918 žinutės
( +127 / -43 )

Butent per pastarasiais dvi dienas ir pirkau vedimas siu faktu:
- oficialus sarasas;
- pletra;
- didejantis pelnas.

Turiu LKB daug.
Matas Macijauskas
www.ntspekuliantai.lt
pink
pink
Rašyti privačią žinutę

685 žinutės
( +138 / -33 )

Ash irgi uzsipirkau shito gerio. Be ishvardintu motyvu galechiau ivardinti dar ir palyginti zhema P/Bv - 2.1, kuris dar sumazhes ishplatinus nauja akciju emisija.

Aishku viskas labai priklausys nuo banku prognoziu 2007 metams, bet beveik esu tikras, kad jos bus labai grazhios - verslai plechiasi, NT brangsta, ekonomika auga - bankai ish to tikrai pasipelnys
The market can stay irrational longer than you can stay solvent
ubagas
ubagas
Rašyti privačią žinutę

3362 žinutės
( +205 / -82 )

ash pries pora dienu planavau pirkti gana dideli kieki uz ~20k, bet kazkaip apsigalvojau, nes latviu birza atrode nelikvidi, tai apsiribojau tik 5k lt, (t.y. 1k LVL) ir dabar gailiuosi, kad nepirkau uz tuos 20k.. nors jei ryt dar spesiu i 6 LVL traukiny, tai reikes pasimti..

tik man kazkaip nelabai drasu imti dideli kieki, nes kai pas juos nera apribojimu, paims kuria diena ir kris kokiu 30-40% ir kas tada, baisu net pagalvoti..

ar jau manot, kad sita pozicija stipri?
pink
pink
Rašyti privačią žinutę

685 žinutės
( +138 / -33 )

Tai, kad ji buvo "neatrasta" - aishku kaip diena.
Kaip ji elgsis, kai dauguma perkaitusiu pozu koreguosis, nedristu speti.

Bet kadangi pats nusipirkau, ir pirkau ne trumpalaikei spekuliacijai ir visai padoru kieki - reishkia tikiu pozos stiprumu.

Analitikai irgi regis dar neatrado shitos pozicijos (ishskyrus R. Bulatova). Juk visi prisimenam, kaip buvo eskaluojami banku P/Bv priesh kelis menesius kai kilo UKB, SRS. Galbut tas daroma specialiai, norint prikaupti daugiau akciju, bet i samokslo teorijas listi nesinori.

Mano samprotavimai gali buti paveikti LKB akciju mano portfelyje , bet akcija tikrai su potencija.
The market can stay irrational longer than you can stay solvent
epades
Rašyti privačią žinutę

50 žinutės
( -1 )

To Ubagas: atrodo buvo visi shansai speti i traukini

Vakar kazkoks suktas spekas su keliom akcijom pakele 7 proc pries pat uzdaryma. Siandien tas sumanymas buvo pasodintas i vieta

LKB ir palaikau, ir prilaikau. Vienas pigesniu bankinio sektoriaus proxy.
Lina
Rašyti privačią žinutę

42 žinutės

As irgi Krajbanko isigijau. Ziuresim kaip bus su korekcijom,jo kaina vertinama apie 7 LAt, bet ilgalaikei perspektyvoje turetu kilti virs 10. Tokia mano nuomone
LM
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Labai dziugu matyt, jog visgi mazasis snoriukas pagaliau buvo pastebetas lietuviu.

matyt rytoj antra proga uzsipirkt [?] !

LKB turiu ir dar planuoju.
esx1L
Rašyti privačią žinutę

329 žinutės
( +1 )

šią akciją atradau prieš 1,5 metų, kartu su kryziumi ir berods Arta taip, kad R. Bulatovas ne pirmas ją atradęs.

Kitas dalykas, kad iš tikro tik dabar ji pajudėjo aukštyn, kai ir kiti ją atrado

Tai, kad ji buvo "neatrasta" - aishku kaip diena.
Kaip ji elgsis, kai dauguma perkaitusiu pozu koreguosis, nedristu speti.

Bet kadangi pats nusipirkau, ir pirkau ne trumpalaikei spekuliacijai ir visai padoru kieki - reishkia tikiu pozos stiprumu.

Analitikai irgi regis dar neatrado shitos pozicijos (ishskyrus R. Bulatova). Juk visi prisimenam, kaip buvo eskaluojami banku P/Bv priesh kelis menesius kai kilo UKB, SRS. Galbut tas daroma specialiai, norint prikaupti daugiau akciju, bet i samokslo teorijas listi nesinori.

Mano samprotavimai gali buti paveikti LKB akciju mano portfelyje , bet akcija tikrai su potencija.
bloombergas
bloombergas
Rašyti privačią žinutę

634 žinutės
( +5 / -2 )

Aš šiandien t.p.dar pasipildžiau LKB, bet aukštoka kaina:con Bet jei kris ir toliau, bus galima pasipildyt, kad sumažint savikaina.

Pagal paskutinį LKB pranešimą, gruodžio mėn. paskolų portfelis išaugo 2,30%, lyginant su lapkričio mėn., ir siekia 193 931 762LVL.
Dabar laukiam pelno ataskaitos uz praeitus metus

Gal galit kas pasakyti, kas sudaro banko depozitus? Iš kokių/kieno lėšų jie yra? Ačiū.
Rizikuoja tas, kas nežino ką daro. (W.Buffet)
pink
pink
Rašyti privačią žinutę

685 žinutės
( +138 / -33 )

pirmoji reklamos auka...
Gal ir reklamos
Bet kazkada ash patapau vieno veikejo nick'u Snobas reklamos auka. Jis sake, kad SRS (kuris kainavo 10Lt) yra labai gera investicija
The market can stay irrational longer than you can stay solvent
epades
Rašyti privačią žinutę

50 žinutės
( -1 )

to artas: solidus reklamuotojai islindo (aktyvus, valdybiniai, patyre...) sunku atsisakyt.

Respect!
artas
artas
Rašyti privačią žinutę

1238 žinutės
( +166 / -54 )

pink, as ne apie pirkimo fakta, o apie pirkimo laika, nenupuskuos ta kaina po 10 proc./d ...
pink
pink
Rašyti privačią žinutę

685 žinutės
( +138 / -33 )

6.6 tai kaip istorija rodo, tai paskubeta. Bet ash dristu manyti, kad kaina ilgainiui bus tikrai didesne. T.y. po 6.6 nusimesti neskubu
The market can stay irrational longer than you can stay solvent
artas
artas
Rašyti privačią žinutę

1238 žinutės
( +166 / -54 )

ziuriu as daznai sukeliu bangas del savo trumparegiskumo peace

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital