Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Lietuvos birzos turtuoliai

sausuolis
Rašyti privačią žinutę

130 žinutės
( +30 / -6 )

Tikriausiai nesuklysiu pasakes,kad daugumos is musu "zaidimai" su VP atskyrus tokias priezastis kaip "savisvieta","hobis","adrenalinas" ir pan.susiveda i viena-noras uzdirbti.
Daug matome ir skaitome apie W.Bufeta,B.Shaferi ir kitus investavimo asus,taciau paklausus apie lietuviskus ju atitikmenis retas is musu galetume ka atsakyti.Tam yra daug objektyviu priezasciu:trumpa istorija,lietuviskas kuklumas ir pagaliau elementarus atsargumas.Visgi kiekvienam is musu samoningai ar ne visai lemta tureti ikona-spekuliantai ne isimtis.Nors daugelis to nepripazintu taciau daznai cituojame,skaitome,domimes pripazintu savo srities lyderiu veikla ar savybemis,lietuviskieji gi mums-nepazinta zeme.Pamenu jt.lt tinklapyje buvo toks Snobas-po keleto motyvuotu ir pagristu, pasiteisinusiu izvalgu jo pradejo klausyti,po lakonisko savo valdomu aktyvu pristatymo jis tapo ir gerbiamas...
Zvilgtelekim,jei tiketi cia atlikta apklausa net 18 asmenu valdo portfelius virs milijono litu sumai.
Idomi cia esanciu asmenine ar netiesiogine patirtis apie "slaptus lietuviskojo invest fronto narius-milijonierius"-reikia gi pagaliu tureti ir savo guru
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

Pastebejimas del snobo!
Snobas jt forume buvo visa laika uzgauliojamas ir kritikuojamas, nes nepateisindavo forumo dalyviu lukesciu. Ir tik labai maza dalis snobu zavedavosi. Mano galva snobas buvo jega, aisku jis kartais klysdavo, bet daznai pastebedavo tai ko nemato kiti!
Ekonomikos magistras
Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

Denisas - ne visai taip. dauguma jo klause, o atsirado keletas kritikuotoju, kurie viskam priestaravo, tame tarpe ir snobui. kritikuotojam nepatiko kad snobo daug kas klauso. pabreziu - dauguma zmoniu juo tikejo.
o siaip jis niekur neisnykes, vykdo veiksmus, tik nuo placiosios visuomenes atsiribojo.
taip kad viskam priestaraujantys ir pastoviai rekaujantys inesa tik destrukcija ...
----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta
donnie brasco
Rašyti privačią žinutę

100 žinutės
( +12 / -15 )

butu idomu suzinoti ar jisai ta milijona uzdirbo birzoj ar jisai jau ji atsinese.
Lietuvos birza milijonieriams per maza.
Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

per maza kuo? gan nelengva, gal, bet kaip ten sakoma, blogam sokejaui ir...

ne vienas ir ne du lietuvoj yra ir dar vienoj pozoj ne viena ir ne du mln turinciu yra
----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta
donnie brasco
Rašyti privačią žinutę

100 žinutės
( +12 / -15 )

per maza kuo? gan nelengva, gal, bet kaip ten sakoma, blogam sokejaui ir...

ne vienas ir ne du lietuvoj yra ir dar vienoj pozoj ne viena ir ne du mln turinciu yra
pripazink, su milijonu bangu nepagaudysi. Na o jeigu, gerbiamasis, nusipirkai uz milijona pries pora metu Snaiges arba Rokiskio, tai turbut beda.
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

ne vienas ir ne du lietuvoj yra ir dar vienoj pozoj ne viena ir ne du mln turinciu yra
Kas tiesa, tas tiesa...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
agrollc
agrollc
Rašyti privačią žinutę

216 žinutės

skaiciuoti svetima yra amoralu
pinigai yra tik priemone pasiekti tikslui
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

skaiciuoti svetima yra amoralu
Bet juk skaičiuoja. Kaip tada liaudis žinotu, kad geidsas yra pats turtingiausias. Ir kodel liaudis net pritupia, kai šis ką nors pasako...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
dvase
Rašyti privačią žinutę

8 žinutės

Gaila, kad nebera snobo.Daug izvelgdavo,ko kiti nemate. Tiek srs, o kai pasake, kad ukb verta demesio, tai pasipyle is visu kritika. O dabar prasau populiariausia akcija.Truksta man snobo ir jo protingu pamastymu
mindaugass
Rašyti privačią žinutę

63 žinutės
( +1 / -2 )

Kas tas snobas per mitine butybe? Kur jis dingo?
vytautas k.
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės
( +6 )

mindaugass, nobody knows...
Gustas
Gustas
Rašyti privačią žinutę

261 žinutės

Tai gal i pavyzdzius tiktu VP grupes akcininkai:
Iki pat 1998 metų didesnė pajamų dalis buov gaunama iš prekybos vertybiniais popieriais, privatizavimo investiciniais čekiais, įmonių pirkimo-pardavimo sandorių.

is ju Ignas Staskevicius įsigijęs finansų maklerio licenciją, dirbo finansų maklerio įmonėse (antraeilėse pareigose).

Speju kad veliau visiems spekuliams uzsinori kazko labiau apciuopiamo - itakos, valdzios . Imones pirkti galima ne tik birzoj, galima keisti ju veikla, ispirkti dali besikuriancios imones akciju ir pan.
Immediatism
barakas
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės

Atsiprašau už žargona.

Anas visus išdulkino su lineliu ir dėjo į krūmus.
Chikirap
Chikirap
Rašyti privačią žinutę

432 žinutės
( +86 / -82 )

barakas - viena is pagrindiniu zmoniu problemu - atsakomybes neprisiemimas, kitu kaltinimas.
na cia tarp kitko
----------------------------------------------------------------------
Juoda Balta
barakas
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės

Gali nepasakoti, filosofiją studijuoju čia buvo tik tarp kitko kaip žmogus sugebėjo manipuliuoti kitais. Tai tik prielaida, nemėgstu prie savo minčių pridėti "aš manau" , "aš galvoju" "galbūt" ir t.t.

p.s. niekas nieko niekuo nekaltina
Banke
Rašyti privačią žinutę

23 žinutės

p.s. niekas nieko niekuo nekaltina
beveik kaip is kernagio repertuaro: niekas nieko niekam ..........
Chiortas
Rašyti privačią žinutę

136 žinutės
( +1 )

a tai as kaip supratau sita diskusija uzvesta tam kad kisenes parodytumem
Memento mori
barakas
Rašyti privačią žinutę

19 žinutės

Ne, kolega, ši diskusija užvesta - kad išverstumėm.
Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

jumoro delei galiu pasakyti, kad Klaipedoj yra net keli simtai buvusiu paprastu aludininku, po Svyturio privatizavmo milijonieriais tapusiu
Skubėk iš lėto

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital