Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Closed

US&UK_Markets
Rašyti privačią žinutę

42 žinutės

Closed
gradas
Rašyti privačią žinutę

110 žinutės
( +12 )

As ne daytraderis, tai man visokie analizes servisai neaktualu. Darau gal 1-2 pavedimus i menesi. Atsakysiu tik i viena klausima.

4. Naudoju www.izone.com (anksciau vadinosi Freetrade kuri leido akcijomis prekiauti uz dyka). Dabar ima $5 uz treida.
My spamblog experiment: iPhones R Us
pranasblk
pranasblk
Rašyti privačią žinutę

80 žinutės
( +2 )

Artimiausiu metu planuoju naudoti http://www.investors.com/ paslaugomis. Dar nesu labai pribrendęs prie O'Neilo triukų, bet teko skaityti, kad verta prasidėti.

Grafikams ir tranzakcijoms atlikti naudoju http://www.investors.com/ (Euristika susidedanti iš Market hype + bandai + MF + RSI + 1/3 Taisyklę). Taip kad gaunasi kažkur 1-2 tranzakcijos per savaite.

Duomenis gaunu taip pat iš IB.

Galvoju ateityje dar pajungti savo http://www.investors.com/ TWS su AmiBroker, bet dar nesu toks rangus ir prisikęs TA gerbėjas.

Rezultatai:
Ne stebuklai gaunasi, bet ir nesiskundžiu. Iš fondų jau norisi trauktis, bet daily traderiu nenoriu dabar būti.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Butu idomu igirst ka jus naudojate?
Trumpai ka as naudoju
1. Nuosavas srcreeneris. Duomenys realtime is Qtick, Tradestation, EOD is QuotesPlius
2. Omega Tradestation, Wealth Lab developer.
3. Vienas LCD 17" 1280X1024, Intel 2.66 GHz , 1.5GB RAM
4. Trading accounts:

- Tradestation Securities
- Interactive Brokers

Bendros islaidos: ~200-250$ per men. be komisiniu.
Emini-Systems.com
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Naudoju www.interactivebrokers.com. IB
Scaneri, bandau savo rasyt su Java kuris ima duomenis is IB, kitu nenaudoju.
Gal kas turi geru ideju?
Grafikus to pacio IB naudoju kazkaip uztenka.
Pagrinde prekiauju namie tai PC 1.7 celeronas su 17 LCD. Darbe dual core kazkoks su 20LCD. Atminties 700 ir 1GB atitinkamai.
Naujienoms nuslenku i finance.yahoo.com ir reuters.com puslapius.

Idomu butu jeigu visi parasytu kokie komisiniai pas ju brokerius.

IB - $1 USD pasirinkus kita plana galima ir pigiau, arba net uzdirbti atitinkamai tradinant.

Kiek ziurejau tai kiti brokeriai 10 kart brangesni. IB toks pigus kad neteikia beveik papildomu paslaugu?
Ar duotu pranasuma LEVEL II screenas?
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Nenaudoju ju USA, taciau UK - patenkintas.
Tada koki naudoji US ?? Pas mane 2 brokeriai, vienas pigus kitas brangesnis. Jokio skirtumo del fill nepastebejau.. ozingoff
Emini-Systems.com
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Mindzio: Turi daug 1.5 RAM. Tai yra l.gerai. As noriu upgradinti savo kompa iki 3 RAM. Negalvoji isigyti antro monitoriaus? Ar tau uztenka 17LCD?
Kol kas vieno LCD pilnai pakanka. Mano nuomone per didelis informacijos kiekis daugiau kenkia nei padeda.

Del RAM sutinku. Pries metus pasididinus iki 1.5GB darbas zymiai palengevejo.
Emini-Systems.com
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Naudodamas TC2000, www.worden.com RAM'ai l.padeda. Gera technical analysis programa.
Nei TC2000, nei myTrack man ne naujiena :wink

myTrack man nepakanka TA analitikos. TC2000 nera nieko tokio ko nera Omega Tradestation, be to jei virsiji menesio apyvarta (o as ja visada virsiju) realtime ir istoriniai duomenys nemokami.

Pabandyk Tradestation Securites, garantuoju nebenoresi gryzti :wink

Nemegstu as Macu, Linuxu ir kitokiu free dalyku. As Microsoft ir Bill Gates fanas. Anyway aciu uz info.
Emini-Systems.com
fvmn
fvmn
Rašyti privačią žinutę

188 žinutės
( +33 / -22 )

1. Ka naudojat screeninti akcijas? Kiek mokat ar naudojates nemokamus.
Savos gamybos softas.

2. Ka naudojat chartingui darant technine analize? Kiek jum tai kainuoja ar naudojat nemokamus?
Nuosavas scriptas Wealth-Labui ir dar siek tiek savos gamybos softo.
Tokio dalyko, kaip "technine analize" as faktiskai nedarau (ji daro scriptai ir kitos programos). Ir siaip laikausi nuomones, kad spoksoti i grafikus yra kenksminga akims ir smegenims.
Jei noriu paziureti kurias nors akcijas, naudoju IB TWS grafikus (taip, tuos primityvius ir bjaurius ) taip pat Yahoo finance, Nasdaq.com ir pan.. Mano poreikiams pakanka.

3. Ar naudojat PC du monitorius (gal tris)? Ar naudojat iMac'a didelius LCD monitorius?
Naudoju viena mazyti truputi senstelejusi laptopa su mazyciu 15' monitoriumi. Kadangi didele dalis darbo yra automatizuota, man nera daug i ka ziureti.
Ateityje vistik ketinu nusipirkti galinga kompiuteri nauju sistemu kurimui ir optimizavimui, nes vargsas laptopas kartais paromis sukasi darydamas skaiciavimus (daugiausia WL backtestai)

4. Kokius trading accountus naudojat USA ar UK? Kodel juos? Kiek jus mokat ar naudojat nemokamus?
Kolkas uztenka Interactive Brokers (JAV).

Viskas isskyrus end-of-day duomenis nemokama. Tik komisiniu moku daug, nes sistema labai aktyvi.
andriusjj
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Sveiki,

Ar zinote platformu prekybai ir ka siulytumete kitoms tolimoms emergingu rinkoms gal susidure - yra labai idomiu variantu pakistan, korea, mexico. fondu nenoriu, konkrecios akcijos, vietiniai musu tarpininkai kelia rankas ir niekuo padeti nenori.

Aciu,
ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

Nusprendziau naudotis www.interactivebrokers.com paslaugomis, taciau iskilo klausimas per kur geriausiai screeninti akcijas? Noretusi, kad pokytis real-time butu.
Maciau, kad daug kas naudoja savo softa screeninti real-time akcijas. Ar nusiteike pasidalinti tuo softu?
aj
Rašyti privačią žinutę

106 žinutės

sveki,
as turiu imac 20 incu ir dell kompa ka tik nusipirkau, su dviem 22 incu monitoriais.vienu zodziu taip pasakysiu del imaco geriau nepirkit (cia labai rimtai )nebent treidinimui.
as treidinu per thinkorswim kokius gal du menesius beveik, bet viskas pakuojuos viska ir einu kur nors kitur uzp.....so.ju execution tai nu ir na....j tikrai nesikeikus .vienu zodziu is penktadienio turejau 1000 ONNN short tai ryte bandziau atpirkt hitinau bida laukiau 15 sekundziu kol uzpildys, o kaina kreta ,o manes nepildo galvoju padarysiu cancel ir padarysiu replace ,noretum ,neleidzia canselint. vienu zodziu kaina nukrito o mane uzpilde uz ta kaina uz kuria as siunciau orderi po 25 sekundziu skirtumas gal 8 centai nedaug, bet tokie ju bajeriai man labai nepatinka .cia ne pirmas kartas ,kazkada cia 1000 NVDA shortinau irgi pilde gal 30 sekundziu .po to 2000 qqqq long ejau market orderi siunciau pilde 5 sekundes.vienu zodziu nieko gero apie juos negaliu pasakyt .jo platforma faina viskas fainai ,bet execution tai nu ir n.......spreskit patys
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

Artimiausiu metu planuoju naudoti http://www.investors.com/ paslaugomis. Dar nesu labai pribrendęs prie O'Neilo triukų, bet teko skaityti, kad verta prasidėti.

Grafikams ir tranzakcijoms atlikti naudoju http://www.investors.com/ (Euristika susidedanti iš Market hype + bandai + MF + RSI + 1/3 Taisyklę). Taip kad gaunasi kažkur 1-2 tranzakcijos per savaite.

Duomenis gaunu taip pat iš IB.

Galvoju ateityje dar pajungti savo http://www.investors.com/ TWS su AmiBroker, bet dar nesu toks rangus ir prisikęs TA gerbėjas.

Rezultatai:
Ne stebuklai gaunasi, bet ir nesiskundžiu. Iš fondų jau norisi trauktis, bet daily traderiu nenoriu dabar būti.
Investors.com buvau pasijunges.
Gali pas juos dvi savaites isbandyti nemokamai. Beveik visas opcijas.

Ka tu nori su amibrokeriu sujungti?
Ekonomikos magistras
ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

aj, o ka naudoji screeningui?
arnis
arnis
Rašyti privačią žinutę

784 žinutės
( +1 )

US&UK_Markets :
Mindzio: Turi daug 1.5 RAM. Tai yra l.gerai. As noriu upgradinti savo kompa iki 3 RAM. Negalvoji isigyti antro monitoriaus? Ar tau uztenka 17LCD?
Kol kas vieno LCD pilnai pakanka. Mano nuomone per didelis informacijos kiekis daugiau kenkia nei padeda.

Del RAM sutinku. Pries metus pasididinus iki 1.5GB darbas zymiai palengevejo.


Nu kaip cia pasakius daugiau info, info tiek pat tik zymiai vaizdizau viskas ir greiciau,m ir aiskiau.... Pas mane 4 monitoriai dabar.....,Tai galvoju kur as anksciau buvau, kad to nesidariau anskciau.....

Nu cia mano nuomone
pranasblk
pranasblk
Rašyti privačią žinutę

80 žinutės
( +2 )

Jei jau kalbam apie monitorius, tai galit pasižvalgyti, kokių būna http://www.9xmedia.com/pages-Build_a_system/X-Top_Design_a_system-Configurations.html

http://forex.kbpauk.ru/showflat.php/Cat/0/Number/4994/an/0/page/0#Post4994 yra realaus gyvenimo pavyzdžių (reikia accounta išsiimti)

Gal ir lietuvoje yra žmonių, kurie moka kraupiai multitaskinti....
kafka
kafka
Rašyti privačią žinutę

357 žinutės
( +29 / -3 )

Nenoriu nieko izeisti, bet kiek daugiau % uzdirbat kai x kartu padidinote vaizda?
Vienas dalykas, zmogus gali stebeti tik tam tikro ploto srauta, o paciu duomenu srautu kiek vienu metu galite apdoroti? 3 srautus, na 5 vunderkindai... Tai va man ir kyla klausimas, jei yra 3 monitoriai kaip jus stebite vienu metu, o jei dar vienur krenta kitur kyla tai jau dviem pelem sell/buy?
www.investuotojas.eu
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Nenoriu nieko izeisti, bet kiek daugiau % uzdirbat kai x kartu padidinote vaizda?
va cia tai geras pastebejimas.
Emini-Systems.com
aj
Rašyti privačią žinutę

106 žinutės

Nenoriu nieko izeisti, bet kiek daugiau % uzdirbat kai x kartu padidinote vaizda?
Vienas dalykas, zmogus gali stebeti tik tam tikro ploto srauta, o paciu duomenu srautu kiek vienu metu galite apdoroti? 3 srautus, na 5 vunderkindai... Tai va man ir kyla klausimas, jei yra 3 monitoriai kaip jus stebite vienu metu, o jei dar vienur krenta kitur kyla tai jau dviem pelem sell/buy?
o tu pabandyk ir suprasi viska
aj
Rašyti privačią žinutę

106 žinutės

Daryk update. Paziurek ar tavo programa erroru neturi. Blogiausiu atveju isirasyk XP i iMac'a jei nepripazysti iMac...
aj :
sveki,
as turiu imac 20 incu ir dell kompa ka tik nusipirkau, su dviem 22 incu monitoriais.vienu zodziu taip pasakysiu del imaco geriau nepirkit (cia labai rimtai )nebent treidinimui.
as treidinu per thinkorswim kokius gal du menesius beveik, bet viskas pakuojuos viska ir einu kur nors kitur uzp.....so.ju execution tai nu ir na....j tikrai nesikeikus .vienu zodziu is penktadienio turejau 1000 ONNN short tai ryte bandziau atpirkt hitinau bida laukiau 15 sekundziu kol uzpildys, o kaina kreta ,o manes nepildo galvoju padarysiu cancel ir padarysiu replace ,noretum ,neleidzia canselint. vienu zodziu kaina nukrito o mane uzpilde uz ta kaina uz kuria as siunciau orderi po 25 sekundziu skirtumas gal 8 centai nedaug, bet tokie ju bajeriai man labai nepatinka .cia ne pirmas kartas ,kazkada cia 1000 NVDA shortinau irgi pilde gal 30 sekundziu .po to 2000 qqqq long ejau market orderi siunciau pilde 5 sekundes.vienu zodziu nieko gero apie juos negaliu pasakyt .jo platforma faina viskas fainai ,bet execution tai nu ir n.......spreskit patys



darau as tuos updatus cia ne tame esme .imac yra pakankamai naujas produktas .kazkoks nedadarytas biski .kai rasai dvd ,viena karta raso kita karta neraso.kartais negali pazadinti ,arba kai uzsigalvoja ,jei ka nors darai ,tai lauki kol atsigaus 5 min.niekas jam netinka ,butinai jam specialiai turi pirkti programas.grazus zaisliukas naudos ne ipatingai.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital