Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pagalba del magistrinio

Angelz
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Sveiki visi. Esu visai zalias ir tik pradejau dometis akcijomis bei aplamai investicijomis.

Tam kar priversciau save aktyviai dometis pasirinkau magistrinio tema "Investicijos i akcijas ir VVP - analize bei prognozes".

Tik pradejus rasyti susiduriau su problema - Kiekvienas magistrinis turi tureti problema, apie kuria toliau galima butu dometis bei rasyti. as kai nebandes investuoti nezinau siauresnes problemos, kuria galima butu nagrineti. gal galetumete ka patarti?

Aplamai nagrineti pacia rinka manau per didele tema. Galvoju apie vienos ar keliu akciju tendenciju analize ir prognozes. Bet gal jus turetumete kokiu minciu apie ka galima rasyti?
Dekui is anksto!

P.S. Is karto atsiprasau uz toki abstraktu klausima.
ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

Ir sugebek tu man pasirinkt magistrini rasyt apie tai, ko visiskai neismanai. ;]
Problema: Technines ir Fundamentaliosios analizes naudojimas akciju birzoje. Privalumai, trukumai. Ar atitinka lukescius, ar pasiteisina.

Nieko sustro, bet pasiulymas mano butu toks. Dar galima siaip butu sukonkretint. Jei kils klausimu, tai cia visi mielai pades. ;]
Angelz
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Aciu uz greita atsakyma!
O pasirinkau toki magistrini del to kad noriu tai ismanyti. o dirbant ne toje srityje ir dar plius rasant magistrini kokia nors kitokia tema tikrai suprasti investavima i akcijas butu laabai sudetinga

Reiks aptarti su vadovu sia tema. Ar kas dar kokiu pasiulymu turite?
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

Man atrodo, pirmas variantas priimtinesnis - daugiau galimybiu "pievinti", taip pat daugiau analizes variantu, o jei apsiribosi tik texnine ir fundamentalia, neliks "pievu".

Pamegink padelioti punktelius, apie kuriuos noretum parasyti.
Angelz
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Na pradzia kaip ir tokia struktura isivaizduoju:
Investavimo priemones
Investicijos i akcijas (bendrai)
Fundamentaliosios analizes esme
Technine analizes esme
Fundamentaliosios ir technines analizes taikymas analizuojant konkrecias X ir Y akcijas
Prognozes remiantis analiziu rezultatais
Isvados.

Dar manau magistriniui pliusas butu tarkime paemus X lt - investuoti i kelis investicinius fondus (tarkime sudaryti krepseli is tukstancio litu). bei kita tukstanti investuoti i pasirinktas akcijas.
O po metu paziureti rezultatus (kadangi man magistriniui rasyti liko pusantru metu).

Ka jus manote apie toki planeli? ne per daug uzsibrezta?
ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

Bakalaurui gal ir uztektu, bet magistriniam man atrodo reiktu kazko dar.
Eksperimentas su savo pinigais butu labai gerai. Isvadose dar parasytum ar pasiteisino tavo fundamentali ir technine analizes.
Angelz
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

Na taip, gaunasi graziai - pirmos temos teorinis skyrius. Analitiniam skyriui tinka technines ir fundamentalioji analizes konkrecioms pasirinktoms akcijoms, o praktinis pritaikymas ir butu investavimas remiantis atlikta analize.
O ko siam planukui (magistriniui) dar galetu trukti?
P.S. Tikiuosi sis magistrinis pades man bent kiek suprasti investavim principus ir po jo galeciau dar rimciau dometis ir investuoti akciju birzoje.
mattux
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +16 )

Angelz,
O as kaip tik siulyciau siaurinti tema, nors anot Valdo turesi daugiau vietos "pievinti", taciau didele tikimybe, kad darbo vertinimo lape bus irasyta - neisigilinta i tema.
Beto, pavadinimas ir darbo struktura man labiau primena referata, didele vieta palikta teorijai, o kur praktika...?
Nebutina investuot pinigu, galima pasinaudot virtualiais investavimo zaidimais.

P.S. pats rasau bakalauro darba sioje srityje.
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

Gerai, kai aukstoji jau 20 metu kaip uzmirsta ... kaip ir jos diplomas.

o neisigilinta i tema ... paimk Lietuvos rinka ir pasaulio - beveik diena ir naktis. "privatizavimas" ? kaip si magiskas zodis lemia RST kaina ? tada visa FA, TA ir t.t. lekia suniui ant uodegos.

Taip pat, jei idesi i savo temos pavadinima Lietuvos ... logiskai mastant - galesi pievinti kiek nori. Nes rasytiniu saltiniu praktiskai nera, o remtis pasauliniais - galesi deti ta praktika i suns dienas - nedaug kur pasaulyje per 10 metu vidutinis atlyginimas kyla 10 kartu... ne daug kur vyko "privatizavimas".

taciau ... musu laiku buvo posakis: 10 minuciu gedos ir tu inzinierius ...

todel teorija, praktika, idetas realus darbas ir pazymys yra ... Krylovo pasakecios. Todel, zinant musu svietimo sistema - ieskok kelio gauti max. pazymiui nemastant apie zinias.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital