Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pavedimai ir sandoriai

peugeot
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės
( +2 / -17 )

Laba diena. Tarkim kad iš vakaro padariau pavedimą parduoti 100 akcijų po 10,50 Lt, o kitą dieną kažkas padarė pavedimą pirkti 100 akcijų po 11 Lt ir mano akcijas nupirko. Tai už kurią kainą gausiu aš pinigus už 10.50 lt ar 11 lt . Sandoriuose rašo, kad už kad įvykdytas už 11 Lt. Labai būsiu dėkingas už informaciją.
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

10,50LT, nes tu už tiek parduodi, o jisai nori pirkti už 11lt, tai reiškia viską ir nupirko iki tos ribos jeigu buvo didelis pavedimas
www.saltinis.eu
peugeot
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės
( +2 / -17 )

Tai nesvarbu, kad pas mane sandoriuose rodo, kad sandoris įvykdytas už 11 LT?
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

Cia kokia platforma ?
Hansa? SEB VBM2 ? JT, Finasta ?

a siulyciau ziureti - kiek ikrito pinigu (arba uz kiek gali pirkti) Pagal tai ir nuspresi, ar tai 10,50 ar tai 11:00.
peugeot
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės
( +2 / -17 )

Šiaip tai seb, o ten skaičiuot labai sunku. Gal kas tiksliai žinot kaip yra sebe?
siMS
siMS
Rašyti privačią žinutę

413 žinutės
( +5 )

nueik čia ir pasižiūrėk įvykdytus sandorius, tada pamatysi už kiek pardavei.
www.saltinis.eu
TNT
Rašyti privačią žinutę

88 žinutės
( +4 / -3 )

Sveiki,
situacija: noriu parduoti tam tikrą akcijų kiekį, bet norėčiau, kad pavedimas būtų įvykdytas pilnai, jei neišeina parduoti visko, tada pavedimas turėtų būti atšauktas. Ar yra tokia sąlyga, su kuria galėčiau pateikti tokį pavedimą? FoK čia netinka, nes su šia sąlyga pavedimas vykdomas tik tuo pačiu momentu, kai buvo pateiktas. O aš norėčiau, kad toks pavedimas galiotų visą sesiją arba kad ir kelias dienas.
peugeot
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės
( +2 / -17 )

Ei žmonės neskubėkit. Neatsakė dar į pirmą klausimą, o jau kitą užduodat.
ealas
Rašyti privačią žinutę

307 žinutės
( +5 / -1 )

TNT, kelias dienas pavedimai negalioja. Jeigu nori visas parduot, tai neuzzymek jokios varneles prie FOK ir dar ten kito FIFO lyktais. Paduodi pavedima ir ziuri ar visas pardave ar ne. Palieki ta pavedima ir issiparduos po truputi ta kaina. Tikiuosi supratai, ka norejau pasakyt, nes kazkaip neaiskiai parasiau. ;]]]
TNT
Rašyti privačią žinutę

88 žinutės
( +4 / -3 )

ealas, is tiesų nelabai supratau Man nereikia, kad išsiparduotų po truputį, nes tada bus didesni komisiniai. Aš noriu, kad parduotų viską iškart arba nieko. Ir tuo pačiu noriu, kad toks pavedimas galiotų bent iki sesijos galo. Nzn, gal per daug noriu.. :con
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

bent jau SEB aiskiai parodo uzkiek, kiek pirkai ir kokius komisinius sumokejai. Gali tą daikta atsispausdinti, nunešti į banką, tenpasirašys ir turėsi oficialų sandorio dokumentą. O peugeot klausimas iškyla todėl, kad bant jau man SEB'e yra pasitaikę, kad nesupratau kodėl tokia sandorio kaina, bet VBM2 to nepastebėjau.
Atsakymas į klausimą: 10.5 - mažiausia tavo pardavimo kaina. Jei kažkas užsimojo pirkti po 11 ir daugiau kandidatų nėra, tai jam tavo akcijas ir parduos po 11. Bet tai dar gali priklausyti ir nuo prekybinės sistemos softo. Kadangi 11 lt yra didžiausia pirkėjo kaina, tai jam gali parduoti ir po 10.5, ne toks pavedimas stovi. Kaip bebūtų, nereikia tikėtis, kad tau sumokėtų daugiau, ar tu nupirktum pigiau nei tikėjaisi...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

jei statai pardavima po 10,5 automatinej prekyboj ir negausi daugiau, aukciono metu gali buti, kad ir daugiau, nes atsiradus pirkejams su didesne kaina, kainos lygis pasikele...
Kad parduotum viska arba nieko isstatant ilgalaiki pavedima, kiek zinau nera galimybes, bet kiek suprantu tau rupi komisiniai, taigi, jei tu padarai pavedimo sandori 1000 vnt. ir jis bus suvalgytas keliais sandoriais tai tau papildomu komisiniu nebus, bus toks pat kaip ir nupirktu vienu kartu visa tavo kieki, tiesa jei nupirkus dali modifikuosi kaina tai jau skaiciuojasi kaip seno anuliavimas ir naujo pateikimas, del to uz pirma dali jei ji ir buvo mazesne nei min mokestis vis tiek pritaikytu min mokesti... Dabar jei taip atsitiktu kad apkandziojo viena diena, o tavo pavedimas galioja kelias dienas tai likutis stovetu kita diena, tokiu atveju nzn ar islieka testinumas su pirmu sandoriu ir kaip su komisiniais.
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...
peugeot
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės
( +2 / -17 )

Truputi man dar vistiek neaišku. Pas mane sandoriuose rasoma:

2007-01-03 15:01 Pardavimas LFO1L LT0000116691 78 22,40 7,86 1.747,20 1.739,34 LTL 2007-01-10 23:59 Įvykdytas

2007-01-04 09:59 Pardavimo sandoris LFO1L LT0000116691 78 23,00 8,07 1.794,00 1.785,93 LTL -- 2007-01-09

Cia tas pats sandoris. tai už kurią kainą man pervedė pinigus.
darelas
Rašyti privačią žinutę

69 žinutės

aisku kad antra. SEB platformoje ivedama kaina parduodant yra "ne mazesne negu...", o perkant "ne didesne negu...", o tiksliai nustatoma pagal esanti geriausia pasiulyma.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital