Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Pardavimas

magu
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +27 / -20 )

Reikia patarimo. Noriu parduot sodo sklypą Vilniuje. Kokiu būdu greičiausiai "pataikyt" į pirkėją? Į ką kreiptis, kokie spausdiniai, interneto portalai, NT tarpininkai ir t.t. dabar populiariausi. Dėkoju tiems, kurie pasidalins pardavimo patirtimi.
Galiu pasidalinti savo patirtimi parduodant NT. T.y. buta Kaune. Pardaviau greitai, per menesi. Potencialiu pirkeju sulaukiau apie 20, kurie atejo paziureti. O skambinusiu buvo 3 kart daugiau. Pardavinedamas naudojaus tik interneto portalais. Patalpinau skelbima 4 tinklapiuose, 2 nemokami, 2 mokami. Nemokami: www.domoplius.lt ir www.aruodas.lt, mokami: www.skelbiu.lt (3 lt. vienkartinis mokestis, galima SMS sumoket) ir www.edomus.lt (2lt. uz 7 dienas irgi galima SMS). Po dvieju savaiciu kaina sumazinau 5K, atnaujinau sklebimus ir per sekancias 2 pardaviau. Kaina buto nurodziau tokia, kokia buvo pardavinejami analogiski butai tame rajone. Viso isleidau skelbimams 11 lt. ir tai buvo visos islaidos, tarpininku paslaugomis nesinaudojau. Sekmes tau, gal pravers si info.
mlnLT
Rašyti privačią žinutę

199 žinutės
( +29 / -4 )

Ačiū, magu.
zajcik
Rašyti privačią žinutę

1013 žinutės
( +274 / -49 )

Atsiprasau jei ne i tema, bet gal kas galetu koki patarima duoti sioje situacijoje: turiu isvadas - 0.5ha zemes, kurias persikeliau i Vilniaus rajona. I ka kreiptis ar kuriuo keliu greiciausiai ir uz normalia kaina butu galima sutvarkyti si reikala?
When the market crashes, be ready to buy.
Nataraj
Nataraj
Rašyti privačią žinutę

1023 žinutės
( +67 / -15 )

Uošviai parduoda žemės paskirties sklypą 40a. šalia Salininkų. Pagal Vilniaus miesto planus planuojama mažaukštė statyba... dabar jau neršia trys firmos supirkinėjančios šiuos sklypus. Man uošvius pavyko įtikinti, kad nereikia skubėti parduoti pusvelčiui, bet šiandien jie jau palūžo , Tad gal kas nori pažaisti su supirkinėtojais . Faktiškai visi pardavė sklypus po nuo 7k iki 11k/a, siandien uošviams, kaip beveik paskutinimas likusiems savininkams pasiūlė 13k. jei kas siūlys daugiau mielai prašome į privatą
Pradžia yra mūsų galioje, o baigtį lemia likimas
Seneka
unknown
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Labas,

neseniai (pries savaite) pirkau z.u. sklypa su upes pakrante Dzukijoje. Pas notara viska suforminom, bet dar neuzregistravau registru centre.
Kokios pasekmes, jei neregistruosiu sandorio? Arba kitaip - kokia man nauda jo neregistruoti? Planuoju turet bent 5-10 metu ta sklypa, tai kaip suprantu man jokio skirtumo nera. Ar klystu? Daugiau z.u. sklypu siuo metu neturiu, bet planuoju dar viena isigyti greitu metu.

P.S. Klausimas greiciausiai adresuotas Agatai, jei turesi minute laiko. Aciu.

Yra dar vienas niuansas.Šiuo metu nėra termino,per kurį reikia užregistruoti sandorį registrų centre.Galima neregistruoti ir 10 metų...
O toliau palieku vietos jūsų fantazijai ir skaičiavimams.
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

Jei neapsirinku - sandoris "automate" atsidurs registru centre.
hefner
hefner
Rašyti privačią žinutę

39 žinutės
( -4 )

Sveiki, gal kas buvote susidure su tokia situacija:
Zeme-miskas (toliau valda), priklauso dviem asmenims (giminaiciams ), taciau vienas is ju nori parduoti, o kitas ne... Kaip padalinti valda, jei skirtingose vietose verte labai skiriasi? ir kaip teisiskai reiktu viska sutvarkyti (eiti per teismus) ? gal kas turejote panasios patirties?
Is anksto dekoju uz jusu atsakymus!
Ne tavo kiškis, ne tu ir kiškis!
progress
progress
Rašyti privačią žinutę

96 žinutės
( +2 / -6 )

neapsirinki.
po sandorio pas notara - notaras isilogina i kadastro sistema ir uzpildo sandorio dokumentus, poko automatiskai susigeneruoja dokumentas apie sandori.

o kai tu ateini ji uzregistruoti ji atspausdina, uzdeda stampa ir tu sumoki uz "ju varga" simta litu (ar daugiau)
Danis
Danis
Rašyti privačią žinutę

537 žinutės
( +88 / -40 )

To hefner: manau, kad logiskas budas butu tiesiog ivertini visos valdos kaina, ir tam kitam savininkui parduoti uz puse vertes...
Kad Tave kur Kubilius apmokestintų! - iš Folkloro almanacho, 437 psl., 23 eil.
Zita
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +2 )

Ar dabar parduodant/perkant Žemės ūkio paskirties žemę reikalingi tikslūs geodeziniai matavimai. Esu girdėjusi, kad vieni notarai jų reikalauja, kiti - ne. Kaip yra iš tikrųjų?
Judoshius
Judoshius
Rašyti privačią žinutę

642 žinutės
( +53 / -26 )

Siuo metu NT rinkoje karaliauja pirkejai, todel parduoti sklypa pakankamai sudetinga. Mano parduodamas sklypas gana geras. Klaipedoje; prie pagrindinio kelio; 1,46ha; komercines paskirties. Bendrauju su OBERHOUSE, esu idejes i pagrindinius NT portalus. Taciau rezultato nera. Gal turit kokiu skatinanciu pardavima ideju? Dekui is anskto.

***Dont take life too serious. You will never escape it alive anyway.***
isolated
Rašyti privačią žinutę

87 žinutės
( -2 )

Cia reiktu itarti kad kam ko reik tas to iesko... Gal nieks tokio judosiau sklypo neieskojo...

Mano atveju atvirksciai ieskojau bet nieko neradau, tai tenka nusivilti, lauksim pavasari, gal bus kokiu geresniu variantu.

Sometimes up, sometimes down
This time up http://www.tvarkau.lt
Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia    
 

Siuo metu NT rinkoje karaliauja pirkejai, todel parduoti sklypa pakankamai sudetinga.  Gal turit kokiu skatinanciu pardavima ideju? 

Citatos pabaiga

Karaliauja pirkėjai, tas tiesa. O kadangi tų pirkėjų maždaug 100 kartų mažiau, negu pardavėjų, tai jokios skatinančios pardavimą idėjos nepadės. Yra tik vienas kelias: apsiginkluoti kantrybe ir tikėtis, kad tarp šimtų pasiūlymų kažkam patiks būtent tavasis.

Loterija

Forexe žinau viską :D
iš šono žiūrint
iš šono žiūrint
Rašyti privačią žinutę

91 žinutės
( +75 / -6 )

o aš norėčiau pasisakyti iš pirkėjo pusės:

kadangi turime NT krizės pradžią Lietuvoje, man kaip pirkėjui neįdomi rinkos kaina, tai yra 8 metų atsiperkamumas manęs nedomina , nes su tokiu atsiperkamumu aš visada galiu investuoti skirtingose rinkose, man reikia 3-2  metų atsiperkamumo čia jei ilgalaikė investicija , o jei vienkartinė, ji turi uždirbti šimtais procentų. ir aš nieko nepirksiu kol nebus tokių kainų. O tai bus tik po kelių metų, panašius pirkimus turėjome 2000-2001 metais .

iki to laiko nesunkiai gausiu savo 5-6-12% kitose rinkose be didelės rizikos .Na o perkančiais  šiandien aš džiaugiuosi, nes jie išima iš rinkos ekonomiškai neagrįstai dideles pinigų sumas, ir ateityje rinkoje liks daugiau parduodamo turto ir mažiau pinigų, kas mažins kainas..Į pastabas , kad iš rinkos bus išpirktas geriausias NT, galiu atsakyti ,kad man reikia ne geriausio, o pelningiausio , geriausią reikia pirkti savo reikmėm .Taip pat turiu pastebėti, kad rinkoje yra daug visiškai beverčio NT , kuris gali įgyti tik spekuliacinę vertę burbulo metu ir niekada neturės investicinės vertės..

šiaip čia viskas kaip akcijų ar valiutų rinkose, tik viskas vyksta daug lėčiau ir dalyvauja daug daugiau mėgėjų.ne vienas laikėte akcijas ar valiutų porą su dideliais nuostoliais ir pardavėte, po to rinka apsisuko , NT rinkoje tai būtinas apsisukimo veiksnys, tik dabartinių pervertinto turto savininkų apsisprendimas masiškai išparduoti už bet kiek lems rinkos apsivertimą, kitas kelias naujos statybos, naujos kainos , bet tai daug ilgesnis kelias -reikalingi nauji kapitalai statybų bendrovėms, ir pirminiai kapitalai ( nors30%)  pirkėjams....

sėkmės visiems pirkti ir parduoti , tačiau tikrai ne visus ji lydės....

Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia iš šono žiūrint  
 

o aš norėčiau pasisakyti iš pirkėjo pusės:

 

Citatos pabaiga

 

Tu pasisakai iš specifinio pirkėjo - spekulianto pusės. Spekuliantams NT dabar visai neįdomi rinka. Ir visai teisingai darai, kad investuoji kitur, kur, kaip pats sakai, uždirbi šimtus procentų.

Pardavėjams dabar liko tik pirkėjai, perkantys sau, NT spekuliantų - perpardavinėtojų nebeliko ir ilgai neatsiras.

Forexe žinau viską :D
iš šono žiūrint
iš šono žiūrint
Rašyti privačią žinutę

91 žinutės
( +75 / -6 )

Citatos pradžia Darriusk  
 
Citatos pradžia iš šono žiūrint  
 

o aš norėčiau pasisakyti iš pirkėjo pusės:

 

Citatos pabaiga

 

Tu pasisakai iš specifinio pirkėjo - spekulianto pusės. Spekuliantams NT dabar visai neįdomi rinka. Ir visai teisingai darai, kad investuoji kitur, kur, kaip pats sakai, uždirbi šimtus procentų.

Pardavėjams dabar liko tik pirkėjai, perkantys sau, NT spekuliantų - perpardavinėtojų nebeliko ir ilgai neatsiras.

Citatos pabaiga

aš nespekuliuoju, perku tik ten kur yra ekonominis pagrindas investicijai  , Lietuvoje ekonominis pagrindas NT rinkoje  dingo 2006 metų vasario-kovo mėn. ir kol kas jo nėra . Taigi, aš esu profesionalus pirkėjas ir laukiu sąlygų , kad galėčiau pirkti ( pirkau 1994,1999,2000,2003,2005 ) O tai ką jūs pavadinote pirkėjais yra neprofesionalūs rinkos dalyviai , didžioji dauguma kurių elgiasi taip kaip pasielgė jų pažistamo rato  žmonės, tokie patys neprofesionalūs rinkos dalyviai. Mūsų rinkos bėda yra tame, kad praktiškai nėra profesionalių ir  nesuinteresuotų turto vertintojų , pas kuriuos jūsų įvardintas pirkėjas galėtų gauti profesionalią konsultaciją . Pas mus yra profesionalių turto vertintojų , bet didžioji jų dalis yra suinteresuoti kainomis, kita dalis yra nesuinteresuota kainomis , tačiau jiems neužtenka kompetencijos, dar yra daugybė nekompetetingų ir suinteresuotų kainomis,. Vertintojo darbas tai ne palyginti tris šalia esančių pastatų kainas, kaip mano daugelis, o nepalyginamai daugiau..Iš kitos pusės 99 procentams pirkėjų kaimyno ir bendradarbio nuomonė yra gerokai priimtinesnė, nei to, kuris gali turtą įvertinti kvalifikuotai...Tai ką jūs vadinate spekuliantais rinkoje taip pat turi savo paskirtį - jie užtikriną rinkos likvidumą už ką gauna savo atlygį. kadangi mes turėjome laikotarpį , kai spekuliantais tapti panoro daugybė žmonių , kurie neturėjo supratimo apie spekuliacijas, tai jie greitai rinką padarė labai likvidžia , o dabar ji yra labai nelikvidi .Į normalią rinką įeisime, kai iš jos pasitrauks šie žmonės.

o žmogus kuriam reikia būsto gyvenimui, turi suprasti parastą dalyką- būna laikotarpis kai būstą geriau pirkti  ir būna laikotarpis kai būstą geriau nuomoti , tereikia tik suskaičiuoti kas reikalauja mažiau išlaidų.

 

Darriusk
Darriusk
Rašyti privačią žinutę

438 žinutės
( +48 / -17 )

Citatos pradžia iš šono žiūrint
 

 

1. aš nespekuliuoju, perku tik ten kur yra ekonominis pagrindas investicijai  ....

2. praktiškai nėra profesionalių ir  nesuinteresuotų turto vertintojų .

3. .Į normalią rinką įeisime, kai iš jos pasitrauks šie žmonės.

 

Citatos pabaiga


 

1. Spekuliacija - kai nupirkęs pigiau paskui parduodi brangiau. Ivesticija - jei nupirkęs iš to objekto gauni pajamas, arba sukuri papildomą vertę (kapitaliai suremontuoji, pastatai naują ir pan.) ir parduodi. Daugelis neskiria spekuliacijos nuo ivesticijos.

2. Dabar turto vertinimas labai nekonkretus dalykas: daug kas parduodama už bet kokią kainą, nėra stabilaus kriterijaus vertei nustatyti. Sakykim kaimynas pardavė sklypą po 10.000 Lt/a, šalia jo - po 5.000/a. Kokia to sklypo vertė? Kai bus normali rinka, galima bus gana tiksliai vertinti turtą.

3. Tie žmonės seniai pasitraukė kaip aktyvūs rinkos dalyviai. Taip, jie turi pripirkę daug NT ir bando jį parduoti. Ta prasme visiškai sutinku, kad kai ir jų turtas bus parduotas, rinka taps normali. Bet tas pats galioja ne tik jų, spekuliantų objektams: visa perteklinė pasiūla turi sumažėti du - tris kartus, tada turėsim normalią NT rinką. Taigi, kai Aruode ir AlioReklamoje pamatysim tris kartus mažiau NT skelbimų, tai ir bus indikatorius, kad NT rinka subalansuota.

Forexe žinau viską :D
Agata
Rašyti privačią žinutę

1492 žinutės
( +237 / -563 )

" iš šono žiūrint....praktiškai nėra profesionalių ir  nesuinteresuotų turto vertintojų ."

Visiškai sutinku su šia nuomone. Bent man neteko sutikti. Gerai išmanančių šio momento situaciją yra tekę sutikti. Bent kažkokį fragmentą. Iš kokybiškų fragmentų jau galima bandyti sulipdyti kažkokią visumą, prijungiant savo žinias.

Tačiau sugebančių numatyti ateitį - visų kitų investicijų fone- sutikti neteko. Net jei pokalbis vyksta, oponentui tiksliai žinant, jog intereso neturiu, atitinkamai dingsta ir jo interesas - lieka tik jo išmanymas...prakalbus man apie valstybės situaciją pasaulio fone, valiutų lygmenyje, ekonominių ciklų kontekste, mokestinėje aplinkoje...pajaučiu, jog žiūri į mane, kaip į ufonautą Retas net stengiasi suprasti, kas būtų jam labai naudinga savo profesinėje srityje...

Tiesa,  tokį vystytoją, kuris idealiai išsirutuliojo 2007 metų vasarą - pažįstu. Bet tik vieną O ir jis ne lietuvis - estukas. Kontaktus turiu, tačiau gyvenimas nebesuveda pabendrauti. O su tokiais žmonėmis bendrauti ypač naudinga.

Tačiau...jei man neteko sutikti...ar mažai tokių atvejų mačiau... - dar nereiškia, kad tokių nėra

Linka
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

agata zaviuosi tavimi
gytise
Rašyti privačią žinutę

4 žinutės

http://www.ntskelbimai.lt

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital