Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Closed

US&UK_Markets
Rašyti privačią žinutę

42 žinutės

Closed
aj
Rašyti privačią žinutę

106 žinutės

US&UK_Markets :
Day trading nepatartina. Jei nori greitesniu rezultatu, pabandyk Swing Trading.



nu tu visai neblogas ozingoff
Ieva
Rašyti privačią žinutę

71 žinutės
( +1 )

Chmmm,keblus klausimas.Man psichologiskai nesirisa lieziuvis teigti, jog as gyvenu is treidinimo(tas lietuviskas santurumas),bet kad kito pajamu saltinio butent dabar irgi neturiu.Screeningui nieko nenaudoju,nes 99% pirkimu-tai kas su nafta susije.Kita info:Nymex live+pauksteliu paciulbejimai i ausi+kitos naujienos.Perku kai visi panikuoja,parduodu kai gobsumas kitus uzlauzia.Zaidziu vilka suedanti avis.Seminaruose nedalyvauju,nesitikiu suzinoti kazka,ko dabar nezinau Day teidingu uzsiimineju jei namie esu vakare.Mano akcijose tendencija yra,kad ant geru ziniu ryte kai kurie fiksuojasi,tad paperku ir vakare parduodu, ant blogu ziniu-laukiu popietes pirkimams.Kazkaip visi draugiskai pasidalinam treidinimo laika.
Gal kam obuolelio...?:D
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Tai parasyk kokiom akcijom dazniausiai prekiauji? Gal domiesi tik keliom? Ir kaip taikai tuos indeksus savo statregijoje tada parasyk.
Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Ar yra yra zmoniu cia, kurie is to valgo duona is US ar UK Markets?
Yra. Ir duona su sviestu :wink
Emini-Systems.com
BuLLsEyE
BuLLsEyE
Rašyti privačią žinutę

227 žinutės
( +21 / -3 )

Gal gali smulkiau papasakot?
Cia taip nupasakojai lygtai patys pinigeliai is dangaus byra. Tik nesakyk, kad nera rizikos ypac ant ne super likvidziu akciju ant kuriu prekiauji. Ka pvz darai kai tavo pozicijos @ask niekas neima, o kaina krenta?
aj
Rašyti privačią žinutę

106 žinutės

klausyk NEPAPRASTAS zmogau tu su kokiu simuliatorium cia taip spekuliuoji
Prikolas
Prikolas
Rašyti privačią žinutę

319 žinutės
( +16 )

E, hebra... palikit ir man toki langa ant Alytaus tekstiles kokiai dienai, kad parduotumet man po 14 ct. ir pirktumet is manes po 16 ct. Arba ant kokio SRS1L - perku po 45 Lt. parduodu po 50 Lt. (pazadat pirkt?)
pinigai nekvepia
Denisas
Denisas
Rašyti privačią žinutę

1346 žinutės
( +140 / -62 )

to US&UK_Markets

Padestyk smulkiau, o geriau isdestyk pradmenis... Va tada gal ir atsiras bendraminciu, kurie isbandys tavo siuloma strategija ir is savo varpines mes argumentu. Tada gims tiesa...ir bus diskusija

Ir nekreip demesio i mazamecius tokius kaip prikolas, tauta dar nesuaugus investuoti...
Ekonomikos magistras
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Sveikas,

Na nelabai supratau. Tam pavyzdi puses tickeriu ner arba tokiu kainu niekad nebuvo. Ka reiskia 1/16? Kiek knygose skaiciau sitos sistemos jau seniai nera o naudojama desimtaine. Ir aisku idomiausia kaip tu nusiperki uz bid price??? Gal protokola koki ar softa birzos nulauzei ar skyle radai?
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Na idomu. Tik dar karta klausiu ar ten pavyzdziai tikri ar isgalvoti? Nes ziurejau tas akcijas tai neatitinka kas parasyta.
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

Bet jei market makeris sukures 5x5 kudel jis perka 2000 o ne daro partial fill? Ir kas nuperka uz ask price? Daug parasiai bet vistiek visai neaisku. Kam market makeriui sau minusa daryti?
arnis
arnis
Rašyti privačią žinutę

784 žinutės
( +1 )

NU ka galiu pasakyt, dar nesutikau zmogaus kurio strategijos butu panasios arba tokios pat kaip mano .. Jei atvirai tai kazkokiu tai budu dauguma zmoniu naudoja tuos pacius indikatorius.... bet kazkaip visa tai kitaip atlieka....
As asmensikai pavyzdziui gaudau reversus,strong bull arba bear candlus, tokius kaip hammer, harami ir panasiai.... taip pat medzioju breakout.. tiek dieninej tiek intraday..... Taip pat ir pascalpinu... nu zodziu jei pinigai padeti stengiuosi juos pasiimti.....
PVZ. Shortinau ice ir aapl... dabar tovi ant supportu. dabar imanoma kad bus buy. Bet visada yra bet ..... Siandien scalpinau ESCL dienos kilima 100% ..
sekmes.....visiems.....kurie kruta..su investicijom i siaure....
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )

A tai dabar viskas aiskiau. Tai tu pats buni kaip market makeris ir ilendi i jo spreada taip? Tai sita daro net ant MSFT akciju. Yra net firma kur situo uzisiima, pamirsau kaip vadinasi bet cia buvo nuorodu, kur net Lietuvoj filialas yra. O tai market makeris paprasciausiai gali pamazint kaina dirbtinai ir taip atsikratyti? Bet jis vistiek mato is kur tas orderis ateina ir gali tavi issidemeti ane? Tai begi prie kitu akciju? Didziausia rizika kaip suprantu jei del kokiu naujienu akcija staigiai kokia 10 punktu padarytu gap zemyn?
arnis
arnis
Rašyti privačią žinutę

784 žinutės
( +1 )

Labas,

Minejai, kad scalpini? Kokio volume akcijose, ir kokia tavo strategija.
Minejai reversus? Jei naudoji sia strtegija, kodel nemanai, kad double shoulders, head and shoulders, cup arba geriausia cup and handle yra (nurasiau nuo silpniausio iki stipriausio ) geresnes? Stipresni pozymiai. Jei naudoji reversa, su hameriu? Gal naudoji su sia strategija ir support ir resistance. Plius RSI kerta per 50 zyme, o MACD histograma pradeda igauti momenta, volume 2 kartus didesnis, nei vakar? Patikrini del earning anounsu pries pirkdamas? Kokia programa naudoji?

Nesupratau, ka turi omeny bear candles? Zvakes as irgi naudoju, kurios daro i bear ar bull.
Naudoji shortinima su didelem volume akcijom. Tie kurie mane mokino, nesiryzta to daryti. Idomu, kaip sekasi?

Pastebejau, isvardinai daug strategiju. Cia tavo didelis minusas.
arnis :
NU ka galiu pasakyt, dar nesutikau zmogaus kurio strategijos butu panasios arba tokios pat kaip mano .. Jei atvirai tai kazkokiu tai budu dauguma zmoniu naudoja tuos pacius indikatorius.... bet kazkaip visa tai kitaip atlieka....
As asmensikai pavyzdziui gaudau reversus,strong bull arba bear candlus, tokius kaip hammer, harami ir panasiai.... taip pat medzioju breakout.. tiek dieninej tiek intraday..... Taip pat ir pascalpinu... nu zodziu jei pinigai padeti stengiuosi juos pasiimti.....
PVZ. Shortinau ice ir aapl... dabar tovi ant supportu. dabar imanoma kad bus buy. Bet visada yra bet ..... Siandien scalpinau ESCL dienos kilima 100% ..
sekmes.....visiems.....kurie kruta..su investicijom i siaure....


Strategija pas mane viena, buy low sell high... Neziurint i tai ar tai intraday ar daily chart. Kas tuo metu eina ta ir gaudau ir neskaitau kad tai mano klaida, kol man tai dirba..... !!!! Tuo punktus reverse kur isvardinai taip pat naudoju, tik jie reciau buna, megstu double top labiausiai, ir geriausiai atpazistu... tada 80 pozicija einu.... Siaip pasemes pozicija lieka dar litu tai dienos metu dar pascalpinu...kad liudna nebutu..... Vis dasimeta.... Nu zodziu... kiek zmoniu tiek strategiju...
Siaip tai viska sneka chartas, ir namu darbai... atlikti... Prekiauju tik nasdaq ir amex akcijas.... nyse nebent tik MCD ir BRCM..... Taip pat perku tik big volatility stocks ir kaip sakO news streaming: HOT stocks....
sekmes
aj
Rašyti privačią žinutę

106 žinutės

kazka tu cia meluoji august tokios kainos net nebuvo
Sopras
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės

Sveiki man patiko tas bajeris su tais papirkimais uz 9.06 pardavimas 9.12 bet nusipirkus uz 9.06 gali atsirast nusimetinejanciu tai tu tik papulsi pirmas ir poto zemyn eis.. nzn gal kazka nesupratau bet strategija tiesiog nusiperki pasiulydamas didziausia kaina ir stengiesi parduoti maximaliai greit su siektiek didesne.. bet tai taspats kas ziurint i TA izvelgt kylima ir greitai sokt i traukini ir traukiniui judant ishbegti uz keliu stoteliu. Pati pradzia skambejo idomiau kai parase kad perka pigiau nei kiti anyvay idomus reikalas, sakyciau ishgirdau kazka idomaus
US_UK as vis daytrade atlieku.. sumom jau didelem.. tai jei kazkokiu minciu ar ideju butu idomu padiskutuot.. [email protected] (as naujokas 6men- tradinu bet stipriai i viska nesigilinu)
Andrius_S
Andrius_S
Rašyti privačią žinutę

388 žinutės
( +1 )

1/16 strategija:
...
Tavo strategija aiški ir pakankamai patraukliai išdėstyta. Tačiau yra vienas BET - tu pavyzdžiuose pateikei tik pelningus treidus: niekas nepatikėtų (ir jie būtų 100% teisūs), kad šioje strategijoje nėra nuostolio rizikos. Įdomu, koks tavo veiksmų planas Sopras nurodytoje situacijoje: tau nusipirkus už bid, kaina ima kristi (pavyzdžiui MM, pastebėjęs tavo pirkimą, ima stumti tiek aską, tiek bidą žemyn, išlaikydamas tą patį spread'ą)? Ar naudoji tokiu atveju StopLoss'ą, ar kokį kitą saugiklį?

Andrius_S
---------------------------------------------------------------------------------------
In the business world, the rearview mirror is always clearer than the windshield
©
Rašyti privačią žinutę

361 žinutės
( +25 / -24 )

Nežinau, bet man šis pasakojimas kvepia "ragais ir kanopom", ypač ta dalis, kur kviečiama "prisijungti" su apvalia sumele... Gal aš ir apsirinku, bet kažkur tokius "užėjimus" esu jau girdėjęs
Sopras
Rašyti privačią žinutę

17 žinutės

Andrius

Na seip paperku ir ziuriu situacija dazniausiai po papirkimo kyla nes jau tai bandai izvelgti preish pirkdamas.. pradejus kilti stopa uz dedu keliais vienetais auksciau kad krintant likciau +- ant savu. na jei nekyla stipriai uzdedu stopa bishki zemiau negu pirkta kaina. Kylimo atveju su stopu keliuosi kartu su kylimu.. kad krintant jau uzsifiksuotu pelnas.. (p.s. cia yra blogybe kad papirkus kai krenta norisi palaukti o gal atsistatys taip daznai susigundant per zemai tenka parduot tai minusa pagauni
Zodziu paprstai perki ir jei kyla su stopu eini i virsu jei krenta parsiduoda su neperdideliu nuostoliu ir tiek.. cia gerai gaudyt kai akcija stipriai krenta.. tada ir atsoskimai buna staigus ir stiprus..

kas tas MM beje?

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital