Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Swingas. Kas nors bandot?

MACD
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

Dar viena investavimo strategija. Su ja žaidžiu jau geri du metai. Yra dar šios investavimo rūšies mėgėjų šitam forume? Jei taip - pasidalinkit savo įspūdžiais.
zhaltis
zhaltis
Rašyti privačią žinutę

209 žinutės
( +13 / -3 )

Tingiu browse'int, tad gal gali apibūdinti tu ją trumpai?
Aš niekada nesiginčiju su žmonėmis, kurių nuomonės negerbiu.
MACD
Rašyti privačią žinutę

7 žinutės

pirkimas trumpam ant bangos. laikymas 1-5 dienas. is esmes, pagrista impulsu ir ellioto bangomis.
US&UK_Markets
Rašyti privačią žinutę

42 žinutės

Labas,

Uzsiemu tuo. L.rimtas dalykas. Gerai, kad studijuoji elioto bangas. Buvau jau 3-uose seminaruose londone apie fibionaci ir eltioto bangas, bet vistiek, pilnai ju neisiaiskinau. Swing trading nera laikymas 1-5 dienas. Jis tesiasi nuo keliu dienu iki 2 savaiciu. Jei pirksi ir parduosi ta pacia diena, tai bus scalper (day-trading). Mano duona, bet cia kai kuriem zmoniem kitas pasaulis...

Dar viena investavimo strategija. Su ja žaidžiu jau geri du metai. Yra dar šios investavimo rūšies mėgėjų šitam forume? Jei taip - pasidalinkit savo įspūdžiais. pirkimas trumpam ant bangos. laikymas 1-5 dienas. is esmes, pagrista impulsu ir ellioto bangomis.
Turbavykas
Turbavykas
Rašyti privačią žinutę

398 žinutės
( +2 / -5 )


Megstamiausia strategija: pirkti 2000 akciju su limit order bid price nuo 25,000 iki 60,000 volume real estate, funds ar bonds ir parduoti publicai uz ask. Taip pasidarai 1/16 daly, nuo kiekvienos akcijos. Kaip pirkti at ask ir parduoti at bid? Kaip taip imanoma?


O cia rimtai? bet 1/16 tai labai daug. Galima milioneriumi greit tapti. O "po vandeniu" nebuvai patekes?

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital