Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Numizmatika

Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

Vienas is mano pazystamu turi senoka auksine moneta ir domisi kokia mazdaug jos kaina... Kazkada ja buvau ebay.com rades tai kazkur 1500-2000 USD

Gal zinote ar yra Lietuvoje numizmatu klubai kokie ar siaip zmones kurie kolekcionuotu siaip dometusi monetomis? Beje kazkiek esu girdejas kad tai irgi isdalies investicija :wink
www.vaistai.info
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

Siaip tai yra puslapis www.pirkis.lt Ten galima uzsiregistruoti ir padaryti aukciona. Kartais as ten perku. Mano manimu nebloga vieta parduoti toliems dalykams. Kreipti i kolekcionierius galima bet reikia zinoti, kad jie nores patys nupirkti ir pateiks atitinkama informacija. Istorikai gali pasakyti daug, bet vertes jie negales nustatyti, nes tai rinkos reikalai. Dar yra puslapis ir forumas. http://www.monetos.tik.lt/
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

2007 2 Verslo Ziniu priede "Mano Pinigai" 33 psl. "Per pastaruosius 5 metus CU3000 indeksas atspindintis retuju monetu kainu dinamika, vidutiniskai kasmet pasistiebdavo po 25%"
www.vaistai.info
vilu
Rašyti privačią žinutę

337 žinutės
( +30 / -9 )

geriausias turgus sestadieniais is ryto prie profsajungu rumu
ten susirasi kas reikia
Mokytis niekada ne vėlu - http://www.finansistas.net
varna2
Rašyti privačią žinutę

142 žinutės
( +29 / -29 )

O toks klausimas - kai perkate auksinį dirbinį - kaip patikrinate jo autentiškumą? T.y. ar ten tikrai auksas, o gal tiesiog tinkamai padažytas plienas
ontoncs
ontoncs
Rašyti privačią žinutę

314 žinutės
( +39 / -102 )

KIEKVIENAS AUKSA SUPERKANTIS LOMBARDAS TURI REAKTYVŲ,ARBA LIETPRABA NUSTATO IŠDUODA SERTIFIKATĄ.BEJE MONETŲ KAINĄ GALIU NUSTATYTI TURIU REIKIAMUS KATALOGUS,IVERTINU STOVIO KATEGORIJA
DEVS DAV DONTIS -DEVS DOUS DOUNAS
romanov
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

Numizmatikos puslapis www.sites.google.com/site/carorusijosmonetos

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital