Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Laikas/pinigai akciju birzoj???

riesutuksius
Rašyti privačią žinutę

112 žinutės
( +6 / -4 )

Sveiki,

gal galite papasakoti kiek laiko per tarkim savaite ar menesi reiktu skirt (jus skiriate), kad spekuliuot birzoje?
Klausiu nes svarstau galimybe pradeti dometis ir uzsiimt akcijomis. Pradini laiko kieki skirta visko perpratimui, galit nevertinti. Noreciau suzinot kiek laiko skiriat jau tie kurie uzsiimat tuo nuolat??
Taigi kaip jus vertinate galima metini pelninguma ir tam sugaista laiko kieki?


Padekit apsisprest
Aciu uz komentarus.

P.S. Perziurejau visas panasias temas sitam skyriuj, bet info mazokai apie tai.
bukanierius
Rašyti privačią žinutę

538 žinutės
( +60 / -45 )

Nemanau kad kas zymisi.
Tai yra laisve ir ne tik finansine prasme, tai pulsas.
O tiketina graza tai neitiketinas klausimas ir tikslus kiekvienas kelia pats sau, nes tik savas lauktinas tikslas pakankamai motyyvuoja.
Gustas
Gustas
Rašyti privačią žinutę

261 žinutės

Nu nemanau kad gera ideja butu nieko nenutuokiant apie birza iskart kisti 50k, gal geriau su kokiais 5k pradeti ir pasimokyt kelis menesius, ypac jei papultum ant korekcijos - butu gera pamoka ir su mazu nuostoliu issisuktum. Kita dali pinigu gal verta butu deti i fondus gerai issinagrinejus situacija rinkose.

As asmeniskai i diena skiriu 2-5val birzos stebejimui ir su ja susijusiems pasiskaitymams, o kartais prasedziu visa diena

Tikslas yra ne maziau 40% i metus, bet siais metais jau neblogai virsyjau, kadangi mazai diversifikuoju pozicijas (laikau 2-3), na ir siaip skaitau kad kelis kartus tiesiog pasiseke. Turint dideli portfeli tektu labiau diversifikuot ir graza butu mazesne.

P.S. Mano portfelis didesnis nei 50k
Immediatism
artus
Rašyti privačią žinutę

98 žinutės

Priklausys nuo tavo finansinio plano tikslu ir strategijos jiems pasiekti....
Paprasciau kalbant...ar stengsiesi day tradinti..t.y. uzsiimti technine analize ir stebeti birzos ivykius kas dien ir pirkti parduoti su tam tikra marza ar skirsi daugiau laiko fundamentikai ir investuosi ilgam laikui. Jei day trade tai bus sekantys + greiciau pajusi birzos psichologini emocini pulsa ir gal but suprasi koks pats esi spekuliantas...na pvz. atsargus , kantrus, izvalgus, nepataikantis i traukini, atspejantis arba ne trenda...ir t.t. Be to daznai pirkdamas\parduodamas greitai pasieksi apyvarta ir zemus komisinius mokescius. Be to daznai naudodamasis kurio tai internetinio maklerio paslaugom tai darysi greitai ir perprasi kitus niuansus kurie finali virsta litais nuo kiekvienos operacijos....Be to daugiau operaciju ....daugiau klaidu (bet kai day tradini jos bus maziau fin skaudzios)...bet jeigu is ju pasimokysi tai jos greitai virs pliusais. - is kasdienes prekybos yra be abejo teks sumoketi 15% nuo pelno...jeigu bus
Siai prekybai reikia laiko...daug...po kelias minutes bet gan daznai....taigi turi but prie kompo arba turet mobilia sistema, tad daug kam tai tiesiog neimanoma...Bet mano nuomone tai geriausia mokykla. PO to (zinoma gali didesne dali portfelio is kart formuoti kaip ilgalaike investicija)atsirinksi akcijas kurios tinka ilgalaikem pozijom ir galesi vakarais skaitineti zinias apie imones ar kitokiu budu uzsiimineti fundamentika. Aprasytas kelias tiko man....nezinau ar tiks tau...bet sekmes...kuo MUSU daugiau tuo daugiau uzdirba tie kurie dirba...:yes
Trend is my friend
ernie
Rašyti privačią žinutę

114 žinutės
( -8 )

prie kompo studijuodamas praleidziu minimum 2 val per diena.dometis pradejau gal pries du metus.krizes metu buvau gerokai nusviles.rekomenduociau tau neskubet-inesk pora tukstanteliu del azarto,apsiziurek kaip kas kur.kitaip tik zaisi kaip su kortom - iskris laiminga ar ne?
ir tvirtai laikykis savo nuonones.net jei matai viskas krenta,o tavo pasirinkta imone manai yra perspektyvi,nepakankamai ivertinta,laikyk neparduok,nepasiduok bandos jausmui ir tu islosi!
Gustas
Gustas
Rašyti privačią žinutę

261 žinutės

jei matai viskas krenta,o tavo pasirinkta imone manai yra perspektyvi,nepakankamai ivertinta,laikyk neparduok,nepasiduok bandos jausmui ir tu islosi!
Nu cia nesutinku, jei krenta ir dabar yra tokia situacija kad tu tos akcijos nepirktum, nes yra tikimybe kad gali dar pakrist, tai geriau parduoti ir atpirkti arba pigiau arba brangiau bet jau kylancia - o tai yra geriau nei leistis zemyn isikibus superines akcijos

Pats laikiau lifosa jai krentant, trizniu ir skystablauzdziu nuomone man buvo neidomi nes as gi puikiai zinojau kad cia yra nuostabi akcija ir parodziau visiems kad manes kokiais tai 30% pakritimais neisgazdinsi Gaila nieks mano tvirtumo neivertino.
Immediatism
riesutuksius
Rašyti privačią žinutę

112 žinutės
( +6 / -4 )

Aciu uz patarimus, bet labiausiai mane domina laiko kiekis..
Nes net apytikriai neisivaizduoju kiek tarkim reiktu laiko "daytradinimui" ir t.t.?
laukiu daugiau pasisakymu del laiko kiekio ir tiketino laukiamo pelningumo?
mindau
Rašyti privačią žinutę

181 žinutės
( +8 )

Birza atsidaro 10, uzsidaro 14. Jei prekiausi LT tai tiek laiko ir uzteks. Nors kablys geras, pries birza sakitysi naujienas, kurios prasideda apie 8:30-9:00, taip kad blogai jei dirbi maksimoj pardaveju, birzoj aktyviai nepasedesi. Bet jei takim darbas prie kompo, tai is saves atimsi 5val nedarbingo laiko. Kaip kryzius kazkada sake - blogiausiai darbdaviui nusisamdyti spekulianta
Mazeikiu benzina perki - mane remi
mattux
Rašyti privačią žinutę

164 žinutės
( +16 )

Sakai daytraderiu uzsinorejai but, mano nuomone, tai turetu but apytikriai taip:
30min pasiruosimas birzos pradziai, susipazinimas su visa nauja informacija;
4val traidinam birzoje;
2val visos dienos informacijos abosrbacija, technine ir fundamentali analize.
gaunasi 6,5val +/-2val priklausomai nuo laiko panaudojimo efektyvumo, pacio daytraderio profesionalumo ir kitu kriteriju...
rimuxks
rimuxks
Rašyti privačią žinutę

42 žinutės
( +1 / -3 )

Ryte, nuo 9val pasiskaitau naujienas, nuo 10 iki 14 seku visa prekyba, po to iki 15-16val visiokus straipsnius skaitau, pasiziuriu ka protingo kolegos spekuliantai apie akcijas parase Tai is viso gaunasi kokios 6-7 valandos per diena
riesutuksius
Rašyti privačią žinutę

112 žinutės
( +6 / -4 )

tai kaip suprantu daytradinimas jau kaip darbas pilnu etatu... tai cia jau tada su maziausiai 0.5mln reiktu pradet

Na arba dirbt kokioj valdiskoj istaigoj kur visiskai ner ka dirbt tik laika stumt )

truputi minciu i sali
dar klausimas iskilo, tai negi jus turit darbus ir uzsiimat daytradinimu?? pavagiat is darbdavio ~ puse dienos darbo laiko!!!!! ne tik kad negrazu, bet ir baudziamajam kodekse reiktu atskira straipsni uz tai numatyt.. tai jau darbo laiko vagyste stambiu mastu!!!
maklarenas
maklarenas
Rašyti privačią žinutę

1211 žinutės
( +165 / -27 )

Negi manei, kad cia renkasi tik studentai ir bedarbiai
nuo likimo nėr vaistų
Gustas
Gustas
Rašyti privačią žinutę

261 žinutės

daytraderiu ant OMXV vargiai ar yra, nes likvidumas nepakankamas kad visas pozicijas atidaryt ir uzdaryt (pliuse ) iki birzos uzdarymo. Aisku progu pasitaiko. Daytraderiais tampama po ilgos praktikos ir dazniausiai jais buna zmones iki 25m amziaus. O cia jau ziuriu nezmoniski talentai verzias iskart daytradint

Na o spekuliavimui manau uztenka kas 15 min zvilgtelt i akciju kainas, jei vyksta koks sujudimas - galima gilintis i situacija, jei ne - uzsiimt kita veikla.

riesutuksius> pradek skaityk kokia knyga apie spekuliavima, susidaryk portfeli uz kokius 5k tikru pinigu - maziau klausimu kils. Kiek laiko kas uztruks priklausys nuo tavo pacio pasirinkimo ir gabumu.
Immediatism
Arta
Rašyti privačią žinutę

899 žinutės
( +75 / -17 )

is savo patirties pasakysiu taip: akcijoms laiko skiriama tiek, kiek jo atlieka nuo kitu darbu ir veiklu. Pvz., siuo metu skiriu vos ne visa diena (ir tai yra nenormalu), bet kai namie neturejau kompo, tai birza ziuredavau tik darbe, kai nedirbdavau. Bunant investuotoju ( o ne daytraderiu), kokiu ir esu, nereikia ypatingai daug laiko. Mano paties skiriamą tam per dideli laiko kiekį laikau jau ligos pozymiu
Skubėk iš lėto
siaipzvejys
siaipzvejys
Rašyti privačią žinutę

559 žinutės
( +83 / -23 )

Prieš gerą pusmetį aš irgi visus klausinėjau to paties, atsakymai panašūs, ką čia aš ir vėl skaitau. Tad mano pamastymai kodėl aš neinvestavau vis dar į biržą.
Pats techninis darbas t.y. pirkti parduoti užima valandą, dvi. Esant šuoliams ar nusileidimams kiek suprantu gali tekti ir pratupėti ir visas keturias. Plius reikalingas laikas, kad pasidaryti normaliai TA balansų, įsivertinti panašias įmones, ištisai laikyti pulsą ant įmonių balansų.
Dar reikia skirti mokslams, knygoms, konsultacijoms, vizitacijoms pakankamai daug laiko.
Išvadoje susidarė man įspūdis arba tai realus darbas arba hobio išraiška arba vargo vakarienė su netikėtumo elementais.
Investuojant 50k tikrai bankininkai priglaus ir pakonsultuos, o prieauglis tikėtinas 20% be didelių pastangų. 2005 metais pas mane buvo +48% metinių, o šiais metais tikėtina maždaug apie +30%, nes investavau normaliai daug ir dalį lėšų nukreipiau daug saugesnia kryptimi.
Plius išsiaiškinau, kad įmetant į biržą 1 mln labai gali iškraipyti vaizdą, ką dabar ir matau sugrįžus instituciniems investuotojams...
10% žmonių valdo 90% pinigų. Visada pasitikslinu kur aš esu.
blliuzas
Rašyti privačią žinutę

347 žinutės
( +12 / -5 )

Pradzioje gali tekti skirti visa diena. Veliau, jei pats to sieksi, laiko bus galima skirti maziau, tiek kiek reikia smalsumui patenkinti, pasiziureti kainas ir laikas nuo laiko pasidaryti analize. Kalbu ne apie daytrade' a, nes sitas uzsiemimas (nuolat ir ilgai praktikuojant), mano nuomone, veda prie emocinio issekimo
sm.euro
sm.euro
Rašyti privačią žinutę

24 žinutės

mano nuomone:
1.norint spekuliuoti: pirmas ir paskutinis prekybos pusvalandis svarbiausi. tarp ju, skiri laiko tiek, kiek tau jo reikia, norint ivertinti situacija. vakare pries miega analize praejusiai ir rytojaus dienai. sekmadienis irgi darbo diena.
2.tarkim as tas, kuris neuzlaiko akciju ilgiau negu reikia: skiriu 5-7 valandas per diena. keleta valandu savaitgali.
p.s. skiriant laiko daugiau, rezultatai negereja.. skiriant maziau - blogeja..
3.sakyciau spekuliantai neturetu vertinti metinio pelningumo(is vis tai kvaila, nes nzn kada kokia ilgalaike korekcija uzeis). as ivertinu menesini, kartais savaitini pelninguma.
4.jei jau tikrai nieko nenutuoki, 50k gal ir per daug. pradek su 10k.
5.man viska susumavus siuo metu metinis bus didesnis nei 20%. del to, ar tavo isivaizdavimas teisingas: ziurek 3 punkta.
aciu.
always sunny In the rich mans world. (by ABBA)
EX
Rašyti privačią žinutę

101 žinutės
( +1 )

Hm, - tai kiek reikia but investavus i birza, kad su 20 / 40 / 60 ar 80% atitinkama metine graza galetum leisti sau kasdien po 5-7 val uzsiimti investavimu ?
Ashaman
Ashaman
Rašyti privačią žinutę

932 žinutės
( +286 / -123 )

Hm, - tai kiek reikia but investavus i birza, kad su 20 / 40 / 60 ar 80% atitinkama metine graza galetum leisti sau kasdien po 5-7 val uzsiimti investavimu ?
O čia jau priklauso nuo to ar užtenka pietums vien "šventos dvasios" ar norėtusi dar ir duonos su sviestų
Success is a journey, not a destination...
VZ
VZ
Rašyti privačią žinutę

1125 žinutės
( +173 / -28 )

kam taip sudetingai, aisq kasininkui gal ir sunku, bet jei darbe yra kompas su netu, paziuri atidaryma 15~30 min, pries pietus/per pietus ~30 min, uzdarymas 15~30 min, o vakare/savaitgaliais jau kas kiek gali/nori, zodziu galima viska susiderinti, o 1-1,5 h (aisq normalaus poilsio nuo darbo saskaita) uztenka orientuotis situacijoje (neskaitant isskirtiniu atveju, kai kokios super-duper naujienos pareina)... o ir siaip jei pataikai geras akcijas nupirkti (po darbo/savaitgalio fundamentaliu analiziu rezultatas) tai keliu dienu ar savaiciu nebuvimas prie kompo gali iseiti ir i nauda (neparduosi per anksti ), aisq jei fundametika paves gali ir sudegti su ne kuriom pozom nebudamas prie kompo, bet tai musu teise rinktis (priklausomai nuo priimtino rizikos laipsnio, turimo portfelio vertes ir pan) ar lysti i ugni ar ramiau investuoti... Bet kuriuo atveju rekomenduoju atsidaryti VP saskaita (nieko nekainuoja) o pinigus galesi bet kada isimesti ir nusipirkti jei matysi, kad yra noras ir galimybes uzdirbti.
Kiekvienas išleistas litas - neinvestuotas litas! Bet gyvenimas tai ne vien investavimas...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital