Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Moneymasters of the world - Rothschilds & Co

Mindzio
Mindzio
Rašyti privačią žinutę

957 žinutės
( +55 / -24 )

Skamba labai grasinanciai. _o O dar tas juodas tekstas..
Emini-Systems.com
soundesigner
soundesigner
Rašyti privačią žinutę

217 žinutės
( +5 / -1 )

Gal ir verta susipazinti, taciau tikiu kad geriau butu jei lengvatikiai neskaitytu, bo paskui skleis sitas nesamones, siulau rakinti
asa
Rašyti privačią žinutę

115 žinutės
( +5 / -1 )

Samokslo teorijos gal ir idomios siaip (laisvalaikio pasiskaitymams ir pasiziurejimams) ir tik tiek. Sieti tai su investavimu ir spekuliavimu neverta.
Inteligent
Rašyti privačią žinutę

328 žinutės

Ashaman,negaliu Tau argumentuotai nei pritarti nei papriestarauti.
Mano isitikinimu tiek financu pasaulis,tiek pati pasaulio istorija-apgavisciu seka-LOCHOTRONAS(kurio irodyti niekam nepavyks)Jaudintis del to beprasmiska.Svarbu zinoti ,kad taip gali buti(arba yra)!
Postas man patiko.Aciu.
Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

Ši teorija daug ką labai gerai paaiškina. Pvz. kad ir mano akim žiūrint nepaaiškinamą korekciją pavasarį. Kaip ir pavasarį nieko neatsitiko kad griūtų taip kapitaliai viskas, taip ir dabar be priežasties didžioji dalis indeksų viršijo pavasarinius rodiklius. Principe viena iš tokių klanų veikimo schemų turėtų atrodyti taip :

a) keliam akcijų kainas kol eiliniai žmogukiai pradeda gerai pirkti ir įsuka kažkokį kritinį kiekį pinigų
b) staigiai išimam savus pinigus ir padarom griūtį
c) grįžtam į a

Tai aišku daroma per drūtus fondukus ir pan, na schama matyt atidirbta.
valkatos meluoja geriausiai.
snapas
snapas
Rašyti privačią žinutę

792 žinutės
( +81 / -54 )

Šiaip apie pasaulinę finansininkų grietinėlę ir jos valdomus rinkos pokylius-atoslūgius ir anksčiau ne kartą teko girdėti. Beje, prie Dievo išrinktosios tautos čia dar kartais prikergiami ir aukšti masonų hierarchai. Šiaipjau hipotezė pernelyg panši į tiesą, deja... Tačiau mes, mirtingieji, nežinome nei dienos, nei valandos. Įtariu, kad šįkart scanarijus bus toks: FED'ai sumažins palūkanas ir išpranašaus antrąją pasaulio ekonomikos augimo bangą. Tuomet, pakilus akcijų kainoms, bus staigiai ištraukta nemaža pinigų masė. Pasėkmė - akcijų rinkos griūtis. Kažką panašaus įžvelgė šaunioji analitikė Ledinė, tik ne visi sugeba į jos balsą įsiklausyti.
Patarimas - 11-asis Dievo įsakymas (nežiopsok).
Kuo jautis senyn, tuo ragas kietyn!
Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

to Ashaman

bent abu sutariam kad situacija bando kontroliuoti pinigingi dėdės. Kokie jų tikslai gal jie ir patys nežino, gal jiems tai jau tiesiog sportas. Vargiai bus galimybė jų paklausti.

Na bet kokie jų tikslai bebūtų veikimo schemos visgi yra pakankamai paprastos, bet žiauriai efektyvios. Man šioje vietoje tik yra keli klausimai ar Kinija, Rusija irgi yra šio žaidimo dalis ? Ar tarp tų klanų yra konkurencija ? Ar yra kažkokios priešininkų stovyklos ?
valkatos meluoja geriausiai.
Ashaman
Ashaman
Rašyti privačią žinutę

932 žinutės
( +286 / -123 )

Įtariu, kad šįkart scanarijus bus toks: FED'ai sumažins palūkanas ir išpranašaus antrąją pasaulio ekonomikos augimo bangą. Tuomet, pakilus akcijų kainoms, bus staigiai ištraukta nemaža pinigų masė. Pasėkmė - akcijų rinkos griūtis.
Ka gi siulau įsijungi į žaidimą - "PADĖKIM BENUI APSISPRESTI"
Tam, kad suprasti FED'o motyvus, reikia žinoti FED'o šeimininkų tikslus, apie ka mes dėja galime tik speliuoti. Tai gi, speliones pradėsių aš ir su nekantrumų lauksių jūsų įdomių minčių

Ilgalaikiai aspektai:
1. Privatūs bankininkai (elitas) pilnai kontroliuoja USD emisiją (stakles) ir nekontroliuoja (kolkas) EUR emisiją.
2. USD - pagrindinė atsiskaitymo pasaulio valiuta (~ 60% visų tranzakcijų) ir pagrindinė rezervinė pasaulio valiuta.
3. Privatūs bankininkai nenori kad USD prarastų pagrindinės rezervinės valiutos statusą. Jie priešinsis visom keturiom naujos USA ir visos Šiaurės Amerikos vieningos valiutos AMERO atsiradimui (EUR analogas), nes praras emisijos kontrolę (na, nebent neprarastų - kas nelabai tikėtina).
4. Tam kad USD išlaikytų patrauklumą investorių akyse, ir paskatintų juos pirkti USA Trasuary bondus, pastarųjų pelningumas turi būti didesnis nei konkurentų.

Trumpalaikiai aspektai:
1. FED'as mažina palūkanų normą: USD pramuša 2004/5 dugną (kitų valiutų krepšelio atžvilgių). Vidaus vartojimas pagyvėja, skolininkai atsikvėpia lengviau, infliacijos lygis dar padidėja (nors ir dabar jis viršija FED'o komfortiškumo lygį - 2%), skolos aptarnavimo išlaidos sumažėja. Ivestoriai masiškai numetinėja USD ir USD denominuotus popierius - birža žygioja į pietūs. Nafta ir metalai (denominuoti USD) brangsta - teigiamas dalykas žaliavų rinkoms, kurios absoliučiais skaičiais gal ir paaugs, tačiau kadangi daugumos žaliavų eksportuotojų valiutos susietos su USD, realaus augimo nebus.
2. FED'as palieka 5,25%: tai daugumos investbankų prognozė - niekas nesikeičia (kaip buvo blogai taip ir liko), rinkų svyravimai aukštyn-žemyn nedrastiški. Problemos sprendimą bandoma atidėti kaip galima toliau. Laukiam ir džiugaujam naujomis DOW aukštumomis (balius pries laidotuves).
3. FED'as didina palūkanų normą: tai sustiprina USD, kaip rezervinės valiutos poziciją, tačiau smaugia USA ekonomika - auga skolos aptarnavimo išlaidos, padaugėja bankrotų skaičius, sumažėja vartojimas - prasidėda defliacinis recesijos variantas. Birža greičiausiai laukia greita ir vėjota kelionė į pietūs.

Tai gi "PADĖKIM BENUI APSISPRESTI".
Man atrodo kad krizę bus bandoma atitolinti kaip galima ilgiau, ir palūkanų norma liks nepakitusi.
Success is a journey, not a destination...
Ashaman
Ashaman
Rašyti privačią žinutę

932 žinutės
( +286 / -123 )

Man šioje vietoje tik yra keli klausimai ar Kinija, Rusija irgi yra šio žaidimo dalis ? Ar tarp tų klanų yra konkurencija ? Ar yra kažkokios priešininkų stovyklos ?
Mano žiniomis nei Kinija, nei Rusija neturi savo atstovų VAKARINIO pasaulio vystymosi projekto elito gretose.
Kinai tiesiog kita civilizacija (azijiečiai), kuriems nevieta KETVIRTO (finansų elito) REICHO viršūnėje.
Kas liečia rusus - I pasaulinis karas prasidėjo finansuojamas mūsų gerų bičiulių (žydų bankininkų) su vienintėliu tikslu - pakeisti carinės Rusijos santvarka, kad ji įsileistų užsienio bankus. Jie norėjo ir siūlė Nikolajui II įkurti Bank of Endland analogą (su rublių emisijos kontrolę), tačiau tas suprasdamas visas grėsmes nepasidavė. Tuo labiau jis padėjo Abraamui Linkolnui Pietų/Šiaurės pilietiniame kare 1861 metais, išsiųsdamas į JAV rusų karius, nes puikiai suprato - jeigu laimės Pietūs (su finansine ir karine senosios Europos (bankininkų) pagalba), Amerikos laisvei ir svarbiausiai nuo privačių bankininkų nepriklausomam ir jokių auksu nepadengtam (ko taip reikalavo privatūs bankininkai kontroliuojantys pagrindinius aukso rezervus) USD spausdinimui ateis galas. O po tokios pergalės privatūs bankininkai tikrai prispaustų ir Rusijos carą, ir privatus centrinis bankas atsirastų.
Kas liečia mūsų laikus, teko skaityti nuomonių kad nėra vieningo "Valdymo Centro", o yra keletas centrų (klanų), koordinuojančių savo veiklą ir kontroliuojančių procesus pasaulyje. Deja tikros situacijos niekas mums neatskleis.
Success is a journey, not a destination...
Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

to Ashaman

kitaip sakant klanai yra valstybių lygyję ir tarp jų vyksta karai. kol kas USA visus tvarko.
Nors tiesa sakant dėl Kinijos ir 'kitos civilizacijos' pasiginčyčiau. Pinigai gi nekvepia.
valkatos meluoja geriausiai.
Martynas
Rašyti privačią žinutę

55 žinutės
( +2 )

na filmas isties idomus, siulyciau visiems paaukoti tas kelias val. tiesa toje nuorodoje nepilnas filmas, reiktu perziureti dar money masters.. 2 of 2 dali.

Norejau paklaust del tos kitos valiutos (dollar bills berods..) kaip sprendimu budo: ar autorius siulo isleisti nauja valiuta ir ja atsiskaityti uz visas skolas? ar ta valiuta susieta su kuom nors (kaip siuo metu su auksu) ar tai yra tiesiog nauju popiereliu spausdinimas ir suteikimas jiems "virtualia" verte?
kazkaip sudetingai suveliau...
Martynas Ruokis - UAB InReal
Ashaman
Ashaman
Rašyti privačią žinutę

932 žinutės
( +286 / -123 )

Norejau paklaust del tos kitos valiutos (dollar bills berods..) kaip sprendimu budo: ar autorius siulo isleisti nauja valiuta ir ja atsiskaityti uz visas skolas? ar ta valiuta susieta su kuom nors (kaip siuo metu su auksu) ar tai yra tiesiog nauju popiereliu spausdinimas ir suteikimas jiems "virtualia" verte?
Didziule JAV valstybės Galvų problema tame - kad jie negali šiaip iš oro sukūrti naujos valiutos ir pradėti viską nuo nuliaus, nes prieš tai yra būtina atsiskaityti su kreditoriais (FED'o šeimininkais). Ir vienintelis atsiskaitymo būdas - tai mokesčių mokėtujų pinigai, nes emisijos teisęs jie neturi (nuo 1914 metų). Antraip JAV turi paskelbti bankrotą.
Jeigų įdemiai žiūrėjote filmą - vienintelis prezidentas Amerikos istorijoje kuris pilnai padėngė valtybės skolą buvo Andrew Jackson (1839), kuris nepratęsė 20 metų galiojusi USD spausdinimo monopolį to Second Bank of America (šeimininkai tie patys) ir grąžino visą valstybės skolą kuri susikaupė per tos 20 metų.
Dabar pakalkuliokime kokio dydžio skola susidarė nuo 1914 metų, ir tampa visiškai aiškų kad antrą kartą jos grąžinti Amerikos mokesčių mokėtojams nepavyks.
Amerika yra pasodinta ant bankininkų adatos, o kaip žinotė nuo adatos nieko savo norų nepaleidžia.
Success is a journey, not a destination...
Martynas
Rašyti privačią žinutę

55 žinutės
( +2 )

tiksliai nepamenu, kiek JAV skolinosi uz kara Irake, bet atrodo Busho naujai kadensijai vos ne pora simtu milijardu reikejo (tik kiek tas nuejo bankams, o kiek mokesciu moketojams nzn)
plius Amerikos stipriai palaikoma Izraelio valstybe... Kazkas labai labai risasi
... pradedi suvokt, kad teginyje "zydai valdo pasauli" gali but daug daugiau tiesos nei manei:con


taigis, kas laukia Amerikos? anksciau ar veliau prieis liepto gala...
Martynas Ruokis - UAB InReal
Meskutis
Meskutis
Rašyti privačią žinutę

169 žinutės
( +4 )

taip www.fas.org kazkoky pranesima skaiciau, kad Izraelis LABAI LABAI daug pinigu gauna is Amerikos ginkluotei ozingoff
www.vaistai.info
Mauglis
Rašyti privačią žinutę

450 žinutės
( +130 / -22 )

tikiuosi kokio bano negausiu, bet matyt hitleris netoks ir isprotejes buvo su savo zydu politika...
Nothing is certain except death and taxes
Benjamin Franklin
Mizantropas
Rašyti privačią žinutę

120 žinutės

tikiuosi kokio bano negausiu, bet matyt hitleris netoks ir isprotejes buvo su savo zydu politika...
Desninga diskusijos pabaiga, kokios ir buvo galima tiketis.
Ashaman
Ashaman
Rašyti privačią žinutę

932 žinutės
( +286 / -123 )

Ane? Bank of England buvo nacionalizuotas 1946 m., "saltiniai" sakyciau naftalinu atsiduoda.
Nuorodos prašyčiau. Ir apie nacionalizavimą ir apie lengvai tam pritarusių shareholderių palaiminimą.
Success is a journey, not a destination...
Mizantropas
Rašyti privačią žinutę

120 žinutės

http://www.justfuckinggoogleit.com Geriausias saltinis
faktams tikrinti pries postinant samokslo teorijas.
JZMO
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( -1 )

Karui irake amerikieciai skolinosi is kinu po to japonu
ju skola issaugo taip per busho kadensijas kad svieslenteja turejo dadeti dar viena langeli
One day I will buy hell and paradise
One day I will become the owner of hell and paradise©JZMO
Mauglis
Rašyti privačią žinutę

450 žinutės
( +130 / -22 )

as kai paziurejau kad amerikonu nacionaline skola apie 8,600,000,000,000 ir per diena padideja mazdaug 2,000,000,000, supratau kodel ir doleris krenta- pastarasis kritimas nubrauke apie 600,000,000,000 zaliu, bala zino, gal tuo sekmingai ir pasinaudos, juk rezervu kita valiuta tikrai sociai turi.
Nothing is certain except death and taxes
Benjamin Franklin

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

DIENORAŠČIAI