Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Žemės paskirties keitimas pagal specialujį planą

egci
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Sveiki,
gal kas galit pasidalinti žiniomis apie žemės paskirties keitimą iš žemės ūkio į gyvenamają pagal specialujį planą? Kuo tas specialus planas toks "specialus"?
O labiausiai domina ar labai pabrangina patį paskirties keitimo procesą?
Ačiū visiems atsakysiantiems
Ne viskas auksas, kas auksu žiba
schaolinas
Rašyti privačią žinutę

53 žinutės
( +8 / -10 )

Specialiajame plane ir yra keiciama zemes paskirtis. Toki plana gali daryti tik tam licencija turintis asmuo. Kaip minejau, siuo planu yra pakeiciama zems paskirtis, o veliau daromas detalusis planas, esamoje jau pakeistos paskirties teritorijoje suprojektuojant atskirus sklypus, priesgaisrini tvenkini, kelius ir t.t priklausomai nuo ploto.
Investuoti į vertybinius popierius pradėjau 2005 m. pavasarį.
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

Prie Klaidedos turiu sklypa 1,5ha - z.u. paskirties. Kai nusipirkau buvau numates statyti sandelius/logistikos centra. Siuo metu esu gaves salygas detaliajam planui (komercinei veiklai). Pasiketus situacijai, noriu issimti kitas salygas, gyvenamu namu statybai. Mano sklypo viena puse patenka i komercine zona, kita i namu valdu, todel galiu issiimti salygas tiek komercinei veiklai, tiek namu valdu. Kaip jus manote, gavus kitas salygas "namu valdu", buvusios salygos anuliuosis ar as turesiu 2 salygas: namu valdu ir komercines veiklos??? Aciu uz komentarus is anksto.
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
berniokas
Rašyti privačią žinutę

41 žinutės

Išsiimtos sąlygos tavęs neįpareigoja pagal jas ruošti detalųjį planą, todėl ir anuliuoti jų nereikia
Egidijus R
Egidijus R
Rašyti privačią žinutę

648 žinutės

Berniokas. Bet kaip atrodys, kai as turesiu dvejas salygas: vienos namu valdos, o kitos komercines paskirties. Na tai man nemaiso, tik pliusas
Akciju birzoje pinigai is nekantriuju plaukia pas kantriausius.
anankez
anankez
Rašyti privačią žinutę

149 žinutės

Kur sklypas?
Kažkur mačiau, kažkur girdėjau...
katzuve
Rašyti privačią žinutę

26 žinutės
( +1 / -4 )

 Nera

_____________________
zemes paskirties keitimas 2011

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital