Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Klausimas: Akcijos vertė

Svaras
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Sveiki, norėjau paklausti kodėl kinta akcijos vertė ir kaip ji yra nustatoma?Tarkim suprantu ,kad akcijos vertė priklauso nuo pačios akcinės bendrovės pasiekimo, bet kodėl ji kinta biržoje kas minutę?Nuo paklausos? Ir kaip paklausa įtakoja akcijos vertę? Tarkim jei ALT1L rytoj padarys daugybę sandorių tai jos akcija kils? Ir jei kils tai kiek kils? Ir kas yra Apyvarta? Čia turima omenyje sandorių apyvarta? Ir tarkim aš turiu akcijų ir aš jas dabar noriu parduoti ,kas man jas nupirks?Akcinė Bendrovė?
Ačiū
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Sveiki, norėjau paklausti kodėl kinta akcijos vertė ir kaip ji yra nustatoma?Tarkim suprantu ,kad akcijos vertė priklauso nuo pačios akcinės bendrovės pasiekimo, bet kodėl ji kinta biržoje kas minutę?Nuo paklausos? Ir kaip paklausa įtakoja akcijos vertę? Tarkim jei ALT1L rytoj padarys daugybę sandorių tai jos akcija kils? Ir jei kils tai kiek kils? Ir kas yra Apyvarta? Čia turima omenyje sandorių apyvarta? Ir tarkim aš turiu akcijų ir aš jas dabar noriu parduoti ,kas man jas nupirks?Akcinė Bendrovė?
Ačiū
tavo akcijas nupirks, jei norės pirkti už tokią kainą, kokią tu pasiūlysi, kitas toks spekuliantas/investuotojas kaip tu.
Jai akcija paklausi, o pasiūla mažesnė už paklausą, tai galima tikėtis, kad akcijos kaina kils.
Apyvarta yra visų sandorių suma išreikšta valiuta, Vilniuje tai litais.
ALT1L pozicijoje, kaip ir kitoje gali būti labai didelė apyvarta dėl to, kad tai geeeeera akcija ir visi perka ir dėl to, kad tai labai bloga akcija ir visi su panika meta...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Svaras, akciju kainos birzose keiciasi kas minute, nes investuotojai tiksliai nezino kiek akcijos yra vertos ir perka/parduoda uz tiek, kiek jiems atrodo. Kadangi skirtingiems investuotojams akciju kaina atrodo skirtinga, todel ji keiciasi labai daznai (pokyciu skaicius priklauso nuo sandoriu skaiciaus, taigi ir nuo investuotoju aktyvumo investuojant bei prekybines galios).
Budamas turtingu - būk dosnus.
Svaras
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Aišku ,tai kaip supratau, akcijos vertė yra kompromisas tarp pirkimo ir pardavimo kainų.. Ačiū
Svaras
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

O kas yra "Perka geriausia kaina" kuri čia kaina? Ir "Parduoda geriausia kaina" čia ta pati kaina?
tomazito
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

O kas yra "Perka geriausia kaina" kuri čia kaina? Ir "Parduoda geriausia kaina" čia ta pati kaina?
"perka geriausia kaina" - tai brangiausia pirkimo kaina, "parduoda geriausia kaina" - tai pigiausia pardavimo kaina. Jos nebūtinai turi sutapti, kai sutampa, tuomet yra kompromisas tarp pirkimo ir pardavimo kainų ir įvyksta sandoris
Svaras
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

"perka geriausia kaina" - tai brangiausia pirkimo kaina, "parduoda geriausia kaina" - tai pigiausia pardavimo kaina. Jos nebūtinai turi sutapti, kai sutampa, tuomet yra kompromisas tarp pirkimo ir pardavimo kainų ir įvyksta sandoris
Ok, o tarkim "Parduoda geriausia kaina (vnt)" - 2500, o ta kaina yra 3.19LTL, tai jei aš nupirkčiau tuos 2500 vienetų ,akcija nukristų ,nes paskutinio sadorio kaina - 3.19LTL?Teisingai ar ne?(Jei prieš tai paskutinio sandorio kaina buvo 3.20LTL)
snapas
snapas
Rašyti privačią žinutę

792 žinutės
( +81 / -54 )

Joa, kai pirkimo ir pardavimo kainos sutampa, biržoje įvyksta trumpas sujungimas, ir pirkėjas atsitokėjęs staiga suvokia, kad nupirko per brangiai, o pardavėjas - kad per pigiai pardavė. :cry Tokios tokelės

Svaras :
O kas yra "Perka geriausia kaina" kuri čia kaina? Ir "Parduoda geriausia kaina" čia ta pati kaina?
"perka geriausia kaina" - tai brangiausia pirkimo kaina, "parduoda geriausia kaina" - tai pigiausia pardavimo kaina. Jos nebūtinai turi sutapti, kai sutampa, tuomet yra kompromisas tarp pirkimo ir pardavimo kainų ir įvyksta sandoris
Kuo jautis senyn, tuo ragas kietyn!
snapas
snapas
Rašyti privačią žinutę

792 žinutės
( +81 / -54 )

arba pakristų, arba pakiltų - nelygu, kokia buvo prieš tai. Jei buvo aukštesnė - tai reiškia pakristų, jei žemesnė - pakiltų Ar teisingai???
tomazito :


"perka geriausia kaina" - tai brangiausia pirkimo kaina, "parduoda geriausia kaina" - tai pigiausia pardavimo kaina. Jos nebūtinai turi sutapti, kai sutampa, tuomet yra kompromisas tarp pirkimo ir pardavimo kainų ir įvyksta sandoris
Ok, o tarkim "Parduoda geriausia kaina (vnt)" - 2500, o ta kaina yra 3.19LTL, tai jei aš nupirkčiau tuos 2500 vienetų ,akcija nukristų ,nes paskutinio sadorio kaina - 3.19LTL?Teisingai ar ne?
Kuo jautis senyn, tuo ragas kietyn!
Svaras
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

arba pakristų, arba pakiltų - nelygu, kokia buvo prieš tai. Jei buvo aukštesnė - tai reiškia pakristų, jei žemesnė - pakiltų Ar teisingai???
Svaras :
tomazito :


"perka geriausia kaina" - tai brangiausia pirkimo kaina, "parduoda geriausia kaina" - tai pigiausia pardavimo kaina. Jos nebūtinai turi sutapti, kai sutampa, tuomet yra kompromisas tarp pirkimo ir pardavimo kainų ir įvyksta sandoris
Ok, o tarkim "Parduoda geriausia kaina (vnt)" - 2500, o ta kaina yra 3.19LTL, tai jei aš nupirkčiau tuos 2500 vienetų ,akcija nukristų ,nes paskutinio sadorio kaina - 3.19LTL?Teisingai ar ne?




Ups..Turėjau omeny ,kad anksčiau kaina buvo - 3.20LTL ..Tada akcijos kaina kristų mano atveju. Dėkavoju
snapas
snapas
Rašyti privačią žinutę

792 žinutės
( +81 / -54 )

Tai jau kiba „Alitos“ nusprendei prisipirkti, anea?
Ups..Turėjau omeny ,kad anksčiau kaina buvo - 3.20LTL ..Tada akcijos kaina kristų mano atveju. Dėkavoju
Kuo jautis senyn, tuo ragas kietyn!
Svaras
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Tai jau kiba „Alitos“ nusprendei prisipirkti, anea?
Svaras :

Ups..Turėjau omeny ,kad anksčiau kaina buvo - 3.20LTL ..Tada akcijos kaina kristų mano atveju. Dėkavoju


Ne.. Tik šeip pavyzdys.
snapas
snapas
Rašyti privačią žinutę

792 žinutės
( +81 / -54 )

GAli dabar „Alita“ pirkti už 3,18 lt.
Kuo jautis senyn, tuo ragas kietyn!
Svaras
Rašyti privačią žinutę

11 žinutės

Tai ,kad nieks neparduoda už 3.18
snapas
snapas
Rašyti privačią žinutę

792 žinutės
( +81 / -54 )

Pastatyk pavedimą kokiom 7-m dienom,vieną rytą tikrai turėsi

Tai ,kad nieks neparduoda už 3.18
Kuo jautis senyn, tuo ragas kietyn!
kebabas
Rašyti privačią žinutę

82 žinutės

Gerai, o kas ukiskai paaiskins vis tik kodel akcijos(tos, kurios neduoda dividendu) turi tam tikra verte ir kodel ji glaudziai susijusi su imones veiklos rezultatu? Sitas butu suprantama, jei visos akcijos duotu dividendus, o dabar reta kuri duoda :cry .Tai kodel jos apskritai turi verte? :/. Vien tik del balsu skaiciaus imoneje?
martynas6s
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės

Investuotojas gali tiketis keliu naudu is akciju investuodamas: akciju vertes augimo, didvidendu, arba ir prieaugio ir dividendu... Ziurint i ka investuotojas yra orientuotas, ar i augima, ar i pastovias pajamas dividendais.
Jei imone nemoka didvidendu, nera taip blogai, netgi gerai kai nemoka, tuos pinigus ji skiria sau, pletimuisi, kas tiketina kad tie pinigai sukurs dar daugiau pelno, na o jei sukuria dar daugiau pelno, tai akcijos verte auga...
Aiskiau? gal kas papildys...?
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Investuotojas gali tiketis keliu naudu is akciju investuodamas: akciju vertes augimo, didvidendu
su tuo jau kaip ir aisku, dar reiktu atskleisti kokia nauda imonei is jos akciju vertes augimo.

http://addurl.tel
Montana
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

tomazito
"perka geriausia kaina" - tai brangiausia pirkimo kaina, "parduoda geriausia kaina" - tai pigiausia pardavimo kaina. Jos nebūtinai turi sutapti, kai sutampa, tuomet yra kompromisas tarp pirkimo ir pardavimo kainų ir įvyksta sandoris


o kas nutinka jei pardavejas A nori parduoti n akciju uz tam tikra kaina ir daugiau nera pardudanciu uz tokia kaina, o pirkejas B pasirizes pirkti 2n tokiu akciju uz sia kaina, kas nutinka? Ar pirkejas B gauna tik n tokiu akciju ir laukia kol dar n atsiras ir atsiradus moka komisinius uz du sandorius?

Ir kas nutinka jei A pasiryzes parduoti uz tarkim 2.50 o B pasiryzes nupikrti uz 2.60 tai uz kokia kaina tuomet ivyksta sandoris?

Ir kas jei, tarkim, pirkejas A ir pirkejas B abu nori po n akciju uz ta pacia kaina. Atirsandus kazkam, kas nori parduoti n akciju uz tokia kaina, kuris (A ar B) turi pirmumo teise i tas akcijas?
martynas6s
Rašyti privačią žinutę

43 žinutės

Nauda imonei - nauda akcininkui.
Jei imones akcijas kazkas perka, reiskias ji kazkam yra idomi, ja kazkas tiki (aisku buna taip kad kazkas imone tiki, taciau akcininkais nelabai ) kyla imones verte.
Imonei, norinciai pritraukti daugiau lesu (investicijom i versla: naujoms akcijoms, obligacijoms) manau yra lengviau tai padaryti, jei ji yra rinkoje teigiamai vertinama.
Akcininkams stimulas vystyti versla, vadovybei geriau dirbti...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital