Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Lažybos

Luinys777
Rašyti privačią žinutę

1107 žinutės
( +224 / -76 )

... tai Senatas atmeta 700 bln. plana, na, panasiai ir galvojau:blush
Mielas Kika, belieka pries Jusu izvalguma nulenkti savo galva... Idomiai cia viskas klostos - naujasis Jezus pasirodo negras bus...
Jeigu nori išmokti plaukti, plauk (Mao)
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Mielas Luinys777, ai, geriau jau buciau buves neteisus_o, nors aisku galima buvo is siu mano isvedziojimu siandien uzsidirtiozingoff Mane siek tiek nustebino respublikonu balsavimas. Na, dalis is ties nekencia Krumo, bet susidaro ispudis, kad jie susitaiko su pralaimetais 2008 m. rinkimais.
Tiesmukiskai snekant - na, juodasis musu gelbetojau, vat tau visos kortos, bandyk ne tik plepeti, bet ir parodyk ka sugebi

Vis tiek "gelbejimo" planas bus patvirtintas, megsta jie gelbeti - tai pasauli, tai dar ka nors Na, tokia komiksine kultura:blush
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Mielas Gruodi, tai kokios mintys Jus aplanko dabar_o
Gruodis
Rašyti privačią žinutę

499 žinutės
( +366 / -303 )

Apie ka mes cia?
Meškinas su šortais...Bulius su stringais...Žmogus su Sėkme:)...Gyvenimas su Laime:)...Amžinybė su Dievu.
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Mielas Gruodi, apie perspektyvas ir musu lazybas, net US miestai bankrote:con Kokios mintys aplanko:blush
Gruodis
Rašyti privačią žinutę

499 žinutės
( +366 / -303 )

Kokios mintys aplanko:blush
Paklausiai tai kaip mano zmona
Meškinas su šortais...Bulius su stringais...Žmogus su Sėkme:)...Gyvenimas su Laime:)...Amžinybė su Dievu.
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Mielas Gruodis, as ne tavo zmona, as tavo siaubas
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Mielas Gruodi, tai Jus vis tik neatsakote in mano klausyma
Gruodis
Rašyti privačią žinutę

499 žinutės
( +366 / -303 )

Mielas Gruodi, tai Jus vis tik neatsakote in mano klausyma
Matau tave kankina Schadenfreude sindromas...uzjauciu.
Meškinas su šortais...Bulius su stringais...Žmogus su Sėkme:)...Gyvenimas su Laime:)...Amžinybė su Dievu.
Mr.Gintas
Mr.Gintas
Rašyti privačią žinutę

316 žinutės
( +198 / -52 )

Kagi, turim pilnai suformuota ir teo (1.50LTL 2008m.) lazybu komplekciuka

5 pasirase dalyviai:

1. gingur
2. aura
3. Mr.Gintas
4. Kancleris
5. Mauglis

Aciu visiems
Lažybų diena buvau 100 % įsitikinęs, kad p. Gruodis pralaimės TEO lažybas. Šiuo metu labai nustebčiau jei jis jų nelaimėtų. Šiandien kitų akcijų atžvilgių ši akcija yra labai pervertinta, ko negalėtum pasakyti lažybų metu. Dabar nesilažinčiau ir 1.20 Lt.
Manau pats p. Gruodis numatydamas TEO kaina 1,50 Lt, net nesapnavo, kad UKB kainuos 1.00 Lt
Tai ne citata iš švento rašto, tai tik kukli mano nuomonė, už kurios patikslinimą, visada būsiu dėkingas.
Kancleris
Rašyti privačią žinutę

198 žinutės
( +38 / -24 )

Gruodis :
Kagi, turim pilnai suformuota ir teo (1.50LTL 2008m.) lazybu komplekciuka

5 pasirase dalyviai:

1. gingur
2. aura
3. Mr.Gintas
4. Kancleris
5. Mauglis

Aciu visiems
Lažybų diena buvau 100 % įsitikinęs, kad p. Gruodis pralaimės TEO lažybas. Šiuo metu labai nustebčiau jei jis jų nelaimėtų. Šiandien kitų akcijų atžvilgių ši akcija yra labai pervertinta, ko negalėtum pasakyti lažybų metu. Dabar nesilažinčiau ir 1.20 Lt.
Manau pats p. Gruodis numatydamas TEO kaina 1,50 Lt, net nesapnavo, kad UKB kainuos 1.00 Lt


Na nezhinau kaip jums, bet jeigu TEO nukris i 1.5lt, tai man tikrai nebus gaila ish TEO dividendu sumoketi p. Gruodzhiu uzh lazhybas.
Ir net tik ish pagarbos uzh izhvalguma
bfn.lt - Baltic Financial News
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

TEO divai tik kitais metais, o ponui Gruodžiui jau rytoj teks sumokėti. Nebent ponas Gruodis atidėjimą suteiktų.
Kancleris
Rašyti privačią žinutę

198 žinutės
( +38 / -24 )

TEO divai tik kitais metais, o ponui Gruodžiui jau rytoj teks sumokėti. Nebent ponas Gruodis atidėjimą suteiktų.
Kodel rytoj?
TEO dar nebuvo 1.5 , o atsiskaitymo terminas 2009.01.15.
bfn.lt - Baltic Financial News
Lenon
Rašyti privačią žinutę

309 žinutės
( +26 / -2 )

Lazybu objektas: DJIA
Lazybu salygos: jei DJIA reiksme iki 2008m. 12men. 01d. (imtinai) nors 1 sesija uzsidaro esant reiksmei (arba auksciau) 12 000 - laimi Gruodis. Priesingu atveju laimetojas KiKa.
Lazybu suma: 500LTL (ekvivalentas EUR - 144).
Veliausias atsiskaitymo terminas - 2008.12.10
o pasiulymas kitiems dar galioja? :wink
Gruodis
Rašyti privačią žinutę

499 žinutės
( +366 / -303 )

Sveiki, visi

...gal kas nori su manimi lazybu, kad iki 2009m. 08men. 02d. Aprangos kaina bent viena diena bus mazesne nei 3.50 LTL?
p.s. 500 LTL su kiekvienu, priimu iki 10 dalyviu...pasiulymas galioja iki 2008m. 08men. 08d.

Gruodis
Mieli siu lazybu dalyviai:

bukanierius
energie777
mremyga
sostas


laukiu Jusu zinuciu man i PM.
Meškinas su šortais...Bulius su stringais...Žmogus su Sėkme:)...Gyvenimas su Laime:)...Amžinybė su Dievu.
Gruodis
Rašyti privačią žinutę

499 žinutės
( +366 / -303 )

Kagi, apibendrinkime ir uztvirtinkime ALP rezultatus

Pirmoji ALP faze praejo SEKMINGAI!. Uzimtos visos is 10 pasiulytu vietu.
Dalyviu sarasas:

1. svecias001
2. maumas
3. artas
4. paspausk
5. vienisas katinas
6. garstycios grudas (vakarienes variantas)
7. kju
8. kju
9. kju
10.kju

Vyliuosi, kad ir atsiskaitymo faze praeis taip pat sekmingai

Gruodis
Noriu visus informuoti, kad i mane jau kreipesi 6 siu lazybu dalyviai (isskyrus svecias001 (labai laukiu jo laiskelio man i PM).

Visi garbingai sutinka atsiskaityti jau dabar. Dekui Jums uz tai, bet atsizvelgdamas i siu dienu aktualijas, noriu pasiulyti Jums tai padaryti likus savaitei iki salygose numatyto galutinio atsiskaitymo termino (2009m. sausio 15d.).

Jei sis mano pasiulymas tinka, patvirtinkite per PM.

p.s. tikiuosi ir galutine atsiskaitymo faze praeis taip pat sklandziai, kaip ir visas siu lazybu procesas, vykes iki siol
Meškinas su šortais...Bulius su stringais...Žmogus su Sėkme:)...Gyvenimas su Laime:)...Amžinybė su Dievu.
ICETIS
ICETIS
Rašyti privačią žinutę

2103 žinutės
( +35 / -218 )

Nu stebina mane,tas gruodis tikras orakulas,ar kaip ten ji nepavadinsi taip nepagadinsi , niekada nemaniau,kad pamatysiu apg zemiau 3.5 ,na ir teo taip pat po 1.5 na gal ir nepamatysiu,bet faktas kad nedaug liko iki 1.5 .
Na ka smagu ziureti i gruodzio sugebejimus i lazibu mena .
P.s sveikinu gruodi .
NO FEAR BECAUSE ITS YEAR OF BEAR
Gruodis
Rašyti privačią žinutę

499 žinutės
( +366 / -303 )

...na ir teo taip pat po 1.5 na gal ir nepamatysiu,bet faktas kad nedaug liko iki 1.5...
Pamatysi
Meškinas su šortais...Bulius su stringais...Žmogus su Sėkme:)...Gyvenimas su Laime:)...Amžinybė su Dievu.
Mr.Gintas
Mr.Gintas
Rašyti privačią žinutę

316 žinutės
( +198 / -52 )

Mr.Gintas :
Gruodis :
gingur ir aura, laukiu Jusu patvirtinimu:

Lazybu objektas: TEO1L
Lazybu salygos: jei TEO1L kaina 2008m. nors 1 sesija uzsidaro esant kainai 1,50LTL (arba zemiau) - laimi Gruodis. Priesingu atveju laimetojai gingur ir aura.
Lazybu suma: 500LTL (ekvivalentas EUR - 144).
Veliausias atsiskaitymo terminas - 2009.01.15



p.s. sutinku tokiom pat salygom susilazinti su dar 3 norinciais. Pasiulymas galioja iki 2008m. geguzes 10 dienos.
As pabusiu treciuoju lazybu subjektu auksciau isdestytom salygom.
Sis mano tekstas ir yra mano isipareigojimu patvirtinimas. Esu blaivas, neapsvaiges nuo narkotiku ar kokiu nors kitokiu psichotropiniu medziagu, nieko neverciamas pats savarankiskai ir atsakingai priemu si sprendima.


Sutarta


Lažybos laimėtos Gruodžio. No comments...
Vėliausias atsiskaitymo terminas buvo nurodytas 2009.01.15, tad iki to laiko ir atsiskaitysiu su laimėtoju.
Tai ne citata iš švento rašto, tai tik kukli mano nuomonė, už kurios patikslinimą, visada būsiu dėkingas.
Gruodis
Rašyti privačią žinutę

499 žinutės
( +366 / -303 )

Kagi, turim pilnai suformuota ir teo (1.50LTL 2008m.) lazybu komplekciuka

5 pasirase dalyviai:

1. gingur
2. aura
3. Mr.Gintas
4. Kancleris
5. Mauglis


Aciu visiems
Kagi, dekui visiems dalyviams.
Dabar beliko atsiskaitymo faze.
Veliausias terminas - 2009.01.15
Vyliuosi, kad niekam nekils problemu atsiskaityti.

Gruodis
p.s. dekui, Mr.Gintas.
Meškinas su šortais...Bulius su stringais...Žmogus su Sėkme:)...Gyvenimas su Laime:)...Amžinybė su Dievu.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital