Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Lažybos

tamagochi
tamagochi
Rašyti privačią žinutę

724 žinutės
( +91 / -24 )

jums ne paprasčiau būtų optionais prekiauti?
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Mielas Gruodi,as sutinku ir su 12000 punktu variantu, kiekvienas punktas po lita - virs Jusu, zemiau mano Ar sutinkate_o Liko valandaontgetit
Gruodis
Rašyti privačią žinutę

499 žinutės
( +366 / -303 )

O kada ir kaip skaiciuosi punktus-litus?
Meškinas su šortais...Bulius su stringais...Žmogus su Sėkme:)...Gyvenimas su Laime:)...Amžinybė su Dievu.
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Mielas Gruodi, gruodzio 1 d. - DJ. Galima dar prideti po lita(virs/zemiau) prie kiekvieno punkto po lita, virs 12k_o
Gruodis
Rašyti privačią žinutę

499 žinutės
( +366 / -303 )

Hmmm..tarkim, 12 001 uzfiksuoja lapkricio 12d, po to 12 187 lapkricio 25d., o gruodzio 1d. nukrenta iki 11 789...kas cia kam ir kiek moka?...Klausyk, KiKa, padarom paprasciau, taip kaip ir siuliau nuo pat pradziu, tiesiog 500LTL, tinka?..Tavo schema labai jau sudetinga, panashu i CDO
Meškinas su šortais...Bulius su stringais...Žmogus su Sėkme:)...Gyvenimas su Laime:)...Amžinybė su Dievu.
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Mielas Gruodi, as turiu omenyje - uzsidarius US, gruodzio 1 d., be futures, tiesiog reiksme Suvedame balansa gruodzio 2 d., kas tavo garantas bus? Ar tiesiog padorumas?
p.s. Galima dar pridet po lita uz viena punkta, jei noriontgetit
Gruodis
Rašyti privačią žinutę

499 žinutės
( +366 / -303 )

KiKa, as siulau toki paprasta dalyka - 500LTL Tau, jei nepasieks 12 000, jei bus daugiau/arba lygu 12 000, 500LTL man. Galutinis terminas gruodzio 1d...ir man visai neidomu kokia reiksme bus gruodzio 1d, kad skaiciuoti tuos punktus...(isimtis, jei taip atsitiks, kad ta diena kaip tik ir spresis lazybu likimas buti/ar nebuti 12 000)...nepagaunu kam tie punktai butent gruodzio 1d....

Davai paprastai, tiesiog 500LTL...Tinka?
Meškinas su šortais...Bulius su stringais...Žmogus su Sėkme:)...Gyvenimas su Laime:)...Amžinybė su Dievu.
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Mielas Gruodi, tinka. Vienas klausimas - uzsidarius birzos reiksmei lapkricio 28 d. US (DJ), ar gruodzio 1 d. ir suvedame balansa kada?ozingoff
Gruodis
Rašyti privačią žinutę

499 žinutės
( +366 / -303 )

Lazybu objektas: DJIA
Lazybu salygos: jei DJIA reiksme iki 2008m. 12men. 01d. (imtinai) nors 1 sesija uzsidaro esant reiksmei (arba auksciau) 12 000 - laimi Gruodis. Priesingu atveju laimetojas KiKa.
Lazybu suma: 500LTL (ekvivalentas EUR - 144).
Veliausias atsiskaitymo terminas - 2008.12.10
Meškinas su šortais...Bulius su stringais...Žmogus su Sėkme:)...Gyvenimas su Laime:)...Amžinybė su Dievu.
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Mielas Gruodi, priimta. Sekmes
Gruodis
Rašyti privačią žinutę

499 žinutės
( +366 / -303 )

Mielas Gruodi, priimta. Sekmes
ok
Meškinas su šortais...Bulius su stringais...Žmogus su Sėkme:)...Gyvenimas su Laime:)...Amžinybė su Dievu.
Kancleris
Rašyti privačią žinutę

198 žinutės
( +38 / -24 )

Lazybu objektas: DJIA
Lazybu salygos: jei DJIA reiksme iki 2008m. 12men. 01d. (imtinai) nors 1 sesija uzsidaro esant reiksmei (arba auksciau) 12 000 - laimi Gruodis. Priesingu atveju laimetojas KiKa.
Lazybu suma: 500LTL (ekvivalentas EUR - 144).
Veliausias atsiskaitymo terminas - 2008.12.10
Mielas Gruodi,
ish kur toks optimizmo protrukis?
bfn.lt - Baltic Financial News
diedaz
Rašyti privačią žinutę

79 žinutės
( +17 / -7 )

(1.60 LTL uz Ukio banka iki Naujuju? Nea, nenoriu...Gal pagalvojai, kad as cia pinigus visiems dalinu siaip sau?...galvok is naujo...visi mano pasiulymai lazintis ne is pirsto lauzti, priesingai nei tamstos.
http://pvz.digimaksas.lt/222.gif
loko
loko
Rašyti privačią žinutę

476 žinutės
( +26 / -13 )

Kaip gyliai ar aukštai gerb. Gruodis mato 2008m. 12men. 01d. OMXV indekso reikšmę?
Если раньше за 1 доллар давали 1 евро, то теперь будут давать в морду
Gruodis
Rašyti privačią žinutę

499 žinutės
( +366 / -303 )

Del OMXV. Lapkricio viduryje-pabaigoje, manau ~ 360-400 ribose...Nuo gruodzio men., manau, vel varysim zemyn, testuoti 300...
p.s. diedaz...del UKB lazybu 1.60LTL...Jooo, praleidau proga
Meškinas su šortais...Bulius su stringais...Žmogus su Sėkme:)...Gyvenimas su Laime:)...Amžinybė su Dievu.
Gruodis
Rašyti privačią žinutę

499 žinutės
( +366 / -303 )

Gruodis :
Lazybu objektas: DJIA
Lazybu salygos: jei DJIA reiksme iki 2008m. 12men. 01d. (imtinai) nors 1 sesija uzsidaro esant reiksmei (arba auksciau) 12 000 - laimi Gruodis. Priesingu atveju laimetojas KiKa.
Lazybu suma: 500LTL (ekvivalentas EUR - 144).
Veliausias atsiskaitymo terminas - 2008.12.10
Mielas Gruodi,
ish kur toks optimizmo protrukis?



Cia galiu tik pacituoti mano didziai gerb. Ashamana (tikiuosi, jis nesupyks, kad savo atsakymui panaudojau jo issireiskima, nes man labai patiko): "Partenogenoise Paulsonas ir Obkomo pirmininkas Bernanke nuves DJIA į šveisią ateitį"

p.s. beje, dabar, tikiuosi, suprantate, kad jis dauguma is jus jau pries daugiau nei metus perspejo del dabar vykstanciu ivykiu...
Meškinas su šortais...Bulius su stringais...Žmogus su Sėkme:)...Gyvenimas su Laime:)...Amžinybė su Dievu.
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

Mielas Kika, apie kokius jus ten USA pensijiniu fondu rezultatus kalbejote? Tie rezultatai matomi kas diena, nelygu kur fondas investaves:love
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Mielas Mauzeri, gal galite kur inmest linka:blush, nerandu. Mano schema labai paprasta - bankai, kuria finansinius produktus, kuriuos perka investiciniai ir pensijiniai fondai, o papildomai aptarnauja draudimo ir perdraudimo bendroves, kadangi investiciniai jau lenkiasi (WaMu), sekantis etapas mano galva bus pensijiniai, o kapitalizacija ten nereali, jokie 700 bln. nepades Na, paprasti zmones gal stipriai nenukentes (draudimas iki 250K dol), bet kapitalu rinkai bus linksmaozingoff
Mauzeris_
Rašyti privačią žinutę

958 žinutės
( +121 / -392 )

Mielas Kika, ar tik nebus pensijiniu fondu istatuose uzdrausta pirkti visokius idomius tuos vadinamus finansinius produktus? Kazkaip per tiek laiko negirdejom nieko apie tai, kad koks pensijinis fondas eme cdo ir pan. Juk ir savo vertes jie privalo skelbti kas diena.
Na tiek to reikes siek tiek giliau paieskot:love
Geros dienos, pagarbiai
Mauzeris
KiKa
Rašyti privačią žinutę

382 žinutės
( +51 / -65 )

Mielas Mauzeri, tai Senatas atmeta 700 bln. plana, na, panasiai ir galvojau:blush Jo, rytoj bus ziauruozingoff Cia mano DJ short ir buvo esme:blush

Del fondu. Jie ten gali investuoti in comodus ir t.t.:blush

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital