Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investicijos į NT - Turkija

aishe
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

to Vyda
Kaip konkreciai pasirinkot partnerius, internetu, pl rekomendcijas...?
Depas
Depas
Rašyti privačią žinutę

223 žinutės

Negaliu išspręsti problemos,kaip nusigabenti į Alaniją PVC valtį.Įpokavimas 57 kg.Į lėktuvą priima viename įpokavime tik 30 kg.Fūros važiuoja tik į šiaurinę Turkijos dalį.Bizpako tipo siuntos labai brangios ir neaišku,kaip jie ten tvarkys muitinės dokumentus.Šiaip muito valčiai nėra,kai vežiesi kaip asmeninį daiktą,o per siuntą gali traktuoti kaip prekę.Su automobiliu vien dėl to tokį atstumą trenktis nelabai norisi.Gal kas patarsite,kaip tokią problemą išspręst?
Buvau šiandien Litexpo turizmo parodoje.Yra Turkijos stendas.Nemažai yra brošiūrų,žemėlapių,bet dar jų neperžiūrėjau.Stende dirbantis turkas,pasirodo,namo savininko,iš kurio pirkau,draugas.Galvojau,kad tik Lietuvėlė maža,o,pasirodo,ir pasaulis.
Reikia duoti gera buteli lektuvo vairuotojui ir paims.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Stende dirbantis turkas,pasirodo,namo savininko,iš kurio pirkau,draugas.
Kažkodėl man tai primena turkišką makaronų kabinimą damoms ant ausų.
Gal dar jis sakė "Jour ais is nais" ?

http://addurl.tel
Zoom
Zoom
Rašyti privačią žinutę

858 žinutės
( +107 / -96 )

to Agata

o ką čia spręsti ? nuvažiuoji ir nuperki vietoj
valkatos meluoja geriausiai.
Smulkus Investorius
Rašyti privačią žinutę

55 žinutės
( +2 / -5 )

Agata, nereikia perdaug sureiksminti paprastu dalyku. Zmones siuntinius i Libijas ir Alzyrus siuncia, o cia viso labo Atatiurko garbintoju salis. Visu pirma, tavo zinios apie i lektuva priimamus svorius yra neteisinga. As pats asmeniskai esu siuntes virs 150 kg vienam ipakavime ( garso irasymo aparatura) ir nieko; nusisiunte. Lektuvams zymiai svarbiau ne svoris, o turio ir svorio santykis. Mano atveju dar reikejo ziureti ar tilps pro duris ar kaip jos ten vadinasi. Antra, lektuvu ziuriu siusti tu ne pries tik svoris per didelis, o Bizpak per brangu - nesueina galai. Trecia, esu isitikines, kad tikrai ne visus gabenimo variantus perziurejai, gal TNT variantas keliu ar EMS koks tiktu? Del kainu nezinau, reikia dometis. Tavo vietoj, jei vilniete, nueiciau, jei ne, paskambinciau i Turkijos ambasada del muito ir kitu mokesciu, juk jie tame tarpe ir del to Lietuvoj sedi, tiesa? Viskas daug paprasciau negu tu galvoji, sekmes. Tikrai surasi kas valtele nugabens maziau nei uz 30k, patikek manim. Be to, tu teisingai pastebejai, cia spekuliantu puslapis, ne transportininku. O apie lektuvo pilotu pagalba tu cia rimtai svarstei? Tikiuosi, kad ne, antra karta tiek juoktis nebesugebeciau.
Smulkus Investorius
Rašyti privačią žinutę

55 žinutės
( +2 / -5 )

Turiu pripazinti - esu silpnavaliskai bejegis moteru prasymams. Agata,jei zinai, parasyk ipakavimu ismatavimus ir svorius( bent apytikslius). Pabandysiu as tavo bureju pabuti.
Savs
Rašyti privačią žinutę

73 žinutės
( +4 )

to Agata:

Jei nori gauti tikslesnes info is Bizpak, geriau skambink i buhalterija ir pasikalbek su Liuda , nes ji geriausiai nusimano visuose pristatymuose ir gali geriausiai viska isaiskinti . Tik dabar negarantuotas ar jos neperkele i kita skyriu , bet vis tiek ji turetu dirbti ta pati darba .
Sekmes
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

o tai Turkijoj valciu neparduoda?
Ar esate tikri kad ta valtis tinka plaukioti kur nors daugiau, negu baseine prie namo ?

i temą - iš kur tas isitikinimas apie investiciju i Turkijos NT perspektyvuma ?

http://addurl.tel
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

tai reikia ne i NT investuoti, o i valciu partija? Net jei ir yra muitai, jie nebus 200 proc.

Griztant prie pacios valties - man labai idomu kur Turkijoje su tokia valtimi galima plaukioti ? Juroje - ne, kalnu upese - ne, o ezeru nera.

Gal tai paaiskina ir sia situacija :

Nėra paklausos,nėra ir pasiūlos.Vietiniai nelabai įkerta.

http://addurl.tel
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Taigis kad esu buves, ir netgi ramioje beveik uzdaroje Marmario ilankoje neisivaizduoju saugaus plaukiojimo su 3m valtimi.

http://addurl.tel
aishe
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

Zmogus paklause paprasciausio klausimo, kaip nusigabent valti i Turkija, ir prasidejo... Kaip ir izvelgiu pavyda is kai kuriu cia berasanciu Atatiurko saliai. Priezastis ta pati? O kaip cia dar iki siol nepaklauset, o ka dar Agata pasisodins i ta valti? Gerai, o jei rimtai - manau, kad galima labai paprastai nusivezt toki krovini. Skrendant carteriu, pasiimt su savimi. Daug pigiau kainuos. Zinoma, jei labai nedega, nes normalus carteriai pradeda skraidyt tik nuo balandzio 19 (tez tour). Skraido ir dabar nuo vasario 26 kiekviena pirmadieni, bet su sitais isskrist sansu l. mazai, vietu nera, vokieciu lektuvai. Ateinancia savaite pasiklausiu Vilniaus oro uosto darb., kaip tai butu galima padaryt su maziausiom sanaudom ir parasysiu, jei ka nors protingo suzinosiu. Del svorio, tai tikrai nera 30kg limito viename, nes ne per seniausiai veziausi kilimus is Turkijos daug didesnio svorio (carteriu). Nemokejau net uz papildoma svori, turiu ten... Antalijos oro uoste. Pazistamas ten tiek, kad maciau ir bendravau vienakart (neuzpulkit is karto - darbo kabinete, prie liudininku ), bet, va, ir uzteko Tik del apmuitinimo anam gale reikia issiaiskint rimciau, kad maza ka.
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

... Kaip ir izvelgiu pavyda
mes cia apie NT ir valtis, o kai kas i asmeniskumus ir apie pavyda...

http://addurl.tel
Vyda
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

to Vyda
Kaip konkreciai pasirinkot partnerius, internetu, pl rekomendcijas...?
Mano atveju..tarpininkus per pazistamuju rekomendacijas gavau..jau pasakojau kad idomiai gavosi..ieskojau vieno..ko nelabai reikejo..radau kita..ko labai reikejo.. Tai butent patikimo tarpininko..Gal pasikartosiu..bet tikrai patariu visiems patikimus tarpininkus. Daug paprasciau viskas..ir dezinformacijos isvengiat ir kitu niunsu. Del turku neturiu nieko pries..bet tikrai nepatariu Nt klausimu tvarkyti su turkais. Labai nuosirdziai sakau..Pasirinkit Sauliu Ruta Povila ar Jurate..nesvarbu..Bet lietuvius..tiksliau su kuo sutarsite geresnias salygas..ir su kuo bus maloniau bendrauti..A
To Agata..
Del savo valties juk Sauliaus prasyk pagalbos..bent jau mano tarpininkai..del kiekvienos smulkmenos man gali padeti..kaip jie sako..visapusiskas ir ilgalaikis bendradarbiavimas
BnG
Rašyti privačią žinutę

5 žinutės

Na jeigu Turkijoje istiesu valtys 500% brangiau kainuoja, tai vertetu susimastyti ne apie investicijas i NT, o i vlaciu versla
do it right:yes
DonatasP
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės

Sveiki,
pnanuoju vykti į Turkiją balandžio 1-ąją savaitę.Tiksliau į Alaniją.Gal kas nori prisidėti?
Vyda
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

donatai,
ka veiksi Alanijoj? Pirksi? Parduosi? Kaip organizuoji kelione?
zajcik
Rašyti privačią žinutę

1013 žinutės
( +274 / -49 )

Is patirties paminesiu viena minusa - seismini aktyvuma. Turkijoje nuolat vyksta zemes drebejimai ir uztektu bent vieno didesnio, jog....na patys suprantat..
When the market crashes, be ready to buy.
Vyda
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

to ZAJCIK
Kokia jusu patirtis susijusi su zemes drebejimais?
zajcik
Rašyti privačią žinutę

1013 žinutės
( +274 / -49 )

to ZAJCIK
Kokia jusu patirtis susijusi su zemes drebejimais?
Apie zemes drebejimus, ko gero, zinau daugiau nei 99% cia besilankanciu pilieciu.
When the market crashes, be ready to buy.
zajcik
Rašyti privačią žinutę

1013 žinutės
( +274 / -49 )

Biski pasiskaityti galima kas ten karts nuo karto ivyksta. Aisku tai ne daznas reiskinys gali net ir 1000 metu neivykti, o gali ir rytoj.... Turkija yra labai aktyvioj seisminej zonoj. As neturiu nieko pries NT Turkijoje, tiesiog papildomos informacijos, kas gal but leis zmonems apsispresti renkantis tarp keliu variantu.
http://www.allaboutturkey.com/deprem.htm
When the market crashes, be ready to buy.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital