Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investicijos į NT - Turkija

kespark
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

To Agata
pilietybės iš tikrųjų nereikia. Kadangi mano partneris rusų tautybės, tai kartais jam sunku reikšti mintis lietuviškai ir, aš ne taip supratau. Investuojant, kai patikslinau, sutvarkoma viza Turkijoje su teise nuolat gyventi. Jie ten turi stiprų advokatą, prieš tai dirbusį notariate, jis ir vertėjas. Veikia visa sistema. Minėtas Saukius irgi su jais konsultuojasi.
Mind
Rašyti privačią žinutę

69 žinutės

to Agata:

visiskai pritariu: visada geriau, kai veikia ne tik racionalusis pusrutulis, antraip kam tie pinigai reikalingi?
o del fondu tai cia nlb sio forumo tema, kituose daugiau prirasyta, galiu tik nesipleciant pamineti kad i turkija turbut seniausiai investuoja
www.eastcapital.com nors gryno real estate fondo ten jie lyg ir neturi.
shvabra
Rašyti privačią žinutę

123 žinutės
( +7 / -4 )

Norėjau paklausti, gal kam (be Agatos) teko vykti į Turkiją su UAB Burbonu į apžvalginę kelionę , gal teko per juos pirkti? O gal teko su MyHome Ltd.
Real Estate & Construction vykti į apžvalginę kelionę?
kespark
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

To shvabra
Ką tik išvažavo 4 žmonių grupė į apžvalginę kelionę. Ten juos pasitinka, apgyvendina, daro apžvalgines keliones, yra advokatas. Jeigu rimtai domiesi, galeciau suvesti su komercijos direktoriumi, kuris dabar dar Lietuvoje.
kespark
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

to Agata
veža uz dyką, jeigu kažką perki. Paliktą užstatą (2000Lt.) įskaičiuoja į pirkimo kainą. Jeigu neperki, tai jau kita kalba. Manau, kad tai normalu, juk klientai vežiojami, dirba vertejas, apgyvendinami, maitinami ir kt. Žinoma galima ir savarankiškai, nežinau tik ar tai pigiau.
Vyda
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

To Kespark
İdomus man Jusu poziuriai..İsties..Kazkaip labai miglotai jus kalbat. Blaskotes. Toks ispudis kad darot kazkokia reklama..tiksliau antireklama savo verslo seimai Man atrodo truksta jums elementariu ziniu netgi apie pacia turkija.O jus jau svarstote verslo perspektyvas.Na bet kiekvienam savo zinoma. Bet kokiu atveju gerbiu jusu ryzta.
Del apzvalginiu kelioniu.Nematau nieko blogo jei apmoka jusu islaidas pardavejas. Dabar kaip tik deruosi su viena kompanija.Tai man jie siulo pasirinkti viesbucio kategorija.Pateikia kainyna.As renkuosi. Jei nenusipirksiu apsimokesiu pati..pagal kainyno kainas. Juo labiau ziema nieks neorganizuoja kelioniu is lietuvisku operatoriu. Man rekomendavo kompanija Alanijoj.İrgi lietuvaiciai dirba. Bet daugiau su europieciais. İ lietuva kazkaip nesiverzia per daug. Na tai manau suprantama.. Kadangi rekomendavo patikimi asmenys.Esu linkusi pasitiketi.Kam idomu galiu duoti kontaktus. Tik bijau kad nebuciau apkaltinta reklama.
Valdas
Rašyti privačią žinutę

427 žinutės
( +4 / -22 )

Vyda:
Labai butu idomu isgirsti kas ir kaip prasidejo. Idomu butu ir elmentarios zinios apie turkija, o jei kokiu nors ziniu verslo, ekonomikos srytyse, mes sokynetumeme iki lubu.

Idomu butu isgirsti ir imones pavadinimus. Netgi agentu vardus, tiek lietuvos puses, tiek Turkijos puses.
Vyda
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Transporto problemos nera. Vilnius - Stambulas. Stambulas- Antalija. İs Stambulo bilietus rezervuoja partneriai. Zadu suderinti darba su poilsiu. Simta kartu buvau Turkijoj, bet niekada nebuvau Stambule. Taigi zadu apsistoti porai dieneliu Stambule. Ta kompanija taip pat uzsiima individualiu turizmu. Taigi man suorganizuos pervezima i viesbutuka ir atgal i oro uosta, programele Stambule. Man labai patiko, kad jie pateikia keleta variantu. O as galiu rinktis. Jie eina i mane,tikosi prie mano noru ir galimybiu. Pvz.pateikia ekonomini varianta, vidutini ir prabangu. Na as ekonomini issirinkau İs tikruju tai as juos susiradau ieskodama visai kitu dalyku. As dievinu Kapadokija. Ten nuvykusi jauciuosi kaip Marse Na zodziais neapsakoma..İr jie ten turi nuomojamus apartamentus ir namus. Labai nuostabiai irengtus. Taigi,o po to issiaiskinau kad jie taip Nt prekiauja.
Siaip pasizurekit gal kas susidomesite www.vipmediterranean.com
puslapis tik angliskas. Kaip minejau nelabai su lietuvos rinka jie dirba. İr cia Lietuvos pusej nieko neturi. Bet ten nurodyti mailai. Galit lietuviskai rasyt. Siaip operatyviai bendrauja.
silver
silver
Rašyti privačią žinutę

177 žinutės

agata,
kur matei patrauklesniu ekonominiu paiulymu? internete ar nuvykus vietoj? jei yra info inete papeistink
aciu
neskubekite sekti paskui minia - tai gali buti laidotuviu procesija
mom-x
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės
( +3 )

Sveiki,
turiu ir as minciu investuoti Turkijoje, tiksliau Alanijoje (nes teko buti). Tikslas - na kaip ir visu spekuliantu po keliu metu brangiau parduoti. Dabar apsistojau prie minties, kad geriau pirkti senesnes statybos, bet centre ar prie pilies, nei nauja priemiestyje ar kitame miestelyje. Yra minciu, kad verta butu isnuomoti, tai ne nauja manau butu ne taip gaila nuomoti. Gal kas domejosi 10-15 metu apartamentais? Kuo jie blogesni uz naujus? Gal yra kokiu papildomu problemu?
Kiek rinkau info tai man labiausiai priimtinas saitas http://www.home.com.tr/en/-5,Alanya-Apartment.html?page=1
P.S. cia ne reklama
Vyda
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

Butent kad nevisi objektai buna situose. Mano minetoji kompanija taip nevisus objektus susideje. Bet man patiko tai..jog jie noriai eina i tave. İr pateikus pageidavimus.Zinoma realius pageidavimus siulo surasti jums tinkanti objekta. Na ir palyginus greitai gavau realius pasiulymus atitinkancius mano pageidavimus.
Del apartamentu centre, senos statybos. Manau kad jie nera blobesni. Bet gali kilti ivairiu nepavydetinu niuansu del Tapu. Kaip zinia turku seimos yra dideles.Nuosavybes dokumentas yra visos seimos. Taigi kol gausite visu Mehmetu ir Ali sutikimus..ar dar isiasikinsite kad jis ikeistas isiskolines ir t.t. Na zodziu gali buti daug vargo..
O pigiu variantu irgi galima rasti. Ypac ziema. Bet reikia vaziuoti jau su pinigu lagamineliu. İr griebti. Pries tai isiaiskinus niunsus del Tapu.
kespark
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

To Vyda
Niekur as nesiblaskau, pradedu dirbti ir tiek. Partneris labai stiprus, tame ruoze visa informacija pas juos suplaukia ir be ju ten niekas nevyksta, turiu galvoje naujas statybas, zemes sklypus. Minetas Saulius is mano partneriu gauna NT pardavimui. Cia anksciau buvo paminetas kazkoks puslapis, tai kai ji nurodziau partneriams, sake, kad cia daug nesamoniu, yra daug ju statytu anglams namu ir tai jau seniai netiesa.
Vyda
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

To kespark
nezinau, tai yra mano subjektyvi nuomone, bet cia i kazkoki trileri panasu. Suplaukia informacija, valdo pakrante..Ziurekit kad ir jusu nesuvaldytuSiulyciau pirmiausiai paciam susirinkti informacija ir isigilinti paciam i NT niuansus Turkijoje. Kaip suprantu kol kas pasikliaujate tik partneriais..savo nuomones lyg ir neturite. Ar nebus cia kaip su Turkijos pilietybe
Beje ganetinai drasu vadinti samonemis ir nesamonemis. Be to jeigu jau net jusu partneriu statyta..tai kodel gi nesamone?
Gal galetumete pamineti savo partneriu kontaktinius duomenis. Butu smagu padiskutuoti kai kuriomis temomis ypac apie ruozo valdyma. Tai kiek suprantu valdomas ruozas nuo Alanijos iki Kemero?
kespark
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

To Vyda
nesamone todel, kad skelbiami pardavimai, kuriu jau nera. Informacija as susirinkau, zinau jau septynis zmones, kurie investavo i namu statybas. Per mane pati, ka tik grize zmones jau perka dvejus apartamentus. Iki manes puse metu cia turedami informacija niekas nesudirbo. Taip kad yra kas zino niuansus, o man uztenka tarpininkavo. Pabandykite paimti prie Kemero zemes sklypa ir ka nors pastatyti, tada zinosite, kas tai yra ruozo valdymas.
Jeigu dar kas domina, prasau, galiu suvesti nors ir rytoj, - vienas partneriu dar sia savaite Vilniuje.
aishe
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

prisijungia naujas suinteresuotas NT Alanijoje. Tuoj kaip Londone lietuviu Turkijoje bus Agata, kaip supratau, sveikinti su pirkiniu reikia; ir noriu paklaust, ar minetaji Sauliu per agentura ieskot ar kokiu kitu budu. Dar neapsisprendziau tiksliai, ar naudosiuos kokiais tarpininkais, ar ne, bet, del visa ko, manau, nieko neprarasiu, jei pakalbesiu su seniai ten begyvenanciu tautieciu. Siaip tai esu tokios nuomones, kad kuo maziau zmoniu reikia itraukt i bet kuri reikala; turkai yra pakankamai patikimi, zinoma, tikri turkai.
kespark
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

Agata norėčiau paklausti: ar jau bandėte išnuomoti savo įsigytą turtą, ar lengvai randami nuomininkai?
Kaip manote apie turimo nuomoti turto nuomos valdymą tiesiog čia - Lietuvoje? Žinoma, turint ten vietininkus. Bet kokiu atveju, tai būtų daug pigiau vykti atostogauti, lyginant su kelionių agentūrų kainomis. Kokios patalpos galėtų būti paklausiausios?
aishe
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

to Agata
Jei isnuomosit poilsiautojams, labai nugyvens. Jei nuomoti - geriausia sezoniniams darbuotojams, turkams, nes ju paziura i kad ir svetima nuosavybe yra kitokia nei rusu ar tautieciu (jau batai laiptineje uz duru daug ka pasako). Apie turku patikimuma as sprendziu is savo praktikos. Nemazai laiko esu su jais praleidusi, neblogai susipazinusi su tautos gyvenimo budu, paprociais; gerai zinau visa Antalijos (ir ne tik) regiona. Jus isigjot naujos statybos? Ir ar domejotes esamais/busimais kaimynais (kokiu tautybiu)? O del turku kalbos - nera sunki palyginus, pramoksit, jei noresit greit. Daug maloniau, kai gali bendrauti salies, kurioje gyveni, kalba. Kaip ir pastebejot tikriausiai, kad su anglu ten nelabai; vokieciu Antalijos regione moka nemazai kas ir, palyginus, gan neblogai. Priezastis - turizmo pradininkai - vokieciai.
O kad Akdenizo pakrante kazkas vos ne vienas ten valdo... Turi pinigu, motyvacija - pirk ir statyk ka tik nori. Zinoma, p/l visus galiojancius istatymus. Jus kespark, neisizeiskit, turit neaisku is kur tokia gandu lygio informacija. Kad rusai noretu daug ten valdyti, kaip ir visur pasaulyje, ne paslaptis niekam (zinoma, ir turi visko nemazai, kaip pvz. viesbuciu grandines, kt.). Ir Jums draugiskas patarimas - patikrinkite gerai tuos savo partnerius, kad paskui neliktumet ant ledo.
kespark
Rašyti privačią žinutę

22 žinutės

To Agata ir Aishe,
aciu uz Jusu mintis, kai ka jau palyginau, nuomos perspektyva man graziau piesia. Partneri, zinoma, patikrinsiu, jis Lietuvos rusas, ten jau 7 metus yra dideles statybu kompanijos komercijos direktorius. Imones steigejai ir valdybos nariai keli turtingi vietiniai turkai. Ruozai tikrai yra pasidalinti. Visur tai egzistuoja ir as cia jokiu Ameriku neatrasdineju. Gal but tai maziems projektams negalioja, bet si kompanija stato didelius penkiu zvaidzduciu viesbucius, daugiaaukscius namus, vilas, geresnes vietas su vietos savivaldos pagalba jie paima.
Achemos koncernas geguzes menesi daro isvaziuojamaji seminara penkiu zvaigzduciu viesbutyje. Agentai buvo nuvyke ir liko patenkinti. Tai organizuoja mano partneris. Viska stebiu su atsargumo dalele, bet jau vykdomi sandoriai viska parodys. Neturiu ka prarasti, nes dar nieko neinvestavau, ta padarysiu po savo keliones tenai, kuri greitu laiku ivyks.
Vyda
Rašyti privačią žinutę

27 žinutės

to Agata
Na toks jau posakis pinigai lagaminelyje.. zinoma nieks grynu pinigu nesives..turejau omenyje tai..kad reikia greitai apsisprestiikad nenunestu is panoses ta varianta.. tik tiek
Del tarpininku visikai sutinku..Turkai nera blogi zmones..taciau mieliau ir paprasciau bendrauti sava kalba..isvengiama nesusikalbejimo ir kurioziniu situacija..Juolab kai kalba eina apie apie rimtus dalykus kaip NT. Netycia papuole i rankas D.Trumpo knyga apie NT. NT magnatas sako: susiraskite patikima partneri- tai bus geriausia jusu investicija.. Tikrai visiems rekomenduoju susirasti tarpininka. Man pradejus bendrauti su mano issirinktais partneriais isaiskejo daug dalyku kurie anksciau man atrode migloti ir sudetingi..daug maziau painiavos. Gavau daug vertingos informacijos. As vykstu i apzvalgine kelione jau uz dvieju savaiteliu..
aishe
Rašyti privačią žinutę

10 žinutės

to kespark
Nesiginciju ir nepriestarauju, protingi ten jau seniai susipirko ir uz centus, dabar tik stato arba perpardavineja; kas sezona atidaromi nauji titanikai, delfinai... ir dar statys, nes viesbuciai luzta nuo zmoniu. Kai grisit, psidalinkit patirtimi ir mintimis
to Agata
Manau apie Gazipasa oro uosta kalbam. Bet jis jau kokie 5 metai kaip beveik pastatytas, tik kad neveikia ar nepilnai veikia. Sako, lyg tai per trumpi takai, ar per arti kalnu, o valdzia lyg tai reikalingumu sio abejoja. Pora metu atgal Antalijoj antra terminala atidare ir regionui, sako, gana. Tai is vietiniu girdejau pries pora menesiu. Mums tai l. gerai butu. \
Del turku kalbos... Pasikalbejimu zodynai gerai, bet reikai frazes mokytis. Nepamenu, 45 ar 48 val., 1200Lt, privaciai, oficialiai, uztrukau menesi laiko, gavau visus pagrindus, laikus ir t.t. ir dabar vargo nematau bendraujant. Zinoma, zodyna reikia plest butinai ir laikas nuo laiko uzsiiminet, nes kalba, kaip zinot, labai greit primirsti. Palyginus su anglu (aukstasis), man zymiai paprasciau, lengviau, maloniau.

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital