Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Investuotojo vertybes

kkestas
kkestas
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės

Man labai idomu suzinoti ar investuotojai laikosi savo dvasiniu vertybiu ar tiesiog investuoja ten kur galima uzdirbti? Ar investuotumet i imone kuri gamina branduolini ginkla arba klonuoja zmones ir ju akcijos kyltu? Juk investuodami mes remiame imones veikla ir skatiname ja toliau dirbti ta linkme.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

kkestai, čia gera temą užvedei...
Kas yra investuotojo vertybės? Ir kaip jas atskirti nuo noro uždirbti daugiau? Ar tai turi ką bendro? Gal tai vienas kitam netrukdo? Gal aš savo pelną panaudosiu geriems tikslams, "žmonijai gelbėti"? Ir nesvarbu, kad tuos pinigus uždirbau iš tabako ir alkoholio bendrovių pelno?... Ar pinigai kvepia? Ar tikrai po manęs nors ir tvanas?... Štai kur klausimas...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
kkestas
kkestas
Rašyti privačią žinutę

81 žinutės

Investuoji i tabako pramone, padedi jiems plesti savo veikla, uzdirbti pinigu, auga ir tavo akciju verte. Veliau nuo gauto pelno paaukoji kokius 5% plauciu vezio gydimo centrui. Ar tai teisingas scenarijus? Investuoti i tokia imone ar ne? Man toks jausmas, kad dabar visi siekdami pelno pagal toki scenariju zaidzia ir taip patiesina savo veikslmus.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Čia nuansas, pirkdamas jų akcijų biržoje (ne IPO, kapitalo didinimo, ar pan. atvejais) nepadedu jiem plėsti veiklos, tik tikiuosi, kad jų veikla atneš man pelno...


Investuoji i tabako pramone, padedi jiems plesti savo veikla, uzdirbti pinigu, auga ir tavo akciju verte. Veliau nuo gauto pelno paaukoji kokius 5% plauciu vezio gydimo centrui. Ar tai teisingas scenarijus?
O kup tas scenarijus yra blogas? Pačios tabako bendrovės vykdo visokias antirūkymo kampanijas ir programas. Paradoksas? Nea, tai tavo pasirinkimo laisvė... Paklausiu labai grubiai: Mes čia prie ko?
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
indenas
Rašyti privačią žinutę

1593 žinutės
( +525 / -239 )

Jeigu žmonės kuria ginklus, nuodus ir atlieka antihumaniškus eksperimentus, vadinasi kažkas tai turi finansuoti. Jeigu "doruoliai" investuotojai to nenori daryti (kuo aš abejoju), tai padaro valstybės, surinkusios pinigus ir iš "dorųjų" ir iš "nedoruojų" savo piliečių (verslininkų)...
Šitoks klausimas man labiau panašus į klausimą ar gyvenime būna ar nebūna donkichotų Taip, būna be abejo, bet ne jie lemia ekonominius dėsnius...
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Jeigu žmonės kuria ginklus, nuodus ir atlieka antihumaniškus eksperimentus, vadinasi kažkas tai turi finansuoti. Jeigu "doruoliai" investuotojai to nenori daryti (kuo aš abejoju), tai padaro valstybės, surinkusios pinigus ir iš "dorųjų" ir iš "nedoruojų" savo piliečių (verslininkų)...
Šitoks klausimas man labiau panašus į klausimą ar gyvenime būna ar nebūna donkichotų Taip, būna be abejo, bet ne jie lemia ekonominius dėsnius...
Aš manau, kad mes kalbam apie kotiruojamų bendrovių akcijas...
Apie ką tu kalbi ir gi yra šią moralės temą, bet čia jau eila laaaaaaaaaabai dideli pinigai ir laaaaaaaaabai stiprūs kontaktai... pamirštam. O gal ir atmetam tokį variantą sutarę, kad MES NE TOKIE. Kaip manot? Yra klausimų ir mūsų lygmenuje...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
indenas
Rašyti privačią žinutę

1593 žinutės
( +525 / -239 )

Na, manau net nereikia spekuliantuose uždavinėti tokio klausimo "Ar pirktumėte Alitos akcijų, turėdami insaido, kad jos praeito pusmečio pelnas kelis kartus viršijo prognozes dėl labai išaugusių pigiausios ir kenksmingiausios degtinės pardavimų?"
Pats būdamas "doras", nenupirksi, mielai nupirks kiti ir iš tavęs dar smagiai pasijuoks... Gal net išgers ta proga tos kenksmingosios degtinėlės
indenas
Rašyti privačią žinutę

1593 žinutės
( +525 / -239 )

"Aš manau, kad mes kalbam apie kotiruojamų bendrovių akcijas..."

Beje, dar klausimas dėl juoko: O kokios VSE kotiruojamos bendrovės užsiima branduolinio ginklo gamyba ir žmonių klonavimu?
Taksistas
Taksistas
Rašyti privačią žinutę

565 žinutės
( +20 / -10 )

Ar investuotumet i imone kuri gamina branduolini ginkla arba klonuoja zmones ir ju akcijos kyltu?
jei imone uzsiima legalia veikla, nematau priezasciu vaizduoti sventaji.
Branduolinis ginklas - saugiklis nuo agresijos. Zmoniu klonavimas - galbut budas "uzkariauti" kosmosa.
Nes saugant "vertybes" galima prisimastyti iki to kad MNF "tersia aplinka", TEO "monopolistas", ALT "girdo tauta" , beliks pirkti Alytaus tekstile ir Lina, kaip lietuviu liaudies tradiciju puoseletojus.

http://addurl.tel
motiejus_v
Rašyti privačią žinutę

73 žinutės
( +5 / -1 )

Tema, apie kurią taip pat teko pagalvoti. Mano nikas atsirado iš Motiejaus Valančiaus - kai pradėjau žaisti JT žaidime buvo patogus ilgiausias nikas, nes reikėjo savęs ieškoti sąrašo gale ir ilgas greičiau kliuvo už akies. Kai pradėjau domėtis akcijomis, buvo daug rašoma apie Vyskupą - buvo kažkurios jo metinės. Perkant ALT ar GUB akcijas, suabejodavau ar nesikertu su Vyskupo idėjomis. Dar ir dabar nežinau teisingo atsakymo...
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

Vien tik auksas valdo mus.
ariel
Rašyti privačią žinutę

256 žinutės
( +68 / -15 )

Nesu tikras, kad dauguma iš mūsų esam tiek turtingi, kad galėtumėm rinktis pelno gavimo būdus pagal kažkokį investuotojo moralės kodeksą. Iš kitos pusės - bet kuris mūsų mokesčiams sumokėtas litas gali nueiti pvz. karui Irake remti ar kokiai nors ginkluotei pirkti. Čia toks pesimistinis požiūris, tipo daryk ką nori, vis tiek bus blogai, tačiau parodo, kiek toli savo veiksmų moralumą esi nusiteikęs nagrinėti.
Gink savo galimybių ribas ir jos tikrai taps tavo
mozila
Rašyti privačią žinutę

241 žinutės
( +10 / -16 )

jeigu norite "moraliai" investuoti, investuokite i social investment funds, jie neremia tabako, alkoholio ir ginklu industriju, visgi Marijos zemej tokiu dar nera (ir greitu laiku nebus),
be to absurdiska diskutuot sia tema, kadangi kiekviena pramones saka kam nors kenkia, o mokesciu pinigai (kaip sako ariel, ta pati galvoju ir as) eina ginkluotei pirkti
be to mielai perku Alitos akcijas (turiu apsciai), kadangi tokiu atveju kaimai geria kokybiska produkta
JZMO
Rašyti privačią žinutę

108 žinutės
( -1 )

Apskritai morale ir gincijama savoka nes kiekvienas turi savo morales ribas kai kurie jos neturi todel imasi to kas kitiems atrodo amoralu kad ir bandymai su zmonem, bet ju pasiektais rezultatais vistiek naudojasi tie kurie pries tai reke visa gerkle kaip amoralu nezmoniska ir t.t.
One day I will buy hell and paradise
One day I will become the owner of hell and paradise©JZMO
MR
MR
Rašyti privačią žinutę

93 žinutės
( +1 / -1 )

Man atrodo, kad jei neturi pinigu ir ju tau reikia, turi uzdirbt juos is to, is ko gali(legaliais budais ar ne, cia jau sazines reikalas). O jei maisosi kazkokia morale tai padaryt bus labai sunku. Kai esi pakankamai apsirupines, tada gali atsisakyt kai kuriu pelno gavimo budu, kad padetum isgelbet pasauli
Do not confuse brains with bull market ;)
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4089 žinutės
( +294 / -312 )

Man atrodo, kad jei neturi pinigu ir ju tau reikia, turi uzdirbt juos is to, is ko gali(legaliais budais ar ne, cia jau sazines reikalas). O jei maisosi kazkokia morale tai padaryt bus labai sunku. Kai esi pakankamai apsirupines, tada gali atsisakyt kai kuriu pelno gavimo budu, kad padetum isgelbet pasauli
Demagogija...
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...
gmt
Rašyti privačią žinutę

949 žinutės
( +216 / -100 )

Realiai, jeigu nori uždirbti didelius pinigus, moralę reikia užmiršti arba paminti.
damonn
damonn
Rašyti privačią žinutę

180 žinutės

Pramone kenkia aplinkai ir zmonems. Ne tik naftos, ginklu, tabako ir alkoholio. Visa pramone daugiau ar maziau kenkia aplinkai, todel netpirkdami "nekaltas" akcijas mes naikinam pasauli.
Kita vertus, esame tik mazi zaidejai ir pirkdami ar nepirkdami tam tikru akciju mes beveik nieko nelemiame. Daugiausia lemie naftos kompanijos vadovai, liepiantys tanklaivius isplovusi naftuota vandeni ispilti i jura...
Taigi, jei norite padaryti pasauli geresni - tapkite itakingais ir galingais vadovais.
Budamas turtingu - būk dosnus.
Prikolas
Prikolas
Rašyti privačią žinutę

319 žinutės
( +16 )

Siaip gal pradekite nuo to, kad kai Jus perkat Mc Donalds restorane (kodel juos vadina restoranais?) mesaini - simtai tukstanciu vaiku pasaulyje badauja ir jei vietoje mesainio Jus pervestumete tuos keliolika lt i tarptautines paramos organizacija - gal isgelbetumete kokia gyvybe

Nu bet cia ir tema kabinat kolegos
pinigai nekvepia
Vid0
Rašyti privačią žinutę

129 žinutės

simtai tukstanciu vaiku pasaulyje badauja ir jei vietoje mesainio Jus pervestumete tuos keliolika lt...
Gera patarlė yra: "geriau ne žuvį 100 kart dovanot, o žvejot 1-ą kart išmokint". Kol badaujantys žmonės patys nesugebės niekaip keisti savo gyvenimo/santvarkos/išsilavimimo/t.t. - jokios labdaros nieko nepadės... Nebant padėsi tik tiem, kas žuvį pardavinėja
Nemokamas sūris - tik pelėkautuose. Ir tai, dažniausiai, tik antrai pelei...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2024 UAB All Media Digital